Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Ne tik nėra (ir neturi būti) politinės logikos, bet nėra ir medicininio poreikio.
    Šiuo metu poreikis yra, kadangi imunitetą turi mažuma ir susirgimų skaičiai tikrai dideli.

    Comment


      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

      Nešios, jei bus prievolė. Bet tam nematau politinės logikos.
      Klausimas labiau tame, ar įstatymiškai galima priversti nešioti kaukes tuomet, kai nebegalios jokie specialūs režimai, tokie kaip ekstremali situacija ar karantinas ?
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

        Klausimas labiau tame, ar įstatymiškai galima priversti nešioti kaukes tuomet, kai nebegalios jokie specialūs režimai, tokie kaip ekstremali situacija ar karantinas ?
        Manau, kad kaip ir privalomų skiepų atveju, šiuo metu tai būtų antikonstituciška. Na, kol kas kaip bedarbiui studentui karantinas gerai finansiškai, gaunu po 211 €/mėn.
        Bet aš pasirinkčiau normalų gyvenimą vietoj tokio karantino.

        Comment


          Tuo tarpu urministras Landsbergis paskelbė, kad Lietuva atiduoda 200000 vakcinos dozių įvairios post sovietinėms valstybėms.
          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

          Comment


            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

            Atrodo, kad vakcinos apsaugo nuo indiškos atmainos, bent jau preliminariais duomenimis. Bet esmė tame, kad ta atmaina pateko į UK nepaisant geografinės padėties ir itin griežtos sienų kontrolės su privalomu karantinavimu viešbučiuose.
            Ir dabar plinta UK viduje, bei dėl jos jau pradėta kalbėti apie grįžimą prie griežtesnio karantino, nors iki tol Johnsonas griežtai atmetinėjo bet kokias kalbas apie naujus karantinus ir teigė, jog nuo šiol į Covid žiūrės kaip į paprastą gripą.

            Kažin, ar nesudegs ES, jei patvirtinus žalią pasą visi galės laisvai šią vasarą bent jau po ES keliaut? Ar neišplis čia naujos atmainos ir nekils rudenį dar viena banga? Į šiuos klausimus reikėtų labai atidžiai atsakyti, turint omeny, kad naujų atmainų iš trečiojo pasaulio jau nebereikia įsivežti - visos jau yra čia, Europoje.
            Indija ilgai nebuvo raudoname sąraše, ir karantinas atvykus iš ten nesiskyrė nuo karantino likusioje Europoje. Plius, UK turi didesnę ir glaudesnę indišką bendruomenę. Dar net neaišku ar labiau plinta virusas dėl indų bendruomenės ypatumo, ar grynai dėl viruso savybių. Matyt virusas jau spėjo paplisti. Beje, indiška bendruomenė jaunesnė, mažiau skiepyta, planuojama spartinti vakcinacijas labiau indiškos mutacijos paveiktose regionuose, tačiau pabrežiama, kad net trys savaitės turės praeiti, kad vakcina suveiktų po skiepo.

            Žinok, taip laukiant, kol kažkas sudegs, tai mes niekad neišeisim iš pandeminio nuovargio, o tik dar labiau vargsim, Europa dar toli iki efektyvaus valdymo ribojamosiomis priemonėmis, reikia kaip nors išgyventi ir vien gąsdinimais mažai ką pasieksi, tik pripažinti faktą, kad ES nėra labai įgali kovoti su virusu, ir galim tik melstis dėl skiepų. Po šio momento jau net kyla klausimas, ar verta labai kovoti ne vaistinėmis priemonėmis*, nebent bus didesnis visuomenės palaikymas "laužti k*rvą" (bending a curve, kitas žodis čia net netinka)

            Beje karantino griežtinimas galimas tik tam tikrose regionuose ir tik tam, kad nereiktų visur jo griežtinti (neaišku kaip jiems seksis, bet pabandyti gal ir verta).

            *Mano svajonė apie "fortress Europe" matyt ir liks svajonė, nors būtų logiškiausias žingsnis nuo VoC'ų.

            ---
            Beje, manau, kad pandemija visame pasaulyje jau persiritusi į antrą pusę.
            Paskutinis taisė PoDV; 2021.05.14, 12:32.

            Comment


              Neringos savivaldybė šiandien galimai pasiekė kolektyvinį imunitetą:

              Click image for larger version

Name:	Ekrano kopija 2021-05-14 13-24-54.png
Views:	300
Size:	7,4 kB
ID:	1885385

              Comment


                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                Tuo tarpu urministras Landsbergis paskelbė, kad Lietuva atiduoda 200000 vakcinos dozių įvairios post sovietinėms valstybėms.
                Tikiuosi, dabar nesiųs vakcinų į Ukrainą, o tik tada, kai kiekvienas norintis Lietuvos gyventojas pasiskiepys.
                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                Comment


                  Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                  Šiuo metu poreikis yra, kadangi imunitetą turi mažuma ir susirgimų skaičiai tikrai dideli.
                  O kaip tuomet paaiškintumėte tai, jog žmonės kažkokiu mistiniu būdu sugeba užsikrėsti net ir dėvėdami jas? Juk jos privalomos tapo lapkričio pradžioje, o prieš Naujuosius susirgimų skaičiai buvo keli tūkst. per dieną. Arba dabar - paskiepytas žmogus vis tiek suserga.
                  Dėl pačių kaukių - na tai kažkaip nekieta, neįprasta ar kaip čia pasakius... Tiesiog kai aš gimiau, kai kiti gimė, jų laikais to nebuvo, todėl natūralu, jog reiks pasikeisti n kartų, kol tai prigis ir taps kone drabužiu. Taip, pvz. kokiame akmens amžiuje ko gero visi vaikščiodavo nuogi - neprisidengę visiškai nieko. Bet palaipsniui, bėgant metams, atsirado toks dalykas kaip rūbai. Visos šiuo metu gyvenančios kartos užaugo jau žinodami kas tai. Jei toje senovėje staiga per vieną naktį būtų pereita prie itin griežtų dorovės normų, ko gero būtų keista, jog visiems įsakyta prisidengti bent jau intymias kūno vietas. Tas pats ir su kaukėmis - nu tikrai kažkoks nesuprantamas, nekietai atrodantis aksesuaras. Vat pastaraisiais metais gimę kūdikiai, gimę šiais metais, įpratę matyti visur aplinkui kaukinius, jie supras ir priims tai kaip normą.

                  Comment


                    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

                    Tikiuosi, dabar nesiųs vakcinų į Ukrainą, o tik tada, kai kiekvienas norintis Lietuvos gyventojas pasiskiepys.
                    Iki spalio mėn., tai tuo metu jau tikrai visi kas nori bus daugiau mažiau susiskiepyje. Plius tai bus taip visų mėgstama AstraZeneca

                    Comment


                      Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                      Iki spalio mėn., tai tuo metu jau tikrai visi kas nori bus daugiau mažiau susiskiepyje. Plius tai bus taip visų mėgstama AstraZeneca
                      Jau geriau AZ, nei mano taip nemėgstamas PF**** Tik gaila, jog pastarasis kaip tik laikomas sėkmingesniu, juo planuojama leisti skiepyti ir vaikus nuo 12 m. Bet čia tik mano pasisakymas. O jei rimtai Lietuva pati pradėtų gaminti vakciną, tuomet aš visai kitaip žiūrėčiau į ją (turiu omeny, palankiau).

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                        O kaip tuomet paaiškintumėte tai, jog žmonės kažkokiu mistiniu būdu sugeba užsikrėsti net ir dėvėdami jas? Juk jos privalomos tapo lapkričio pradžioje, o prieš Naujuosius susirgimų skaičiai buvo keli tūkst. per dieną. Arba dabar - paskiepytas žmogus vis tiek suserga.
                        Dėl pačių kaukių - na tai kažkaip nekieta, neįprasta ar kaip čia pasakius... Tiesiog kai aš gimiau, kai kiti gimė, jų laikais to nebuvo, todėl natūralu, jog reiks pasikeisti n kartų, kol tai prigis ir taps kone drabužiu. Taip, pvz. kokiame akmens amžiuje ko gero visi vaikščiodavo nuogi - neprisidengę visiškai nieko. Bet palaipsniui, bėgant metams, atsirado toks dalykas kaip rūbai. Visos šiuo metu gyvenančios kartos užaugo jau žinodami kas tai. Jei toje senovėje staiga per vieną naktį būtų pereita prie itin griežtų dorovės normų, ko gero būtų keista, jog visiems įsakyta prisidengti bent jau intymias kūno vietas. Tas pats ir su kaukėmis - nu tikrai kažkoks nesuprantamas, nekietai atrodantis aksesuaras. Vat pastaraisiais metais gimę kūdikiai, gimę šiais metais, įpratę matyti visur aplinkui kaukinius, jie supras ir priims tai kaip normą.
                        Kaukės nėra respiratoriai ir ne kosminiai skafandrai, totalaus hermetiškumo ten nėra, tačiau tai cost effective priemonė stabdyti SARS 2 plitimą. Ir jos šiaip tapo privalomos liepos pabaigoje, o lauke – netrukus po Seimo rinkimų.
                        Paskiepyti žmonės gali susirgti, bet 66-95% rečiau. NUSTOKITE TIKĖTIS 100% KIEKVIENAME GYVENIMO ŽINGSNYJE, BET IR TUO PAČIU METU NUSTOKITE PANIKUOTI, KAD NĖRA ŠIMTAPROCENTINIŲ GARANTIJŲ.

                        Aš asmeniškai netikiu kaukių tapimu drabužiu, nes jau dabar JAV jų atsisakoma. Panaikinant prievoles jos iškart nebenešiojamos, todėl aš linkęs tikėti, kad kitaip, nei Rytų Azijoje, kur jos nešiojamos dešimtmečius, jos bus pamirštos kaip ir Vakarų pasaulyje po ispaniško gripo pandemijos prieš šimtmetį.

                        Comment


                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                          Jau geriau AZ, nei mano taip nemėgstamas PF**** Tik gaila, jog pastarasis kaip tik laikomas sėkmingesniu, juo planuojama leisti skiepyti ir vaikus nuo 12 m. Bet čia tik mano pasisakymas. O jei rimtai Lietuva pati pradėtų gaminti vakciną, tuomet aš visai kitaip žiūrėčiau į ją (turiu omeny, palankiau).
                          Kas blogai su Comirnaty? O Lietuva greičiausiai gamintų irgi kažkurią iš patvirtintų ar esančių arti to vakcinų, ne savo naują produktą.

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                            Jau geriau AZ, nei mano taip nemėgstamas PF**** Tik gaila, jog pastarasis kaip tik laikomas sėkmingesniu, juo planuojama leisti skiepyti ir vaikus nuo 12 m. Bet čia tik mano pasisakymas. O jei rimtai Lietuva pati pradėtų gaminti vakciną, tuomet aš visai kitaip žiūrėčiau į ją (turiu omeny, palankiau).
                            Efektyviausia, geriausiai nuo mutacijų sauganti, saugiausia ir sukurta pagal naujausias technologijas vakcina jums nepatinka? Iš kur tiek antivakserių atsirado šiame forume.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                              Kas blogai su Comirnaty? O Lietuva greičiausiai gamintų irgi kažkurią iš patvirtintų ar esančių arti to vakcinų, ne savo naują produktą.
                              Jam įmonės pavadinimas nepatinka. Anksčiau rašė, kad kažkokių keistų asociacijų sukelia.
                              Paskutinis taisė index; 2021.05.14, 15:03.
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                O kaip tuomet paaiškintumėte tai, jog žmonės kažkokiu mistiniu būdu sugeba užsikrėsti net ir dėvėdami jas? .
                                O ką cia aiškinti?
                                Kaukės sumažina tikimybę, o ne visai eliminuoja užsikrėtimus.

                                Comment


                                  Kažin, ar normalu, kad ir po antro Pfizer skiepo nėra praktiškai jokių pašalinių reiškinių (neskaitant nedidelio skausmo dūrio vietoje)? Aš taip jau nusiteikiau porą dienų pagulėti lovoje su temperatūra, bet nieko panašaus į tai.

                                  Comment


                                    Žinoma normalu, šalutiniai poveikiai ne visiems pasitaiko.

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Kažin, ar normalu, kad ir po antro Pfizer skiepo nėra praktiškai jokių pašalinių reiškinių (neskaitant nedidelio skausmo dūrio vietoje)? Aš taip jau nusiteikiau porą dienų pagulėti lovoje su temperatūra, bet nieko panašaus į tai.
                                      Nei man, nei mano vyresniems artimiesiems (kurie jau irgi gavo po 2 skiepus) pašalinių reiškinių nebuvo jokių. Neskaitant lengvo raumens skausmo, kurį net gėda minėti.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Aš nesu antivakseris ir esu 100% už vakcinavimą, bet atsivertus Pfizerio puslapį Vikipedijoje ir paskaičius turinį, matome tai:

                                        • 3. Legal issues
                                          • 3.1 Aggressive pharmaceutical marketing
                                            • 3.1.1 Illegal marketing of gabapentin for off-label uses
                                            • 3.1.2 Illegal marketing of Bextra
                                            • 3.1.3 Termination of Peter Rost
                                            • 3.1.4 Illegal marketing of Rapamune
                                            • 3.1.5 Illegal marketing
                                          • 3.2 Removal of ads after unflattering article
                                          • 3.3 Quigley Company asbestos
                                          • 3.4 Shiley defective heart valves
                                          • 3.5 Firing of employee that filed suit
                                          • 3.6 Celebrex intellectual property
                                          • 3.7 Nigeria Trovafloxacin lawsuit
                                        Tai galbūt tos didelės farmacijos koorporacijos ir nėra tokios jau šventos.

                                        Comment


                                          Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                                          Kur čia forume kas nors sako, kad nuo gripo nemirštama?
                                          Vienas is forumo geniju raso, kad nelabai mirstama nuo gripo:
                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Kam tokius šūdus rašinėti,

                                          Nuo gripo kasmet miršta tik keliolika žmonių,


                                          Comment

                                          Working...
                                          X