Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    https://tg24.sky.it/cronaca/2020/04/...tg24_link_null
    23 metu mergina , du menesiai serga,(simptomu nera) 6 testai teigiami isivaizduojat kiek per du menesius galima uzkrest kinas, klubai, meiluziai, metro
    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


    - George W. Bush President of the USA

    Comment


      Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

      virusologai sako o ir straipsniais patvirtina kad jaunesni zmones per INNATE immunity issivalo virusa, tad jie antikuniu nepasigamina arba pasigamina nedaug... bet laaaabai gerai uztat platina
      Tu kažkaip prieš tai sudarei įspūdį, kad supranti apie ką kalbi, bet dabar jau kitas klausimas - ar tikrai nesupranti, kaip nusišneki? Innate immunity yra tam tikros apsauginės organizmo reakcijos, kurios virusą gali išnaikinti pačioje pradžioje, kol jis dar nepradėjo aktyviai daugintis. Kai jis pradeda aktyviai daugintis, tai vienintelis dalykas, kas gali jį išnaikinti, yra antikūniai. Virusas, patekęs į žmogaus organizmą, negali užkrėsti kito žmogaus. Jis kitą žmogų užkrėsti gali tik tuo atveju, jeigu pradeda itin aktyviai daugintis, taip aktyviai, kad pridaro milijonus kopijų, kurios prieina prie kvėpavimo takų, kad kai žmogus atsikosti, atsičiauti, ar net kada kvėpuoja - tai paskleidžia virusą į aplinką. O tu teigi absoliutų absurdą, kad yra žmonių, kurių organizme viruso nėra, bet jų organizmas virusą platina. Dar kartą perskaitom - "organizme viruso nėra, bet organizmas jį platina".

      Comment


        Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
        https://tg24.sky.it/cronaca/2020/04/...tg24_link_null
        23 metu mergina , du menesiai serga,(simptomu nera) 6 testai teigiami isivaizduojat kiek per du menesius galima uzkrest kinas, klubai, meiluziai, metro
        Dažnas atvejis, kuris vadinas 'ištraukim kažkokią nesąmonę iš milijonų atvejų, kažkokį atsitiktinumą ar klaidą ir pateikim tai kaip taisykle'. Tavo pateiktame straipsnyje ekspertai tai komentuoja kaip:
        "- As far as we know, no one else in Italy has remained positive for so long. Usually the positivity does not exceed four weeks".

        Comment


          o dieve.. taigi straipsni parodziau ... ligininej 20 dienu.. antikuniu nera , amzius jaunas.. kokiu budu organizmas pasalino jei ne per innate immunity. Kiek as immunologija suprantu tai viral load gali but labai aukstas kol innate immunty isijungs stipriau ir susitvarkys, o gal krossreaktyviu antikuniu yra is kitu coronavirusu sunku pasakyt. bet pasakysiu tik tiek tiek ...lietuvoje tiek kitur daro assumption kad persirgimas neapsaugo.. kolkas, o kaip bus toliau sunku pasakyt , turbut tik realybe parodys .

          kazkodel britams visos idejos apie herd immunity isgaravo kai dvest po 1000 pradejo kasdien (ir cia tik ligoninese) .
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

            Dažnas atvejis, kuris vadinas 'ištraukim kažkokią nesąmonę iš milijonų atvejų, kažkokį atsitiktinumą ar klaidą ir pateikim tai kaip taisykle'. Tavo pateiktame straipsnyje ekspertai tai komentuoja kaip:
            "- As far as we know, no one else in Italy has remained positive for so long. Usually the positivity does not exceed four weeks".
            tai tik parodziau kad turbut kaip ir visur yra gausiian distribution , ir sie asmenys yra svarbu turbut "viral reservour " - nesiotojai. Tokiu jaunu net netestuotu zinai kiek yra? todel sio viruso manau ir neiseis visiskai isnaikint ir jis pataps sezoninis , arba mutuos i lengvesne forma. Tik tiek.
            "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


            - George W. Bush President of the USA

            Comment


              Manau nedaug laiko liko paziuret kaip suveiks svedijos ir baltarusijos atvejai... ypac baltarusijos idomu kai leidziamos rungtynes .. talkos(na ore tai kaip ir daug saugiau ) . Paziuresim ka batka ciulbes po keliu sav.. kiek girdejau buvo dinges is ekranu nes pats testus daresi... o jau kaip ir plokstele keicia siek tiek , nes chokejistas vienas susirges buvo kur kartu ziade ))
              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

                tai tik parodziau kad turbut kaip ir visur yra gausiian distribution , ir sie asmenys yra svarbu turbut "viral reservour " - nesiotojai. Tokiu jaunu net netestuotu zinai kiek yra? todel sio viruso manau ir neiseis visiskai isnaikint ir jis pataps sezoninis , arba mutuos i lengvesne forma. Tik tiek.
                Kai man kaip kažkokį svarbų argumentą pateikia kažkokį neaiškų vienetinį atvejį - tai aš to nepriimu kaip argumento. Nuėjus nusipirkti į vaistinę bet kokių vaistų, mes gausime instrukciją, kur bus surašyti 'šalutiniai poveikiai'. Taip, kartais jų būna, bet jų būna taip retai, kad mes tų šalutinių poveikių net nebeskaitome, dėl to sprendžiant, ar veikia aspirininas, mes jau esam pakankamai brangūs suprasti, kad svarbu žiūrėti kaip tai veikia dešimtis ir šimtus tūkstančių žmonių, o ne į kažkokį vieną kitą šalutiniškai paveiktą
                Paskutinis taisė Eidvis; 2020.04.26, 00:41.

                Comment


                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                  Kai man kaip kažkokį svarbų argumentą pateikia kažkokį neaiškų vienetinį atvejį - tai aš to nepriimu kaip argumento. Nuėjus nusipirkti į vaistinę bet kokių vaistų, mes gausime instrukciją, kur bus surašyti 'šalutiniai poveikiai'. Taip, kartais jų būna, bet jų būna taip retai, kad mes tų šalutinių poveikių net nebeskaitome, dėl to sprendžiant, ar veikia aspirininas, mes jau esam pakankamai brangūs suprasti, kad svarbu žiūrėti kaip tai veikia dešimtis ir šimtus tūkstančių žmonių, o ne į kažkokį vieną kitą šalutiniškai paveiktą
                  as nesneku apie venetinius atvejus, as sneku aplamai kaip virusai plinta , kas juos nesioja, kas reservour turi... rimti mokslininkai teikia rekomendacijas remiantis analogiskais virusais ne tik sio viruso tyrimo duomenimis. as asmeniskai isitikines kad yra nesiotojai be simptomu, nes kitaip karantinas suveiktu daug daig greiciau.
                  "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                  - George W. Bush President of the USA

                  Comment


                    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                    as asmeniskai isitikines kad yra nesiotojai be simptomu, nes kitaip karantinas suveiktu daug daig greiciau.
                    Truputi keistos išvados apie karantiną, neaišku kuo paremtos, bet tai, kad yra besimptomių viruso nešiotojų ir platintojų - tai faktas. Ką aš norėjau pabrėžti, kad jie yra šimtus kartų mažiau pavojingi nei tie, kurie virusą rimtai pasigave, turi temperatūros ir kosėja.

                    Comment


                      Didziausi viruso platintojai paprastai yra besimtomiai arba silpna simptomatika (cia as aplamai is kitu epidemiju) , nes jei simptomai yra zmones saugojasi .. pavyzdziui bega nosis.. bet ai einu i sporto kluba.. pasmankstint ...raumenis skaudancius, bam visi ganteliai ir irenginiai apvaryti virusu , uzkresta desimtys zmoniu.. neciaudi.. nes virusas juk virsutiniame kvepavimo trakte

                      paskaitykit https://en.wikipedia.org/wiki/Mary_Mallon .
                      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                      - George W. Bush President of the USA

                      Comment


                        Eidvis: aš nesu virusologas, bet man atrodo, kad yra taip ir taip, nes man taip atrodo.
                        Ateina žmogus kuris nusimano: ne tu neteisus, yra kitaip, va šaltiniai, pasiskaityk.
                        Eidvis: ne man nepatinka tavo šaltiniai, nes jie prieštarauja mano susigalvotai realybei.

                        Comment


                          Parašė rmss Rodyti pranešimą
                          Eidvis: aš nesu virusologas, bet man atrodo, kad yra taip ir taip, nes man taip atrodo.
                          Ateina žmogus kuris nusimano: ne tu neteisus, yra kitaip, va šaltiniai, pasiskaityk.
                          Eidvis: ne man nepatinka tavo šaltiniai, nes jie prieštarauja mano susigalvotai realybei.
                          Ateina rmss ir sako: blah blah blah.
                          Kodėl gi nekalbėjus argumentais? Kokiai sugalvotai realybei ir kas prieštarauja ir kodėl prieštarauja? Įvardink konkrečias vietas kas kur buvo pasakyta negerai ir galėsim padiskutuoti, nes jeigu viskas, ko tau reikia, tai 'ateina žmogus kuris nusimano' ir tu tiki to žmogaus argumentais - nes net nesvarbu argumentai ir net nesvarbu ar nusimano - tai aš nepadėsiu. Man svarbu suprasti. Man svarbūs argumentai Galiu klysti ir būsiu laimingas, jeigu įrodysi, kad klystu.

                          Comment


                            Ai gal nepradėk jau dalinausi šaltiniais, vieni tau buvo per ilgi ir nenorėjai skaityti, o kiti pasirodė neteisingi...

                            Comment


                              Parašė rmss Rodyti pranešimą
                              Ateina žmogus kuris nusimano:
                              Isskirtinis zenklas nusimanymo apie auksciausia tiesa - daugtaskiu vietoj paprastu tasku naudojimas? Kaip Jums viskas yra paprasta.

                              Comment


                                Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                Ai gal nepradėk jau dalinausi šaltiniais, vieni tau buvo per ilgi ir nenorėjai skaityti, o kiti pasirodė neteisingi...
                                Prašau, dar daugiau blah blah blah, nes tai yra įtikinamiausi argumentai.

                                Comment


                                  https://www.miestai.net/forumas/foru...11#post1797511

                                  https://www.miestai.net/forumas/foru...46#post1797346

                                  Comment



                                    Tavo tuose pasisakymuose matau tik vieną argumentą - Danijoje herd immunity turi 0,13% žmonių. Aš to net nenoriu komentuoti, tai absoliutus absurdas, nuo tikrovės atsilikęs per turbūt x100 kartų. Jei turėsi normalių argumentų - sakyk, padiskutuosim. Jei norėsi pakalbėt apie savo jausmus kaip ką kam jauti - tai čia tam ne vieta.

                                    Comment


                                      Man kažkaip DeSado pasisakymai atrodo įtikinamesni. Bent jaučiasi, kad pas žmogų yra realių medicininių žinių. Juk dauguma mūsų čia esame jokie ne medikai, todėl nematau reikalo ginčytis su tais, kurie šioje srityje kažką iš tikrųjų žino.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                        Iš tiesų tai viskas yra ganėtinai paprasta,
                                        Nežinau ar taip kategoriškai galima teigti. IMHO Pasaulyje tikrai ne viskas paprasta. T.y. nevisai taip kaip įsivaizduojama. Pvz.: daug kas galvoja, kad Žemė plokščia ir t.t.

                                        Comment


                                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                          Tavo tuose pasisakymuose matau tik vieną argumentą - Danijoje herd immunity turi 0,13% žmonių. Aš to net nenoriu komentuoti, tai absoliutus absurdas, nuo tikrovės atsilikęs per turbūt x100 kartų. Jei turėsi normalių argumentų - sakyk, padiskutuosim. Jei norėsi pakalbėt apie savo jausmus kaip ką kam jauti - tai čia tam ne vieta.
                                          Gal nebesikvailink, ten buvo atsakymas į tavo nesąmonę:

                                          Tavo tuose pasisakymuose matau tik vieną argumentą - Danijoje herd immunity turi 0,13% žmonių. Aš to net nenoriu komentuoti, tai absoliutus absurdas
                                          https://www.miestai.net/forumas/foru...36#post1797336



                                          Tuo metu kai tai rašei, procentai buvo tokie, kaip pateikta mano ankstesniam komentare. Ir išvis, ar tavo tikslas šiame forume yra gaišinti žmonių laiką, kad jie taisytų tavo rašomą melą?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X