Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2016

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered
    Baigėsi balsavimas, jau galima rodyti, kas už ką balsavo.

    Atvaizdas
    Mūsų apylinkėje buvo iškabintas skelbimas "balsavimo kabinoje fotografuoti ir filmuoti draudžiama".
    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

    Comment


      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
      Mūsų apylinkėje buvo iškabintas skelbimas "balsavimo kabinoje fotografuoti ir filmuoti draudžiama".
      Visur tokie ženklai kabėjo. Elementariai draudžiama tam, kad negalėtum pasidaryti įrodymo, kad balsavai "teisingai", jeigu parduodi balsą

      Comment


        už kregždutes ir Gabrielių. Patriotai, profesionalai, "tik vieną kartą teisti" . Gabrieliui iš esmės viską patikėjau, jis man labai patinka, viliuosi, visą davatkyną partijoje patvarkys.
        Русский военный корабль, иди нахуй!

        Comment


          Parašė sleader Rodyti pranešimą
          Visur tokie ženklai kabėjo. Elementariai draudžiama tam, kad negalėtum pasidaryti įrodymo, kad balsavai "teisingai", jeigu parduodi balsą
          Nesvarbu, kam jie yra pakabinti. Faktas, kad filmavimas kabinose yra draudžiamas.
          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

          Comment


            Parašė KUBILISTANAS
            NA TIKIUOSI TS-KLD ANOMALIJA NEPASITEISINS IR JI LIKS UZ BORTO....KODEL TAI SAKAU...AS PATS VILNIETIS IR NUO 1998 METU KAS DIEN BUDAVAU KAUNE ....DABAR ...KAUNO GATVIU IR DUOBIU NEPAZYSTU IR NEBERANDU...TU KONCERVATRIU AMZINU LYDINCIOS BETVARKES IR CHAOSO....TIKIUOSI KAUNAS TAI IVERINS .....O KAUNO RAJONS VARO I PRIEKI IR LIUKSISKAI :-) IR TIKRAI JEI NORI KLESTEJIMO TAI KONCERVAI YRA TA JEGA KURI VARO I NEVILTI IR KONCERVACIJA.
            gal vertėtų pasidomėti kada tos gatvės buvo pradėtos tvarkyti.. neteisinu Kupčinsko, bet neieškokite stiklinėje vandens sensacijų.

            Comment


              Balsavau už TS-KLD abejuose lapuose, reitinguose įrašiau 28, 1, 4, 9, 26

              Comment


                Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                ... Seime reikia daugiau teisininkų, nes dabar įstatymus taisinėja po 10 kartų ir visvien nesąmonių pilna...
                Tai pagal tamstą idealus Seimas iš 141 Artūro Paulausko?

                Comment


                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                  Nesvarbu, kam jie yra pakabinti. Faktas, kad filmavimas kabinose yra draudžiamas.
                  Mano apylinkėje tokių ženklų nebuvo, įstatymai irgi nedraudžia, viskas ok.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė lietus Rodyti pranešimą
                    Tai pagal tamstą idealus Seimas iš 141 Artūro Paulausko?
                    Vat ar papuls tokie paulauskai tai čia jau reikalas mūsų rankose.

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Mano apylinkėje tokių ženklų nebuvo, įstatymai irgi nedraudžia, viskas ok.
                      Jeigu tu nematei, tai nereiškia kad jų nebuvo.
                      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                      Comment


                        Prabalsavau už konservus ir dar penkis žmones įtikinau, kad padarytų tą patį ką jie ir padarė nors iš pradžių balsuoti net neplanavo. Galit nedėkot ko tik nepadarysi vardan Tos

                        Comment


                          Visi mano pažįstami, su kuriais šiandien bendravau, balsavo už Liberalų sąjūdį.

                          Comment


                            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                            Visi mano pažįstami, su kuriais šiandien bendravau, balsavo už Liberalų sąjūdį.
                            Tai jie mano, kad tai visgi buvo paskola?

                            Comment


                              Parašė Eisinas Rodyti pranešimą
                              Tai jie mano, kad tai visgi buvo paskola?
                              Na, aš galiu tik spekuliuoti ką jie mano. Bet galiu pasakyti ką aš manau: Masiulis yra pamirštas reikalas, o dabartinė partijos viršūnė atrodo pakankamai stabili ir patikima. Turint omenyje, kad pati partija nėra įsivėlusi ir apkaltinta niekuo, tai nematau priežasčių balsuoti prieš juos.

                              Comment


                                Aktyvumo žemėlapis
                                (paspaudus - didesnis)

                                http://dc1.maps.lt/rinkimai2016/aktyvumas_I_turas/

                                2012 m. rinkimų aktyvumas

                                http://vrk.maps.arcgis.com/home/index.html

                                1992-2012 m. rinkimų aktyvumas
                                (paspaudus - didesnis)

                                http://vrk.maps.arcgis.com/home/index.html

                                Comment


                                  /\ Kažkas ten su tomis spalvomis yra ne to. Šiųmetinis žemėlapis atrodo kur kas raudonesnis, t.y. rodo aktyvesni balsavimą, nors rezultatai rodo priešingai.

                                  Comment


                                    Kol kad atrodo, kad vyksta absoliutus dabartinės koalicijos sudirbimas, bet jau stebint LRT. Ir tai ne LRT darbas, jų pačių

                                    Comment


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      /\ Kažkas ten su tomis spalvomis yra ne to. Šiųmetinis žemėlapis atrodo kur kas raudonesnis, t.y. rodo aktyvesni balsavimą, nors rezultatai rodo priešingai.
                                      Reikia skaityti legendas.
                                      Man tik kyla klausimų, kodėl Raseinių rajone dvejus rinkimus iš eilės didesnis aktyvumas.

                                      Comment


                                        Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                        Reikia skaityti legendas.
                                        Man tik kyla klausimų, kodėl Raseinių rajone dvejus rinkimus iš eilės didesnis aktyvumas.
                                        Ai, tiesa, atsiprašau. Visai pamiršau, kad ten tos spalvų reikšmės reliatyviai nuo balsų kiekio keičiasi.

                                        Comment


                                          Kada rezultatai?
                                          Per praeitus 22:00 jau buvo pirmieji duomenys.

                                          P.S. Jakilaitis sako, kad fiziškai dauguma duomenų jau suskaičiuota, išskyrus pirmumo balsus.

                                          Kaip visada kažkas aiškesnio 6:00-8:00??? Vaigauskas rulez?
                                          Nelabai tinka lyginti, bet dešimtis kartų didesnėse šalyse duomenys kažkaip greičiau gaunami.
                                          Paskutinis taisė Sula; 2016.10.09, 21:17.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X