Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politkorektiškumas Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na, jeigu afrikiečiai šoktų apsirengę kokiais "lietuviukais", tai aš irgi nebūčiau baisiai sužavėtas.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
      Na, jeigu afrikiečiai šoktų apsirengę kokiais "lietuviukais", tai aš irgi nebūčiau baisiai sužavėtas.
      Bet čia ne blackface.

      Comment


        Click image for larger version

Name:	S11003-00050840.png
Views:	385
Size:	179,5 kB
ID:	1917011

        Comment


          Kaip matome iš foto, Bondui dar ir Metoo garantuotas

          Comment


            Parašė Globalus Rodyti pranešimą
            Click image for larger version

Name:	S11003-00050840.png
Views:	385
Size:	179,5 kB
ID:	1917011
            čia kad moteris vairuoja ar kad juodaodė?

            Comment


              Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

              čia kad moteris vairuoja ar kad juodaodė?
              Turbūt, kad elektrinis motoroleris vietoj rimtesnio birbalo

              Comment


                Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                čia kad moteris vairuoja ar kad juodaodė?
                Aš nelabai seku paskutinių žinių, bet atseit "Bondą" vaidins juodaodė moteris.

                Comment


                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                  Turbūt, kad elektrinis motoroleris vietoj rimtesnio birbalo
                  tokiu atvejų reiktų kelt į tema globalinis atšilimas.

                  Comment


                    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                    čia kad moteris vairuoja ar kad juodaodė?
                    Aš tai skaitau taip: 1990s vairuoja abu, kartu, bendradarbiaudami ir laikydamiesi už rankų.
                    2020s vairuoja permaitinta moteris, o vyras nustumtas į antrą planą.

                    Comment


                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                      Aš tai skaitau taip: 1990s vairuoja abu, kartu, bendradarbiaudami ir laikydamiesi už rankų.
                      2020s vairuoja permaitinta moteris, o vyras nustumtas į antrą planą.
                      arba 2020 jau nebe pasitikima azijiečiais?

                      Comment


                        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                        arba 2020 jau nebe pasitikima azijiečiais?
                        Kad čia tada labiau baltaodžiais nepasitikima ir neduodama vairuoti puse vairo.

                        Comment


                          Dalis Seimo narių prieštarauja siūlymams „žmogų“ vadinti „žmoga“

                          Dalis Seimo narių negali patikėti, kad Vilniaus universitetas, kaip pats rašė savo gairėse, įsipareigoja lyčiai jautriai kalbai. O į tai ir įeina, kad universitete reikėtų sakyti ne „žmogus“, o „žmoga“, praneša LNK.

                          Kreipimesi rašoma, kad universitetas tapo radikaliųjų ideologijų apologetu ir kad Seimo nariai kviečia atšaukti tokių gairių reikalavimus.
                          Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/lie...eidzia-1050953


                          WTF, užnešė ir į mūsų universitetą šitą ekstremistinių lefttizmo radikalų šlamštą?
                          Balandžio 1 sakyčiau, bet ne.

                          Kaip tai įmanoma?

                          Europoje yra aukštųjų mokyklų, nuėjusių dar toliau. Pavyzdžiui, Mančesterio universitete rekomenduojama nesakyti „žmona“ arba „vyras“, o sakyti „partneris“, ne „motina“ ar „tėvas“, o lyties nenusakantis „parent“.
                          Awomen!

                          Paskutinis taisė Gator; 2021.11.11, 22:30.

                          Comment


                            Tada jau geriau tegul įveda bevardę giminę lietuvių kalboje - be galūnės, tiesiog "žmog". Nes su moteriškos giminės galūne "žmoga" mane labai giliai užgauna ir verčia jaustis diskriminuojamu.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              [B]


                              Awomen!
                              Anglų kalboje seniai normalu sakyti parent, spouse, sibling etc. t.y. neindikuojant lyties. Tiesiog kalba taip sudėliota, kad gana lengva nenurodyti lyties, skirtingai, nei, pavyzdžiui, lietuvių kalboje.

                              Comment


                                Lietuvių kalboje žodžiams parent ir sibling net nėra vertimo.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  WTF, užnešė ir į mūsų universitetą šitą ekstremistinių lefttizmo radikalų šlamštą?
                                  Balandžio 1 sakyčiau, bet ne.

                                  Kaip tai įmanoma?


                                  Awomen!
                                  Norėjom kad būtų vakarietiškas universitetas - turim vakarietiškas problemas.

                                  O Žmoga tai yra tiesiog rašybos klaida. Kiek atismenu VLKK dar dalina baudas už tai, ne?

                                  Parašė John Rodyti pranešimą

                                  Anglų kalboje seniai normalu sakyti parent, spouse, sibling etc. t.y. neindikuojant lyties. Tiesiog kalba taip sudėliota, kad gana lengva nenurodyti lyties, skirtingai, nei, pavyzdžiui, lietuvių kalboje.
                                  Tai ir pas mus yra tokių, pvz vaikas, sutuoktinis. Bet čia būtų tas pats kas anglų kalboje vietoj Human rašytų Huwoman, nes vyrišką paverčia į moterišką.

                                  O šiaip tai tiek anglai (person) tiek lietuviai (asmuo) jau turi neutralų variantą.

                                  Comment


                                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                    Tai ir pas mus yra tokių, pvz vaikas, sutuoktinis. Bet čia būtų tas pats kas anglų kalboje vietoj Human rašytų Huwoman, nes vyrišką paverčia į moterišką.
                                    Nebūtų, anglų kalboja "man" turi kelias reikšmes ir gali reikšti tiek "vyras" tiek "žmogus" Anglai nediferencijuoja kaip vokiečiai Mann / Mensch ar olandai Man / Men.

                                    Bet painioti gramatines gimines su lytimis tai tikrai wtf, tikrai įdomu ką VLKK į tai

                                    Comment


                                      Parašė themanual Rodyti pranešimą

                                      Nebūtų, anglų kalboja "man" turi kelias reikšmes ir gali reikšti tiek "vyras" tiek "žmogus" Anglai nediferencijuoja kaip vokiečiai Mann / Mensch ar olandai Man / Men.

                                      Bet painioti gramatines gimines su lytimis tai tikrai wtf, tikrai įdomu ką VLKK į tai
                                      Čia todėl kad ankščiau žmogus buvo vyras, o moteris ten jau prie jo kaip nors



                                      Comment


                                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                        Čia todėl kad ankščiau žmogus buvo vyras, o moteris ten jau prie jo kaip nors


                                        žmogus ir žmona

                                        Comment


                                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                          žmogus ir žmona
                                          husband and wife, o ne man and wife.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X