Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politkorektiškumas Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Kaip taisyklė, nekenčia ir vienijasi prieš pranašesnį kažkuo, nes tinginiai niekam labai netrukdo. Ne tik mano, daugumoje kolektyvų yra kažkas panašaus. Dar jeigu paskaityti apie mobingą, tai mobinguojami dažniausiai būna teigiamomis savybėmis išsiskiriantys ir badantys kitiems akis, o ne atvirkščiai.
    Mokyklose - sutinku, pasitaiko tokių atvėjų, bet darbovietėje kaip tik atvirkščiai - pakanka tik parodyti atsilikimą nuo daugumos ir uždirbti autoritetą kolegų akyse bus labai sunku.

    Comment


      Parašė mantasm Rodyti pranešimą
      Čia prelegentas rodos turėjo omenyje, kad mokslas remiasi faktais, o ne konsensusu.
      Ar mokslinė studija remiasi faktais ir atitinka mokslinius standartus, spręndžia kiti ekspertai (peer review), t.y. straipsnis publikuojamas žurnaluose ir vertinamas kitų mokslininkų.
      Jei 20% studijų sako vienaip, o 80% kitaip, tai nereiškia, kad tiesa yra 80% pusėje dėl konsensuso. 1 studija gali paneigti 99 studijas.
      Atsirandant vis naujoms žinioms gali paaiškėti, kad dauguma klydo, bet mokslinio metodo esmė skepticizmas.

      Gali būt skeptiškas, bet kol tavo skepticizmas neįrodytas jis yra tik spekuliacija.

      Jeigu 1 studija, moksliniu metodu, paneigs 99 studijas tada konsensusas bus tos vienos studijos pusėj.

      Comment


        Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
        Ar mokslinė studija remiasi faktais ir atitinka mokslinius standartus, spręndžia kiti ekspertai (peer review), t.y. straipsnis publikuojamas žurnaluose ir vertinamas kitų mokslininkų.
        Yra n+k straipsnių su skaičiais, vardais ir t.t. (juos parašė visokie profesoriai/akademikai), kurie "įrodė" Pinočeto blogybę. Bet realiai visi tie straipsniai yra tualetinio popieriaus vertės.

        Comment


          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
          Yra n+k straipsnių su skaičiais, vardais ir t.t. (juos parašė visokie profesoriai/akademikai), kurie "įrodė" Pinočeto blogybę. Bet realiai visi tie straipsniai yra tualetinio popieriaus vertės.
          Ok

          Comment


            Su tuo 80% tai čia kalbėjau apie replication problem, kas reiškia kad netgi tie peer reviewed straipsniai nesireplikuoja, taigi neatitinka mokslinio metodo standarto. Su tokiu konsensusu nelabai moksliškas rezultatas gaunasi.

            Comment


              Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

              Aš ir nesakau kad tai blogai tiesiog toks faktas kad kažkur 4 procentai visuomenės nėra normalūs. Ir autistai nėra normalūs, bet tai nedaro jų blogais žmonėmis.
              Nenori priimti fakto, kad kai kurie žodžiai jau seniai vartojamojoje kalboje pakeitę prasmę ir gali žeisti kai kuriuos asmenis. Tai čia konservatyvumas sakyčiau tikrai.

              Comment


                Parašė Evier Rodyti pranešimą

                Nenori priimti fakto, kad kai kurie žodžiai jau seniai vartojamojoje kalboje pakeitę prasmę ir gali žeisti kai kuriuos asmenis. Tai čia konservatyvumas sakyčiau tikrai.
                Aš geriau žinau ką aš tuo norėjau pasakyti ir taip kaip Liberalas palaikau žodžio laisvę netgi tam kas galėtų kitus įžeisti.
                Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                Comment


                  Parašė Evier Rodyti pranešimą

                  kai kurie žodžiai jau seniai vartojamojoje kalboje pakeitę prasmę ir gali žeisti kai kuriuos asmenis. Tai čia konservatyvumas sakyčiau tikrai.
                  Tai yra tik tų asmenų kurie neteisingai įsižeidžia problema ir nėra reikalo prie jų dėl to taikstytis.

                  Comment


                    Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

                    Aš geriau žinau ką aš tuo norėjau pasakyti ir taip kaip Liberalas palaikau žodžio laisvę netgi tam kas galėtų kitus įžeisti.
                    Tamsta liberalas?

                    Comment


                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                      Tai yra tik tų asmenų kurie neteisingai įsižeidžia problema ir nėra reikalo prie jų dėl to taikstytis.
                      Kontekstas buvo dėl žodžio "normalus". Ar normalu kitus vadinti nenormaliais? Vien šitas klausimas savaime parodo, kada ir kokiomis aplinkybėmis yra vartojami žodžiai normalus ir nenormalus. Net ir tokių didžiausių liberalų kaip Kvailas
                      O šiaip mano požiūris kitoks. Mano ego tikrai neužmuša kieno nors prašymas nevadinti jo vienu ar kitu žodžiu.

                      Comment


                        Parašė Evier Rodyti pranešimą

                        Kontekstas buvo dėl žodžio "normalus". Ar normalu kitus vadinti nenormaliais? Vien šitas klausimas savaime parodo, kada ir kokiomis aplinkybėmis yra vartojami žodžiai normalus ir nenormalus. Net ir tokių didžiausių liberalų kaip Kvailas
                        O šiaip mano požiūris kitoks. Mano ego tikrai neužmuša kieno nors prašymas nevadinti jo vienu ar kitu žodžiu.
                        Geriau vadinti tiesus ir kreivas?

                        Comment


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                          Geriau vadinti tiesus ir kreivas?
                          Geriau iškart kreivanosis, jei nosis kreiva. Du gražūs, neįžeidūs, lietuviški žodžiai, sudurti į vieną junginį, atitinkantį realybę. O kąąąą?

                          Comment


                            Parašė Evier Rodyti pranešimą

                            Geriau iškart kreivanosis, jei nosis kreiva. Du gražūs, neįžeidūs, lietuviški žodžiai, sudurti į vieną junginį, atitinkantį realybę. O kąąąą?
                            Kaip pavadinsi kreivanosį, vistiek liks kreivanosiu. Ar pavadinus meniškai išformuotos nosies nešiotoju nuo to kažkas pasikeis? Kita vertus, kokios problemos, kad kažkieno nosis kreiva? Fotomodeliu matyt nebūsi, bet apart to... Tas pats ir su kreiva orientacija. Šeimos su vaikais matyt nesukursi ir giminės nepratęsi, bet apart to....
                            Paskutinis taisė mantasm; 2020.12.02, 11:50.

                            Comment


                              Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                              Kaip pavadinsi kreivanosį, vistiek liks kreivanosiu. Ar pavadinus meniškai išformuotos nosies nešiotoju nuo to kažkas pasikeis? Kita vertus, kokios problemos, kad kažkieno nosis kreiva? Fotomodeliu matyt nebūsi, bet apart to... Tas pats ir su kreiva orientacija. Šeimos su vaikais matyt nesukursi ir giminės nepratęsi, bet apart to....
                              Kolektyvinė pasąmonė veikia taip, kad tai vistiek yra įžeidimas. Bet kovokit prieš sistemą, jei jum taip skauda, gal tikrai iškovosit, kad bet kokie žodžiai šnekamojoje kalboje praras bet kokią potekstę ir visiems bus lengviau Bet tikrai taip nebus, žmogus be epitetų ir be keiksmažodžių negali, nebent neliktų sienų ir skirtumų tarp žmonių (juokelis susiejant su ankstesne tema).
                              O giminę su "kreiva" orientacija galima pratęst.

                              Comment


                                Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                                Tamsta liberalas?
                                Palaikau žodžio laisvę ir Ginklų teises tai taip.
                                Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                                Comment


                                  Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                  Kontekstas buvo dėl žodžio "normalus". Ar normalu kitus vadinti nenormaliais? Vien šitas klausimas savaime parodo, kada ir kokiomis aplinkybėmis yra vartojami žodžiai normalus ir nenormalus. Net ir tokių didžiausių liberalų kaip Kvailas
                                  O šiaip mano požiūris kitoks. Mano ego tikrai neužmuša kieno nors prašymas nevadinti jo vienu ar kitu žodžiu.
                                  Viskas gerai vadink kaip nori, bet kitus priversti įstatymais ir Lygių Galimybių Kontrolės tarnybomis yra totalitarizmas ir neturi nieko bendro su Liberalizmu.
                                  Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                                  Comment


                                    Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

                                    Viskas gerai vadink kaip nori, bet kitus priversti įstatymais ir Lygių Galimybių Kontrolės tarnybomis yra totalitarizmas ir neturi nieko bendro su Liberalizmu.
                                    Per aštrus žodis. Iš dalies galima pritarti, bet kaip teisė į orumą, kuris pažeidžiamas vartojant įžeidžiančius žodžius?

                                    Comment


                                      Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                      Per aštrus žodis. Iš dalies galima pritarti, bet kaip teisė į orumą, kuris pažeidžiamas vartojant įžeidžiančius žodžius?
                                      Paprasčiausas būdas yra nekreipti dėmesio, nes jeigu taip tai greitai uždrausim ir tokius laikraščius kaip Charlie Hebdo, nes įžeidė Islamo oruma.
                                      Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                                      Comment


                                        Kokie dar žodžiai įžeidžia tavo orientaciją? Pasistengsim ir svarbiausia mokysimės nevartot
                                        Show must go von!

                                        Comment


                                          Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                          Kolektyvinė pasąmonė veikia taip, kad tai vistiek yra įžeidimas. Bet kovokit prieš sistemą, jei jum taip skauda, gal tikrai iškovosit, kad bet kokie žodžiai šnekamojoje kalboje praras bet kokią potekstę ir visiems bus lengviau Bet tikrai taip nebus, žmogus be epitetų ir be keiksmažodžių negali, nebent neliktų sienų ir skirtumų tarp žmonių (juokelis susiejant su ankstesne tema).
                                          O giminę su "kreiva" orientacija galima pratęst.
                                          Su kreiva nosim irgi galima fotomodeliu patapt. Bet tendencijos kitokios..

                                          Kovoja prieš sistema tie, kas nori sukurt naujakalbę, kurioje atseit būtų neįmanoma į(si)žeist. Nu nutiko bėda, kad žmogus gimė su viena ar kita problema. Praktiškai visi (įskaitant mane) žmonės turi vienų ar kitų „standarto neatitikimų“. Bet gal reiktų užsiimti tų neatitikimų gydymų irba susigyvenimu su jais. O ne bandymais įvairiais būdais išsivartyti, kad tai atseit nėra „standarto neatitikimas“.

                                          Čia kaip atsiranda debilų, kurie kalba apie kurčiųjų kultūrą ir mano, kad yra neteisinga gydyti žmones su klausos sutrikimais. Atseit viskas čia normalu negirdėti. O kas galvoja kitaip yra netolerantiški kitokiems ir t.t.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X