Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

UA. Ukraina 2016-2019.05

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiaip tai su ta pseudo istorija apie "nužudymą" akivaizdžiai perlenkta lazda. Tokiais dalykais nejuokaukama.
    Žiniasklaida kažkiek remiasi ir pasitikėjimu. Pasitikėjimo prasme tas "prisikėlęs iš nušautųjų" tapo žurnalistiniu nuliu, nors fiziškai yra gyvas ir sveikas.

    Comment


      Tai visiškas absurdas. Visos šitos istorijos esmė yra ta, kad išlošė Kremlius ir Putinas, neva parodydami, kad vakaruose visokios Rusijos kritikų mirtys yra tiesiog triukas. O jeigu tai triukas - tai vadinas ir visa kitą yra melas, tame tarpe ir Skirapalių istorija ir MH17 lėktuvo numušimas. Mano supratimu tai nėra niekas kita, kaip kad Kremliaus darbas, nes bet koks sveiko proto žmogus tokių dalykų nedarytų.

      Comment


        Šiaip tai kriminalistikoje gana įprastas triukas, bet šiame kontekste figuranto situacija per daug jautri ir politizuota.

        Comment


          Tai kad net kriminalistikoje nesu girdėjęs tokio 'triuko'. Jeigu jam grėsė pavojus - normalu buvo jį paslėpti, kaip kad daroma su visais liudininkais, kuriems gręsia pavojus. Apsimestinio nužudymo niekas neincenizuoja, juolabiau tokio, kurio esmė yra atskleidžiama po dviejų dienų spaudos konferencijoje. Jeigu esmė čia buvo dvi dienos - tai kodėl jo tiesiog toms dviem dienoms nepaslėpus? Tai yra visiškas absurdas ir konspiracijų apie tai, kad kaltinimai Kremliui yra niekuo nepagrįsti, paskleidimas. Niekas nėra tuo labiau suinteresuotas, nei pats Kremlius.

          Štai, pavyzdys:
          Parašė Al1

          Taip melas, melas, kuriame jau ima atvirai klimpti Vakarai ir jų prichvostniai.

          Comment


            Ukrainiečių patyčios socialiniuose tinkluose iš farso su Babčenko "nužudymu".






            https://www.unian.net/m/curiosities/...babchenko.html
            Paskutinis taisė Romas; 2018.05.31, 12:22.

            Comment


              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
              Tai kad net kriminalistikoje nesu girdėjęs tokio 'triuko'. Jeigu jam grėsė pavojus - normalu buvo jį paslėpti, kaip kad daroma su visais liudininkais, kuriems gręsia pavojus. Apsimestinio nužudymo niekas neincenizuoja, juolabiau tokio, kurio esmė yra atskleidžiama po dviejų dienų spaudos konferencijoje. Jeigu esmė čia buvo dvi dienos - tai kodėl jo tiesiog toms dviem dienoms nepaslėpus? Tai yra visiškas absurdas ir konspiracijų apie tai, kad kaltinimai Kremliui yra niekuo nepagrįsti, paskleidimas. Niekas nėra tuo labiau suinteresuotas, nei pats Kremlius.

              Štai, pavyzdys:
              tokių triukų būna. Ypač RF. Viena. O antra, triukas pateisinamas kovoje su kremliaus terorizmu, ten pernelyg jau įprasta už žodžius mirtimi bausti.
              Русский военный корабль, иди нахуй!

              Comment


                Aš negaliu pagauti to triuko esmės. Vienintelė triuko prasmė, kurią aš matau, tai yra parodyti, kad neva vakarai meluoja ir triukus rezga, t.y. 'netikėkit jais'. Kad Kremlius savo kritikus mirtimi baudžią - tai tas yra akyvaizdu, bet būtent tokie 'triukai' verčia konspiracijas mėgstančius žmones tuo suabejoti. O konspirologų šiais laikais nors vežimu vežk....

                Comment


                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                  Aš negaliu pagauti to triuko esmės. Vienintelė triuko prasmė, kurią aš matau, tai yra parodyti, kad neva vakarai meluoja ir triukus rezga, t.y. 'netikėkit jais'. Kad Kremlius savo kritikus mirtimi baudžią - tai tas yra akyvaizdu, bet būtent tokie 'triukai' verčia konspiracijas mėgstančius žmones tuo suabejoti. O konspirologų šiais laikais nors vežimu vežk....
                  na tokių reptiloidinių mėgėjų abejonės yra nulis sveikų-jų vis tiek jokie faktai neveikia ir čia joks nuostolis. Mąstantys mąsto: ačiū dievui gyvas, triukas nesvarbu. Esmė triuko-sugauti už rankos kuo daugiau susijusių žmonių.
                  Русский военный корабль, иди нахуй!

                  Comment


                    Aš nelabai suprantu, kodėl to triuko neišejo suorganizuoti be apsimestinio nužudymo. Bet netgi tuo atveju, jeigu tai davė kažkokius rezultatus, šalutinis to poveikis davė kur kas blogesnį atoveiksmį - visa žiniasklaida, kuri kritikuoja Putiną, pasirodė kvailio vietoje. Ir tai ne tik tie Rusijos blogeriai, kurių ir šiaip deficitas, bet ir apskritai visa vakarų žiniasklaida. Rusijos propaganda tuo tarpu gavo įrankius ir nėra jokios abejonės, kad jinai šiuo metu trimituoja per visus kanalus apie tai, kad vakarai rezga sąmokslus ir meluoja per visus galus - ir štai jums įrodymas. Aš nematau čia nieko kito, kaip tik tai, jog visas šitas spektaklis buvo labai naudingas Kremliui.

                    Comment


                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                      Aš nelabai suprantu, kodėl to triuko neišejo suorganizuoti be apsimestinio nužudymo. Bet netgi tuo atveju, jeigu tai davė kažkokius rezultatus, šalutinis to poveikis davė kur kas blogesnį atoveiksmį - visa žiniasklaida, kuri kritikuoja Putiną, pasirodė kvailio vietoje. Ir tai ne tik tie Rusijos blogeriai, kurių ir šiaip deficitas, bet ir apskritai visa vakarų žiniasklaida. Rusijos propaganda tuo tarpu gavo įrankius ir nėra jokios abejonės, kad jinai šiuo metu trimituoja per visus kanalus apie tai, kad vakarai rezga sąmokslus ir meluoja per visus galus - ir štai jums įrodymas. Aš nematau čia nieko kito, kaip tik tai, jog visas šitas spektaklis buvo labai naudingas Kremliui.
                      Na, visų pirma, paskelbus apie nužudymą, t.y. dalį tiesos apie nusikaltimą ( sako, buvo duomenų apie pasikėsinimą nužudyti, ir ne vieno), Rusija pati reikalavo daryti viską, kad būtų ištirta:
                      „Mes reikalaujame Ukrainos pareigūnų padaryti viską, kas jų valioje, kad nusikaltimas būtų ištirtas. Taip pat mes tikimės, kad tarptautinės ir nevyriausybinės organizacijos pasirūpins tyrimo kontrole“ , – pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministerija savo paskelbtame komentare.

                      Rusija visada visomis progomis trimituoja, viską paverčia įrankiu, todėl reikia nustoti tikėtis iš jų kitokio, civilizuoto elgesio, o rūpintis savo saugumu.
                      Русский военный корабль, иди нахуй!

                      Comment


                        iš RF faked crimes:
                        https://zona.media/article/2016/15/0...s-faked-crimes
                        Русский военный корабль, иди нахуй!

                        Comment


                          Butu vakaru valstybeje taip pasielgta butu buve mazu maziausia kvaila. Bet taip pasielgta Ukrainoje ir ne be priezasties. Kazkokiais budais tai saliai reikia apsivalyt ir sis budas buvo vienas is tu ekstrymu.
                          Studentas

                          Comment




                            Vienas pagrindinių, jeigu ne pagrindinis, hibrinio karo elementų yra informacinis karas. O šitoje istorijoje aš matau visišką informacinio karo pralaimėjimą Ukrainos pusėje, t.y. vakaruose sukeltos abejonės, kad Ukraina sako tiesą ir Kremlius tuo neabejotinai pasinaudos. Juk netgi mūsų forume buvo atkutę vietiniai vatnikai garsiai šaukdami 'aš gi sakiau, kad viskas čia melas'.

                            Žinoma, hibridinis karas turi ir kitų elementų ir vienas iš jų yra visokios Kremliaus mafijos ir samdiniai, kurie atlieka nusikaltimus net ir kitose šalyse. Kova su jais būtina, klausimas turbūt kitas - ar kovojant su jais turėtų būti pralošiama kova kitame fronte, t.y. informaciniame. Ko aš nesuprantu, tai kodėl visos tos operacijos nebuvo galima padaryti be nužudymo incenizacijos. Na, galbūt yra tam priežasčių, bet tai, kokią informaciją aš randu, manęs neįtikina kad tam buvo reikalingas tas spektaklis :

                            Anot Ukrainos saugumo tarnybos vadovo Vasylio Hrycako, užsakymas dėl A. Babčenko likvidavimo buvo gautas iš Rusijos specialiųjų tarnybų. Už tai organizatoriams pažadėta išmokėti 40 tūkstančių JAV dolerių. Žudikas buvo sulaikytas. 30 tūkstančių žudikui, iš kurių 15 tūkstančių buvo išmokėti avansu.

                            Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=78152179
                            Tiesą sakant kažkiek panašią situaciją mačiau ir tada, kada buvo gaisras Kemerovo prekybos centre, kur žuvo 50 žmonių iš kurių dauguma vaikai. Tai buvo skleidžiami gandai, kad žuvusiųjų yra 300, o ne 50, apie tai ir Lietuvos žiniasklaida rešė, bet įdomiausia, kad kaip vėliau paaiškėjo tuos gandus daugiausiai skleidė būtent Kremliaus troliai, o protestuotojų veidu tapusi persona kaip vėliau paaiškėjo atsidavė Kremliui visomis prasmėmis. Mano suprantimu Kremlius kartais gali žaisti ir labai nešvarius žaidimus, kur per tokią tragediją, kai žūsta 50 žmonių, iš pogrindžio skleisdža gandus apie 300 žuvusių tam, kad vėliau paaiškėjus tiesai, tie 50 jau nebeatrodytų tiek daug - juk tai daug mažiau, nei 300. O be to, pasitvirtintų 'faktas', kad Kremlius visada sako teisybę, o štai visokie fašistai nori sukelti skandalus, visus apmulkinti ir tai dar daro žuvusių vaikų vardu.

                            Dėl to ir šiuo atveju aš neatmetu galimybės, kad pats Kremlius galėjo pakišti Ukrainos tarnboms tokį planą, galbūt netgi ten kokį samdomą žudiką dėl to paaukoti, t.y. paaukoti pėšką, kad laimėtų informacinį karą, nes ta viena pėška ir vienas killeris Kremliui visiškai beverčiai, o vat informacinėje erdvėje Ukrainos sukompromitavimas ir parodymas, kad neva jie meluoja - tai Kremliui kur kas svarbiau.

                            Bet aš sutinku, kad čia tik teorija ir kad gali būti visaip. Man tiesiog trūksta informacijos, o labiausiai trūksta informacijos tai ką Ukraina išlošė suincenizuodama tą mirtį ir kodėl to paties negalima buvo padaryti be incenizacijos ir kodėl ta labai aiški ir suprantama priežastis nėra iškarto pateikiama tam, kad žiniasklaida bent kažkokį paaiškinimą turėtų ir tas informacinis karas nebūtų žaidžiamas visiškai į vienus vartus.

                            Parašė Kaimai
                            Eidvi, you should know better. Aš dar atsimenu kaip Jūs sakėte kad Xenija Sobchak - puiki kandidatė kuri atvers žodžio laisvę Rusijoje ar kaip ten.
                            Jeigu tiksliau, tai sakiau, kad nėra blogai, kad Sobchak gavo retą galimybę per Kremliaus TV iškloti visą tiesą apie režimą. Tuo pačiu sakiau ir tai, kad Sobchak yra Kremliaus projektas, nors galbūt net pati taip nemano. Tuos abu dalykus galėčiau pakartoti ir šiandien.

                            Comment


                              Nežinau ar tai kažką reiškia, bet Rusijos URM sugebėjo pareiškimą padaryti ir tyrimų komitetas "iškelti bylą" nepraėjus 30 min. po tariamo "nužudymo".

                              Comment


                                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą


                                Vienas pagrindinių, jeigu ne pagrindinis, hibrinio karo elementų yra informacinis karas. O šitoje istorijoje aš matau visišką informacinio karo pralaimėjimą Ukrainos pusėje, t.y. vakaruose sukeltos abejonės, kad Ukraina sako tiesą ir Kremlius tuo neabejotinai pasinaudos. Juk netgi mūsų forume buvo atkutę vietiniai vatnikai garsiai šaukdami 'aš gi sakiau, kad viskas čia melas'.

                                Žinoma, hibridinis karas turi ir kitų elementų ir vienas iš jų yra visokios Kremliaus mafijos ir samdiniai, kurie atlieka nusikaltimus net ir kitose šalyse. Kova su jais būtina, klausimas turbūt kitas - ar kovojant su jais turėtų būti pralošiama kova kitame fronte, t.y. informaciniame. Ko aš nesuprantu, tai kodėl visos tos operacijos nebuvo galima padaryti be nužudymo incenizacijos. Na, galbūt yra tam priežasčių, bet tai, kokią informaciją aš randu, manęs neįtikina kad tam buvo reikalingas tas spektaklis :


                                atvirkščiai. Šiandien vėl kalbama apie Krymo aneksiją, Kremliaus užsakomas žmogžudystes, cituojami būtent ukrainos spectarnybos žodžiai. Čia ne eilinis kriminalinis nusikaltimas. Todėl ir priemonės neeilinės. Ir jos ne vatnikų filosofijai pakeisti, o kovoti su valstybinio masto terorizmu.

                                https://www.telegraph.co.uk/news/201...raine-capital/
                                Русский военный корабль, иди нахуй!

                                Comment


                                  Informacinį karą su Rusija ar tai Ukraina, ar tai vakarai visada pralaimės. Ukraina neturi resursų, vakarai gi gaili pinigų ir neturi totalitarinio režimo tvarkos. Rusija gi turi totalitarinį mafijinį režimą, turi pinigų (kuriuos jai duoda vakarai) ir Rusijai nėra jokio reikalo skaitytis su visuomenės nuomone. Čia prieš akis turime vieną iš demokratijos ryškių trūkumų. Demokratija yra gerai, bet jos neturi būti per daug kai jau pradedama kenkti pačiai santvarkai.
                                  Vakarų valstybių lyderiai po viso ką matėme, po lainerio numušimo išvadų paskelbimo, sekančią dieną važiuoja Maskvon ir spaudžia mafijos tėvui ranką. Kas tai? Ogi vakarų demokratijų absoliutus krachas, kai jokios vertybės ir elementarus padorumas nebegalioja. Rusija turėtų būti visiškai ignoruojama, nesvarbu kiek tai kainuotų. Dabar gi yra taip, kad tundra su Olandijos dydžio ekonomika diriguoja savo sąlygas.

                                  Comment


                                    Parašė Kaimai
                                    Man irgi trūksta. Galima variantas - nusamdytas žudikas kreipėsi į saugumą (tai šiuo metu jau yra patvirtinta), saugumas inscenizavo nužudymą, Ukrainos pilietis-tarpininkas-užsakovas tada turėjo atraportuoti (o greičiau gauti naujus nurodymus) apie įvykdytą užduotį Maskvon, o ukrainiečiai tikėjosi perimti signalų žvalgybos duomenis. Reikia laukti ką dar pateiks SBU. Žurnalistų užgauti jausmai, sulaužytas naratyvas ir nesusipratimas kuris truko mažiau nei 24 valandas čia yra 35468468464 vietoj. Svarbiausia, kad Babčenko gyvas.

                                    Beje pats Babčenko šiandien suirzusius vakarų žurnalistus-rusofilus pasiuntė na%$ui:

                                    https://twitter.com/Kateryna_Kruk/st...93400865288193
                                    1. Nesutinku, kad šitoje istorijoje svarbiausia, kad Babčenka gyvas. Imituoti jo nužudymą ir po to pasayti 'surprise - jis gyvas', na, tai panašiai kaip paskambintinti 112, pasakyti kad užminuotas Seimas, o po to sakyti - 'juk svarbiausia, kad seimas neužminuotas'.

                                    2.
                                    Beje pats Babčenko šiandien suirzusius vakarų žurnalistus-rusofilus pasiuntė na%$ui
                                    Aš nesuprantu kur čia kažkoks gėris. Mano supratimu tai visiškai atitinka tai, ko siekia Putinas. Tokia jau ta realybė, kad apie Putiną ir jo vykdomus nusikaltimus vakarų žmonės ganėtinai mažai žino. Iš dalies tai yra normalu, nes kai kada jiems kažkokie nusikaltimai Kuboje rūpi vienodai kiek ir nusikaltimai iš Putino pusės, o tai reiškia, kad jie abu nerūpi. Jiems tai atrodo toli. Ir jeigu jau vakarų žurnalistus siunčiam na%$ui, tai reiškia, kad tuo pačiu siunčiam na%$ui vakarų požiūrį į Putiną, nes jų požiūris labiausiai priklauso būtent nuo žmonių, kurie gauna informaciją iš žurnalistų. Nemanau, kad labai daug vakarų žmonių yra įsigilinę į Putino problemą daugiau, nei tai yra pateikiama per žiniasklaidą. Ir jeigu mes pasunčiam na%$ui ir tą pačią žiniasklaidą - tai ką iš to laimim? Ką aš matau, kad daugiausiai iš to laimi pats Putinas, nes tai yra visiškai tai, ko jis siekia.

                                    3. Vis dar nėra jokio logiško paaiškinimo kodėl Ukrainos spec. tarnybos šitos operacijos negalėjo pravesti be nužudymo inscenizacijos, tas paaiškinimas, kad dėl tokios operaijos "ukrainiečiai tikėjosi perimti Kremliaus žvalgybos signalų duomenis" visiškai neįtikina. Kiek gi tankų ir kitos ginkluotės keliauja į Donbasą iš Rusijos, beveik visa ta informacija perima, bet kokia iš tos informacijos nauda? Aš jokiu būdu neteigiu, kad nereikia kaupti Putino nusikaltimų informacijos, ką aš teigiu, kad jos tiek daug, kad jeigu tikslas yra maža dalis jos - tai dėl to neverta Putinui leisti laimėti dar vieno informacinio mūšio, šiuo atveju tokio, kad parodyti, kad Ukrainos pusė meluoja, incenizuoja, neveta ja pasitikėti ir viskas, ką ji vėliau bandys pateikti kaip įrodymą, iš Kremliaus pusės bus prilyginta šitai incenizacijai.

                                    Comment


                                      Prie jokiu aplinkybiu VVP ir Co nebutu daves komandos to daryti likus kelioms savaitems iki jo asmeninio projekto - futbolo cempionato. Tai pirmasis momentas, kad cia kazkas ne taip. Invazijos i Gruzija data tikriausiai visi pamenam.
                                      Antra, visos Rusijos SMI stauge dar esant Skripaliams ligoninej, kad niekas nemire ir nemirs. Cia jie buvo teisus. Faktas. Kokio lygio medikai ten kovojo ir ka iskovojo - niekam neidomu.
                                      O dabar, po sito feilo rusu pozicijos tik sustiprejo. Prie kiekvieno mesto pusetino itarimo rusai gales juoktis is visos sirdies primindami siuos atvejus ir vel - pries savo auditorija bus 100% teisus. Ir faktas, kad jie tuo naudosis dar labai labai ilgai.
                                      O isgelbejo ten kazkieno gyvybe ar ka jie ten atskleide, kas jis ten buvo ar nebuvo - didziajai daugumai tai treciarusis klausimas. Nebus Babcenkos, bus Papcenka. No matter. Po Rusijos velena visas tuntas sukrautas tokiu opozicionieriu.

                                      Comment



                                        Tai būtent, kad šita istorija buvo ištransiuota didžiajai daliai vakarų pasaulio, kur Babčenkos vardą pamiršo iškart po to, kai jis buvo paminėtas. Bet tai, kad Ukraina kažką rezgė ir incenizavo - būtent tai ir įsiminė labiausiai. Toks yra inforamcinio karo tikslas ir tai yra tai, ko siekia Putinas. O kokia gi iš viso to Ukrainos pergalė? Man tai sunku suprasti, nes visiems nužudymams ir sąmoksalms jie kelią galėjo užkirsti ir be visų tų spektaklių. Mano supratimu arba šiuo atveju Ukrainos saugumas pasielgė labai kvaila, arba, ką aš laikau labiau tikėtinu scenarijumi, jie pasimovė ant Kremliaus mesto kabliuko.

                                        Comment


                                          Man atrodo kad šiuo metu Lietuvos interesas dėl Ukrainos yra tik tas, kad dabar Ukraina yra Putino priešas. Priešo priešas reiškia draugas. Realiai Ukraina nėra priaugusi nei iki NATO, nei iki ES. Jos didelės dalies žmonių mentalitetas yra grynai sovietinis. Tas sovietinis mentalitetas iš ukrainiečių sunkiasi ir garuoja labai iš lėto, daugiausia tik Putino dėka. Nebūtų Putino ir Donbaso su Krymu, ten iki šiol matytume USSR. Todėl ir Ukrainos spec. tarnybos veikia senais metodais, iš dalies dėl senų nepatikimų kadrų, iš dalies dėl nekompetencijos.
                                          Prie to paties galima pastebėti kad tas verslo didelis noras importuoti darbo jėgą iš Ukrainos gali mums labai atsirūgti. Lenkai su savo 40 milijonų populiacija gali nekreipti dėmesio, suvirškins, o Lietuvai su nykiais 2,5 milijono jokiu būdu negalima savos populiacijos skiesti nežinia kuo. Kai tik pasiektų kritinę ribą, turėtume situaciją panašią kaip Latvijoje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X