Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

UA. Ukraina 2016-2019.05

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ Norėjau pasakyti, kad rusai gavo naudą ir toliau jiems nusispjauti į to krašto likimą. Žinoma, jie tos teoritorijos niekam neatiduos, jei niekas neprivers.

    Comment


      Parašė andyour Rodyti pranešimą
      /\ Norėjau pasakyti, kad rusai gavo naudą ir toliau jiems nusispjauti į to krašto likimą. Žinoma, jie tos teoritorijos niekam neatiduos, jei niekas neprivers.
      Nemanau, kad fabrikų įrangos išvežimas duos rusams naudos. Išvežė ir įranga moraliai paseno, ne XIX amžius dabar. Tuo tarpu Ukrainai bus proga įsigyti modernią

      Comment


        Jei pasitvirtins informacija, tai ir Motorolos draugelio Givio nebėr tarp gyvųjų.Susprogdintas savam kabinete: http://hromadske.ua/posts/boiovyka-h...yly-v-donetsku
        Kiek anksčiau skelbė, ir kad kuopos vadas žuvo iš jo dalinio

        Comment


          Parašė mag Rodyti pranešimą
          Jei pasitvirtins informacija, tai ir Motorolos draugelio Givio nebėr tarp gyvųjų.Susprogdintas savam kabinete: http://hromadske.ua/posts/boiovyka-h...yly-v-donetsku
          Kiek anksčiau skelbė, ir kad kuopos vadas žuvo iš jo dalinio
          Dabar jis labiau žinomas kaip Negivis...

          Comment


            Turbūt tikrai liepsnosvaidžiu pačirškino:
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Sugalvok tu man įsirengti kabinetą katilinės pečiuje... grūdinosi prieš pragarą?

              Comment


                Šiaip tai ateiti į karinį dalinį su reaktyviniu liepsnosvaidžiu, iššauti į būtent tą langą, kur reikia, ir pasiplauti yra kieta.

                Comment


                  Parašė balietis Rodyti pranešimą
                  Šiaip tai ateiti į karinį dalinį su reaktyviniu liepsnosvaidžiu, iššauti į būtent tą langą, kur reikia, ir pasiplauti yra kieta.
                  Gal čia pačio dalinio iniciatyva?
                  Flickr

                  Comment


                    gali buti, kad tai tik imitacija, o pats giwis buvo evakuotas.

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      gali buti, kad tai tik imitacija, o pats giwis buvo evakuotas.
                      Kam ta šiukšlė reikalinga, kad juo taip rūpintis?
                      Putkinui nusikaltimų vykdytojai ir liudininkai nereikalingi.

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Kam ta šiukšlė reikalinga, kad juo taip rūpintis?
                        Putkinui nusikaltimų vykdytojai ir liudininkai nereikalingi.
                        tai taip

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          gali buti, kad tai tik imitacija, o pats giwis buvo evakuotas.
                          Pagal vaizdo medžiagą tai koks trečdalis givio gal ir evakavosi...

                          Comment


                            ryt gyvio likucius laidos, dalyvaus daug svarbiu (jiems) vadu...

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              ryt gyvio likucius laidos, dalyvaus daug svarbiu (jiems) vadu...
                              Sakot liepsnosvaidžio ar kažko pan. Donecko apylinkėse dar laukia darbų?

                              Comment


                                Parašė Galys Rodyti pranešimą
                                Sakot liepsnosvaidžio ar kažko pan. Donecko apylinkėse dar laukia darbų?

                                Comment


                                  Aš va dar kartą peržiūrėjau video kur tas išgama terorizuoja Ukrainos belaisvius. Dar labiau nei jis papiktino Donecko ruskės bobos kurios prisidėjo prie tų patyčių. Aš visą laiką maniau ir dabar manau kad nereikia priiminėti čia Lietuvon jokių pabėgėlių iš to krašto. Dalis jų aiškiai yra tokie nekenčiantys ukrainiečių, dalis vietoje to kad stotų prieš tuos banditus bando bailiai slėtis Lietuvoj, užuot kariavę. Kam mums ta publika?

                                  Comment


                                    Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                    Aš va dar kartą peržiūrėjau video kur tas išgama terorizuoja Ukrainos belaisvius. Dar labiau nei jis papiktino Donecko ruskės bobos kurios prisidėjo prie tų patyčių.
                                    tai jis ten pries tas bobas ir dare pasirodyma

                                    Comment


                                      Esu susidūręs su Lietuvoje priimtais ukrais. Taip pat du tokie dirbo su man artimu žmogumi. Nei vienas nebuvo prorusiškas. Tiesa, viena moteris laikėsi tokios status quo dėl kariaujančių pusių, bet bendrai susidariau nuomonę iš tų kelių pvz., kad ten jiems tas pats, jie tik karo nenori. Tai, žinoma, yra suprantama.

                                      Comment


                                        Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                                        Esu susidūręs su Lietuvoje priimtais ukrais. Taip pat du tokie dirbo su man artimu žmogumi. Nei vienas nebuvo prorusiškas. Tiesa, viena moteris laikėsi tokios status quo dėl kariaujančių pusių, bet bendrai susidariau nuomonę iš tų kelių pvz., kad ten jiems tas pats, jie tik karo nenori. Tai, žinoma, yra suprantama.
                                        Tai va ir blogai kad jiems tas pats. Karo visi nenori, bet dalis bėga slėptis ir prašo pabėgėlio statuso, dalis eina kariauti.

                                        Comment


                                          Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                                          Esu susidūręs su Lietuvoje priimtais ukrais. Taip pat du tokie dirbo su man artimu žmogumi. Nei vienas nebuvo prorusiškas. Tiesa, viena moteris laikėsi tokios status quo dėl kariaujančių pusių, bet bendrai susidariau nuomonę iš tų kelių pvz., kad ten jiems tas pats, jie tik karo nenori. Tai, žinoma, yra suprantama.
                                          Šiaip, Donbaso pabėgėliai puikiai žino, ko Lietuvoje geriau nekalbėti.
                                          Nepasakosiu niuansų, bet, sakykim, latentinių vatnikų privažiavo per porą metų nemažai.
                                          Gal jie ir nėra kokie russkij mir nešėjai, bet Lietuvos likimas jiems irgi būtų "tas pats".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X