Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto tarybos ir mero rinkimai (2019 metai)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John

    Dabar jau mačiau straipsnį, bet šito nežinojau (nors ir įtariau). Neblogai pataikiau . Gana šūdiškas elgesys šiaip. Parduoti nuomonę kažkokiam politikui už kelias kapeikas yra truputį prastesnis skonis, nei reklamuoti TopoCentro iPhonus ar Maximos dešrelės.
    O po to dar buvo keletas postų, apie tai kad Zuokas šiaip labai geras (vienas, kiek pamenu, su homoerotinėmis nuotraukomis kur Užkalnis su Zuoku dviese pliuškenasi ežere ).
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Tai nereiškia, kad Užkalnis su Zuoku maudėsi už pinigus . Nėra lengva atsisakyti pinigų, jei turi daug sekėjų ir kažkuris politikas tau natūraliai patinka. Parašai nuomonę, efektas didelis, politikui nauda, o pats nieko už tai negauni. Bet Užkalnis pripažino, kad tai klaida ir daugiau taip nedarys . Blogesnis variantas, kai dėl pinigų palaikomas tas, kuris daugiau pasiūlo. Užkalnio politinės pažiūros pakankamai nuoseklios ir lengvai nuspėjamos.

      Comment


        Parašė John

        Dabar jau mačiau straipsnį, bet šito nežinojau (nors ir įtariau). Neblogai pataikiau . Gana šūdiškas elgesys šiaip. Parduoti nuomonę kažkokiam politikui už kelias kapeikas yra truputį prastesnis skonis, nei reklamuoti TopoCentro iPhonus ar Maximos dešrelės.
        Aš tai Užkalniui esu indiferentiškas. Jei nori, tegu save pardavinėja.
        Bet vat tie, kurie ji skaito/seka ir priima rimtai, ypač tie , kurie ima rimtai jam prieštarauti, kaip neseniai vienas kažkoks VU filologas. Tie tai tiktai grybai.
        Nors įtariu, kad Užkalnis kaip tik ir gyvena iš jo nemėgstančių sekėjų.

        Comment


          Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

          Aš tai Užkalniui esu indiferentiškas. Jei nori, tegu save pardavinėja.
          Bet vat tie, kurie ji skaito/seka ir priima rimtai, ypač tie , kurie ima rimtai jam prieštarauti, kaip neseniai vienas kažkoks VU filologas. Tie tai tiktai grybai.
          Nors įtariu, kad Užkalnis kaip tik ir gyvena iš jo nemėgstančių sekėjų.
          Jis, kaip bebūtų, yra žinomas ir svarbus influenceris, nepriklausomai nuo to, ar tau ir man patinka, ar nepatinka.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą

            Jis, kaip bebūtų, yra žinomas ir svarbus influenceris, nepriklausomai nuo to, ar tau ir man patinka, ar nepatinka.
            Todėl tuo labiau yra šlykštu, jei jis remia Zuoką, nes kaip pacituota aukščiau:
            Dievaži nebuvau Šimašiaus fanas, visi tai žinote. Bet jis turi Eskaliburo kardą - jis ir jo komanda yra švarūs ir nekorumpuoti. Renkantis tarp tų dviejų NETURI BŪTI NET JOKIO KLAUSIMO - mes turime remti, balsuoti tik už švarų politiką.
            Antikorupcija yra absoliutus prioritetas prieš visokių kliedesių (Zuokas siūlė pirkti niekur pasaulyje nenaudojamus masiškai elektrinius autobusus su indukciniu pakrovimu stotelėse) ir ICOR/Rubikon +Grinda, VV korupcijos junginį.
            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
            [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

            Comment


              Nesižaviu nė vienu kandidatu, o tokie straipsniai kelia didelių abejonių, ar aplamai yra savivaldybėje žmonių sugebančių įgyvendinti projektus:


              "Vilniaus miestas vėluoja. Miestas labai prastai panaudojo ES paramą. Iš daugiau nei 300 mln. eurų, skirtų miestui, yra panaudota vos keli procentai. Kalbant apie tą patį nacionalinį stadioną, kuris dar, sakyčiau, nulinėje stadijoje, tai dar yra, palyginti su kitais projektais, labai toli pajudėta. Yra tokių projektų, kurie išvis nepajudėję," – "Vilniaus dienai" teigė ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius.

              Skaityti daugiau: http://www.diena.lt/naujienos/vilniu...ugebejo-903989
              Человека, облеченного властью и использующего эту власть в угоду собственных называют самодуром.

              Comment


                Parašė AudriusV Rodyti pranešimą
                Nesižaviu nė vienu kandidatu, o tokie straipsniai kelia didelių abejonių, ar aplamai yra savivaldybėje žmonių sugebančių įgyvendinti projektus:


                "Vilniaus miestas vėluoja. Miestas labai prastai panaudojo ES paramą. Iš daugiau nei 300 mln. eurų, skirtų miestui, yra panaudota vos keli procentai. Kalbant apie tą patį nacionalinį stadioną, kuris dar, sakyčiau, nulinėje stadijoje, tai dar yra, palyginti su kitais projektais, labai toli pajudėta. Yra tokių projektų, kurie išvis nepajudėję," – "Vilniaus dienai" teigė ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius.

                Skaityti daugiau: http://www.diena.lt/naujienos/vilniu...ugebejo-903989
                Dėl šito tikrai įdomu. Ar gerbiamo mero fanai galėtų paaiškinti, what's the deal? Creatium Kristisz Arunasx . Ir taip, aš suprantu, kad "prie Zoko buvo panaudojama dar mažiau", bet ar yra kažkoks paaiškinimas, kodėl miesto valdžia nepanaudoja dykai duodamų ES pinigų?

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą

                  Dėl šito tikrai įdomu. Ar gerbiamo mero fanai galėtų paaiškinti, what's the deal? Creatium Kristisz Arunasx . Ir taip, aš suprantu, kad "prie Zoko buvo panaudojama dar mažiau", bet ar yra kažkoks paaiškinimas, kodėl miesto valdžia nepanaudoja dykai duodamų ES pinigų?
                  Perskaičius diena.lt įstrigo "Vilniaus miestas nesugeba planuoti". Kitaip tariant, meras nesugeba, nemoka vadovauti. Jis yra netinkamas vadovas. Nes dar 1937 metais L. Gulick rašė, kad vadyba, tai visų pirma planavimas, organizavimas ir t.t. (visų nevardinsiu, žr. PODSCORB modelį)

                  Comment


                    Atsimenu Poderskis sake kad nepaisant mazo isisavinimo Vilnius vistiek didziausiai % ES lesu isisavines miestas Lietuvoje. Tai idomu ar tai tiesa.

                    Comment


                      Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

                      Perskaičius diena.lt įstrigo "Vilniaus miestas nesugeba planuoti". Kitaip tariant, meras nesugeba, nemoka vadovauti. Jis yra netinkamas vadovas. Nes dar 1937 metais L. Gulick rašė, kad vadyba, tai visų pirma planavimas, organizavimas ir t.t. (visų nevardinsiu, žr. PODSCORB modelį)
                      Diena.lt yra tapęs kažkokiu neaiškiu ekspertai.eu ir tiesos.lt lygio kliedesių šūdportaliu, dėl ko aš gal nelabai naudočiau šitą šaltinį.

                      Bet aišku visvien labai smalsu dėl tų ES pinigų. Ar tikrai gali būti, kad savivaldybė tokiu lygiu nesugeba suvaldyti dalykų? Na kad projektai vėluoja 2-3 metus, tai kaip ir norma. Jie visvien, galų gale, dažniausiai būna vykdomi. Bent jau tie, kurių eiga nesustabdoma teismų ar panašių dalykų. Bet tie Sinkevičiaus minimi skaičiai su ES pinigais skamba biškį nekaip. Kame reikalas?
                      Paskutinis taisė John; 2019.03.10, 19:11.

                      Comment


                        Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

                        Perskaičius diena.lt įstrigo "Vilniaus miestas nesugeba planuoti". Kitaip tariant, meras nesugeba, nemoka vadovauti. Jis yra netinkamas vadovas. Nes dar 1937 metais L. Gulick rašė, kad vadyba, tai visų pirma planavimas, organizavimas ir t.t. (visų nevardinsiu, žr. PODSCORB modelį)
                        Iš kur jis turės tų vadybinių sugebėjimų, jei neturi nei tam tinkamo išsilavinimo, nei darbo patirties, nei apskritai kokį nors verslą yra sukūręs ar jam vadovavęs.
                        Šimašius tobulas būtų savivaldybės audito skyriaus vadovas, nes šioje srityje tikrai nemažai padarė, ta pati Grinda, Vilniaus vandenys, skolos įvairios, neracionaliai naudojamos lėšos, bet kaip meras jis tikrai nėra tobulas, nesuprantu, kodėl juom taip žavisi daug žmonių. Turbūt ta pati situacija kaip kitose savivaldybėse, kur visur perrinkti esami merai, ekonomika klesti, atlyginimai didėja, biudžetas pilnėja, savivaldybė paasfaltuoja papildomų parkingų prie chruščiovkių, atidaro požeminę perėją su liftu kaip modernų infrastruktūros sprendimą ir žmonėms jau tobulas meras.
                        Flickr

                        Comment


                          Vien dviračių takai ir šaligatviai daug verti. Aišku, Šiaurinė gatvė irgi reikalinga, bet tai, kad mano rajone tiek šaligatvių pertiestų ir dviračių takų naujų, tai riebus pliusas.

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            Iš kur jis turės tų vadybinių sugebėjimų, jei neturi nei tam tinkamo išsilavinimo, nei darbo patirties, nei apskritai kokį nors verslą yra sukūręs ar jam vadovavęs.
                            Šimašius tobulas būtų savivaldybės audito skyriaus vadovas, nes šioje srityje tikrai nemažai padarė, ta pati Grinda, Vilniaus vandenys, skolos įvairios, neracionaliai naudojamos lėšos, bet kaip meras jis tikrai nėra tobulas, nesuprantu, kodėl juom taip žavisi daug žmonių. Turbūt ta pati situacija kaip kitose savivaldybėse, kur visur perrinkti esami merai, ekonomika klesti, atlyginimai didėja, biudžetas pilnėja, savivaldybė paasfaltuoja papildomų parkingų prie chruščiovkių, atidaro požeminę perėją su liftu kaip modernų infrastruktūros sprendimą ir žmonėms jau tobulas meras.
                            O jūs tikras, kad kiti diskusijų dalyviai mato Šimašiuje tobulą merą, o ne tiesiog geriausia pasirinkimą iš Zuoko, Uspaskicho, Kreivio ir kokio Puteikio? Nes čia du gana skirtingi dalykai.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą

                              Dėl šito tikrai įdomu. Ar gerbiamo mero fanai galėtų paaiškinti, what's the deal? Creatium Kristisz Arunasx . Ir taip, aš suprantu, kad "prie Zoko buvo panaudojama dar mažiau", bet ar yra kažkoks paaiškinimas, kodėl miesto valdžia nepanaudoja dykai duodamų ES pinigų?
                              Aš tikrai neadvokatausiu dabar, šiaip gal kada ateityje detaliai pasižiūrėsiu, nes ir pačiam įdomu, bet vieną dalyką galiu pasakyti. Šiandien ryte skaitydamas (daugiausia John) postus apie nebaudžiamumą ir pan, nuėjau į VMS svetainę ir gan detaliai permečiau akimis 2019 m. suplanuoto biudžeto lenteles (tikslas buvo atsakyti į klausimą ar tikrai VMS dirba neefektyviai spręsdami parkingo problemas - tad norėjau pažiūrėti kiek biudžeto turi Viešosios Tvarkos Skyrius - jeigu gerai įskaičiau, tai tik 700 tūkst Eur, kas yra niekinga suma kažkokiam rimtesniam parkingo problemų sprendimui, kaltinkit tarybos narius kad neskiria daugiau). Iš to ką perskaičiau - krūva daromų darbų turi ES kofinansavimą ir tikrai iš to, ką mačiau, tai jo buvo bent keliasdešimt milijonų eurų, tai sakyčiau kalbos apie tik kelis procentus yra nepagrįstos.

                              Comment


                                Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

                                Aš tikrai neadvokatausiu dabar, šiaip gal kada ateityje detaliai pasižiūrėsiu, nes ir pačiam įdomu, bet vieną dalyką galiu pasakyti. Šiandien ryte skaitydamas (daugiausia John) postus apie nebaudžiamumą ir pan, nuėjau į VMS svetainę ir gan detaliai permečiau akimis 2019 m. suplanuoto biudžeto lenteles (tikslas buvo atsakyti į klausimą ar tikrai VMS dirba neefektyviai spręsdami parkingo problemas - tad norėjau pažiūrėti kiek biudžeto turi Viešosios Tvarkos Skyrius - jeigu gerai įskaičiau, tai tik 700 tūkst Eur, kas yra niekinga suma kažkokiam rimtesniam parkingo problemų sprendimui, kaltinkit tarybos narius kad neskiria daugiau). Iš to ką perskaičiau - krūva daromų darbų turi ES kofinansavimą ir tikrai iš to, ką mačiau, tai jo buvo bent keliasdešimt milijonų eurų, tai sakyčiau kalbos apie tik kelis procentus yra nepagrįstos.
                                Prie manęs irgi stato projektą už ES pinigus, tai, mano akimis, viskas aplink mane tvarkoma už ES pinigus. Visgi būtų įdomu išgirsti kažką daugiau, negu anecdotal evidence, kurių ir aš galiu prirankioti. Ar ministras Sinkevičius meluoja? Jei taip, ar yra skaičiai, kurie tai patvirtina? Taip pat dėl to kažkokia keista tyla iš pačios Vilniaus savivaldybės.

                                iaip aš nenoriu šitos temos kaip nors sieti su rinkimais ir dėl to loti ant Šimašiaus, ką aš mėgstu daryti. Tiesiog smalsu, ar tai tiesa, ar ne? Jei netiesa, ar yra skaičiai ir paaiškinimai? Jei tiesa, ar yra skaičiai ir paaiškinimai?

                                Comment


                                  Parašė Galys Rodyti pranešimą
                                  O jūs tikras, kad kiti diskusijų dalyviai mato Šimašiuje tobulą merą, o ne tiesiog geriausia pasirinkimą iš Zuoko, Uspaskicho, Kreivio ir kokio Puteikio? Nes čia du gana skirtingi dalykai.
                                  Aš renkuosi atmetimo būdu. Ir Zuokas, Uspaskich, abu aferistai, yra pirmieji atmetami.

                                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą

                                    Prie manęs irgi stato projektą už ES pinigus, tai, mano akimis, viskas aplink mane tvarkoma už ES pinigus. Visgi būtų įdomu išgirsti kažką daugiau, negu anecdotal evidence, kurių ir aš galiu prirankioti. Ar ministras Sinkevičius meluoja? Jei taip, ar yra skaičiai, kurie tai patvirtina? Taip pat dėl to kažkokia keista tyla iš pačios Vilniaus savivaldybės.

                                    iaip aš nenoriu šitos temos kaip nors sieti su rinkimais ir dėl to loti ant Šimašiaus, ką aš mėgstu daryti. Tiesiog smalsu, ar tai tiesa, ar ne? Jei netiesa, ar yra skaičiai ir paaiškinimai? Jei tiesa, ar yra skaičiai ir paaiškinimai?
                                    Pažiūrėjau dokumentus čia:
                                    https://vilnius.lt/lt/savivaldybe/fi...tymo-programa/

                                    Panašu, kad diena.lt skaičiai teisingi ir faktiškai panaudota tikrai nedaug.
                                    Man tik kyla tokie klausimai:

                                    Kada skaitomas pinigų įsisavinimas? Paskyrus asignavimą? Pasirašius sutartį? Kaip matau, tikrai ne pateikus paraišką, tad daugelis 2017-2018 metų teiktų paraiškų, kurių darbai bus daromi šiemet ar dar vėliau į statistiką neįeina. Paraiškas galima teikti iki 2019 m. galo, pasirašyti sutartis iki 2020 m. galo, daryti darbus dar kelis metus, tai kaip suprantu čia yra finansinio ciklo dar tik vidurys, o ne pabaiga, nes dar iki kokių 2017 metų buvo baiginėjami praeito ciklo darbai. Neturiu patirties/suvokimo įvertinti ar normalu, kad projektai taip sukrenta į ciklo galą.

                                    Kartais ir darbai pralenkia asignavimą - pvz. 84 mln. aplinkkelio III etapo finansavimas skirtas tik 2016 rugsėjo mėn, kai jau 2016 gruodžio mėn. buvo aplinkkelio atkarpa atidaryta. Tai čia viskas pagal planą, ar buvo šiokia tokia rizika ir statoma už 84 mln. neturint konkretaus sprendimo. Man kyla klausimas ar čia išimtis kaip dideliam projektui, ar čia buvo toks darbo stilius - pirma darom, o ar pinigų bus žiūrėsim vėliau (problema kitam merui po rinkimų)?


                                    Iš kito etatinio Dienos straipsnio (nedėsiu linko, nenoriu generuoti jiems clickų, straipsnio data 2019-02-05)

                                    Meras Remigijus Šimašius pripažino, kad ES paramos lėšų galėjo būti panaudota gerokai daugiau, ir tarybos nariams pasiguodė, kad pastaruosius keletą metų projektus rengianti savivaldybės įmonė "Vilniaus planas" smarkiai "šlubavo". Tačiau, anot mero, šiuo metu darbai jau esą įsivažiuoja.
                                    Tai panašu, kad ir pats Šimašius pripažino, kad ne viskas buvo gerai su ES parama (ir bent jau aš ne pirmą kartą girdžiu iš jo kritiką "Vilniaus Planui"). Reikėtų dar tą minimą turbūt tarybos posėdį susirast, kad išgirst ką konkrečiai pasakė.

                                    Comment


                                      Aišku. Kaltas Vilniaus Planas. Bjaurybės

                                      Comment


                                        Parašė Kristisz Rodyti pranešimą
                                        Kada skaitomas pinigų įsisavinimas? Paskyrus asignavimą? Pasirašius sutartį? Kaip matau, tikrai ne pateikus paraišką, tad daugelis 2017-2018 metų teiktų paraiškų, kurių darbai bus daromi šiemet ar dar vėliau į statistiką neįeina. Paraiškas galima teikti iki 2019 m. galo, pasirašyti sutartis iki 2020 m. galo, daryti darbus dar kelis metus, tai kaip suprantu čia yra finansinio ciklo dar tik vidurys, o ne pabaiga, nes dar iki kokių 2017 metų buvo baiginėjami praeito ciklo darbai.
                                        Būtent taip ir yra, dabar vidurys, o ne pabaiga.

                                        Comment


                                          Laiko lėšų panaudojimui (o ne įsisavinimui) yra dar sočiai. Keliuose debatuose Šimašius sakė, kad nemažai projektų yra pabaigti ir šiemet bus pasirašomos sutartys vos ne visai apimčiai - 300 mln. ar kiek ten skirta.

                                          Yra daug stambių projektų: Šiaurinė g. (35 mln., nežinau ar nori gaut ES finansavimą), Neries krantinės (~20 mln.), Liepkalnio sankryža (30 mln.), Daugiafunkcis centras (30 mln. stadionui buvo numatyta, gal dar liks). O kur dar krūva smulkesnių po 5-7 mln. Eur: Kernavės g., Giedraičių, krūva parkų, dviračių takai ir pan. Tai tą sumą gana nesunku surinkti. O, kaip žinia, didelė dalis stambesnių projektų eina į pabaigą su dokumentacija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X