Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto tarybos ir mero rinkimai (2019 metai)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė udrius Rodyti pranešimą
    Vat įdomu, kas čia tame Vilniuje vykdo pažadus
    Zuokas.
    Flickr

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      Zuokas.
      Ypač kai žadėjo daugiau nebekandidatuoti

      Comment


        O aš pirmą kartą nežinau už ką balsuoti. Žinau tik prieš ką.

        Comment


          Parašė J.U. Rodyti pranešimą
          O aš pirmą kartą nežinau už ką balsuoti. Žinau tik prieš ką.
          Pries Uspaskih?

          Comment


            Parašė J.U. Rodyti pranešimą
            O aš pirmą kartą nežinau už ką balsuoti. Žinau tik prieš ką.
            Taip, aš irgi nelabai turėjau iš ko rinktis, balsavau už Kreivį ir TS kaip mažiausią blogybę.
            Flickr

            Comment


              Click image for larger version

Name:	14375F5C-98D4-458C-97A2-DFFB29E7229E.png
Views:	45
Size:	203,4 kB
ID:	1703248

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Taip, aš irgi nelabai turėjau iš ko rinktis, balsavau už Kreivį ir TS kaip mažiausią blogybę.
                Labai įdomu, kaip skiriasi žmonių požiūris. Man Kreivis didžiausia blogybė iš visų kandidatų. Tikiuosi laimės Šimašius. Kiekvienam savo

                Comment


                  Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą

                  Labai įdomu, kaip skiriasi žmonių požiūris. Man Kreivis didžiausia blogybė iš visų kandidatų. Tikiuosi laimės Šimašius. Kiekvienam savo
                  Didesnė blogybė už Uspaskį, Puteikį ar Žemaitaitį?

                  Comment


                    Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą

                    Labai įdomu, kaip skiriasi žmonių požiūris. Man Kreivis didžiausia blogybė iš visų kandidatų. Tikiuosi laimės Šimašius. Kiekvienam savo
                    Tikslas balsuoti už Kreivį, kurio neišrinks, gali būti ir toks: tada galima balsuoti už TS narius į tarybą, tokiu būdu praskiedžiant jais visokius neokomunistus, neoliberalus ir panašią publiką. Ar čia ką ne taip suprantu?

                    Comment


                      Kreivys net nebuvęs meru, kad būtų galima labai kritikuoti. Jei sukurtų savo komandą/komitetą, gal būtų visai normalus variantas. Vilnietiškas Matijošaitis. Tik jam reikėtų pagilinti žinias apie tramvajus ir mediciną . Tuo tarpu reali didžiausia blogybė - Vilniaus vampyras inteligentišku veidu aktyviai reklamuojasi ir net minimas tarp favoritų. Bent kiek sąmoningesnėje ir atmintį turinčioje visuomenėje jo šansai būtų nuliniai ir vaikščiotų su akiniais bei skrybėle, kad niekas neatpažintų.

                      Comment


                        Parašė J.U. Rodyti pranešimą

                        Tikslas balsuoti už Kreivį, kurio neišrinks, gali būti ir toks: tada galima balsuoti už TS narius į tarybą, tokiu būdu praskiedžiant jais visokius neokomunistus, neoliberalus ir panašią publiką. Ar čia ką ne taip suprantu?
                        Pirmąkart girdžiu, kad konservatoriai nėra neoliberalai (kaip ir socdemai).

                        Comment


                          Apie Rusijos kišimąsi į savivaldybių rinkimus mūsų taip giriamoje Estijoje.
                          https://www.15min.lt/naujiena/aktual...us-500-1109028

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            Taip, aš irgi nelabai turėjau iš ko rinktis, balsavau už Kreivį ir TS kaip mažiausią blogybę.
                            Ar Kreivys tebėra Opus Dei narys?

                            Comment


                              Kalbant apie žinias apie miesto infrastruktūrą, detales mieste, niuansus tai laimi aiškiai Zuokas, Šimašius kiek nusileidžia bet irgi situaciją suprantą. Kiti atrodo be bendrų dalykų sunkiai gaudosi.

                              Comment


                                Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą

                                Pirmąkart girdžiu, kad konservatoriai nėra neoliberalai (kaip ir socdemai).
                                Na, man būtų sunku Bernatonį ar Bradauską su Šiauliene-Ananjeva pavadinti neoliberalais. Tai partiečiai "старой закалки". O šiaip tai jaunoji karta, kaip besivadintų, yra neoliberalai, vienos ar kitos pakraipos.

                                Comment


                                  Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą

                                  Labai įdomu, kaip skiriasi žmonių požiūris. Man Kreivis didžiausia blogybė iš visų kandidatų. Tikiuosi laimės Šimašius. Kiekvienam savo
                                  Kodėl taip manot? Turi geros patirties tiek versle, tiek viešajame valdyme, ūkio ministras buvo manau gana sėkmingas, kuom Šimašius geresnis?

                                  Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                  Ar Kreivys tebėra Opus Dei narys?
                                  Čia kažkokia katalikiška bendruomenė? Tikrai nežinau ir tiesą sakant nelabai rūpi.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                    Čia kažkokia katalikiška bendruomenė? Tikrai nežinau ir tiesą sakant nelabai rūpi.
                                    Pagal šykščią informaciją kažkas panašaus į katalikiško šariato analogo siekiančią bendruomenę.

                                    Comment


                                      Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                      Pagal šykščią informaciją kažkas panašaus į katalikiško šariato analogo siekiančią bendruomenę.
                                      Na svarbu ne islamiško ar leftistinio šariato.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        A. Juozaitis, FB
                                        Šiuo metu jau vyksta išankstinis balsavimas savivaldos rinkimuose. Ypač svarbūs bus rinkimų rezultatai Vilniaus mieste, kur iki šiol daug metų karaliavo neoliberalūs globalistai. Jie pamiršo, kad Vilnius – tai amžinoji Lietuvos valstybės sostinė, visų šalies piliečių pagrindinė tvirtovė. Net pasaulinės reikšmės kultūros paveldas jų gobšumo sutramdyti negali. Vilniuje matau tik vienintelį sąrąšą, kurį verta rinktis, nes jis sustabdytų šią puotą maro metu. Tai visuomeninis komitetas BENDRUOMENIŠKAS VILNIUS (Nr. 14). Pagrindinį dėmesį jis sutelkia į bendruomenių įgalinimą Vilniuje. O tai reiškia – į realius piliečių poreikius. Bendruomenių gaivinimas būtinas visoje Lietuvoje. O ypač to reikia svetimėjančiame Vilniuje.
                                        Sąraše dalyvauja savivaldoje patyrę visuomenininkai ir politikai. Tai žmonės, kuriems nekelia abejonių ir valstybės istorinės atminties įprasminimo uždaviniai. Jie darbais, o ne žodžiais pasirūpins tuo, kad Vilniaus pagrindinėje aikštėje netrukus stovės Laisvės kovų paminklas. Seimo valia šis memorialas išreikš Lietuvos Vyčio idėją. Ir tai bus ženklas, parodantis, kad iki šiol vykęs Lietuvos išvalstybinimas jau sustabdytas.
                                        Nematau alternatyvos ir Bendruomeniško Vilniaus keliamam kandidatui į merus Liutaurui Stoškui. Tai vienintelis kandidatas, kuris leidžia išvengti situacijos, kai antrame ture vilniečiams tektų rinktis tarp tų, kurių rinkti nėra jokios galimybės.

                                        Comment


                                          Gobšuoliai globalistai puola Vilnių, stato ten šlykščius stiklinius kalėjimus, kur verčia vergauti vargšus vilniečius.

                                          Vilniaus miestą nuo šito maro išgelbės tik miško gynėjas Liutauras Stoškus.

                                          Platinam1!!11!
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X