Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto tarybos ir mero rinkimai (2019 metai)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

    Vienas jaunas premjero patarėjas yra baigęs ir Jorko, ir Maastrichto universitetą. o kita jauna vyriausybės kanceliarijos projektų vadovė baigusi LSE. Yra projektas "Kurk Lietuvai", kur užsienio universitetus baigę gali stažuotis ir įsidarbinti valstybinėse įstaigose. Tai čia tie buvę stažuotojai ir yra, dabar dar įmesti į valdančiųjų sąrašą savivaldos rinkimuose. Būtų kita partija valdžioje, būtų kitam sąraše
    Na ir kas. Kažkada Estijoje į valdžią atėjo visai žalias jaunimas ir visai gerai pavyko. Man baisiausi "jaunieji eurokomjaunuoliai" įvairių partijų štabų funkcionieriai, kuriuos išmokė ir išauklėjo senieji vilkai.

    Comment


      Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

      Na ir kas. Kažkada Estijoje į valdžią atėjo visai žalias jaunimas ir visai gerai pavyko. Man baisiausi "jaunieji eurokomjaunuoliai" įvairių partijų štabų funkcionieriai, kuriuos išmokė ir išauklėjo senieji vilkai.
      Valstiečiai turbūt keletą vietų iškovos Vilniaus savivaldybėje, tai jeigu tarp jų pateks kažkas iš šitų jaunų, viskas ok. Bent kažkoks naudingumas iš tos partijos, kaip ir su vyriausybe - gali ką nori galvoti apie frakciją ir partijos lyderius, bet Vyriausybė (neskaitant jos vadovo) pusėtinai padori.
      Bet vien dėl jų balsuoti už tą sąrašą - niekada (kalbu apie savo nuomonę, nesakau, kad kiti taip turi galvoti). Aš noriu Vilniaus, kur LGBT neturėtų jokių suvaržymų (bent jau ką miestas gali padaryti - netrukdyti ir neriboti jų renginių), kur veikia aktyvus naktinis gyvenimas, kur kultūra plėtojasi laisvai, o ne nuleidžiamas iš viršaus pseupatriotinis fokloras, kur niekas nebijo tarptautiškumo, užsinietiškų užrašų, ar tautinių mažumų, kur vilniečiu yra kiekvienas, kuris myli miestą ir nori būti vilniečiu, o ne tik čia gimę ir užaugę lietuviai, kur saugojamas ir puoselėjamas paveldas, bet ne praeitis. Tai, ką deklaruoja valstiečiai, prieštarauja su daug išsakytų čia dalykų, ir patirtis rodo, kad nors ir žmogus gali būti daug žadantis, bet kai reikės balsuoti, balsuos taip, kaip Karbauskis liepė, ypač kai balsuodamas priešingai rizikuotų savo darbo vieta, kuri yra politinio pasitikėjimo.

      Comment


        Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

        Valstiečiai turbūt keletą vietų iškovos Vilniaus savivaldybėje, tai jeigu tarp jų pateks kažkas iš šitų jaunų, viskas ok. Bent kažkoks naudingumas iš tos partijos, kaip ir su vyriausybe - gali ką nori galvoti apie frakciją ir partijos lyderius, bet Vyriausybė (neskaitant jos vadovo) pusėtinai padori.
        Bet vien dėl jų balsuoti už tą sąrašą - niekada (kalbu apie savo nuomonę, nesakau, kad kiti taip turi galvoti). Aš noriu Vilniaus, kur LGBT neturėtų jokių suvaržymų (bent jau ką miestas gali padaryti - netrukdyti ir neriboti jų renginių), kur veikia aktyvus naktinis gyvenimas, kur kultūra plėtojasi laisvai, o ne nuleidžiamas iš viršaus pseupatriotinis fokloras, kur niekas nebijo tarptautiškumo, užsinietiškų užrašų, ar tautinių mažumų, kur vilniečiu yra kiekvienas, kuris myli miestą ir nori būti vilniečiu, o ne tik čia gimę ir užaugę lietuviai, kur saugojamas ir puoselėjamas paveldas, bet ne praeitis. Tai, ką deklaruoja valstiečiai, prieštarauja su daug išsakytų čia dalykų, ir patirtis rodo, kad nors ir žmogus gali būti daug žadantis, bet kai reikės balsuoti, balsuos taip, kaip Karbauskis liepė, ypač kai balsuodamas priešingai rizikuotų savo darbo vieta, kuri yra politinio pasitikėjimo.
        Jūsų pažiūras geriausiai atstovautų liberalai ir socdemai. Bet yra taip, kad jie daro savo biznį (kaip ir kiti): aptarnauja kapitalą
        Aš taip pat viso to noriu. Taigi buvo meras liberalas ir taryba gana liberali. Ir ką? Kaziukas klesti, galit šiandien tuo įsitikinti.

        Comment


          To betrūko, kad vienadieniai liberalai sunaikintų 400 metų tradiciją. Naikina ir taip. Trigubai pakeltos kainos sumažino dalyvių skaičių.

          Comment


            Kur rasti kandidatų į Vilniaus tarybą biografijas? VRK puslapis žemiau plintuso...

            Comment


              Rinkimai ant nosies ir dar nepasiruošęs? Vrk puslapyje, kur buvau prieš kelis lapus įdėjęs nuorodą, yra ir biografijos, ir pajamų deklaracijos, ir t. t.

              Comment


                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                Rinkimai ant nosies ir dar nepasiruošęs? Vrk puslapyje, kur buvau prieš kelis lapus įdėjęs nuorodą, yra ir biografijos, ir pajamų deklaracijos, ir t. t.
                Nepasiruošęs, o ką? Tai kad tuščios biografijos, ar aš ne ten žiūriu?

                Comment


                  Ne tuščia, pvz., Vilius Navickas . Yra anketa, biografija ir t. t.
                  https://www.vrk.lt/2019-savivaldybiu...d-2412295.html

                  Comment


                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                    Ne tuščia, pvz., Vilius Navickas . Yra anketa, biografija ir t. t.
                    https://www.vrk.lt/2019-savivaldybiu...d-2412295.html
                    Kam man ta debiliška anketa ir V.Navickas? Nėra biografijų: https://www.vrk.lt/2019-savivaldybiu...d-2407403.html

                    Comment


                      O kam man tas Lukas Savickas? . Taip, šito biografijos nėra. Kai ką apie jį galima rasti pagūglinus.

                      Comment


                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                        O kam man tas Lukas Savickas? . Taip, šito biografijos nėra.
                        Tai jūs tarybos narius renkate ar tik išsikalinėjate? Paklausiau - atsakėt: "viskas yra". Dabar jau: "nėra". Užkinsa profanacija.

                        Comment


                          Ar aš turėjau būti patikrinęs visų kandidatų biografijas? Kuriuos kandidatus žiūrėjau, biografijos buvo. Tai pagalvojau, gal nerandat.

                          O https://www.rinkejopuslapis.lt/prisijungti rašo štai ką

                          Gerbiamas portalo "Rinkėjo puslapis" lankytojau,
                          Informuojame, jog š. m. kovo 3 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimams, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose elektroninį parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Palamentą ir t. t.). Portalo „Rinkėjo puslapis“ paslaugos išoriniams naudotojams nebus teikiamos nuo š. m. kovo 2 d. 20.00 val. iki kovo 4 d.

                          Comment


                            Aš ne toks idiotas, kaip gal būt atrodau

                            Bet ne tokios turi būti institucijos atsakingos už rinkimus, valstybės ir demokratijos pagrindą.

                            Comment


                              Manau, kad paties kandidato interesas pasirūpinti ir užtikrinti, kad informacija apie jį būtų pasiekiama. Jei pats kandidatas nepateikė biografijos ir jam taip gerai, tai gal jis nenori, kad už jį balsuotų .

                              Comment


                                Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                                Taigi buvo meras liberalas ir taryba gana liberali. Ir ką? Kaziukas klesti, galit šiandien tuo įsitikinti.
                                Ir nematau nieko blogo su kaziuku. O vietiniai maisto produktai (slow food), vietinių dizainerių kurti rūbai ir daiktai dabar visame pasaulyje ant bangos. Po truputį ir keičiasi tas kaziukas ir atsiranda vis įdomesnių dalykų. Ir taip ir bus ateityje, nes yra tiesiog baigtinė paklausa mediniams šaukštams, juos bus vis sunkiau parduoti.

                                Svarbiausias principat tas, jog jeigu vyksta kaziukas, vyksta bėgimai, vyksta religinės šventės ar nacionalistų eitynės, lyigiai taip pat neturi būti jokių kliūčių ir LGBT renginiams ar bet kurios kitos bendruomenės renginiams.

                                Comment


                                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                  Kur rasti kandidatų į Vilniaus tarybą biografijas? VRK puslapis žemiau plintuso...
                                  Galiu viena padet detalizuot.
                                  Viktoras Uspaskichas Baigęs Ufos suvirintojų mokyklą dirbo naftos ir dujų pramonės srityje brigadininku meistru, vadovavo suvirintojų brigadai.

                                  Comment


                                    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                    Galiu viena padet detalizuot.
                                    Viktoras Uspaskichas Baigęs Ufos suvirintojų mokyklą dirbo naftos ir dujų pramonės srityje brigadininku meistru, vadovavo suvirintojų brigadai.
                                    Čia kažkas minėjo kandidatus iš LSE, Kembridžo, MIT, Stanfordo ir pan.

                                    Comment


                                      Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                      Čia kažkas minėjo kandidatus iš LSE, Kembridžo, MIT, Stanfordo ir pan.
                                      vrk.lt puslapyje, yra kandidatų sąrašai, apie kiekvieną info, interesų deklaracijos. Bio nėra, bet kur bendra info, dauguma rašo ką baigė

                                      Comment


                                        Ar tokie straipsniai rinkimų metu nėra agitacija? Kirkilą ir Gentvilą jau būtų laikas nustoti vadinti didžiųjų partijų lyderiais.

                                        Partijų lyderiai prognozuoja kas valdys Lietuvą

                                        Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/Rinkimu-marat...lietuva/283055
                                        © Lietuvos žinios

                                        Gabrielius Landsbergis: gali būti daug netikėtų siurprizų

                                        Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=80511631

                                        Didžiausia šiandienos rinkimų intriga, ar pavyks sankauskas nufotografuoti rinkimų biuletenius
                                        Paskutinis taisė senasnamas; 2019.03.03, 14:10.

                                        Comment


                                          Nežinau, ar tai yra pažeidimai, bet mano rinkimų apylinkėje Vilniuje prie dviejų stebėtojų stalų nei vieno stebėtojo nebuvo ir kabinos be užuolaidų (niekad mūsų apylinkėje to nebuvo; gal dabar galima (?)).
                                          Paskutinis taisė R.D.; 2019.03.03, 14:17.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X