Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vaikų ir tėvų teisės Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • sankauskas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
    Taip, dėl manęs geriau tegu sumeta porą vaikų per metus į šulinius, nei atima porą vaikų be reikalo.
    Nes gyvenimas pas globėjus yra daug labiau traumuojantis nei mirtis lediniame šulinio vandenyje?

    Gruodį tai kas - 2 minutės ir numirė, ilgai gi nesikankino.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą

    Kiek iš jūsų artimųjų ir pažįstamųjų rato atimta vaikų? Galite ir kiti atsakyti į šitą klausimą. Labai daug visi kalba, bet kiek žmonių paklausi, tai nei vienas nė vieno nepažįsta žmogaus iš kurio būtų atimta vaikas, apskritai, net jeigu ir žino, kad šeima turi kažkokių mažesnių ar didesnių problemų.
    Teko girdėti istorijų iš žmonių, kurie dirba ne pačioje VTAT, o susijusių institucijų (bendri projektai, pagalba patiems VTAT ar galima probleminiams tėvams ir t.t.), kurie iš įvairių pusių susidūrė su konkrečiom situacijom. Ar čia senas geras "jei tavęs neliečia, tai tylėk"? Man nepatinka visų pirma pati įstatymo logika ir išvis valstybės kišimasis kur jai nepriklauso. Taip, dėl manęs geriau tegu sumeta porą vaikų per metus į šulinius, nei atima porą vaikų be reikalo.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Tai tas įstatymas galioja tik 3 mėnesius. Tarnybos dar kaip reikiant neoptimizavo ir nesuefektyvino veiklos metodų.
    O kiek metų jau Akropoliuose grobiami vakai, tėvams duodant Maksimos kuponų, kad nesikreitų į policiją?

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Kiek iš jūsų artimųjų ir pažįstamųjų rato atimta vaikų?
    Tai tas įstatymas galioja tik 3 mėnesius. Tarnybos dar kaip reikiant neoptimizavo ir nesuefektyvino veiklos metodų.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą
    Kiek iš jūsų artimųjų ir pažįstamųjų rato atimta vaikų? Galite ir kiti atsakyti į šitą klausimą. Labai daug visi kalba, bet kiek žmonių paklausi, tai nei vienas nė vieno nepažįsta žmogaus iš kurio būtų atimta vaikas
    Per žinias nuolat rašo kad iš Lietuvos per tam tikrą laiką emigravo daug tūkstančių žmonių, bet mano artimųjų giminaičių rate nėra nei vieno, kas emigruotų iš Lietuvos (arba planuotų tai padaryti).

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Nelabai supratau, B.Burgis visai nučiuožė?
    Aš tik supratau kad VTAT ir Pravieniškių mafija kažkaip susiję.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą

    Kiek iš jūsų artimųjų ir pažįstamųjų rato atimta vaikų? Galite ir kiti atsakyti į šitą klausimą. Labai daug visi kalba, bet kiek žmonių paklausi, tai nei vienas nė vieno nepažįsta žmogaus iš kurio būtų atimta vaikas, apskritai, net jeigu ir žino, kad šeima turi kažkokių mažesnių ar didesnių problemų.
    Bet... bet... tai gi rodė per televizorių... ir dar facebooke rašė, kad tiesiog gatvėje vaikus grobia tarnybos...

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Kaip matom atima toli gražu ne tik tuos, kuriuos daužo į sieną.
    Kiek iš jūsų artimųjų ir pažįstamųjų rato atimta vaikų? Galite ir kiti atsakyti į šitą klausimą. Labai daug visi kalba, bet kiek žmonių paklausi, tai nei vienas nė vieno nepažįsta žmogaus iš kurio būtų atimta vaikas, apskritai, net jeigu ir žino, kad šeima turi kažkokių mažesnių ar didesnių problemų.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Nelabai supratau, B.Burgis visai nučiuožė?

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Bronislovas Burgis, FB
    Važiavau automobiliu, klausiau „Žinių radijo“. Ir išjungiau! Nes man kraujas užvirė...
    Nes Seimo narys Robertas Šarknickas, kalbėdamas apie grobiamus vaikus, pareiškė, kad „labai suabsoliutinamas tas Kauno atvejis...“ Kad tas grobikas, suprask, tik neetiškai paėmė vaiką...
    *
    Ak jūs, stalinistų palikuonys! Mišką kerta – skiedros lekia. Taip?! Ką ten tas vienas kitas vaikas, kai šakalienės, žiobienės, šarknickai ir kukuraičiai imasi ginti vaikus! Įsivaizduoju, kad mano mama, kai ją nėščią su 1,5 ir 2,5 metų vaikais vežė į Sibirą, turėjo galvoti: „Ką padarysi... Įgyvendinama didingoji draugo Stalino politika.“
    *
    O jei dar būtų vežę miegamuosiuose vagonuose, tai kuo čia skųstis? Etiškai gi veža.
    *
    Už tą VIENĄ, už tą vienintelį vaiką, iš kurio bent kelioms dienoms atimami tėvai, nekeliantys tam vaikui jokios grėsmės (jeigu tai aišku net idiotui!), turi būti į smulkius miltus sumalta visa ta stalinistų gauja! Nes kitaip jei ne šiandien tai rytoj jie visiškai atkurs stalinizmą.
    *
    Dabar man dar aiškiau, kodėl valdžioje neatsirado nė vieno žmogaus, kuris mane būtų gynęs nuo Pravieniškių mafijos. Skaitykite Dainiaus Sinkevičiaus knygą „Pravieniškių mafija. Nerašyti zonos įstatymai“ ir suprasite, kokioje šalyje gyvename. Gal jau laikas kurti savigynos būrius?

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    OK, dar vienas pliusiukas prie rizikų sąrašėlio
    Plius geriu vyną beveik kiekvieną dieną prie vaikų.

    O mano vyresniųjų visi keliai alkūnės amžinai nusėtos mėlynių.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Prie Prūdelio.
    P.S. kaip Mantas rekomendavo, aš lauksiu su savo užtaisytais AR-15 Bushmasteriu ir .308 Remingtonu.
    OK, dar vienas pliusiukas prie rizikų sąrašėlio

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Klystate. Kokiu adresu gyvena šis vaikas?
    Prie Prūdelio.

    P.S. kaip Mantas rekomendavo, aš lauksiu su savo užtaisytais AR-15 Bushmasteriu ir .308 Remingtonu.
    Paskutinis taisė sankauskas; 2018.11.09, 09:25.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Todėl, kad galioja protingumo principas (Ex aequo et bono)
    Štai aš turiu vieną vaiką kuris miega kada nori ir kiek nori, o nori miegoti po 20 valandų per parą, ir kažkaip abejoju ar kam nors kiltų mintis kad čia yra kas nors negerai.
    Klystate. Kokiu adresu gyvena šis vaikas?

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Negaunant pakankamai baltymų ir kitų maistinių medžiagų, genai nepadės. Manau, kad pirmiausia vaikus reikėtų atiminėti iš vegetarų šeimų
    Civilizuotose (na, ok, šiuo atveju Italija, tai daug maž civilizuotose) ne tik vaikai paimami, bet dar ir tėvai į kalėjimą sodinami už nepriežiūrą.

    https://www.independent.co.uk/news/w...-a7180206.html

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą

    Na, nežinau. Čia yra tiesiog gryni asocialumo ir gyvenimo landynėje požymiai.
    Kas liūdniausia, tokiems pat dažniausiai vaikai atiduodami, nes paėmus dažnai nėra kur jų dėti, o grąžinti atgal formaliai negalima. Tiksliau dar žiauresnis variantas, kai vaikus taip pasiima tik dėl visų pašalpų.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Į kokią mokyklą eina 5 metų vaikas?

    O forma kaip matom nemini, kad "vaikas pramiega pamokas". Galima tikėtis, kad interpretuos vienaip, gali interpretuoti ir kitaip. Patogu kai įstatymus galima taikyti pagal aplinkybes.
    Todėl, kad galioja protingumo principas (Ex aequo et bono)
    Štai aš turiu vieną vaiką kuris miega kada nori ir kiek nori, o nori miegoti po 20 valandų per parą, ir kažkaip abejoju ar kam nors kiltų mintis kad čia yra kas nors negerai.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    O ar nebus taip kad vaikus į šulinį įmetė net ne vargšas tėtis, bet fidofilų klano samdyti smogikai tam, kad pakreiptų visuomenės nuomonę sau naudinga linkme?
    Kas galėtų paneigti, senas name, a?
    O jeigu į šulinį įmetė senolį, o ne vaiką. Ką iš ko tuomet reikia atiminėt? Kodėl nėra senjorų teisių apsaugos tarnybos?

    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
    Jei neatitinki idealaus arijo kriterijų - esi asocialus Kas čia bl*t per individualizmas.
    Apie asocialų priverstinę sterilizaciją negalvojama?

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Ūgis priklauso nuo genetikos, o ne nuo maisto.
    Negaunant pakankamai baltymų ir kitų maistinių medžiagų, genai nepadės. Manau, kad pirmiausia vaikus reikėtų atiminėti iš vegetarų šeimų

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Ūgis priklauso nuo genetikos, o ne nuo maisto. Antsvorį turi dauguma išsivysčiusių šalių gyventojai.
    Anglijos karališkoje šeimoje vaikai vaikšto su šortais iki pat šalnų (o gal ir prie neigiamos temperatūros) - oro sąlygų neatitinkantys drabužiai.
    Raginimas eiti vaiką miegoti nustatytą valandą yra tokia pat bobučių nesąmonė kaip kūdikių maitinimas konkrečiomis valandomis.
    Jei neatitinki idealaus arijo kriterijų - esi asocialus Kas čia bl*t per individualizmas.

    Komentuoti:

Working...
X