Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Toliau nuo miesto centro

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
    Man buvo kilus ideja sukurti asmenini bloga vilniaus nesusitvarkymo su niekuom tema. Manau atsilaisvines nuo asap darbu kada nors tai ir padarysiu.. Jeigu kas yra suinteresuotas ten karts nuo karto papildyt turini, parasyt koki straipsneli su nuotraukom, pasibedavot skaudzia tema, rasykit PM. Kolkas nesusigalvoju domeno
    Aš prisidėsiu bent nuotraukomis ir nuorodomis. Tema gali būti ir "Vilnius kitaip" "Kitoks Vilnius"...

    Comment


      #22
      Privatūs kiemai yra šiaip įdomi situacija, savivaldybė negali tiesiog atvažiuoti, nugriauti privačių sandėliukų, užtinkuoti byrančios sienos ir išvažiuoti.

      Būtų įdomiau ne blogas pasibėdavojimui, o blogas pokyčiam fiksuoti ir analizėms kokie tie pokyčiai. Bet tai tam reikia labai daug laiko.

      Comment


        #23
        Galbūt galima sukurti atskirą temą, kuri galėtų būti pavadinta maždaug "Vilniaus infrastruktūros ir aplinkos gėda" arba poetiškiau "Vilniaus apsileidimo ženklai" panašiai kaip yra Panevežio gėda. Ten galėtume dėti viską, kas susiję su tuo, apie ką čia kalbame.

        Comment


          #24
          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Privatūs kiemai yra šiaip įdomi situacija, savivaldybė negali tiesiog atvažiuoti, nugriauti privačių sandėliukų, užtinkuoti byrančios sienos ir išvažiuoti.

          Būtų įdomiau ne blogas pasibėdavojimui, o blogas pokyčiam fiksuoti ir analizėms kokie tie pokyčiai. Bet tai tam reikia labai daug laiko.
          Mano kieme yra ssandeliukai, o kiemas tikrai ne privatus. Deja, savivaldybė jau 28 metai kaip nieko nedaro. O jūs galite toliau pasakoti pasakas apie "kaimynijas" ir barti visus, kas tik pirštu bado į apsileidimus. Tfu, kaip nekenčiu tokio plauko valdininkų.

          Comment


            #25
            Parašė R.D. Rodyti pranešimą

            Mano kieme yra ssandeliukai, o kiemas tikrai ne privatus. Deja, savivaldybė jau 28 metai kaip nieko nedaro.
            Reikia imtis iniciatyvos. Per kelis metus pavyko įrodyti, kad sandėliukai nenaudojami ir miesto centre juos nugriovė Grinda.

            Beje, lengva nebuvo: kol pusės sienos neišgriovė šalia esančio projekto statytojai, tol nesigavo įrodyti, kad statinys nesaugus.

            Beje, beje: kalbėdamas su Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) žmonėmis sužinojau, kad beveik visa žemė po sandėliukais yra valstybinė, bet pats NŽT specialiastai pabrėžė, kad Kaune yra periodiškai tvarkoma, likviduojama, o Vilnius nieko nedaro.

            Galėtų Vilniaus savivaldybė sutikrinti cetrinių rajonų kiemus ir palaipsniui šaltu metų laiku kai Grinda laisvesnė griauti sandėliukus, kurie buvo statyti prieš 100 metų anglį šildymui laikyti.
            Paskutinis taisė taimis; 2018.05.16, 09:31.

            Comment


              #26
              Parašė taimis Rodyti pranešimą

              Reikia imtis iniciatyvos. Per kelis metus pavyko įrodyti, kad sandėliukai nenaudojami ir miesto centre juos nugriovė Grinda.
              Mums pavyko įrodyti, kaip dar kiti sandeliukai (buo tokie toliau) yra pavojingi ir iš priešgaisrinės pusės. Tuomet su ugniagesiai parašė rašta, kad pavojus gyvybei ir t.t., tuomet pajudino šiknas ir nugriovė. Kol to nebuvo, tai nors daužyk galvą į sieną. Štai seniūnija man iš vis neatrašinėja į laiškus, nors savivaldybė manęs prašo nuolat jiems persiųsti tam tikras problemas. Taip ir gyvename.

              Comment


                #27
                Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                Mums pavyko įrodyti, kaip dar kiti sandeliukai (buo tokie toliau) yra pavojingi ir iš priešgaisrinės pusės. Tuomet su ugniagesiai parašė rašta, kad pavojus gyvybei ir t.t., tuomet pajudino šiknas ir nugriovė. Kol to nebuvo, tai nors daužyk galvą į sieną. Štai seniūnija man iš vis neatrašinėja į laiškus, nors savivaldybė manęs prašo nuolat jiems persiųsti tam tikras problemas. Taip ir gyvename.
                Įdėsiu bent 10 tokių pavyzdžių.

                Comment


                  #28
                  Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                  Mums pavyko įrodyti, kaip dar kiti sandeliukai (buo tokie toliau) yra pavojingi ir iš priešgaisrinės pusės. Tuomet su ugniagesiai parašė rašta, kad pavojus gyvybei ir t.t., tuomet pajudino šiknas ir nugriovė. Kol to nebuvo, tai nors daužyk galvą į sieną. Štai seniūnija man iš vis neatrašinėja į laiškus, nors savivaldybė manęs prašo nuolat jiems persiųsti tam tikras problemas. Taip ir gyvename.
                  Šiaip jau seniūnija neturi jokių realių pajėgumų kažką daryti. Maksimum - nusiųsti kiemsargį.

                  Comment


                    #29
                    Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                    Mano kieme yra ssandeliukai, o kiemas tikrai ne privatus. Deja, savivaldybė jau 28 metai kaip nieko nedaro. O jūs galite toliau pasakoti pasakas apie "kaimynijas" ir barti visus, kas tik pirštu bado į apsileidimus. Tfu, kaip nekenčiu tokio plauko valdininkų.
                    Kad aš ne valdininkas, nedirbu jokioje su savivaldybe susijusiose įmonėje, nepriklausau jokiai partijai.

                    Mane irgi nervina visokie verkšlentojai. Mano kieme irgi yra problemų, kurių nepavyksta išspręsti ilgus metus.

                    Naujos temos reikia, nes čia jau prasideda visai nesusiję dalykai. Sukurkit ir paprašykit moderatorių, kad perkeltų pranešimus.

                    Comment


                      #30
                      Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                      Mums pavyko įrodyti, kaip dar kiti sandeliukai (buo tokie toliau) yra pavojingi ir iš priešgaisrinės pusės. Tuomet su ugniagesiai parašė rašta, kad pavojus gyvybei ir t.t., tuomet pajudino šiknas ir nugriovė. Kol to nebuvo, tai nors daužyk galvą į sieną. Štai seniūnija man iš vis neatrašinėja į laiškus, nors savivaldybė manęs prašo nuolat jiems persiųsti tam tikras problemas. Taip ir gyvename.
                      Šiek tiek papildžiau savo mintis, bet taip, išties nėra normalaus precedento ir kiekvienas atvejis yra pavienis, nors Savivaldybės žmonės susiduria su tuo. Keli variantai yra kaip minėjai priešgaisrinė sauga, mums pavyko tiesiog, kad nestabilus statibys tapo išgriovus vieną dalį. Bet, kaip minėjau, miestas galėtų imtis platesnės politikos likviduoti visus tokius senus sandėliukus Senamiestyje, Naujamiestyje, Žvėryne ir Užupyje bent. Po truputį apsivalyti.

                      Comment


                        #31
                        Parašė Sula Rodyti pranešimą

                        Šiaip jau seniūnija neturi jokių realių pajėgumų kažką daryti. Maksimum - nusiųsti kiemsargį.
                        Seniūnija gali formuluoti tikslus, ką asfaltuoti kiemuose

                        Comment


                          #32
                          Parašė vėkas Rodyti pranešimą

                          Susitvarkyt nepavyksta?
                          Svetimų daržų ir garažų - be abejo ne. O šiukšlintojus gaudyt - nebent kokias filmavimo kameras gal sukabint? Kaip tuomet su teisiniais reikalais?

                          Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                          Mano kieme yra ssandeliukai, o kiemas tikrai ne privatus. Deja, savivaldybė jau 28 metai kaip nieko nedaro. O jūs galite toliau pasakoti pasakas apie "kaimynijas" ir barti visus, kas tik pirštu bado į apsileidimus. Tfu, kaip nekenčiu tokio plauko valdininkų.
                          Ta prasme, ką savivaldybė turi padaryti? Suremontuoti jūsų sandėliukus?

                          O šiaip savivaldybė turėjo jau senai suformuoti sklypus ir priverstinai išnuomoti juos bendrijoms, kaimynijoms ar administruojančioms įmonėms. Žmonės jau gal būtų atpratę nuo minčių, kad jiems valdžia turi kažką padaryti ir patys dar primokėtų, kad naudojasi žeme su infrastruktūra ir dar už kiemo remontą gautų sąskaitą.

                          Comment


                            #33
                            Jeigu kas nors sukursite tokią temą, informuokite prašau šioje temoje. Medžiagos ir potencialių klausimų ganėtinai daug ir labai aktualių, įskaitant ir tvarkymąsi aplink daugiabučius, ir jiems įrengtų parkavimo vietų rezervaciją, ir sandėliukus, ir šaligatvius ir daug kitų aktualių klausimų. Reikia pradėti smarkiai akcentuoti viešąjį interesą ir gyventojų teises į normalias gyvenimo sąlygas. Už tai mes mokesčius mokame, todėl gal;ime išsireikalauti. Praktikoje tai veikia, tik reikia iniciatyvos. Ne kartą yra prispausta ir Grinda dėl vieno galo tvarkymo, o kito sugadinimo, taip, kad judam, nes nuo mūsų pačių daug kas priklauso.

                            Comment


                              #34
                              Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                              Ta prasme, ką savivaldybė turi padaryti? Suremontuoti jūsų sandėliukus?
                              Suremontuoti? Gal su galva negerai? Aš ne senas pensininkas... Sunaikinti! Kaip Kaune buvo daroma pastaruoju metu. Paklausius kai kurių forumiečių, galima susidatyti tokį įspūdį: 1) savivaldybė iš vis nieko neturi daryti, viskas gyventojų valioje; 2) savivaldybė afigenai dirba, todėl kritikuojantys yra kvailiai (aš, žinoma, suprantu, kad kai kas čia yra vienos politinės jėgos fanai, bet jau taip akivazdžiai....).
                              Paskutinis taisė R.D.; 2018.05.16, 12:01.

                              Comment


                                #35
                                Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                                Mano kieme yra ssandeliukai, o kiemas tikrai ne privatus. Deja, savivaldybė jau 28 metai kaip nieko nedaro. O jūs galite toliau pasakoti pasakas apie "kaimynijas" ir barti visus, kas tik pirštu bado į apsileidimus. Tfu, kaip nekenčiu tokio plauko valdininkų.
                                Deja, bet nemaža dalis tų sandėliukų stovinčių kažkur lauke yra kažkieno privati nuosavybė. Likę jie nuo caro maro laikų, kai būdavo priskirti šalia stovinčiom trobom ar 2-3jų būtų namam. Ir kaip taisyklė surasti šeimininkus ir juos įpareigoti susitvarkyti yra labai sunku. Po mano langais irgi yra toks gėris kartu su namu, kurio dalis seniai priklauso naujam šeimininkui. Seniūnija žino, perduota ir savivaldybei N metų prašymai, skundai ir t.t., bet kaip paaiškėjo tai sandėliukus privatizavęs apleistos namo dalies savininkas, kurio niekas nematė kokius 15-20metų. Taip ir viskas liks kol nesugrius jie. Bet ir sugriuvę, jie gulės dar N metų, nes su tokiom savininkų paieškom vargiai ar bus rezultatas greitas.

                                Į temą dabar - gaila, kad jau spėjo subjauroti Žvėryno tiltą. Kiek girdėjau, tai ten naudojami nepaprasti, o epoksidiniai dažnai.
                                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė SPX Rodyti pranešimą

                                  Deja, bet nemaža dalis tų sandėliukų stovinčių kažkur lauke yra kažkieno privati nuosavybė. Likę jie nuo caro maro laikų, kai būdavo priskirti šalia stovinčiom trobom ar 2-3jų būtų namam. Ir kaip taisyklė surasti šeimininkus ir juos įpareigoti susitvarkyti yra labai sunku. Po mano langais irgi yra toks gėris kartu su namu, kurio dalis seniai priklauso naujam šeimininkui. Seniūnija žino, perduota ir savivaldybei N metų prašymai, skundai ir t.t., bet kaip paaiškėjo tai sandėliukus privatizavęs apleistos namo dalies savininkas, kurio niekas nematė kokius 15-20metų. Taip ir viskas liks kol nesugrius jie. Bet ir sugriuvę, jie gulės dar N metų, nes su tokiom savininkų paieškom vargiai ar bus rezultatas greitas.

                                  Į temą dabar - gaila, kad jau spėjo subjauroti Žvėryno tiltą. Kiek girdėjau, tai ten naudojami nepaprasti, o epoksidiniai dažnai.
                                  As jei tik matau koki nors pastata apleist ir jo nernera savivaldybes paviesintam sarase - siunciu visa info, kad ivertintu kaip apleist ir pakeltu NT mokesti iki max. Maziem objektam gal tai sunkiai ka pakeis, bet tokiem kaip G.V. 55 manau bus skirtumas

                                  Comment


                                    #37
                                    Kalbėjome, kad Vilniaus problemoms nagrinėti arba viešinti - sukursime atskirą temą. Pabandžiau tai padaryti https://www.miestai.net/forumas/foru...esto-problemos . Pirmas bandymas, gal kažką ne taip padariau. Netrukus sukelsiu žadėtas, apleistų namų ar pastatų nuotraukas.

                                    Comment


                                      #38
                                      Gera tema, tik reikia ją perkelti į tinkamą vietą. Šiaip nereikia eiti kažkur nuo Gedimino pr. ar Konstitucijos pr. Užeikite į bet kokį kiemą šalia jų, viskas greitai paaiškės kas yra kas

                                      Panašu, kad kai kas, kas myli Vilniaus mera ir vieną politinį judėjimą ar ideologiją nenori tokios temos, nes gi Vilnius vystosi!
                                      Paskutinis taisė R.D.; 2018.05.21, 10:29.

                                      Comment


                                        #39
                                        /\ Dabar būtų gerai, jei adminai bent kelis pastarųjų dienų pranešimus ten perkeltų.

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Robyla Rodyti pranešimą
                                          Kalbėjome, kad Vilniaus problemoms nagrinėti arba viešinti - sukursime atskirą temą. Pabandžiau tai padaryti https://www.miestai.net/forumas/foru...esto-problemos . Pirmas bandymas, gal kažką ne taip padariau. Netrukus sukelsiu žadėtas, apleistų namų ar pastatų nuotraukas.
                                          Tai kad nuoroda į 10-mečio senumo temą "Vilniaus miesto savivaldybė"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X