Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2019-ųjų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Oho, kiek nedaug kai kuriem reikia - svarbiausia, kad kandidatas pasisakytų už lengvųjų narkotikų dekriminalizaciją Ir tas argumentas dėl praeity vykdytos politikos - per daug Jakeliūno prisiklausėt

    Comment


      Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

      Šimonytės vykdyta politika, man nėra "už".
      Dekriminalizacija "Už", o pas Skvernelį nei vieno "Už".
      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

      Comment


        Parašė AAAA Rodyti pranešimą
        Oho, kiek nedaug kai kuriem reikia - svarbiausia, kad kandidatas pasisakytų už lengvųjų narkotikų dekriminalizaciją Ir tas argumentas dėl praeity vykdytos politikos - per daug Jakeliūno prisiklausėt
        O gal jis liūdi, kad nebuvo skolintasi iš TVF ir dėl to niekas neprivertė įsivest tuo metu automobilių mokesčių?

        Comment


          Aš pastebėjau, kad visi tie, kurie visokias Kubiliaus naktines reformas peikia, dažniausiai paklausti tiksliai įvardinti apie kokias reformas kalba - nesugeba jų įvardinti, ką jau kalbėti apie gebėjimą suprasti ar tos reformos apskritai buvo reikalingos. Bet dažnai žengiama dar toliau į tą reformų kaltininkų sąrašą įtraukiant ir Šimonytę, nors tuo metu ministru buvo Šemeta, o ne Šimonytė.

          Comment


            Parašė mantasm Rodyti pranešimą

            O gal jis liūdi, kad nebuvo skolintasi iš TVF ir dėl to niekas neprivertė įsivest tuo metu automobilių mokesčių?
            Dar daugiau įsipareigojimų Lietuvai būtų reikėję laikytis, jei būtų skolinamasi iš TVF, bet ai, koks skirtumas gi, prancūzai kalti, kad 1936 metais nieko nedarė dėl agresyvios Vokietijos užsienio politikos ir taip nuolaidžiaudami sužadino dar didesnį Vokietijos apetitą, aš tai kitaip dabar būčiau daręs... Tas pats ir dabar, kai žiūri į praeities sprendimus žinodamas visas pasekmes, labai lengva teisti, analizuoti ir pilti purvą. Esu 100proc įsitikinęs, kad tai buvo geriausias sprendimas suvaldyti krizės pasėkmes ilgalaikėj perspektyvoj ir tokie politikai kaip Kubilius ar Šimonytė verti pagarbos, kad nėjo lengviausiu keliu saugodami savo politinį populisrumą, o žiūrėjo kaip geriau valstybei

            Comment


              Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą
              Šimonytei pliusas, kad per debatus pasisakė už kanapių dekriminalizaciją.
              Kad ji vienintelė iš esmės ir pakalbėjo apie dekriminalizavimą ir turėjo drasos atsakyti į klausimą. Visi kiti samoningai, bijodami pasakyti tikrą nuomonę, kalbą suko link nepritarimo legalizavimui, nors protaujantys supranta, kad tai labai skirtingi dalykai. Tačiau kaip čia pasisakysi už dekriminalizavimą, nes iškart koks runkelis tave priskirs "liberastui pasisakančiam už narkotikų legalizavimą", o ir runkelio balsą gauti norisi.

              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
              Aš pastebėjau, kad visi tie, kurie visokias Kubiliaus naktines reformas peikia, dažniausiai paklausti tiksliai įvardinti apie kokias reformas kalba - nesugeba jų įvardinti, ką jau kalbėti apie gebėjimą suprasti ar tos reformos apskritai buvo reikalingos. Bet dažnai žengiama dar toliau į tą reformų kaltininkų sąrašą įtraukiant ir Šimonytę, nors tuo metu ministru buvo Šemeta, o ne Šimonytė.
              Taigi kažkam kažkokias mistines pensijas pavogė ir krizę sukėlė. Juk taip karbofosfatai sakė, negi netikėsi? To ir užtenka.

              O pačios blogiausios reformos yra tos, kurios ir šiai dienai nėra "atšauktos". Juk didžiausia blogybė, kad laikinai pakėlė PVM, bet jau niekam kažkaip nebeskauda dėl to galvos ir "teisingumo" atstatyti jį sumažinant nebesinori. Iš ko tada paimsi pinigų Žalgiriui sumokėti visų pamirštą premiją.
              Paskutinis taisė sleader; 2019.05.07, 16:27.

              Comment


                Svarbu žinoti, kas stovi už Skvernelio. Tai yra Karbauskis, su mokesčių optimizavimo schemomis, prievartiniu žemės supirkimu, rusiškomis trąšomis ir t.t. O vat už Šimonytės, kas stovi neaišku (plot twist, niekas nestovi). Todėl reikia balsuoti už Skvernelį, nes bent jau aišku, kad gausim aferiugą, remiamą tokio paties plauko veikėjų. Logika VO

                Comment


                  Parašė rmss Rodyti pranešimą
                  Svarbu žinoti, kas stovi už Skvernelio. Tai yra Karbauskis, su mokesčių optimizavimo schemomis, prievartiniu žemės supirkimu, rusiškomis trąšomis ir t.t. O vat už Šimonytės, kas stovi neaišku (plot twist, niekas nestovi). Todėl reikia balsuoti už Skvernelį, nes bent jau aišku, kad gausim aferiugą, remiamą tokio paties plauko veikėjų. Logika VO
                  Galima kiekvieno kandidato priešininko "prieš" rašyti, bet tai pridėtinės vertės kandidatui neprideda, todėl man įdomu visdėlto kas yra pas Skvernelį "už" ar pozityvaus. Todėl ir klausiau uzdvidesimt kokie teigiami argumentai būtent Skvernelio, o ne minusai jo priešininkų. Bet deja gavau atsakymą, jeigu trumpai, tai Kubilius dėl visko kaltas.
                  AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                  Comment



                    Už Skvernelio stovi LVŽS, kurios nariu jis nėra;
                    Už Šimonytės stovi TS-LKD, kurių nare ji nėra.
                    Paskutinis taisė R.D.; 2019.05.07, 16:59.

                    Comment


                      Parašė booraz Rodyti pranešimą

                      Galima kiekvieno kandidato priešininko "prieš" rašyti, bet tai pridėtinės vertės kandidatui neprideda, todėl man įdomu visdėlto kas yra pas Skvernelį "už" ar pozityvaus. Todėl ir klausiau uzdvidesimt kokie teigiami argumentai būtent Skvernelio, o ne minusai jo priešininkų. Bet deja gavau atsakymą, jeigu trumpai, tai Kubilius dėl visko kaltas.
                      mano akimis Skvernelis tiesiog atrodo mažiausias blogis

                      Comment


                        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                        Aš pastebėjau, kad visi tie, kurie visokias Kubiliaus naktines reformas peikia, dažniausiai paklausti tiksliai įvardinti apie kokias reformas kalba - nesugeba jų įvardinti, ką jau kalbėti apie gebėjimą suprasti ar tos reformos apskritai buvo reikalingos. Bet dažnai žengiama dar toliau į tą reformų kaltininkų sąrašą įtraukiant ir Šimonytę, nors tuo metu ministru buvo Šemeta, o ne Šimonytė.
                        - PSD
                        - "Laikinas" 21% PVM

                        Comment


                          Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

                          - PSD
                          - "Laikinas" 21% PVM
                          Jau tokios blogos tos reformos, kad septinti metai visi kiti valdantieji jų nesugeba atšaukti? Kas svarbiausia, kad net nebando.

                          Comment



                            Prie viso to tos reformos buvo atliktos dar tada, kada Šimonytė ministre nebuvo.

                            Comment


                              Nesvarbu, Šimonytė, kai tapo ministre, iš karto turėjo atšaukti

                              Comment


                                Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

                                mano akimis Skvernelis tiesiog atrodo mažiausias blogis
                                Nebandau jūsų perkalbėti balsuoti ir apskritai tingiu veltis į tokias diskusijas, nes čia labiau patinka/ nepatinka nei faktai, bet jei rengčiausi balsuoti už Skvernelį man turėtų kelti nerimą paskutinių dienų įvykiai: kai viena dieną pažadamos pensijos - 400, vaiko pinigai - 70, ar 100 ir t.t., o šiandien į visą tai nusispjaunama(ypatingai turint omenyje, kad Nausėdai Skvernelis kaip PM visai sueina) ir žada mesti visus pažadus pro langą, jei nelaimės rinkimų. Ir nors kiekvienas suprantame, kad valdžios niekas neatsisakys, bet vien jau toks pigus balsų medžiojimas signalizuoja, kad su kandidatu kažkas negerai.

                                Comment


                                  Man tai absurdiškiausia, kad keliamos tokios konspiracijos teorijos, kad neva Vytautas Landsbergis čia visus valdo, nuo Grybauskaitės iki konservatorių ir net socdemų ir tik jie vieni gali pasipriešinti tam kolūkių griovėjui. Na kaip sakant koks elektoratas - tokia ir retorika. Bet iš idėjos tai aš neatmesčiau, kad Karbauskis galbūt net rimtai svarsto vyriausybės atstatydinimą (nors tikimybė labai maža). Visų pirma dėl to, kad supranta, jog reikia ruoštis 2020 seimo rinkimams ir kaip taisyklė artėjant rinkimams valdančiųjų reitingai pradeda kristi, čia galim prisiminti socdemus, kurie skirtingai nei dabar valstiečiai su 16% reitingu, tokiu pačiu metu turėjo 20% reitingą ir visuomenės akyse Butkevičiaus reitingas buvo kur kas didesnis, nei Skvernelio. Žinom kuo tai baigėsi kada rinkimuose socdemai užėmė tik trečią vietą. Labai gali būti, kad jeigu valstiečiai lauktų iki 2020 metų, tai jie taip pat atsidurtų trečioje vietoje, o socdemai turėtų šansą susigrąžinti antros partijos statusą, kuris turi savo privalumų (primenu, kad per savivaldos rinkimus socdemai jau surinko daugiau balsų, nei valstiečiai). Dėl to mano supratimu Karbauskis gali galvoti, jog geriau jau ankščiau išeiti į opoziciją, kada dar reitingai nenukritę ir kada dar galima bus save pozicionuoti kaip stipriausią alternatyvą konservatoriams, nes kitu atveju gali būti, kad socdemai juos užgoš. Ir mano supratimu tai gal netgi būtų visai neblogas variantas, visgi valstiečiai jau išsikvėpę ir labai tikėtina, kad iki 2020 metų jie jokių realių reformų nevykdys, tik populizmu užsiiminės. Tačiau šioje vietoje gali nesulaukti paramos iš pačių valstiečių ar netgi to pačio Skvernelio. Antras scenarijus yra tai, kad Karbauskis iš tiesų nori pakeisti premjerą. Skvernelio reitingai jau nedideli ir jeigu atsinaujintų - tai galbūt kažkiek sustabdytų ir valstiečių reitingų kritimą. Bet visgi realiausias variantas, kad taip jis tiesiog gąsdina neturėdamas jokių rimtų intencijų realiai pasitraukti į opoziciją.

                                  Comment


                                    Ta konspiracijos teorija išlindo dėl kažkokio TS-LKD posto po nuotrauka, a-la būsimoji Prezidentė Ingrida ir faktinis vadovas VL. Kaip parašė, taip ir kritikos.

                                    Comment


                                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                      Man tai absurdiškiausia, kad keliamos tokios konspiracijos teorijos, kad neva Vytautas Landsbergis čia visus valdo, nuo Grybauskaitės iki konservatorių ir net socdemų ir tik jie vieni gali pasipriešinti tam kolūkių griovėjui. Na kaip sakant koks elektoratas - tokia ir retorika. Bet iš idėjos tai aš neatmesčiau, kad Karbauskis galbūt net rimtai svarsto vyriausybės atstatydinimą (nors tikimybė labai maža). Visų pirma dėl to, kad supranta, jog reikia ruoštis 2020 seimo rinkimams ir kaip taisyklė artėjant rinkimams valdančiųjų reitingai pradeda kristi, čia galim prisiminti socdemus, kurie skirtingai nei dabar valstiečiai su 16% reitingu, tokiu pačiu metu turėjo 20% reitingą ir visuomenės akyse Butkevičiaus reitingas buvo kur kas didesnis, nei Skvernelio. Žinom kuo tai baigėsi kada rinkimuose socdemai užėmė tik trečią vietą. Labai gali būti, kad jeigu valstiečiai lauktų iki 2020 metų, tai jie taip pat atsidurtų trečioje vietoje, o socdemai turėtų šansą susigrąžinti antros partijos statusą, kuris turi savo privalumų (primenu, kad per savivaldos rinkimus socdemai jau surinko daugiau balsų, nei valstiečiai). Dėl to mano supratimu Karbauskis gali galvoti, jog geriau jau ankščiau išeiti į opoziciją, kada dar reitingai nenukritę ir kada dar galima bus save pozicionuoti kaip stipriausią alternatyvą konservatoriams, nes kitu atveju gali būti, kad socdemai juos užgoš. Ir mano supratimu tai gal netgi būtų visai neblogas variantas, visgi valstiečiai jau išsikvėpę ir labai tikėtina, kad iki 2020 metų jie jokių realių reformų nevykdys, tik populizmu užsiiminės. Tačiau šioje vietoje gali nesulaukti paramos iš pačių valstiečių ar netgi to pačio Skvernelio. Antras scenarijus yra tai, kad Karbauskis iš tiesų nori pakeisti premjerą. Skvernelio reitingai jau nedideli ir jeigu atsinaujintų - tai galbūt kažkiek sustabdytų ir valstiečių reitingų kritimą. Bet visgi realiausias variantas, kad taip jis tiesiog gąsdina neturėdamas jokių rimtų intencijų realiai pasitraukti į opoziciją.
                                      Na pr'iaščikai pasakė, kad reikia eiti va bank nes Skverno reitingas stovi vietoje ir tiek. Va bank todėl, kad anot Baltijos tyrimų vadovės Ališauskienės 6/10 rinkėjų norėtų pakeisti seimo sudėtį ir tik 2/10 norėtų, kad viskas liktų savo vietose. Net jei Karbauskis ir norėtų realiai tą savo planą įgyvendinti prieiname prie labai individualaus klausimo, ar kokiam eiliniam seimo valstiečiui būtų smagu pasismaukyti seime dar pusantrų metų ir už tai gauti ~2000 ar kiek ten eurų algos į mėnesį, kai karbauskio plano perspektyvoje šviestų būti kokiu rajono durneliu lakstančiu po kaimų turgelius ir nešiojančiu krepšius bobutėms bei laukiančio kitų rinkimų.

                                      Comment


                                        Andriukaitis, Juozaitis ir Mazuronis yra praeities kandidatai - už juos nenoriu balsuoti.
                                        Apie Puteikį kažką girdėjau, bet jis nėra žinomas politikas, todėl nenoriu už jį balsuoti.
                                        Apie Puidoką pirmąkart sužinojau tik mūsų forume - nenoriu už jį balsuoti.
                                        Tomaševskis vaikščiojo su "koloradke" - nenoriu už jį balsuoti.
                                        Skvernelis - jaučiu antipatiją - nenoriu už jį balsuoti.
                                        Naudėda labai primena mano sočiai pavalgusį kotuką - nenoriu už jį balsuoti.
                                        Šimonytė (nors aš jai atidaviau savo pirmumo balsa 2016 rinkimuose) iškart po Grybauskaitės nelabai geras sprendimas - nenoriu už ją balsuoti.
                                        Taip kad nei vienas kandidatas nėra mano pasirinkimas, teko mesti kauliukus - iškrito Puidokas, todėl balsuosiu už jį. Antrame ture vistiek laimės Šimonytė, todėl balsuosiu už Nausėda.
                                        O kaip balsuoti dėl 141 -> 121 iki šiol nežinau.

                                        Comment


                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                          .
                                          O kaip balsuoti dėl 141 -> 121 iki šiol nežinau.
                                          Dėl dvigubos pilietybės NE nepamiršk. Nes lyg tu buvai tas, kuris rašė, kad šito biuletenio neimsi, kad nesusidarytų reikiamas balsų kiekis. Tai būtent šitam referendume reikės 50proc nuo visų ba;so teisė turinčių, kad pasisakytų UŽ. Tad NE balsus būtinai reikia atiduoti, nepakenks niekaip

                                          Comment

                                          Working...
                                          X