Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2019-ųjų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    jeigu tokie dalykai, kaip vieno ar kito žmogaus buvimas komandoje jums keičia nuomonę apie pačią Šimonytę ar netgi sprendimą už nebalsuoti, tai aš tada nežinau... Jūs į visumą žiūrėkit, kas kitose "komandose"? Aišku skvernelis gerai pasielgė, iškart matjošaitytę į komandą pasiėmė, kad ramiau būtų, bet čia niekam nekliūna, nei bačiuliui, nei dar kam

    Comment


      Skvernelio kritikavimas tai kaip mušt gulintį invalidą išgriautą iš vežimėlio.

      O 2 normaliausi variantai, Šimonytė su Nausėda, labai panašūs. Tenka ieškot detalių pagal kurias galima rinktis. Gritėno atsiradimas Šimonytės komandoje tik sumažina skirtumus tarp jų.

      Comment


        Aš čia tik aš, ar Skvernelis su savo išvaizda primena Fiat Multipla ir Šreko hibridą?

        Comment


          Taip, rinkėjai kandidatus renkasi pagal grožį ir abejoju, kad Šimonytė pagal šį kriterijų turėtų kokį nors pranašumą

          Comment


            Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
            Taip, rinkėjai kandidatus renkasi pagal grožį ir abejoju, kad Šimonytė pagal šį kriterijų turėtų kokį nors pranašumą
            Šimonytė (kaip ir Nausėda) atrodo kaip normalūs vakarietiški politikai, o Skvernelis kaip visiškas mužikas. Bet esmė šiaip tame, kad kaip atrodo, taip ir elgiasi.
            Flickr

            Comment


              O man dažnai, susitikus žmones, kurie ruošias balsuoti už Nausėdą, iškyla klausimas - kodėl? Kuom Nausėda lenkia kitus kandindatus? Dėl kokių nuopelnų, patirties ar pan. jis toks populiarus? Koks jis yra politikas, kokios jo pažiūros, kokia patirtis politikoje ir pan? Ir jei kažką man pavardina, tada paklausiu - o kuom šie išvardinti dalykai ji daro geru ar geresniu už kitus prezidentu? Ties šia vieta logiški atsakymai ir sustoja. Dažniausiai atsakymas, jei gerai tvarkėsi tokiose aukštose pareigose banke tai ir čia bus geras, kas skamba kaip BS. O geriausiai atsako mano močiutė - nes gražus vyras

              Jei kyla klausimas, kodėl aš challenge'inu Nausėdos kandidatūrą, tai yra dėl to jog aš asmeniškai planuoju balsuoti už Šimonytę. Bet Nausėda irgi neatrodo plugas, kaip koks Skvernelis, tačiau visiškai nesuprantu kuom jis gali lenkti Šimonytę. Net to pačio pro-russian Andriukaicio pažiūros, patirtis politikoje ar pan. yra aiškesni ir yra aiškiau ko iš jo galima tikėtis. Nausėdos atveju jis yra visiškas ežiukas rūke ir nesuprantu jo populiarumo priežasčiu, jei mastyti logiškai ir argumentuotai.

              Comment


                Parašė taspac Rodyti pranešimą
                Koks jis yra politikas, kokios jo pažiūros, kokia patirtis politikoje ir pan? Ir jei kažką man pavardina, tada paklausiu - o kuom šie išvardinti dalykai ji daro geru ar geresniu už kitus prezidentu? Ties šia vieta logiški atsakymai ir sustoja.
                Lygiai taip pat galima paklausti, kuom Šimonytė geresnė?
                Flickr

                Comment


                  Nauseda gyvenime daugiau pasiekes, reiskia, protingesnis.

                  Comment


                    Parašė taspac Rodyti pranešimą
                    O man dažnai, susitikus žmones, kurie ruošias balsuoti už Nausėdą, iškyla klausimas - kodėl? Kuom Nausėda lenkia kitus kandindatus? Dėl kokių nuopelnų, patirties ar pan. jis toks populiarus? Koks jis yra politikas, kokios jo pažiūros, kokia patirtis politikoje ir pan? Ir jei kažką man pavardina, tada paklausiu - o kuom šie išvardinti dalykai ji daro geru ar geresniu už kitus prezidentu? Ties šia vieta logiški atsakymai ir sustoja. Dažniausiai atsakymas, jei gerai tvarkėsi tokiose aukštose pareigose banke tai ir čia bus geras, kas skamba kaip BS. O geriausiai atsako mano močiutė - nes gražus vyras
                    Nausėda atrodo mažiau poliarizuojantis ir labiau diplomatiškas. Šimonytės būdas ir patirtis labiau tinka premjero postui. Kur ir norėčiau ją matyti po sekančių seimo rinkimų.

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Lygiai taip pat galima paklausti, kuom Šimonytė geresnė?
                      Na, apie Šimonytę daugiau žinome - žinome jos pažiūras, matėme kokia ji politikė, kaip ji veikė kai buvo finansų ministrė, ji aiškiau dėsto savo pozicijas ir pan. Pabrėžiu, aš nesakau, kad Šimonytė tikrai geresnė už Nausėdą, bet man niekas nepasako kuom Nausėda geresnis už Šimonytę. Man vien dėl to Šimonytė lenkia Nausėdą, nes apie ja mes bent kažką žinome. O ką žinome apie Nausėdą apart jo katino Leopoldo pozicijos "vaikai gyvenkime draugiškai"?


                      Parašė liutass
                      Nauseda gyvenime daugiau pasiekes, reiskia, protingesnis.
                      Šis argumentas yra niekinis. Nes daug pasiekti gyvenime nereiškia būti protingu ar tuo labaiu tikti būti valstybės prezidentu. Romanovas, Uspaskichas irgi galime sakyti, kad yra "daug pasiekę". O jei jau "cia nesulyginama, bet palyginkim" tai valstybės finansų ministro pozicija (ypač krizės metu) ne ka prastesnis ar net didesnis pasiekimas nei banko valdytojų patarėjo.

                      Comment


                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                        Nausėda atrodo mažiau poliarizuojantis ir labiau diplomatiškas. Šimonytės būdas ir patirtis labiau tinka premjero postui. Kur ir norėčiau ją matyti po sekančių seimo rinkimų.
                        Tą patį galėjome sakyti ir apie Grybauskaitę, ar dėl to jį buvo prasta prezidentė?

                        Comment


                          Parašė taspac Rodyti pranešimą

                          Tą patį galėjome sakyti ir apie Grybauskaitę, ar dėl to jį buvo prasta prezidentė?
                          Aš nesakau, kad Šimonytė būtų bloga prezidentė.

                          Comment


                            Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                            Taip, rinkėjai kandidatus renkasi pagal grožį ir abejoju, kad Šimonytė pagal šį kriterijų turėtų kokį nors pranašumą
                            Tai čia ne apie kažkokį grožį aš kalbu. Nei Šimonytė, nei Nausėda nėra kažkokie baisiai išvaizdūs ar gražus. Bet Skvernelis tai atrodo kaip velnias žino, kas.

                            Nu pažiūrėk tu į šitą fizionomiją. Jis kažkoks išvis į žmogų nepanašus. Sakyčiau panašus į ufonautą.



                            Image result for skvernelis krepsinis




                            Image result for skvernelis

                            Comment


                              Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                              Aš nesakau, kad Šimonytė būtų bloga prezidentė.
                              O kuom Nausėda būtų geresnis? Tas jo ale diplomatiškumas man kvepia stuburo bei tvirtos pozicijos neturėjimu. Nematau Nausėdos kaip lygus stovinčio šalia pasaulio lyderių kaip stovėjo Adamkus ar stovi Grybauskaitė. Ne veltui dažnai būtent Grybauskaitė vadinama visų trijų Baltijos šalių prezidente, nes dėl savo tvirtumo yra girdima ir matoma ryškiau nei Latvijos ar Estijos prezidentai, kurie būna šešėlyje. Tai matosi tiek ES lygiu, tiek JAV. Prisiminkime jos vaidmenį ES ir Trumpo konfliktuose, prisiminkime kaip Trump'as sustabdė visą delegacija ir išstūmė kitus žmones kad su Grybauskaite pasisveikinti. O kur dar senesni atvejai... Ir tai yra būtent dėl tvirtų pozicijų, stuburo turėjimo. O Nausėdos leopoldiskumas manau paskęstų pasaulio lyderių jūroje ir turėtume nieko neišsiskiriantį foninį prezidentą, kuris neturi jokios įtakos ar vaidmens pasaulio politikoje.

                              Comment


                                Parašė taspac Rodyti pranešimą

                                O kuom Nausėda būtų geresnis? Tas jo ale diplomatiškumas man kvepia stuburo bei tvirtos pozicijos neturėjimu. Nematau Nausėdos kaip lygus stovinčio šalia pasaulio lyderių kaip stovėjo Adamkus ar stovi Grybauskaitė. Ne veltui dažnai būtent Grybauskaitė vadinama visų trijų Baltijos šalių prezidente, nes dėl savo tvirtumo yra girdima ir matoma ryškiau nei Latvijos ar Estijos prezidentai, kurie būna šešėlyje. Tai matosi tiek ES lygiu, tiek JAV. Prisiminkime jos vaidmenį ES ir Trumpo konfliktuose, prisiminkime kaip Trump'as sustabdė visą delegacija ir išstūmė kitus žmones kad su Grybauskaite pasisveikinti. O kur dar senesni atvejai... Ir tai yra būtent dėl tvirtų pozicijų, stuburo turėjimo. O Nausėdos leopoldiskumas manau paskęstų pasaulio lyderių jūroje ir turetume nieko neišsiskiriantį foninį prezidentą, kuris neturi jokios įtakos
                                Kaip ir sakiau, diplomatiškesnis ir mažiau poliarizuojantis. Bent vidaus politikoje. Užsienio politikoje abu vienodi grybai. Sutinku, kad Nausėda nėra kažkas ohoho. Bet Šimonytė irgi ne Grybauskaitė v2.0. Abu nėra charizmos čempionai, bet sakyčiau Nausėda truputi daugiau turi.

                                Jei ieškočiau kietos rankos su dar kietesne kakta - balsuočiau už Juozaitį

                                Comment


                                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                  Kaip ir sakiau, diplomatiškesnis ir mažiau poliarizuojantis. Bent vidaus politikoje. Užsienio politikoje abu vienodi grybai. Sutinku, kad Nausėda nėra kažkas ohoho. Bet Šimonytė irgi ne Grybauskaitė v2.0. Abu nėra charizmos čempionai, bet sakyčiau Nausėda truputi daugiau turi.

                                  Jei ieškočiau kietos rankos su dar kietesne kakta - balsuočiau už Juozaitį
                                  Pirma, vidaus politikoje prezidento vaidmuo yra menkas. Todel būtent vidaus politikoje ir nenoriu tos diplomatijos, nes kai būsi toks visiems geras tai visokie Karbauskiai ir stumdys tave kaip norės. Kaip kad buvo Adamkui, kuris buvo diplomatiškas, ir kurį Brazauskai, Uspaskichai, Kirkilai ir co. stumdė kaip norėjo. Pakanka paskaityti Adamkaus knygas, kur jis pats apie tai rašė. Tad būtent "big balls" turėjimas ir kažkiek kompensuoja tą galių neturėjima vidaus politikoje, kai tu nebijai konfrontuoti su kvailiais, net jei jie ir turi valdžia Seime ir Vyriausybėje. Būtent Šimonytė vakar pas Jakilaitį sakė, kad jai tapus prezidente Seimo ir Vyriausybės darbas turės būti iš naujo įvertintas. Kažkaip iš Nausėdos panašių minčių negirdžiu. Vidaus politikoje jei esi visiems geras ir diplomatiškas, tai pridėjus mažas prezidento galias, lieki išvis tuščia vieta. Kai esi tvirtas, dar kažkiek tada gali turėti įtakos.

                                  Dėl užsienio politikos as Šimonytėje matau daug panašumų su Grybauskaite (bet tu teisus, kad jos tikrai nėra vienodos), kai tuo tarp Nausėdoje praktiškai nė vieno. O charizma tai čia mano močiutei žavėti. Mano akimis esmė stuburas, charakteris, nuomonės, pozicijos turėjimas ir nebijojimas jos išsayti, derėtis, tvirtai stovėti už ją. Nes kitu atveju tave seni politikos vilkai elementariai suvalgys.

                                  Kai aš kalbu apie kietumą tai apie turiu omeny kietumą su protu, tad Juozaitis čia ne prie ko

                                  Comment


                                    Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                    Dėl užsienio politikos as Šimonytėje matau daug panašumų su Grybauskaite (bet tu teisus, kad jos tikrai nėra vienodos), kai tuo tarp Nausėdoje praktiškai nė vieno. O charizma tai čia mano močiutei žavėti. Mano akimis esmė stuburas, charakteris, nuomonės, pozicijos turėjimas ir nebijojimas jos išsayti, derėtis, tvirtai stovėti už ją. Nes kitu atveju tave seni politikos vilkai elementariai suvalgys.
                                    Aš daugiau matau Šimonytės noro atrodyti kaip Grybauskaitė V2 ir publikos noro joje matyti Grybauskaitę V2. Tiek oponentų, tiek palaikančiųjų stovyklose. Bet pačioje Šimonytėje nematau Grybauskaitės. Gali kalbėti apie vyriausybės darbo įvertinimą kiek nori, bet neatrodo, kad turėtų politinio svorio tam. Biški kaip Šimašius - šnekėt gali daug, bet realūs darbai su daug klaustukų. Gal neveltui ir komanda panaši.

                                    Šimonytėje didelio stuburo, charakterio nuomonės ir t.t. irgi nematau. Arba ji labai susiliejanti su aplinka ir dėl to neturi kur pasireikšti. Pvz šiek tiek nuliūdino kai Šimonytė, kaip ir daugelis iš TS-LKD frankcijos, nubalsavo už JT migracijos paktą.

                                    Gerai, kad prezidento rinkimuose, priešingai nei mero, yra ir kitas padorus variantas.

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą

                                      Image result for skvernelis


                                      Comment


                                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                        Gerai, kad prezidento rinkimuose, priešingai nei mero, yra ir kitas padorus variantas.
                                        O ką tu daugiau žinai apie tą padorų kandidatą apart to kad jis diplomatiškas? Kokios jo pozicijos pagrindiniais klausimais? Tarkim Rusijos agresijos? Trumpo? ES? Kokia jo patirtis politikoje? Kokios jo politinės ir vertybinės pozicijos? Dešinys, kairys , liberalas, konservatorius? Ir aš čia ne ironiškai klausiu, man nuoširdžiai įdomu. Nes bent kiek aš matau tai jis bando visiems būti fainas, bet tuo pačiu savo aiškaus veido neturi.

                                        Comment


                                          Parašė taspac Rodyti pranešimą

                                          O ką tu daugiau žinai apie tą padorų kandidatą apart to kad jis diplomatiškas? Kokios jo pozicijos pagrindiniais klausimais? Tarkim Rusijos agresijos? Trumpo? ES? Kokia jo patirtis politikoje? Kokios jo politinės ir vertybinės pozicijos? Dešinys, kairys , liberalas, konservatorius? Ir aš čia ne ironiškai klausiu, man nuoširdžiai įdomu. Nes bent kiek aš matau tai jis bando visiems būti fainas, bet tuo pačiu savo aiškaus veido neturi.
                                          Abu, Šimonytė ir Nausėdam labai panašiai šneka apie savo vertybes. Pro-vakarietiški, ekonomiškai lengvai į dešinę. Nausėda panašu, kad labiau konservatyvus, Šimonytė arčiau liberalų (neatsižvelgiant į komandos pasirinkimus). Veido turėjimo atžvilgiu abu irgi atrodo +/- vienodi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X