Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2019-ųjų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Dar siūlyčiau pagalvoti apie Neringą Venckienę. Dora, sąžininga moteris, neblogesnė kandidatė už Maldeikienę.
    O ji ne iš violetinių chebros?

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      R. Dargis kartais ne ateistas?
      Jis tiesiog verslininkas. Verslo atstovas.

      Comment


        Parašė andyour Rodyti pranešimą

        O ji ne iš violetinių chebros?
        Bet ji už teisibia!
        If a lion could speak, we could not understand him.

        Comment


          Parašė andyour Rodyti pranešimą

          Jis tiesiog verslininkas. Verslo atstovas.
          O verslas religija?
          Flickr

          Comment


            Dar vienas kandidatas

            V.Pranckietis apie „dvi kėdes užsėdusį G.Nausėdą“: yra apie ką pagalvoti, ar tai nekelia grėsmės Lietuvos saugumui

            Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...umui-56-922150

            Comment


              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
              Dar vienas kandidatas

              V.Pranckietis apie „dvi kėdes užsėdusį G.Nausėdą“: yra apie ką pagalvoti, ar tai nekelia grėsmės Lietuvos saugumui

              Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...umui-56-922150
              Ant dviejų pats Pavilionis sėdi, bet tai dar mažai, Skvernelis sėdi ant trijų kėdžių, premjero, Seimo nario ir kadidato į prezidentus, va čia tai tikrai yra apie ką pagalvoti.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                O verslas religija?
                O tai ne? Tas pats tikėjimas. Tik šiuo atveju pinigais.

                Comment


                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                  Dar siūlyčiau pagalvoti apie Neringą Venckienę. Dora, sąžininga moteris, neblogesnė kandidatė už Maldeikienę.
                  Ne dora ir sąžinė man rūpi, Maldeikienė daug komentuoja feisbuke, aš noriu kažko panašaus kaip Trumpas twitteryje.

                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                  Kuris Lietuvos prezidentas buvo giliai tikintis ir dėl to priėmė blogų sprendimų? Aš tai norėčiau, kad prezidentas turėtų vaikų, nes du ankstesni tai neturėjo .
                  Aš dar norėčiau, kad prezidentas galėtų padaryti bent vieną prisitraukimą, nes tauta tunka, deja net ir aš suprantu, kad per daug noriu.

                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  R. Dargis kartais ne ateistas?
                  Nežinau, nepastebėjau jo per paskutines ateistų pamaldas, matyt nepraktikuojantis. Bet šiaip jis mėmė, manau jeigu kandidatuotų, tai gautų tik atsitiktinių balsų, kai kas nors neprimatydamas pažymėtų ne tą apskritimą

                  Paskutinis taisė tomtom; 2018.02.07, 11:18.

                  Comment


                    Parašė andyour Rodyti pranešimą

                    O tai ne? Tas pats tikėjimas. Tik šiuo atveju pinigais.
                    Tada labai gerai, reikia tokio kandidato, gal Lietuva taps turtingesnė. Marijos žemė ir taip jau esam, tai krikščionio kandidato nebereikia.

                    Parašė tomtom Rodyti pranešimą
                    Aš dar norėčiau, kad prezidentas galėtų padaryti bent vieną prisitraukimą, nes tauta tunka, deja net ir aš suprantu, kad per daug noriu.
                    Zuokas padaro.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Tada labai gerai, reikia tokio kandidato, gal Lietuva taps turtingesnė. Marijos žemė ir taip jau esam, tai krikščionio kandidato nebereikia.
                      Verslininkai dirba sau, o ne tau.

                      Comment


                        Parašė andyour Rodyti pranešimą

                        Verslininkai dirba sau, o ne tau.
                        Jeigu eina į prezidentus, tada jau turbūt nebe tik sau nori dirbti, kitaip ir liktų versle.
                        Flickr

                        Comment


                          Vietoj tų begalinių atsibodusių diskusijų per LRT gal tiesiog reiktų surengti kandidatams estafetę su 100m bėgimu, šuoliais į aukštį ir tolį, atsispaudimais ir prisitraukimais.
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            Jeigu eina į prezidentus, tada jau turbūt nebe tik sau nori dirbti, kitaip ir liktų versle.
                            Nu logiška, jeigu dirbi valstybės tarnautoju, tai tu tik tarnauji visuomenei.

                            Comment


                              Plungiškiai LR prezidentu mato Klaipėdos merą?

                              Liberalų sąjūdis vieni pirmųjų oficialiai įvardijo savo pretendentus, kurių vėliau vienas sieks LR prezidento posto. Tarp minėtų pretendentų – ir uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas, kurį į šią poziciją pasiūlė partijos kolegos iš Plungės.

                              Liberalų sąjūdžio valdyba įvardijo partijos skyrių ir narių iki vasario pradžios siūlytus pretendentus būti kandidatais į prezidentus.

                              Kandidatais iškelti septyni partijos nariai – europarlamentaras Petras Auštrevičius, Seimo nariai Eugenijus Gentvilas, Vitalijus Gailius ir Arūnas Gelūnas, taip pat Vilniaus meras Remigijus Šimašius, Klaipėdos meras V.Grubliauskas ir Elektrėnų meras Kęstutis Vaitukaitis.
                              Paskutinis taisė lukass; 2018.02.08, 21:12.
                              Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                Zuokas padaro.
                                Ir netgi tris vaikus turi.

                                Comment


                                  Parašė tomtom Rodyti pranešimą
                                  Ne dora ir sąžinė man rūpi, Maldeikienė daug komentuoja feisbuke, aš noriu kažko panašaus kaip Trumpas twitteryje.
                                  Pakso neužteko? Šustausko pasiilgai? Valinskui pasiūlyk?
                                  Paskutinis taisė москвичка; 2018.02.09, 16:13.

                                  Comment


                                    Parašė tomtom Rodyti pranešimą
                                    Ne dora ir sąžinė man rūpi, Maldeikienė daug komentuoja feisbuke, aš noriu kažko panašaus kaip Trumpas twitteryje.
                                    Tu matei kiek kliedesių Trump savo Twitter paskyroj varo?









                                    Comment


                                      Maždaug procentą gyventojų pasitikėjimo renkantis konservatorius Žygimantas Pavilionis, apie kurio ketinimus dalyvauti rinkimuose kalbama jau kurį laiką, užsimojo prieš apklausų favoritą SEB banko prezidento patarėją Gitaną Nausėdą, kuris nėra užsiminęs apie savo dalyvavimą.
                                      Neviešai kalbama, kad konservatoriai gali nuspręsti rinkimuose remti visuomenėje populiaraus G. Nausėdos kandidatūrą. Ž. Pavilionis neslepia, kad tai prieštarautų jo siekiui.
                                      Partijai reikėtų didelių investicijų, kad tokio veikėjo (neprognozuojamo) populiarumą padidintų iki padoresnio lygio. Tai kam mėtyti pinigus? Net nebūdamas kandidatu užsiiminėja saviveikla, tai vėliau tuo labiau sprendimus priiminėtų pasitaręs tik su savim .

                                      Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=77141367

                                      Comment


                                        Aš manau, kad nereikia kurti tokių tradicijų, kaip verslas valdžioje. Visą savo gyvenimą atiduoti valdyti siaurai interesų grupei ne pati geriausia mintis. Taip grįšime prie feodalizmo laikų.

                                        Comment


                                          Ar mėgsta žmonės bankininkus?
                                          Nemėgsta, bet po tokių bukų puldinėjimų gali imti mėgti labiau . Nepanašu, kad patį Pavilionį kas nors mėgtų. Pranešti į darbovietę labai "originalu", lyg kokia nelegalia veikla užsiimtų. Gal pats SEB ir skatina Nausėdą kandidatuoti, tai iš tokio laiško tik juokiasi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X