Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos informacinis karas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė J.U. Rodyti pranešimą
    Žinomas Rusijos žurnalistas Eugenijus Kiseliovas
    http://en.wikipedia.org/wiki/Yevgeny_Kiselyov
    (čia ne tas Kiseliovas, kuris vemia eteryje) pareiškė, kad po Krymo aneksijos jam gėda būti rusu. Paklaustas dėl rusiškų TV blokavimo Ukrainoje pasakė, kad tai visai suprantamas žingsnis. "Britai gi neleido vokiškų laikraščių Britanijoje karo metais", sakė Kiseliovas.
    Todėl manau, kad Lietuva tiesiog privalo nutraukti priešo šalies (Rusija pati save tokia įvardino) transliacijas savo teritorijoje. To reikia reikalauti.
    Penktadienį skambinau į "Vinitą" dėl sutarties nutraukimo. Pasakiau, kad noriu nutraukti sutartį dėl dviejų priežasčių: "Viasat Sport Baltic" kanalo nutraukimo be perspėjimo ir dėl karo propagandos transliavimo per rusiškus kanalus.

    Atsakė, kad privalėsiu jiems kompensuoti nuostolius
    Dėl rusiškų kanalų pasakė, kad tai yra žodžio laisvė ir mano pretenzijos nepagrįstos. Į mano pastabą, kad nerodomi Europos šalių visuomeniniai kanalai, taip pat ne vieno Ukrainos TV kanalo (nors jie turi užtikrinti ir ukrainiečių tautinės mažumos teises), atsakė, kad Lietuvoje žmonės nesupranta italų, ispanų, vokiečių, latvių ar ukrainiečių kalbos. Štai taip.
    Paskutinis taisė oranger; 2014.03.31, 11:51.

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Penktadienį skambinau į "Vinitą" dėl sutarties nutraukimo. Pasakiau, kad noriu nutraukti sutartį dėl dviejų priežasčių: "Viasat Sport Baltic" kanalo nutraukimo be perspėjimo ir dėl karo propagandos transliavimo per rusiškus kanalus.

      Atsakė, kad privalėsiu jiems kompensuoti nuostolius
      Dėl rusiškų kanalų pasakė, kad tai yra žodžio laisvė ir mano pretenzijos nepagrįstos. Į mano pastabą, kad nerodomi Europos šalių visuomeniniai kanalai, taip pat ne vieno Ukrainos TV kanalo (nors jie turi užtikrinti ir ukrainiečių tautinės mažumos teises), atsakė, kad Lietuvoje žmonės nesupranta italų, ispanų, vokiečių, latvių ar ukrainiečių kalbos. Štai taip.
      Tokia mintis ir man kyla, tik kad nėra alternatyvos. Dėl nuostolių kompensacijos tai juokas ima. Aš asmeniškai niekada nepasirašinėju jokių terminuotų sutarčių, tai jau kelis kartus esu peršokęs iš vienos kabelinės į kitą vien dėl to, kad dingsta koks mano mėgiamas kanalas
      Veiksmingiausia priemonė prieš rusiškų kanalų antplūdį būtų kažkaip vienytis ir kelti klausimą per kokias organizacijas, ar kaip. Kitos išeities nematau.

      Comment


        Parašė J.U. Rodyti pranešimą
        Veiksmingiausia priemonė prieš rusiškų kanalų antplūdį būtų kažkaip vienytis ir kelti klausimą per kokias organizacijas, ar kaip. Kitos išeities nematau.
        Veiksmingiausia priemonė yra lėkštė - sumokėjai vieną kartą ir pamiršai visas politines problemas plius ekonomiškai naudingiau. Net talibanų valdymo metais Afganistane žmonės slapčia montuodavo jas.
        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

        Comment


          Parašė J.U. Rodyti pranešimą
          Tokia mintis ir man kyla, tik kad nėra alternatyvos. Dėl nuostolių kompensacijos tai juokas ima. Aš asmeniškai niekada nepasirašinėju jokių terminuotų sutarčių, tai jau kelis kartus esu peršokęs iš vienos kabelinės į kitą vien dėl to, kad dingsta koks mano mėgiamas kanalas
          Veiksmingiausia priemonė prieš rusiškų kanalų antplūdį būtų kažkaip vienytis ir kelti klausimą per kokias organizacijas, ar kaip. Kitos išeities nematau.
          Aš turiu terminuotą sutartį iki 2015 metų, bet Vartotojų teisės agentūroje man pasakė, kad jokios kompensacijos aš neturiu mokėti, nes ne aš pažeidžiau sutartį.
          Žiūrėsim kaip bus. Pasakiau, kad paduosiu juos į teismą, jei ką. Už karo kurstymą ir antivalstybinę veiklą

          Comment


            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
            Veiksmingiausia priemonė yra lėkštė - sumokėjai vieną kartą ir pamiršai visas politines problemas plius ekonomiškai naudingiau. Net talibanų valdymo metais Afganistane žmonės slapčia montuodavo jas.
            Veiksmingiausia priemonė yra vieną kartą suprasti apie ką čia diskutuoja žmonės

            Comment


              va kokiame propagandos lauke gyvena šiandien Rusijos gyventojai: šiemet pastatys trys paminklus Prancūzijoje skirtus rusų kareiviams Paryžiaus išvaduotojams 1814 metais (nuo Napoleono) (sic!!!!!)

              Во Франции поставят памятники русским освободителям Парижа
              http://www.gazeta.ru/culture/news/20..._6051125.shtml
              http://histrf.ru/ru/rvio/activities/news/item-517

              Comment


                Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                va kokiame propagandos lauke gyvena šiandien Rusijos gyventojai: šiemet pastatys trys paminklus Prancūzijoje skirtus rusų kareiviams Paryžiaus išvaduotojams 1814 metais (nuo Napoleono) (sic!!!!!)

                Во Франции поставят памятники русским освободителям Парижа
                http://www.gazeta.ru/culture/news/20..._6051125.shtml
                http://histrf.ru/ru/rvio/activities/news/item-517
                Tai tuomet reikia statyti paminklą Kremliuje lenkų-lietuvių išvaduotojams.

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Veiksmingiausia priemonė yra vieną kartą suprasti apie ką čia diskutuoja žmonės
                  Apie nenorą mokėti sunkiai uždirbtų pinigų už nepatinkančią informaciją.
                  Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                  Comment


                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                    Apie nenorą mokėti sunkiai uždirbtų pinigų už nepatinkančią informaciją.
                    Neatspėjai.

                    Comment


                      Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                      va kokiame propagandos lauke gyvena šiandien Rusijos gyventojai: šiemet pastatys trys paminklus Prancūzijoje skirtus rusų kareiviams Paryžiaus išvaduotojams 1814 metais (nuo Napoleono) (sic!!!!!)

                      Во Франции поставят памятники русским освободителям Парижа

                      http://histrf.ru/ru/rvio/activities/news/item-517
                      Murzos uošvis darbuojasi

                      Comment


                        Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                        va kokiame propagandos lauke gyvena šiandien Rusijos gyventojai: šiemet pastatys trys paminklus Prancūzijoje skirtus rusų kareiviams Paryžiaus išvaduotojams 1814 metais (nuo Napoleono) (sic!!!!!)

                        Во Франции поставят памятники русским освободителям Парижа
                        http://www.gazeta.ru/culture/news/20..._6051125.shtml
                        http://histrf.ru/ru/rvio/activities/news/item-517
                        Įdomu, kodėl patys prancūzai leidžia? Iki šiol galvojau, kad didelei daliai prancūzų NB iki šiol - nacionalinė ikona...

                        Comment


                          Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                          Įdomu, kodėl patys prancūzai leidžia? Iki šiol galvojau, kad didelei daliai prancūzų NB iki šiol - nacionalinė ikona...
                          Ten pas juos, kaip ir pas vokiečius apskritai neaišku kas galvose darosi. Pažiūrėkit, kiek pas juos rusiškų vardų - Ivan, Tania, Nataša, Nadia ir tt. Ypač keista kai vokiečiai, kurių moteris rusai prievartavo, rusiškais vardais vaikus pavadina. O gal būtent dėl to?

                          Comment


                            Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                            Įdomu, kodėl patys prancūzai leidžia? Iki šiol galvojau, kad didelei daliai prancūzų NB iki šiol - nacionalinė ikona...
                            Aš beveik įsitikinęs, kad ten kuklūs ir greičiausiai antkapiniai paminklai. Tik tiek, kad Rusijos publikai tai pristatoma, kaip "didžiulė dėkingų prancūzų padėka už išvadavimą iš baisaus Napoleono gniaužtų". Be abejo ne mažai ir patikės. (Kartais įtiki ir aukšti pareigūnai. Apie 2005 metus tuometinis Rusijos ambasadorius Lietuvoje visai nuoširdžiai nusistebėjo diskusijomis Lietuvoje dėl Raudonosios armijos veiksmų vertinimo. Jam visai nuoširdžiai išsprūdo: "Juk Rusija niekada nieko neokupavo. Mes visada tik išvaduodavom kitus. Ir visi mums dėkingi už tai.")

                            Comment


                              Parašė oranger Rodyti pranešimą
                              Murzos uošvis darbuojasi
                              Skulptorius grafaitės Zlatos tėvas ? ))

                              Comment


                                Vakarui pasiskaitome trumpa, bet nuosirdu straipsni apie Volodia ir anuka visi gult!

                                2014 03 31! Delfi.lt

                                Buvusi V. Putino mokytoja papasakojo apie prezidento vaikystę

                                http://www.delfi.lt/news/daily/world...#ixzz2xZQTrQOU
                                Show must go von!

                                Comment


                                  Nuobodu. Jau 2003 metais Lietuvoje prieš prezidento rinkimus buvęs Pakso mokytojas per telika paatviravo, kad Rolandas iš kitų mokinių tarpo išsiskyrė savo padorumu.

                                  Comment


                                    Parašė balietis Rodyti pranešimą
                                    Nuobodu. Jau 2003 metais Lietuvoje prieš prezidento rinkimus buvęs Pakso mokytojas per telika paatviravo, kad Rolandas iš kitų mokinių tarpo išsiskyrė savo padorumu.
                                    O kur tada pradingo buvę DOSAAF sportiniai lėktuvėliai iš Kyviškių aerodromo, kai Paxius ten vadovavo?

                                    Comment


                                      Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                                      Įdomu, kodėl patys prancūzai leidžia? Iki šiol galvojau, kad didelei daliai prancūzų NB iki šiol - nacionalinė ikona...
                                      Neikona, kaip ir vokiečiams Hitleris. Šiaip nieko keisto, pats esu matęs Vakarų Europos šalyse stovinčius paminklus sovietų kareiviui. Pas juos Rusijos armija neužsibuvo ir neliko kaip okupantai, tai ir kontekstas tokių paminklų visai kitoks. Nors net ir pas mus ant žaliojo tilto stovi tos skulptūros.
                                      Paskutinis taisė Lettered; 2014.04.01, 08:18.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                        O kur tada pradingo buvę DOSAAF sportiniai lėktuvėliai iš Kyviškių aerodromo, kai Paxius ten vadovavo?
                                        Tai jis mokykloje išsiskyrė, o ne tarnaudamas. Be to, mokytojai iš tv reklamų nebūtinai sako teisybę. Ir net nebūtinai ten tikri mokytojai.

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Neikona, kaip ir vokiečiams Hitleris. Šiaip nieko keisto, pats esu matęs Vakarų Europos šalyse stovinčius paminklus sovietų kareiviui. Pas juos Rusijos armija neužsibuvo ir neliko kaip okupantai, tai ir kontekstas tokių paminklų visai kitoks. Nors net ir pas mus ant žaliojo tilto stovi tos skulptūros.
                                          Na jau na jau - NB prancūzams tas pats, kas Hitleris vokiečiams? Tokiu atveju seniai karstą iš Invalidų rūmų būtų išmetę...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X