Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tėvynės sąjungos pirmininko rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Grillz Rodyti pranešimą
    Esu beveik 100% įsitikinęs, kad konservatorių intelektualų viršunėlės klastojo rezultatus. Ir nereikia čia jokių sąmokslo teorijų išradinėt. Kubilius yra niekur nepopuliarus, tiek savo partijoje tiek visur kitur. Nes kaip ir kolega minėjo, jis yra trumparegiškas. Veikiantis savo pakalikų tarpe ir atstovaujantis tik jų interesams. Tačiau pirmininko rinkimai pasikartosiu pasibaigė teigiamai - konservatoriai viena koja karste. Patys save iš vidaus naikina ir skaldo. Sėkmingai dirbantis naujasis premjeras deda į pavėsi Kubilių be jokios lygesnės kovos.
    Sėkmingai dirbantis premjeras? Išvardink man jo sėkmingai įvykdytus darbus.

    Comment


      Jeigu tamsta nenori matyt, tai turbūt ir nematysi

      Comment


        Čia dar vienas besąlygiškos ištikimybės partijai pavyzdys. Jei Kubilius, būdamas premjeru prisiimdavo atsakomybę, net už nemalonius sprendimus ir taip gadinosi savo reitingą, tai Butkevičius - atvirkščiai - bando nuo jų pabėgti, priversti nuspręsti kitus ir atsakomybę suversti jiems (Kai su pakankamai dideliu populiarumu kaip tik turėtų turėti pakankamai drąsos ir imtis daryti reikalingus sprendimus).

        Va, dėl VAE: sprendė darbo grupė, pateikė informaciją nuspręsti Vyriausybei. Ši galvojo, miglotai pašnekėjo žiniasklaidai, o dabar vėl nori suversti atsakomybę dėl sprendimo latviams su estais ar dar abstraktesniam dariniui - kažkokiai naujai bendrai bendrovei. Kad dar tik su mokesčiais nebūtų panašiai.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Parašė Grillz Rodyti pranešimą
          Jeigu tamsta nenori matyt, tai turbūt ir nematysi
          Tai kad ir aš nelabai matau. Manau kad tokių ir daugiau yra. "Огласите весь список, пожалуйста" (© iš rusų filmo apie Šuriką )

          Comment


            Parašė Grillz Rodyti pranešimą
            Jeigu tamsta nenori matyt, tai turbūt ir nematysi
            Nagi nagi.. Tai parodykit, gal pamatysiu, gal pakeisiu nuomonę?

            Comment


              Tema ne apie Butkevičių.

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Tema ne apie Butkevičių.
                Galima ir į asmenines žinutes.

                Comment


                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                  Sėkmingai dirbantis premjeras? Išvardink man jo sėkmingai įvykdytus darbus.
                  Nutaigi dujų terminalą sėkmingai pastatė! Dar, žiū, ir VAE sėkmingai pastatys...

                  Comment


                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                    Sėkmingai dirbantis premjeras? Išvardink man jo sėkmingai įvykdytus darbus.
                    Na, moka sėkmingai keisti nuomonę tris kartus per dieną
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment

                    Working...
                    X