Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Religija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Aš tai matau patologiją kitur - kai vyras subobėja mąstyme. Priešingai, jokia moteris nebandys įlįsti į vyro kailį ir jo ginti, nes visi vyrai kiaulės (kuiliai). O jos, mat nekaltos, prievartos aukos, nors pačios savo elgesiu gundo vyrus kaip kalės rujos metu. Tai nereiškia, kad aš palaikau prievartautojus, tačiau tokių moterų aš nepalaikau ir jos irgi kaltos, kad jas išprievartavo. Bausti teismas turėtų abu - tiek vyrą, tiek moterį.
    Tai yra elementari empatija, kurios tu matau neturi...

    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Aš suprantu, kad visos kitos moterys, kurios leidžia išsiurbti savo vaikus, turi tam visišką teisę, nes viena iš jų buvo išprievartauta?
    O ką daryti toms, kurios neturi sąlygų, jokio materialinio apsirūpinimo, sugebėjimų auginti vaiką, o dar tėvas dingęs? Auginti vaiką kur papuola, kaip papuola ir taip traumuoti tiek save, tiek patį vaiką? Abortų dėl malonumo niekas nedaro.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė oivej
      o ir be išprievartavimo, jei vyras nori vaiko, moteris turi pulti ir gimdyti. rojus žemėje.
      Tai jei nenori gimdyti, reikia galvoti galva, o ne klitoriumi. Bet jei jau pastojo, tai būk miela, nežudyk. Man atrodo viskas čia paprasta.

      Comment


        Parašė index Rodyti pranešimą
        O ką daryti toms, kurios neturi sąlygų, jokio materialinio apsirūpinimo, sugebėjimų auginti vaiką, o dar tėvas dingęs? Auginti vaiką kur papuola, kaip papuola ir taip traumuoti tiek save, tiek patį vaiką? Abortų dėl malonumo niekas nedaro.
        Sąlygos? Daugėlis mano giminaičių gimė per karą.
        Apsirūpinimas? Valstybė neleidžia numirti, yra socialinė rūpyba.
        Sugebėjimai? Ateina patys, auklėjant vaiką.

        Abortas yra nužudymas, apie kurį moteris po to prisimena visą gyvenimą. Ir dar neaišku kas labiau traumuoja - ar nelaiminga gyvybė, ar nelaiminga nebūtis...

        Comment


          Parašė oivej
          visa laimė kad vyrui nereikia galvoti, už jį viską dievas apgalvojo; atsibodo man šitas davatkynas tiesą sakant, pasimelskit už mane kai netingėsit.
          Tai vyras tuo labiau atsakingas. Aš savo kūdikiui tikrai neleisčiau numirti dėl aborto, nebent tai būtų mylimosios gyvybės klausimas.
          Nesuprantu aš tokių isterikų

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Sąlygos? Daugėlis mano giminaičių gimė per karą.
            Apsirūpinimas? Valstybė neleidžia numirti, yra socialinė rūpyba.
            Sugebėjimai? Ateina patys, auklėjant vaiką.

            Abortas yra nužudymas, apie kurį moteris po to prisimena visą gyvenimą. Ir dar neaišku kas labiau traumuoja - ar nelaiminga gyvybė, ar nelaiminga nebūtis...
            Matai. Mano nuomone, daugiausiai abortus turėtų darytis jau pakankamai asocialios moterys (neturinčios darbo, gyvenančios iš nedidukės pašalpos), nelabai kur turinčios gyventi, geriančios ar dar blogiau. Iš tikro, nežinau kaip vaikui reiktų gyventi tokioje aplinkoje ir ar būtų gerai jei jie taip augtų... Aišku, jos gali palikti vaikus ligoninėje, bet net ir tam kažin ar užtektų sąmoningumo.

            O dėl šiaip neatsakingų, tai jomis turėtų pasirūpinti daktarai, kurie turėtų pirma ne daryti abortą, bet psichologiškai apdoroti, kad to nebesinorėtų. Sąmoningoms moterims to turėtų užtekti.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Parašė oivej
              tai kur ta jo atsakomybė dingsta kai 'kalės' ir 'paleistuvės' jį gundo? gal priminti kaip bažnyčia skatina atsakomybę ribodama kontracepciją?
              O kas tas "jis"? Tų "jų" tiek visokių skirtingų, patikėkit...
              Bažnyčia viską skatina teisingai. Nes jei dabar ji šokinės pagal visokių aktyvistų dūdeles, tai vaikų iš viso niekas negimdys, nes tai "sunku, neapsimoka, bjauru, nuo to daug rūpesčių ir iš viso kam to reikia, juk tie vaikai šlykščiai rėkia ir dar kakoja į savo kelnes..."

              Comment


                Parašė oivej
                tai kur ta jo atsakomybė dingsta kai 'kalės' ir 'paleistuvės' jį gundo? gal priminti kaip bažnyčia skatina atsakomybę ribodama kontracepciją?
                Santykiauti kiek reikia, o ne bet kiek.

                Comment


                  Parašė index Rodyti pranešimą
                  Matai. Mano nuomone, daugiausiai abortus turėtų darytis jau pakankamai asocialios moterys (neturinčios darbo, gyvenančios iš nedidukės pašalpos), nelabai kur turinčios gyventi, geriančios ar dar blogiau. Iš tikro, nežinau kaip vaikui reiktų gyventi tokioje aplinkoje ir ar būtų gerai jei jie taip augtų... Aišku, jos gali palikti vaikus ligoninėje, bet net ir tam kažin ar užtektų sąmoningumo.

                  O dėl šiaip neatsakingų, tai jomis turėtų pasirūpinti daktarai, kurie turėtų pirma ne daryti abortą, bet psichologiškai apdoroti, kad to nebesinorėtų. Sąmoningoms moterims to turėtų užtekti.
                  Pagal statistiką, man atrodo, tų "asocialių" tikrai nėra dauguma.
                  Abortai - tai didelis ir pelningas verslas, čia apskritai ne religijos potemė yra, manyčiau, o visuomenės brandos tema.

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    O kas tas "jis"? Tų "jų" tiek visokių skirtingų, patikėkit...
                    Bažnyčia viską skatina teisingai. Nes jei dabar ji šokinės pagal visokių aktyvistų dūdeles, tai vaikų iš viso niekas negimdys, nes tai "sunku, neapsimoka, bjauru, nuo to daug rūpesčių ir iš viso kam to reikia, juk tie vaikai šlykščiai rėkia ir dar kakoja į savo kelnes..."
                    Reikia nepamiršti, kad tuos „aktyvistus“ senatvėje dar ir kažkieno vaikai turės išlaikyti...

                    Comment


                      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                      Santykiauti kiek reikia, o ne bet kiek.
                      Būtent. Ir ne bet kur, bet kaip ir su bet kuo...

                      Comment


                        Parašė oivej
                        aha, tai matai kaip bažnyčia rūpinasi, ir ko gi ta bažnyčia taip bijo kad nieks nebegimdys vaikų? gal dėl to kad nebebus kam plauti smegenis ir iš ko aukų rinkti? pasirodo tik bažnyčios dėka pasaulyje dar gyvybė yra ir moterys vaikus gimdo, anekdotų vakaras.
                        Kam to reikia bažnyčiai turbūt geriausiai žino bebop, aš čia ne specas...
                        Bet, manyčiau, pirmiausiai tų vaikų reikia Lietuvai. O jūs, tarp kitko, moteris?

                        Comment


                          Parašė index Rodyti pranešimą
                          Matai. Mano nuomone, daugiausiai abortus turėtų darytis jau pakankamai asocialios moterys (neturinčios darbo, gyvenančios iš nedidukės pašalpos), nelabai kur turinčios gyventi, geriančios ar dar blogiau. Iš tikro, nežinau kaip vaikui reiktų gyventi tokioje aplinkoje ir ar būtų gerai jei jie taip augtų... Aišku, jos gali palikti vaikus ligoninėje, bet net ir tam kažin ar užtektų sąmoningumo.

                          O dėl šiaip neatsakingų, tai jomis turėtų pasirūpinti daktarai, kurie turėtų pirma ne daryti abortą, bet psichologiškai apdoroti, kad to nebesinorėtų. Sąmoningoms moterims to turėtų užtekti.
                          Dauguma darosi pasiturinčios (arba turinčios tokius draugus), kurios paprasčiausiai nenori to vaiko ir gali sau leisti pasidaryti tą abortą. Jeigu asocialios darytųsi abortus, tuomet nebūtų tiek daug auklėtinių vaikų namuose arba šiaip gatvėse besitrinančių. Beto yra daug tokių, kurios neturi iš ko maitinti 3 vaikų, bet vis tiek "nori" dar 4'o, nes vaikai tai gyvenimo džiaugsmas.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė oivej
                            kas čia daros, seminarijoj atostogos? gal papasakokit man geriau apie bažnyčios 'pelningą versla', pradedant nuo mokesčių nemokėjimo.
                            Tai dėl abortų, kaip suprantu, argumentai baigėsi?

                            O kokių dar "mokesčių nemokėjimo"?
                            Gal Račas būsit?
                            Matau, kad bet kokia tema tinka, svarbiausia - apjuodinti religiją ir bažnyčią...

                            Comment


                              Parašė bebop Rodyti pranešimą
                              Na, jeigu kunigų paskirtis skleisti dievo žodį, tai pagal juos tvirkinti mažus vaikus dievas leidžia
                              Nesąmonės. Kunigų pedofilija iš viso yra sureikšminta. Vienetiniai atvejai, o iš jų daromi visaapimantys apibendrinimai. Kunigų pedofilijos hipertrofavimas yra bezbožnikų propagandinė priemonė jų kovoje su religija.


                              Parašė oivej
                              nes moteris pati neturi nuomonės, jai reikia vadovautis prieš tūkstančius metų artimuosiuose rytuose užrašyta istorija, arba palaukti kol jai nuomonę suformuos panašūs į AI1 moralės sergėtojai. o ir be išprievartavimo, jei vyras nori vaiko, moteris turi pulti ir gimdyti. rojus žemėje.
                              Neturėjo nuomonės dėl objektyvių priežasčių - kad ir ką sakytų lyčių lygybės šalininkai, moterys ir vyrai yra skirtingi ir tie skirtumai ne moterų naudai. Aš turiu omenyje mąstymo, protinius sugebėjimus. Atskiri atvejai nedomina. Aš kalbu apie daugumą.


                              Parašė oivej
                              tai kur ta jo atsakomybė dingsta kai 'kalės' ir 'paleistuvės' jį gundo? gal priminti kaip bažnyčia skatina atsakomybę ribodama kontracepciją?
                              Niekur atsakomybė nedingsta. Aš gi sakiau, kad kalti abu, abu ir reikia bausti. O ne tik vyrus.

                              Parašė oivej
                              aha, tai matai kaip bažnyčia rūpinasi, ir ko gi ta bažnyčia taip bijo kad nieks nebegimdys vaikų? gal dėl to kad nebebus kam plauti smegenis ir iš ko aukų rinkti? pasirodo tik bažnyčios dėka pasaulyje dar gyvybė yra ir moterys vaikus gimdo, anekdotų vakaras.
                              Deja, bet visokie globalistai ir siekia sumažinti gyventojų skaičių žemėje - abortai tam labai veiksminga priemonė. Ir iš esmės tik bažnyčia ir kai kurios negausios visuomeninės organizacijos stoja prieš abortus. Bažnyčia iš esmės vienintelė rimta jėga kovoje prieš abortus.

                              Parašė oivej
                              tai visuomenės brandumas matuojamas pagal tos visuomenės vadovavimosi religine dogma lygį? kas čia daros, seminarijoj atostogos? gal papasakokit man geriau apie bažnyčios 'pelningą versla', pradedant nuo mokesčių nemokėjimo.
                              Tai gal visuomenės brandumas matuojamas pagal abortų, eutanazijos, savižudybių skaičių, iškrypėlių teises, narkomanų skaičių ir visko pavertimą prekiniais-piniginiais santykiais? Bet ir meilės?
                              Anksčiau tu cyptum, bet dar ir bažnyčiai dešimtinę mokėtum. Dabar bažnyčia nieko iš tavęs tiesiogiai neima. Bet tu net nepastebi, ką ji duoda visuomenei.

                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Dauguma darosi pasiturinčios (arba turinčios tokius draugus), kurios paprasčiausiai nenori to vaiko ir gali sau leisti pasidaryti tą abortą. Jeigu asocialios darytųsi abortus, tuomet nebūtų tiek daug auklėtinių vaikų namuose arba šiaip gatvėse besitrinančių. Beto yra daug tokių, kurios neturi iš ko maitinti 3 vaikų, bet vis tiek "nori" dar 4'o, nes vaikai tai gyvenimo džiaugsmas.
                              Asocialios irgi darosi abortus. Nes abortai nemokami. Bent jau kai kuriose šalyse. Tiesiog joms patogiau gauti pašalpas ir auginti vaiką.

                              Comment


                                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                Nesąmonės. Kunigų pedofilija iš viso yra sureikšminta. Vienetiniai atvejai, o iš jų daromi visaapimantys apibendrinimai. Kunigų pedofilijos hipertrofavimas yra bezbožnikų propagandinė priemonė jų kovoje su religija.
                                http://en.wikipedia.org/wiki/Catholic_sex_abuse_cases
                                From 2003 to 2009 nine other major settlements involving over 375 cases with 1551 claimants/victims, resulted in payments of over $1.1 billion USD. Eight Catholic dioceses have declared bankruptcy due to sex abuse cases from 2004-2011
                                Ir čia tik žinomi atvejai. O kiek dar yra tokių, kurie užslopinti kunigų pedofilų klano. Bet kadangi tu pedofiliją toleruoji (žinant tavo ryšius su Kremliaus pedofilų klanu), tau tie skaičiai vienetiniai.
                                The 4,392 priests who were accused amount to approximately 4% of the 109,694 priests in active ministry during that time.
                                Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                Comment


                                  Comment




                                    Ir ką?

                                    Comment


                                      O ar popiežius pasakė, kad homoseksualizmas yra gerai? Jo mintis tokia, kad teis juos (homoseksualistus) DIEVAS, o ne jis, popiežius.
                                      Beje, vieno viduramžių (pirmojo tūkstantmečio pabaigos) bažnyčios tėvų (dabar nepamenu jo vardo) nuomone, visi žmonės yra šūdo maišai. Tai kaip žmogus gali mylėti save, šūdo maišą, ar kitą žmogų, irgi šūdo maišą???

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        O ar popiežius pasakė, kad homoseksualizmas yra gerai? Jo mintis tokia, kad teis juos (homoseksualistus) DIEVAS, o ne jis, popiežius.
                                        Būtent, kaip ir visus likusius žmones - teis Dievas (čia pamirštant tai, kad Dievo nėra). Bet esmė, kad bažnyčia jau suprato kad su savo homofobija eilinį kartą pasimovė ir kad jau reikia kažką daryti. Tik tiems ten visiems kardinolams viskas labai užtrunka ir lagina - normalu, gi visi jie ten garbingame amžiuje.

                                        Comment


                                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                          Būtent, kaip ir visus likusius žmones - teis Dievas (čia pamirštant tai, kad Dievo nėra). Bet esmė, kad bažnyčia jau suprato kad su savo homofobija eilinį kartą pasimovė ir kad jau reikia kažką daryti. Tik tiems ten visiems kardinolams viskas labai užtrunka ir lagina - normalu, gi visi jie ten garbingame amžiuje.
                                          Bažnyčia (popiežiaus lūpomis) nieko naujo nepasakė, nes homoseksualistai yra tokie pat nusidėjėliai, kaip ir visi kiti, pagal Bažnyčios mokymą. Ir juos, kaip ir visus, teis Dievas. Bažnyčia nieko nekeis savo mokyme - nedarys "kažko". Nes homoseksualizmo legitimacija laikina, o Bažnyčia daug ko pergyveno per 2000 metų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X