Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LR Seimo rinkimai 2012

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Nekeisk temos. Paaiškinai, kad LSDP siekia susilpnint savo varžovų pajėgumą ir sumažint maksimaliai jų įtaką, tada paklausei, ar konservatoriai yra „išverstaskūriai“, nes prieš 4 metus vardant to, kad pagaliau gautų apžiot valdžios susidėjo su tokiais lavonais kaip Tautos prisikėlimo partija. Jeigu jau pamiršai, apie ką buvo kalba, primenu:



    Aš į Tamstos klausimus atsakiau, o Tamsta į manuosius ne atsakei, o pakeitei temą. Viskas prasidėjo nuo tavo teiginio, kad LSDP yra „neabejotinai labiausiai galvojanti partija“ ir mano abejonės šiuo teiginiu.
    Jeigu mano klausimai pairodė pernelyg sudėtingi, bandau juos supaprastinti:
    1. Ar tavo nekenčiami konservatoriai kada nors buvo sudarę valdančiąją koaliciją su kita partija, kuri koalicijos sudarymu metu būtų įtariama teisės pažeidimais (pvz juodąją buhalterija) bei rinkėjų papirkinėjimu, arba tos partijos pirmininkui būtų nebaigta nagrinėti byla?
    2. Ar tavo nekenčiami konservatoriai kada nors buvo sudarę valdančiąją koaliciją su kita partija, kurios lyderis būtų pašalintas iš posto apkaltos tvarka? (Aišku, čia jau tik politinės moralės klausimas)
    3. Ar tavo nuomone tavo nekenčiami konservatoriai šiuo metu kontroliuoja LR Prezidento instituciją?

    Beje, galiu atsakyti ir kitus tamstos pateiktus subklausimus. Nežinau, kokią grupę su partija Tamsta teigi aš lyginu, bet aš bent jau bandžiau lyginti dvi partijas (darbiečius ir prisikėlėlius). Tai sakai, kad TPP suskilo... O kaip atsirado 'Lietuvos pilietinės demokratijos partija'? Nesvarbu, KIEK balsų DP nupirko, niekur neparašyta, kiek reikia nupirkti, kad būtų keliama byla. net ir už vieną nupirktą balsą galima bausti. Čia primena Pakso argumentą: „Iš pradžių buvo 17 kaltinimų, galiausiai galutinio apkaltos balsavimo Seime metu beliko trys kaltinimai. Tai gal aš nekaltas?“. Dėl TPP populizmo 2008m., to neslėpė net pats Valinskas. Jis keliskart pakartojo, kad jo partijos pagrindinis tikslas yra padėti dešiniesiems įveikti krizę (taip taip, jau rinkimų metu apie tai buvo kalbama, tik Kirkilas tą nuolat neigė, kol galiausiai likus geram mėnesiui iki rinkimų prakalbo apie „minkštą nusileidimą“) bei nuimti balsus nuo populistinių partijų, tokių kaip DP ir TT. kaip ir minėjau, tai Valinskas ir įgyvendino. Sakysi — vulgaru? Taip, bet jis bent jau nemelavo, todėl žmonės bent jau teoriškai žinojo už ką balsavo. O man įdomu, kokia bus Grillz alga 2016 metais? Ar tikrai sieks 1509Lt?
    Tamsta, mano alga jau dabar yra didesnė nei tavo paminėta. Bet čia, kad neįronizuotum.
    1. Ne, nebuvo. Nes DP yra vienintelė Lietuvoje kuri kaltinama tokiais dalykais. Bet ar LSDP buvo kada sudariusi koalicija su partija kuri aiškiai yra bedantė ir suburta klounų pagrindu, ir netgi atidavusi vieną iš svarbiausių valstybės postų, klounų vedliui?
    2. Ne, nebuvo. Nes Rolandas Paksas yra vienintelis prezidentas kuris nušalintas apkaltos būdu(priminsiu vieno balso persvara). Tačiau tas pats R. Paksas yra žmogus, kuris yra pats buvęs konservatorius ir netgi įtakingas konservatorius. Ir yra žmogus kuris bandė Lietuvą išgelbėti nuo milijardinių nuostolių, kai tavo konservatoriams užnieštėjo nagai parduoti Mažeikių naftą, ir tai buvo galėčiau drąsiai pavadinti, viena didžiausių aferų istorijoje.
    3. Mano nuomone, ne konservatoriai valdo prezidentūrą, o prezidentė juos. Nors pripažinsiu, tai yra man labiausiai nesupranta situacija, nes Grybauskaitę atsivedė ne kas kitas, o Brazauskas.

    O dėl krizės, tai jau pasakiau savo nuomonę, kad krizę suvaldė ne konservatoriai, o žmonės kuriems buvo plėšiamos paskutinės kelnės. Atimti iš visų - daug proto nereikia. Pasiskolinti su milžiniškomis palūkanomis ir valstybės skola padidinti trim kartais taip pat. Tiesa, dabar labai lengva kalbėti, kai žmonės labiausiai pasitikėjo LSDP, o ne Konservatoriais. Man labai įdomu būtų pamatyti tokioje situacijoje Koservatorius. Esu įsitikinęs šoktų Vyktarui į glėbi taip meiliai, kaip niekas kitas. Na o patys LSDP pripažysta, kad DP yra blogybė. Tą pripažystu ir aš. Bet jie elgiasi išmintingai, nes bando neutralizuoti šią partiją nuo valstybės valdymo kiek įmanoma labiau. Dėl to ir pavartojau teiginį - labiausiai galvojanti partija. Nes konservatorių ir Vyktaro flirtas per kampaniją, buvo labiau nei plika akim matomas.
    Paskutinis taisė Grillz; 2012.10.31, 16:19.

    Comment


      Ponai, ginčas visai beprasmis. Nėra Lietuvoje jokių tikrų partijų. Nėra ir visur kitur. Yra grupuotės, siekiančios asmeninių tikslų. Gaudo durną žuvį drumstame vandenyje ir tiek. Visi skirtumai tarp jų tokie, kad vieni mėgsta žuvį traukt tinklais, kiti dugninėm, treti elektra mušt, yra ir tokių, kurie dinamitu "meškerioja".

      Comment


        Parašė Grillz Rodyti pranešimą
        Nes konservatorių ir Vyktaro flirtas per kampaniją, buvo labiau nei plika akim matomas.
        Dėl šito turėtum dar gerai pagalvoti. Cituoju, nes musiet kolegos atmintis trumpa:
        Šių metų gegužės 25 d. Seimo spaudos konferencijų salėje partijų lyderiai pasirašė susitarimą „Dėl bendradarbiavimo 2012 m. Seimo rinkimų ir po rinkimų sudarant naują valdančiąją daugumą“.
        Siūlau atkreipti dėmesį į datą ir prisiminti, kada rinkimai prasidėjo. Tai kas čia flirtavo, o kas sugulė iš karto? Gal konservatoriai ir flirtavo su DP, bet niekada Lietuvoje dar nebuvo, jog prieš rinkimus trys partijos susitartų jau dėl valdančios daugumos. Tai įdomu kaip šį faktą interpretuos kolega Grillz?

        O toliau cituoju tą patį tekstą (ir taikau DP ir TT šį kartą):
        „Mūsų partijos vadovybei gimė idėja pasirašyti bendradarbiavimo susitarimą tarp pagrindinių Seimo opozicinių partijų. Mes susitarėme, kad elgsimės korektiškai rinkiminės kampanijos metu, demonstruosime aukštą politinę kultūrą ir pristatydami savo programines nuostatas, ir susitikdami su žmonėmis, diskutuodami. Norime akcentuoti pagrindines Lietuvos problemas ir keliame klausimą, kodėl jos nėra sprendžiamos“, – kalbėjo Seimo opozicijos lyderis, LSDP pirmininkas Algirdas Butkevičius.
        Tikrai aukštas politinis pilotažas, nieko nepridursi. Ir turbūt labai įtikinantys argumentai DP buvo, kai diskutavo Zarasuose ir kitur, ar TT su liaudimi Šilutėje-Pagėgiuose ...
        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
        Dordrechtas/Haarlemas
        Nesebaras/Plovdivas
        Kiolnas

        Comment


          Taip. Bet yra kita medalio pusė. Ji tokia, kad po balsavimo dėl VAE ši sutartis buvo sulaužyta Socdemų iniciatyva, nes konservatoriai norėdami prastumt savo lavoninį projektą padarė nuolaidų DP byloje, ko pasekoje šie pritarė balsuodami.

          Comment


            Parašė J.U. Rodyti pranešimą
            Ponai, ginčas visai beprasmis. Nėra Lietuvoje jokių tikrų partijų. Nėra ir visur kitur. Yra grupuotės, siekiančios asmeninių tikslų.
            Yra viena! "Lovio" partija!

            Comment


              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
              Arba sumaišties įnešimą ne laiku ir ne vietoje. Ji šitą dalyką tai sugeba. Juk galėjo gerokai prieš rinkimus išsakyti savo poziciją, kad įtariamųjų Vyriausybėje netoleruos.
              Aš mielai padiskutuočiau su gerbiamu senunamu apie sumaišties neįnešimą valstybėje, jeigu žinočiau, kad nepalaikot partijos siekiančios sugriauti Lietuvos teisinę santvarką.

              Comment


                Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                Tamsta, mano alga jau dabar yra didesnė nei tavo paminėta. Bet čia, kad neįronizuotum.
                Bet ar tikrai sieks 1509Lt 2016 metais? Beje, litais, ne rubliais

                Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                1. Ne, nebuvo. Nes DP yra vienintelė Lietuvoje kuri kaltinama tokiais dalykais. Bet ar LSDP buvo kada sudariusi koalicija su partija kuri aiškiai yra bedantė ir suburta klounų pagrindu, ir netgi atidavusi vieną iš svarbiausių valstybės postų, klounų vedliui?
                Ar prokurorai pradėjo tyrimą dėl bedantiškumo ir klouniškumo?
                Beje, o apie tokį Viktorą Muntianą girdėjai? Taip, taip, tą patį, kuris kažkokio posto neteko po skandalo Kaune.

                Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                2. Ne, nebuvo. Nes Rolandas Paksas yra vienintelis prezidentas kuris nušalintas apkaltos būdu(priminsiu vieno balso persvara). Tačiau tas pats R. Paksas yra žmogus, kuris yra pats buvęs konservatorius ir netgi įtakingas konservatorius. Ir yra žmogus kuris bandė Lietuvą išgelbėti nuo milijardinių nuostolių, kai tavo konservatoriams užnieštėjo nagai parduoti Mažeikių naftą, ir tai buvo galėčiau drąsiai pavadinti, viena didžiausių aferų istorijoje.
                Vėl nukrypsti nuo temos. Aš klausiu apie koalicijas, o tu rašai apie aferas.
                Beje, paksas nušalintas ne vieno balso persvara. Už nušalinimą trimis punktais Seimas balsavo 86 už, 86 už ir 89 už. Kiek Seime narių? Sufleruoju: 141. Dabar paskaičiuok ant pirštų, kiek reikia seimūnų, kad atsirastų persvara?

                Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                3. Mano nuomone, ne konservatoriai valdo prezidentūrą, o prezidentė juos. Nors pripažinsiu, tai yra man labiausiai nesupranta situacija, nes Grybauskaitę atsivedė ne kas kitas, o Brazauskas.
                Prezidentė ne valdo (kaip karalienė), o vadovauja. Ir vadovauja visai valstybei, vadinasi, tuo pačiu ir visoms čia veikiančioms politinėms partijoms.

                Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                O dėl krizės, tai jau pasakiau savo nuomonę, kad krizę suvaldė ne konservatoriai, o žmonės kuriems buvo plėšiamos paskutinės kelnės. Atimti iš visų - daug proto nereikia. Pasiskolinti su milžiniškomis palūkanomis ir valstybės skola padidinti trim kartais taip pat. Tiesa, dabar labai lengva kalbėti, kai žmonės labiausiai pasitikėjo LSDP, o ne Konservatoriais. Man labai įdomu būtų pamatyti tokioje situacijoje Koservatorius. Esu įsitikinęs šoktų Vyktarui į glėbi taip meiliai, kaip niekas kitas. Na o patys LSDP pripažysta, kad DP yra blogybė. Tą pripažystu ir aš. Bet jie elgiasi išmintingai, nes bando neutralizuoti šią partiją nuo valstybės valdymo kiek įmanoma labiau. Dėl to ir pavartojau teiginį - labiausiai galvojanti partija. Nes konservatorių ir Vyktaro flirtas per kampaniją, buvo labiau nei plika akim matomas.
                Jeigu su tokia logika taptum prezidentu arba premjeru, liberalai tave negyvai užbučiuotų iš laimės. Nes kam tada ta valdžia išvis reikalinga, jeigu net didžiausias problemas, tokias kaip krizė, žmonės ir patys gali išsispręsti?
                Beje, ar ne komunistų moto buvo atimti iš turtingųjų (buržuacijos) ir išdalinti vargšams (liaudžiai)? Juk tam daug proto nereikia. Beje, tą patį stengiasi daryti, tik rafinuotesniais būdais ir viso pasaulio socialdemokratai. Matyt, irgi bepročiai. Prisigalvoja čia visokių progresinių ar nekilnojamojo turto mokesčių, kad tik apiplėšti dirbantį ir uždirbantį. Ir kokie durniai už juos balsuoja, ar ne, Grillz?
                Pasiskolindama iš šalies, valdžia uždeda skolos naštą visiems vienodai, bet padidina pinigų masę rinkoje. Atimdama iš turinčiųjų (o ką ten atimsi iš bomžo?), problemas sukrauna tik vienam socialiniam sluoksniui, tačiau bendra pinigų masė nuo to rinkoje nepadidėja. Plius, net ir labai norėdamas, visko neatimsi. Turtą galima paslėpti šešėlyje, galima išvežti į užsienį, galima iššvaistyti, arba galima papirkti tuos pačius socialdemokratus (Adomavičiaus istoriją jau pamiršai?).
                Rimtose diskusijose beveik niekada nėra diskutuojama klausimu „kas būtų, jeigu būtų“, nes tokia diskusija praktiškai visada yra nesibaigianti, ir tokiuose ginčuose tiesa nepaaiškėja.
                Kažkaip konservatorių ir darbiečių lyderių flirto aš nepastebėjau. Gal prastai stebėjau. Apšviesk mane — įkelk nuorodą į oficialų bei rimtą šaltinį. Galėsim palenktyniauti, rinkdami Uspaskio/Butkevičiaus ir Uspaskio/Kubiliaus morčiaus dainas.
                Darbo partiją neutralizuoti reikėjo 2004m. rudenį, ką puikiai padarė A. M. Brazauskas. Dabar situacija visai kita — socdemų daugiau negu tada, darbiečių mažiau negu tada (nepaisant to, kad Paulausko NS susijungė su Viktorėliu). Butkevičiui bus sąlyginai net ramesnis premjeravimas nei jis buvo Brazauskui — opozicija labiau susiskaldžiusi, nes TS-LKD su DK tikrai nebendradarbiaus. Praktiškai Butkevičius būtent prezidentės dėka gali laikyti Uspaskį už pavadėlio — nenori socdemams atiduoti premjero ir 7 ministų postų, tai pašol von. Formalumas — prezidentė neleidžia. 2004m. Brazauskas tokių sąlygų neturėjo... Taigi klausimas — ar tikrai konservatorių naudai dirba prezidentė???
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė udrius
                  na jau čia vyrai visai ne į temą tema LRS rinkimai
                  Parašė Sula
                  Reiktų šitą atšaką dėti prie temos apie Lietuvos ekonomiką.
                  Pusantro puslapio grynai ekonominių diskusijų iškelta į kitą temą

                  Comment


                    Grillza, pamiršti, kad TPP į Seimą ėjo kaip "švieži ir nauji" populistai, be rimtų nusikaltimų ar pažeidimų. DP yra partija kaltinama "juodosios buhalterijos" apskaita. Lietuvoje galioja nekaltumo prezumpcija, bet politinė partija negali būti kaltinama tokiais dalykais. Be to, nereikia būti genijumi, kad suprastum, kad tą buhalteriją jie vedė.
                    Prie to pačio: Uspaskichas vilkina bylą, bėgo į Rusiją, turėjo (turi?) meilužę. Pati partija papirkinėjo rinkėjus. Tai kuris blogesnis, Valinskas ir Uspaskichas?
                    考纳斯, 立陶宛

                    Comment


                      Cia net ne viskas - vokeliai, diplomas..

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Cia net ne viskas - vokeliai, diplomas..

                        Norisi staugt vilko balsu. Niekad Lietuvoj nebus gero gyvenimo. Zmones visiskai nemasto. Atrodo lyg kokiu dunduku krastas, pasiduodam kaip mazos mergaites grazioms kalboms, nors jau ne pirma kart buvom isdurti. Rinkimai zmonems lyg koks vaiku zaidimas.
                        .

                        Comment


                          Parašė TH1 Rodyti pranešimą
                          Norisi staugt vilko balsu. Niekad Lietuvoj nebus gero gyvenimo. Zmones visiskai nemasto. Atrodo lyg kokiu dunduku krastas, pasiduodam kaip mazos mergaites grazioms kalboms, nors jau ne pirma kart buvom isdurti. Rinkimai zmonems lyg koks vaiku zaidimas.
                          Tai kokios problemos? - suorganizuok savo partiją, pradėk protingai kalbėti agitacinėse laidose, rinkiminės kampanijos metu apvažiuok visą Lietuvą, užvažiuok į kiekvieną kaimą, pakalbėk su visais sutiktais "bambaliniais", išaiškink situaciją, apšviesk juos, kai jie visi už tave prabalsuotų, suformuok vyriausybę, dirbk taip, kad visiem Lietuvoje būtų galima gerai gyventi. Kas neleidžia?
                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                          Comment


                            Aš nesuprantu, jūs gerbiamieji mane laikote kažkokiu tai uspaskicho pakaliku. Visos Wyckos išsakytos mintys yra daugiau mažiau teisingos. Dėl manęs tai tas Uspakichas su visa savo šutve tegu von toliau iš tos Lietuvos. Mano mintis yra, kad Socdemai protingai ir išmintingai daro, jog kiek įmanoma yra paėmę Vyyktarą už tam tikros vietos. Ir tai yra protingiausia, kas galima dabar padaryt. Ir nebūtina čia badyt pirštais ir sakyt - Va matai su kuo LSDP susidėjo? Reikia suvokt, kad kitaip negali būti. Ar būtų pirmi išrinkti LSDP ar konservatoriai, vistiek kažkam būtų reikėją sudaryt koaliciją su Vyktaru.
                            Paskutinis taisė Grillz; 2012.11.01, 14:24.

                            Comment


                              Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                              Ir nebūtina čia badyt pirštais ir sakyt - Va matai su kuo LSDP susidėjo? Reikia suvogt, nes kitaip ir negali būti.

                              Comment


                                Galima klausimą - Koncervatoriai labai gyrėsi, kad prisitraukė į Lietuvą krūvą tarptautinių investicijų ir tai buvo vienas iš jų programinių punktų. Kaip čia taip išeina ?


                                „Barclays“ patyrė nuostolių, banko veikla vėl tiriama

                                http://verslas.delfi.lt/business/bar....d?id=59888773

                                Vadinasi , mes savo biudžeto ir EU lėšomis parėmėme bankrutuojantį banką? Vadinasi, koncervatoriai vietoje to, kad permestų šias lėšas į gamybos, verslo skatinimą, sukišo bankrutuojančiam bankui ir realiai vėl apvogė savo valstybę ?

                                Comment


                                  Trečiąjį ketvirtį patyrė ikimokestinių nuostolių už 47 mln. svarų sterlingų, palyginti su 2,4 mlrd. pelnu tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.

                                  Tikrai, bankrutuojantis bankas....

                                  O jei turi skaičius, kokį nuostolį patyrė valstybė, tai klok. nes dabar gaunasi delfio lygio lojimas.

                                  "permestų lėšas į gamyba" - taip, geriau mesti lėšas į nuostolingas sritis, nei kad vystyti žymiai pelningesnį paslaugų verslą. Mažai pas mus gamybos ? Kokią dalį gamybą sudaro mūsų BVP ? Kaip atrodo ta dalis, lyginant su kitomis valstybėmis ?
                                  Paskutinis taisė zero; 2012.11.01, 14:48.
                                  “The cavalry ain’t coming. You’ve got to do this yourself.” – Chris Gardner

                                  Comment


                                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                    Tai kokios problemos? - suorganizuok savo partiją, pradėk protingai kalbėti agitacinėse laidose, rinkiminės kampanijos metu apvažiuok visą Lietuvą, užvažiuok į kiekvieną kaimą, pakalbėk su visais sutiktais "bambaliniais", išaiškink situaciją, apšviesk juos, kai jie visi už tave prabalsuotų, suformuok vyriausybę, dirbk taip, kad visiem Lietuvoje būtų galima gerai gyventi. Kas neleidžia?

                                    zinai, gal tu ir teisus. Prizadesiu visiems dar daugiau nei Uspaskich. Tada tikrai turetu mane isrinkt. Manai zmones patikes jei prizadesiu 3000 litu minimuma ?
                                    Bet jei atsiras kas nors kas dar daugiau uz mane pazades ?
                                    .

                                    Comment


                                      Parašė TH1 Rodyti pranešimą
                                      zinai, gal tu ir teisus. Prizadesiu visiems dar daugiau nei Uspaskich. Tada tikrai turetu mane isrinkt. Manai zmones patikes jei prizadesiu 3000 litu minimuma ?
                                      Bet jei atsiras kas nors kas dar daugiau uz mane pazades ?
                                      Pasakoti reikia taip, kad kitų politikų agitacijas rinkėjai jau neklausytų.
                                      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                      Comment


                                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                        Cia jie idarbine tik savo IT'isnikus, banko reikalai visai kas kita. Kas ten dirba labai patenkinti, nes darbuotoju deficitas, o darbo salygos ir alga liuks. P.S. is idetos nuorodos, taip ir nesupratau, ka norejai pasakyti..
                                        Nesigilinkit i Udriska mastyma, logikos jame nera.

                                        Comment


                                          Parašė zero Rodyti pranešimą
                                          Trečiąjį ketvirtį patyrė ikimokestinių nuostolių už 47 mln. svarų sterlingų, palyginti su 2,4 mlrd. pelnu tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.

                                          Tikrai, bankrutuojantis bankas....

                                          O jei turi skaičius, kokį nuostolį patyrė valstybė, tai klok. nes dabar gaunasi delfio lygio lojimas.

                                          "permestų lėšas į gamyba" - taip, geriau mesti lėšas į nuostolingas sritis, nei kad vystyti žymiai pelningesnį paslaugų verslą. Mažai pas mus gamybos ? Kokią dalį gamybą sudaro mūsų BVP ? Kaip atrodo ta dalis, lyginant su kitomis valstybėmis ?

                                          tai dabar Uspaskich ir gales permetinet investicijas i konservu fabrikus
                                          .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X