Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ekonominė situacija Vilniaus miesto savivaldybėje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiuo metu akivaizdžiausias dalykas, kad meras (kaip ir visa jo partija) murkdosi purve.
    Sviestui yra kita tema .

    Comment


      Darbas savivaldybėje yra visų pirma tarnyba visuomenei. Mat, norėjo atimti iš jos darbą, sotų pragyvenimo šaltinį, kaip graudu. Kol toks požiūris bus, tol valstybė(mes) ir bus melžiama karvė.

      Comment


        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
        Šiuo metu akivaizdžiausias dalykas, kad meras (kaip ir visa jo partija) murkdosi purve.
        Sviestui yra kita tema .
        Visų pirma tu labiausiai ir murkdaisi, o ta sukta kenkėjiška boba tavo herojus už tavo pinigus tavo mėgstamam sviestui gerai pagyvens ir dar pakenks.
        Paskutinis taisė andyour; 2017.10.25, 16:13.

        Comment


          Šimašius apie nuomonės dėl Vaitkunskienės pakeitimą:
          „Noriu atskirai paaiškinti apie dar vieną aspektą, apie mano pasitikėjimą administracijos direktore. Nes dar prieš dvi savaites sakiau, kad aš tikrai galiu pasakyti garsiai, kad pasitikiu administracijos direktore (…) Yra ir gerų jos savybių, kurios leistų kažkur kitur panaudoti jas, pasiekti gerų rezultatų.

          Kur išgaravo tas pasitikėjimas? Kur jis dingo? Tai pasakysiu labai tiesiai ir paprastai: pasitikėjimas dingo tada, kai administracijos direktorė pradėjo dirbti vardan savo posto išsaugojimo, o ne dėl Vilniaus.

          Tą aš mačiau labai aiškiai pastarąsias dvi savaites. Galbūt ji savo kalboje ir pasakys, ką pavyko surasti apie mane arba mano komandą, nes labai puikiai žinau, kad savivaldybėje buvo užduotas tonas administracijai ieškoti, kur, ką meras pridarė.

          Nežinau, jeigu bus surasta tokių dalykų, bus labai įdomu išgirsti, bet natūralu – pasitikėjimas dingo tada, kai visos darbo jėgos buvo nukreiptos į savo posto išsaugojimą ir kažkokių politinių koalicijų telkimą“, – prieš balsavimą sakė R. Šimašius.

          Comment


            O gal pirma reikia atkreipti dėmesį į priežasčių/atsakomųjų veiksmų sąryšį? Nei viena partija ar žmogus nėra pasakęs, kad administracijos direktorė atstovaują kurios nors grupuotės interesams ir kai Šimašius pasakė jai, kad gali viešai pasakyti atseit vien gerai, aišku ne šiaip sau, o norėdamas išgrūsti bet kur, net ir į savivaldybės įmonių valdymo organus nepaisant to, kad ji negali užimti 1 metus tokių pareikų pagal įstatymą, tada ir pradėjo ji veikti ruošdamasi gynybai. Juk realiai nebuvo jokių priekaištų iki tų 2 savaičių.
            Labai man negražiai tai atrodo. Nekaip kvepia Šimašiaus veiksmai.
            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

            Comment


              Šimašius surado żmogų, kuris jo kaip mero manimu, padarytų daugiau naudos per likusį laiką. Mano tokia versija.

              Ta vadovė įsivaizduoja, kad ta darbo vieta yra jos, nes ją ten paskyrė... Jai ne vartytis reikėjo, o padėkoti už suteiktą galimybę. Arba pateikti, ką ji mums padarytų gero per likusį laiką. Jei to nepadarė, tai tiek ir naudos iš jos. Tokios pareigos nėra eilinė darbo vieta ar kažkokia jauki sanatorija. Mums kaip rinkėjams yra aktualūs mūsų tiesiogiai rinkto mero ir jos paties suburtos komandos rezultatai. Ar tai Jonas, ar Tomas ar kas bebūtų dirbs mėnesį ar du, ar metus, mums neaktualu, mums reikia rezultatų.

              Manau, kad balsavimo rezultatus nulėmė kitos tokios pat erkės čiulpiančios mūsų pinigus, nes išsigando būti pakeistais. Kurgi užleisi šiltą vietelę, kur gali durnių vilioti ir gyventi iš mūsų pinigų.

              Niekas neturi jokios prigimtinės teisės valstybės tarnyboje. Čia ne profesija visam gyvenimui, tai tik galimybė nuveikti kažką gero visuomenės labui.

              Kol nebus tokio supratimo iš visuomenės, tol visokios erkės vieningai švaistys mūsų kaip rinkėjų ir mokesčių mokėtojų pinigus.
              Paskutinis taisė andyour; 2017.10.25, 18:59.

              Comment


                Aš irgi šito niekaip nesuvokiu. Bet kokiam, bet kokiam atsakingame darbe, jei vadovas nepasitiki - susirenki daiktus ir eini ieškotis geresnio užsiėmimo. O dar valstybės tarnyboje! Tokia yra verslo etika - apie tai iš aukštų tribūnų patys suokia visi ultrašiuolaikiniai menedžeriai. Labiau suprasčiau valytoją, rūbininką ar dar kokį nekvalifikuotą darbuotoją. Bet kaip tik juos išspiria tokios vaitkunskienės be mažiausių skrupulų.

                Comment



                  Aš ne už Vaitkunskienę, nes nieko apie ją nežinau. Aš prieš Šimašių kaip neprincipingą, su bet kuo susidedantį liberalą, kad tik išlaikytų valdžią.

                  Comment


                    Bet valstybės tarnyboje galutinis viršininkas yra rinkėjai. Tokius manevrus turėtų labai aiškiai pagrįsti. Ypač su visa besirutuliojančia LS istorija. Nes dabar atrodo, kad iš Šimašiaus pusės yra kažkokių neaiškių povandeninių srovių. Jau geriau būtų pasakęs, kad nepatika kostiumėlio spalva ar sijono ilgis - įtikinamiau skambėtų... O kol kabina makaronus ant ausų - Vaitkunskienė patikimiau atrodo.

                    Comment


                      Po tokios baigties ten nebebus daugiau jokio komandinio darbo su ja, nes prieš tai jau sunkiai sekėsi. Ji pati viena nieko nenuveiks. Tai reiškia, kad ji likusį laiką gers kavutę už mūsų pinigus.

                      Comment


                        Tas irgi blogai. Bet gal privers Šimašių atverst kortas. Nes jei tyliai išeitų - irgi nebūtų gerai. Jei ir nėra kažkokių nuodėmių iš Šimašiaus pusės, vietos sąmokslo teorijoms per akis.

                        Comment


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                          Bet valstybės tarnyboje galutinis viršininkas yra rinkėjai. Tokius manevrus turėtų labai aiškiai pagrįsti. Ypač su visa besirutuliojančia LS istorija. Nes dabar atrodo, kad iš Šimašiaus pusės yra kažkokių neaiškių povandeninių srovių. Jau geriau būtų pasakęs, kad nepatika kostiumėlio spalva ar sijono ilgis - įtikinamiau skambėtų... O kol kabina makaronus ant ausų - Vaitkunskienė patikimiau atrodo.
                          Čia tos povandeninės srovės kažkiek paaiškintos - http://markasftw.com/slaptas-almos-komitetas/

                          Comment


                            Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                            Bet valstybės tarnyboje galutinis viršininkas yra rinkėjai. Tokius manevrus turėtų labai aiškiai pagrįsti. Ypač su visa besirutuliojančia LS istorija. Nes dabar atrodo, kad iš Šimašiaus pusės yra kažkokių neaiškių povandeninių srovių. Jau geriau būtų pasakęs, kad nepatika kostiumėlio spalva ar sijono ilgis - įtikinamiau skambėtų... O kol kabina makaronus ant ausų - Vaitkunskienė patikimiau atrodo.
                            Meras dirba su ja, ne ji su mumis. Jeigu jie nenori dirbti kartu, tą ką tu siūlai merui save atleisti? Tu tą vodovę iškeli aukščiau mero vien dėl to, kad ji paverkė jog estafetę reik perduoti kitam bėgikui?
                            Tau rūpi miesto ūkis ir kur išleidžiami tavo pinigai, ar kažkokio darbuotojo įdarbinto laikinai karjera?
                            Paskutinis taisė andyour; 2017.10.25, 19:34.

                            Comment


                              Parašė andyour Rodyti pranešimą
                              Tau rūpi miesto ūkis ir kur išleidžiami tavo pinigai, ar kažkokio darbuotojo įdarbinto laikinai karjera?
                              Man rūpi, kad meras dirbtų skaidriai. Šiuo metu Šimašium/Liberalų sąjūdžiu mano pasitikėjimas nulinis. Ir tokie neaiškūs manevrai tik mažina tą pasitikėjimą. Gal kaip tik po jos pakeitimo ir bus pradėti švaistyti pinigai.

                              Parašė digital
                              Čia tos povandeninės srovės kažkiek paaiškintos - http://markasftw.com/slaptas-almos-komitetas/
                              Kam tada Šimašiui reikėjo vartytis neaiškiais argumentais? Ir dar siūlyti alternatyvias darbovietes?

                              Comment


                                Jau rašiau - https://www.miestai.net/forumas/foru...81#post1592581

                                Comment


                                  Galėjo tyliai pasiūlyti išeiti be skandalų, jei nepasirašo - kloti viską ant stalo. Nebent iš pradžių Vaitkunskienė sutiko, o po to pradėjo vaizduoti, kad nieko negirdėjo ir nieko nežino. Bet tada irgi buvo galima elgtis kitaip. O dabar kaip minimum komunikacijos visiškas failas.

                                  Comment


                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                    Galėjo tyliai pasiūlyti išeiti be skandalų, jei nepasirašo - kloti viską ant stalo.
                                    Tai taip ir buvo.
                                    O dabar kaip minimum komunikacijos visiškas failas.
                                    Taip.

                                    Comment


                                      Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                      Matote vaikai, yra vienas bet - eilinį kartą Vilniaus interesai sprendžiami visos Lietuvos sąskaita Su tuom ir sveikinu
                                      Matai vaikeli, visa Lietuva ir taip gyvena Vilniaus sąskaita Taip kad...
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                        Man rūpi, kad meras dirbtų skaidriai. Šiuo metu Šimašium/Liberalų sąjūdžiu mano pasitikėjimas nulinis. Ir tokie neaiškūs manevrai tik mažina tą pasitikėjimą. Gal kaip tik po jos pakeitimo ir bus pradėti švaistyti pinigai?
                                        Savivaldybės rinkimuose renki merą ar administracijos vadovę? Nes pagal tave susidaro, kad ne merą.
                                        Koks tos vadovės atskaitomumas tau? Nulinis.

                                        Comment


                                          Bet išrinkta taryba, kuri geriau žino vidinius reikalus nei visuomenė, palaiko Vaitkunskienę, o ne merą. Po paskutinių liberalų nelaimių toks vaizdas, kad tas meras nelabai ką valdo ir nelabai kas jo klauso. O telefoninės žinutės, kurių jis rodos nepaneigė, rodo desperaciją ir šiaip žemą lygį. Norint būti geru vadovu pirmiausia reikia išmokti normaliai bendrauti su pavaldiniais, o ne per spaudą ir grasinančiomis žinutėmis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X