Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ekonominė situacija Vilniaus miesto savivaldybėje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    kiodel per mazia dirba? Tiesiog ten daugiau investiciju is uzsienio (beveik visos), kladangi sostine ir dirba beveik visi valdiskai darmajedai (valdininku skaicius). ir viskas. Perkalk visa tai i Balbieriski, ir grausit nagus.
    Pateik skaičių kiek Vilniuje valstybės institucijose dirba žmonių. Ačiū.

    Comment


      Parašė D.P Rodyti pranešimą
      Na, tai sekant tamstos logija, palikime visas investicijas Vilniuje. Vilniečiams bus labai gerai.
      o tie pezalai, kad investicijos tik Vilnių - nesąmonė. Pastaruoju metu nemažą jų dalį atsigirebė Klaipėda ir Šiauliai. Nuskriaudė Kauną...((
      perkelkim sostine ir investicijos pacios persikels.
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        o kaip jus i tai, jei atskirti Wilniu nuo Lietuvos.Tada viskas tektu Vilniui. Nebutu Lietuvos, nebutu kur perskirstyt GPM. tie, kas gyvena vilnijoj, moka mokescius, ir susigrazina viska.Kam jums likusios Lietuvos problemos? Nedirba, tinginiai, netikeliai, nieko nesugeba. Nu ir sostine turime....
        iš ties linkėčiau jog ir kituose miestuose savivaldybės dirbtų efektyviai. Kam pavydu žiūrėti į Vilniaus pavyzdį, pasirinkite pavyzdžių iš kitų iniciatyvių savivaldybių.

        Comment


          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Pateik skaičių kiek Vilniuje valstybės institucijose dirba žmonių. Ačiū.
          procentaliai 90 proc.
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            ir siaip keista, kai Lietuvos sostine nera gerbiama tarp valstybes pilieciu.
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              perkelkim sostine ir investicijos pacios persikels.
              Delfio trolio lygio nesąmonė. Sostinės statusas iš esmės ne daug ką reiškia. Esmė - infrastruktųa plačiuoju požiūriu ir žmogiškieji resursai. Balbieriškyje nėra nei univero, nei didelių galimybių jį plėsti. Žodžiu, per daug alaus, liūtuk, šiandien barzda nuvarvėjo.

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                kiodel per mazia dirba? Tiesiog ten daugiau investiciju is uzsienio (beveik visos), kladangi sostine ir dirba beveik visi valdiskai darmajedai (valdininku skaicius). ir viskas. Perkalk visa tai i Balbieriski, ir grausit nagus.
                Keisti tie investuotojai - investuoja Vilniuje, nors Vilniuje brangiau kainuoja nuoma, algas reikia nors šiek tiek didesnes mokėti. Svarbiausia - valdininkai šalia.

                Comment


                  Parašė D.P Rodyti pranešimą
                  Delfio trolio lygio nesąmonė. Sostinės statusas iš esmės ne daug ką reiškia. Esmė - infrastruktųa plačiuoju požiūriu ir žmogiškieji resursai. Balbieriškyje nėra nei univero, nei didelių galimybių jį plėsti. Žodžiu, per daug alaus, liūtuk, šiandien barzda nuvarvėjo.
                  atsirastu
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    procentaliai 90 proc.
                    Procentaliai. Pateik konkretų skaičių (leidžiu dėti apytikslį skaičių su nuoroda į šaltinį), kiek Vilniuje dirba valstybės tarnautojų (ne mokytojų, medikų ir gaisrininkų, o valstybės valdymo institucijose dirbančių). Kol to nepadarysi visi tavo tolimesni teiginiai gali būti laisvai nurašomi fantazijoms, išsigalvojimams, ko pasekoje tavo postai faktiškai galėtų būti iškeliami į kokią nors fantazijų temą.

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      procentaliai 90 proc.


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      ir siaip keista, kai Lietuvos sostine nera gerbiama tarp valstybes pilieciu.
                      net jei taip ir būtų, manau, nelabai mums ir rūpėtų mėgsta kas mus, ar ne.;D

                      Comment


                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                        Keisti tie investuotojai - investuoja Vilniuje, nors Vilniuje brangiau kainuoja nuoma, algas reikia nors šiek tiek didesnes mokėti.
                        nes sostine. Ar galvoji, kad cia gyvena protingiausi zemeje zmones?
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          perkelkim sostine ir investicijos pacios persikels.
                          vietoj verkimo siūlyčiau imtis iniciatyvos ir suorganizuoti tai pačiam. Tiesa, tam reikia daugiau pastangų nei verkšlenti forumuose.

                          Aš asmeniškai visiškai nieko prieš jei sostine taptų tarkim Kaunas ar Kėdainiai kokie, vis mažesnį atstumą man reiktų važiuot iki jos.

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            atsirastu
                            Nebe sovietmetis, ne BY kad kas pamojęs lazdele pastatytų... eh.

                            Comment


                              Parašė D.P Rodyti pranešimą




                              net jei taip ir būtų, manau, nelabai mums ir rūpėtų mėgsta kas mus, ar ne.;D
                              tai ko verkiat?
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Parašė vab Rodyti pranešimą
                                vietoj verkimo siūlyčiau imtis iniciatyvos ir suorganizuoti tai pačiam. Tiesa, tam reikia daugiau pastangų nei verkšlenti forumuose.

                                Aš asmeniškai visiškai nieko prieš jei sostine taptų tarkim Kaunas ar Kėdainiai kokie, vis mažesnį atstumą man reiktų važiuot iki jos.
                                ir taip aisku, kad niekas nieko neperkelines, tik kam tie vilnieciai pastoviai verkia, kad juos apiplesineja Lietuva?
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Parašė D.P Rodyti pranešimą
                                  Nebe sovietmetis, ne BY kad kas pamojęs lazdele pastatytų... eh.
                                  pvz. Kazachai pasistate nauja miesta ir gyvana puikiai, nors ir ne sovietine respublika siai dienai.
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    Procentaliai. Pateik konkretų skaičių (leidžiu dėti apytikslį skaičių su nuoroda į šaltinį), kiek Vilniuje dirba valstybės tarnautojų (ne mokytojų, medikų ir gaisrininkų, o valstybės valdymo institucijose dirbančių). Kol to nepadarysi visi tavo tolimesni teiginiai gali būti laisvai nurašomi fantazijoms, išsigalvojimams, ko pasekoje tavo postai faktiškai galėtų būti iškeliami į kokią nors fantazijų temą.
                                    tai ne esme, esme tame, kad Vilniuje visas centrinis valdiskas sbrodas susikoncentraves
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      ir taip aisku, kad niekas nieko neperkelines, tik kam tie vilnieciai pastoviai verkia, kad juos apiplesineja Lietuva?
                                      Nes skola didėja dėl neadekvataus mokesčio taikymo. Info apie tai pilna. Šiaip palyginti su kitomis savivaldybės (pirštu nerodysiu) tvarkomės pakankamai gerai.

                                      Comment


                                        Parašė D.P Rodyti pranešimą
                                        Nes skola didėja dėl neadekvataus mokesčio taikymo. Info apie tai pilna. Šiaip palyginti su kitomis savivaldybės (pirštu nerodysiu) tvarkomės pakankamai gerai.
                                        neverk, jei jau tokie kieti esat, isgyvensit.
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          ir taip aisku, kad niekas nieko neperkelines, tik kam tie vilnieciai pastoviai verkia, kad juos apiplesineja Lietuva?
                                          Tu asmeniškai turi progą įrodyti jog nesi svaigstantis trolis. suorganizuok referendumą dėl sostinės perkėlimo. mano balsą jau turi - aš -už.

                                          verkšlenimais nieko nepakeisi - dirbti reikia.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X