Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos ekonomikos aktualijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Evier Rodyti pranešimą

    Iš Seb į Swed gaunu pavedimus tą pačią akimirką net ir savaitgaliais.
    O aš negaunu iš Swed į SEB

    Comment


      Turit banko pavedime pažymėti, kad tai momentinis mokėjimas ir į kito banko sąskaita pinigai įkris per kelias sekundes.
      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

      Comment


        Parašė Rolandas. Rodyti pranešimą
        Turit banko pavedime pažymėti, kad tai momentinis mokėjimas ir į kito banko sąskaita pinigai įkris per kelias sekundes.
        O ką daryti, jei vedu ne aš, o kažkas kitas ir jie nežino, kas tai yra ir kaip tai padaryti? Rezultate praktikoje pervedimas įvykdomas kažkada kitą savaitę

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          O ką daryti, jei vedu ne aš, o kažkas kitas ir jie nežino, kas tai yra ir kaip tai padaryti? Rezultate praktikoje pervedimas įvykdomas kažkada kitą savaitę
          Čia taip, sutinku ir keista bankų politika, žinant, kad tai ta pati SEPA mokėjimų sistema.
          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

          Comment


            Parašė Rolandas. Rodyti pranešimą
            Turit banko pavedime pažymėti, kad tai momentinis mokėjimas ir į kito banko sąskaita pinigai įkris per kelias sekundes.
            Patikrinau įdomumo dėlei, tai pavedime iš Swed jei gavėjas pvz SEB automatiškai atsiranda pažymėtas momentinis ir negali nuimti. Tai manyčiau Jonui nebent koks bugas buvo ir gavo neiškart.
            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
            [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              O ką daryti, jei vedu ne aš, o kažkas kitas ir jie nežino, kas tai yra ir kaip tai padaryti? Rezultate praktikoje pervedimas įvykdomas kažkada kitą savaitę
              Išties keista, nes tarkim SEB standartiškai daro momentinį mokėjimą.
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                Parašė 99 Rodyti pranešimą

                Išties keista, nes tarkim SEB standartiškai daro momentinį mokėjimą.
                Mano SEB appsas to nedaro, reikia pastumti toggle. Iš Swed, akivaizdu, irgi nedaro, nes, kaip minėjau, gavau tik Pirmadienį. Pervedančiam žmogui specifiškai aiškinau, kad galbūt yra greito mokėjimo opcija ir kad ją pažymėtų, jei yra. Nebuvo/nerado

                Comment


                  Nežinau kaip su SEB, bet iš Swedbanko į kitus bankus savaitgaliais kelių sekundžių reikalas pavedimą padaryti. Gla SEB'as atsilikęs čia toks...

                  Comment


                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                    Nežinau kaip su SEB, bet iš Swedbanko į kitus bankus savaitgaliais kelių sekundžių reikalas pavedimą padaryti. Gla SEB'as atsilikęs čia toks...
                    Luminore tas pats, pavedimas padarytas penktadienį 16 val. ateis tik pirmadienį. Net banko viduje pavedimai po 21.45 neina Greičiau grynus pinigus galima nuvežti per visą Europą arba nuskraidinti bet kur pasaulyje nei vyksta pavedimai lietuviškuose bankuose.

                    https://www.luminor.lt/lt/privatiems...s-erdves-salis

                    Flickr

                    Comment


                      Būna, kad SEB šiaip "gliūčina". Tekę skambintis ir aiškintis, kodėl pvz. koks norgas atsiunčia pavedimo kopiją, o mano sąskaitoj špyga jau kelinta diena. Bet viskas ok su jais. Tvarko, stengiasi. Visumoj patenkintas tuo banku, visko būna ir ne bankuose.
                      Show must go von!

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Atsakyk į mano prašymą patikslinti tavo pavyzdinį modelį apie pajamas:
                        https://www.miestai.net/forumas/foru...71#post1818071

                        Tada galima bus aiškiau įvertinti tavo hipotezę.
                        Prieš savaitę man servise suremontavo automobilį - sumokėjau 250€. Kaip manai, kiek tų € buvo užfiksuota Lietuvos ekonomikos statistikoje?

                        Comment


                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                          Prieš savaitę man servise suremontavo automobilį - sumokėjau 250€. Kaip manai, kiek tų € buvo užfiksuota Lietuvos ekonomikos statistikoje?
                          250 Eur.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            250 Eur.
                            O jei tie 250 Eu iškeliaus į Biedronką?
                            Show must go von!

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              250 Eur.
                              Nebent fiksavimu laikai išgyninimu iš bankomato.

                              Comment


                                Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                Nebent fiksavimu laikai išgyninimu iš bankomato.
                                Durnių ir servise muša.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                  Prieš savaitę man servise suremontavo automobilį - sumokėjau 250€. Kaip manai, kiek tų € buvo užfiksuota Lietuvos ekonomikos statistikoje?
                                  Kodėl išsisukinėji ir ignoruoji mano prašymą patikslinti savo teiginį esminiu dalyku, po kurio galėtume tęsti diskusiją?

                                  Beje tavo naratyvui šis pavyzdys yra neigiamas, nes tu argumentavai, kad oficiali statistika mažai krito, bet krito neoficiali. Tai va nekrito neoficiali pavyzdyje.

                                  Net pats nesupranti apie ką kalbi pateikdamas savo argumentui nenaudingą pavyzdį.

                                  Comment


                                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                    Prieš savaitę man servise suremontavo automobilį - sumokėjau 250€. Kaip manai, kiek tų € buvo užfiksuota Lietuvos ekonomikos statistikoje?
                                    Iš kur pas tave tiek pinigų?

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Beje tavo naratyvui šis pavyzdys yra neigiamas, nes tu argumentavai, kad oficiali statistika mažai krito, bet krito neoficiali. Tai va nekrito neoficiali pavyzdyje.
                                      Nes oficialus nulis € negali kristi.

                                      Comment


                                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                        Nes oficialus nulis € negali kristi.
                                        Tu net nesupranti ką tu sakai...

                                        Penktą kartą prašau, papildyk savo pradinį teiginį, kad galėtume padiskutuoti:
                                        https://www.miestai.net/forumas/foru...71#post1818071

                                        Išsisukinėji, nes nesupranti apie ką kalbi ir nebepasitiki net savo argumentu...

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                          Tu net nesupranti ką tu sakai...

                                          Išsisukinėji, nes nesupranti apie ką kalbi ir nebepasitiki net savo argumentu...
                                          Čia tu nesupranti ką rašai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X