Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos ekonomikos aktualijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Kokia prasmė? Praloši, nes viskas pagal įstatymą.
    Aišku, kad praloši.

    Tik man nesuprantami tokie skundai dėl nurašymų. Patys mokesčių laiku nesumoka, nes (dažniausiai) pamiršta, o paskui mano, kad verta viešai skųstis portaluose dėl asmeninio finansinio neraštingumo.

    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Ne. Ne iš vieno esu girdėjęs, ir ypač būnant užsieny taip yra nutikę.
    Visai kas kita yra nesumokėjimas dėl pinigų stygiaus. Manau, kad 34,2 € dydžio nurašyta įmoka iš asmeninės sąskaitos mėnesio gale, kai ten yra likę viso labo 40 € yra tikrai neteisinga. Galbūt verta diskutuoti apie prievartos būdu paimamas paskutines, sakykim, realiai nepasiturinčios šeimos pajamas, o ne apie patogumą naudotis kortele iškeliavus į Balio salą.

    Nes iškeliavus į Balio salą kortelės užblokavimas yra asmeninio finansinio neraštingumo priežastis.
    Paskutinis taisė LC.; 2016.09.16, 13:51.

    Comment


      Kartoju, ne vienam buvo nutikę, kad esant pakankamai pinigų sąskaitose, visos yra užblokuojamos. O jūs čia bandote nukreipti temą į finansinį neraštingumą ir pan.
      Paskutinis taisė digital; 2016.09.16, 16:14.

      Comment


        Man dėl klaidingai deklaruoto PNPD už vaikus VMI neatsiuntė jokio email'o ar SMS, nors visi kontaktiniai duomenys buvo VMI jau n metų, nes deklaracijas pildau kasmet. Tiesiog patalpino savo sistemoje atseit pranešimą, bet ar kas nors tikrina ją kas mėnesį?
        Ir tada užblokavo visai kitame banke mano kreditinės kortelės sąskaitą, nes nebuvo niekingos sumos, kartu ir mano visą kredito sumą. Nors deklaracijoje nurodydavau visada pagrindinio savo banko sąskaitą, kur gaudavau GPM grąžinimą ir t.t. Iš šito laisvai galėjo nuskaityti ir nebūtų problemos, bet ne. x žino kas jiems šovė galvon, padaryt viską kuo labiau durnai ir necivilizuotai be jokio realaus įspėjimo. Debilai VMI dirba ir vaidina atseit viskas pagal įstatymą, bet net pagal mano pretenziją nesugebėjo atsakyti, kodėl pasirinko visai kitą banką.
        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

        Comment


          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
          Man dėl klaidingai deklaruoto PNPD už vaikus VMI neatsiuntė jokio email'o ar SMS, nors visi kontaktiniai duomenys buvo VMI jau n metų, nes deklaracijas pildau kasmet. Tiesiog patalpino savo sistemoje atseit pranešimą, bet ar kas nors tikrina ją kas mėnesį?
          Ir tada užblokavo visai kitame banke mano kreditinės kortelės sąskaitą, nes nebuvo niekingos sumos, kartu ir mano visą kredito sumą. Nors deklaracijoje nurodydavau visada pagrindinio savo banko sąskaitą, kur gaudavau GPM grąžinimą ir t.t. Iš šito laisvai galėjo nuskaityti ir nebūtų problemos, bet ne. x žino kas jiems šovė galvon, padaryt viską kuo labiau durnai ir necivilizuotai be jokio realaus įspėjimo. Debilai VMI dirba ir vaidina atseit viskas pagal įstatymą, bet net pagal mano pretenziją nesugebėjo atsakyti, kodėl pasirinko visai kitą banką.
          Bet įvykdė zakoną ir zadačią. O kas tau nyaišku?

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Bet įvykdė zakoną ir zadačią. O kas tau nyaišku?
            Todėl ir nesikreipiu į teismą. Juk viskas zakonno. Negi pabezdėsi prieš VMI?
            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

            Comment


              Derinantis prie VMI naujovių verslininkams trūksta kantrybė
              Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/....d?id=72375630
              Buhalterines paslaugas teikiančios įmonės „Vilniaus buhalterių grupe“ apskaitos grupės vadovė Visita Ramanauskienė stebėjosi, kad net ir menkiausios sumos VMI iniciatyva nurašomos nuo sąskaitų jas blokavus.
              „Naujos deklaravimo prievolės ir administracinė našta (važtaraščių ir PVM sąskaitų faktūrų deklaravimas) verslui prasideda jau nuo spalio 1 d., tačiau dar iki šiol neveikia net testinės svetainės ir konsultantai net nesugeba pasakyti, kokiu adresu jos bus.
              Valstybės institucija pati laiku neatlieka "namų darbų", bet jei tik verslas kažkiek pavėluoja, tada jau institucija su savo reikalavimais prisistato laiku. Iki sklandžios, paprastos ir prognozuojamos mokesčių sistemos dar tolimas kelias. Betrūksta, kad po rinkimų dar būtų pradėti kaitalioti mokesčių tarifai .

              Comment


                Daugiausia pelno mokesčio sumokėjusių įmonių TOP 20: sąrašo viršuje – mokslo šviesuliai

                Comment


                  Geras straipsnis, bet su kliedesiais. Nervina ta nuolat kartojama nesąmonė apie neva apie daug mokesčių sumokančius per akcizus ir PVM. Akcizą ir PVM moka vartotojas ir tai ne joks gamintojo/pardavėjo nuopelnas.

                  Comment


                    Teva gamina tik du vaistus lietuvoje isivaizduokit kokie pelnai butu jei tai full fledged gamycla su tyrimais ir klinikiniais tyrimais.
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      /\ tai gal taip ir bus ateity? Susidaro įspūdis, kad Lietuva šioje srityje turi didelę perspektyvą.

                      Comment


                        Sausa statistika. Vilniuje valstybės tarnyboje dirba beveik 10% dirbančiųjų, kai kituose didesniuose miestuose svyruoja apie 3-4%:

                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Drąsi ministrė
                          R. Budbergytė įgėlė bankams Lietuvoje: renkasi naudoti sąskaitą Liuksemburge
                          Kai man reikia padaryti pavedimą banke, mieliau lendu į Liuksemburgo banką padaryti elementarų kelių eurų pavedimą Lietuvoje, nes Lietuvos banke, nesakysiu kuriame, jei man reikia padaryti pavedimą iš lietuviškos sąskaitos, aš tiesiog neturiu kantrybės, kad padaryčiau paprastą bankinį pavedimą“, – prisipažino finansų ministrė.
                          Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/....d?id=72410486

                          Comment


                            Lenino anūkų valdomos valstybės realijos:
                            http://lzinios.lt/lzinios/Mokslas-ir...siimame/230132
                            ES paima daugiau nei mes gauname.

                            Comment


                              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                              Tokie įstatymai prastumiami vien todėl, kad dar daug kam jie atrodo visai normalūs. O kuriems atrodo nenormalūs, tie išvažiuoja. Tai įstatymai vis "tobulinami", nes niekas neprieštarauja.

                              Pažanga kažkodėl labiausiai pasireiškia tik pinigų išmušimo iš piliečių srityse.
                              http://www.savaite.lt/naujienos/631-...iaispstai.html
                              Bet kokios modernios valstybės ir visuomenės gerovės pagrindas yra nuosavybės teisių apsauga ... O skola irgi yra kažkieno nuosavybė. Ir kas yra "išmušimas" ruspalaikiui liumpenproletariatui, yra "teisės viešpatavimas" anglosaksui ...

                              Beje, Lietuva WB Doing Business užima antrą vietą pasaulyje (ir Estija, ir Europa atostogauja palyginus ...) pagal registrus ... Tai viena nedaugelio reformų Lietuvos 25 metų nepriklausomybės laikotarpiu, kuria iš tikrųjų galime didžiuotis.
                              Paskutinis taisė nomad; 2016.10.01, 08:41.
                              There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                              Comment


                                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                Sausa statistika. Vilniuje valstybės tarnyboje dirba beveik 10% dirbančiųjų, kai kituose didesniuose miestuose svyruoja apie 3-4%:

                                Atvaizdas
                                Įdomi statistika. Įdomu koks procentas yra Nidoje tarp vietinių - 50%, 60%?
                                There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                Comment


                                  Naaa... įdomi statistika - skolos didžiausios, atlyginimas ir pensija mažiausi, tačiau BVP didžiausias. Keistai kažkaip...

                                  http://www.delfi.lt/verslas/verslas/....d?id=72444370

                                  Comment


                                    /\ Parodyk grafikus su biudžeto surinkimo procentu.

                                    Comment


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      /\ Parodyk grafikus su biudžeto surinkimo procentu.
                                      straipsnyje nematau . turi?

                                      Comment


                                        nomad: Bet kokios modernios valstybės ir visuomenės gerovės pagrindas yra nuosavybės teisių apsauga ... O skola irgi yra kažkieno nuosavybė.
                                        Taip, nuosavybės teisių apsauga. Būtent todėl, jei kaimynas tau vėluoja grąžinti skolą, tai tu negali užėjęs pas jį į namus pasiimti kažką vertinga arba prisijungti prie jo sąskaitos ir persivesti sau tiek, kiek jis skolingas. O valstybė į tavo sąskaitą "įsilaužti" gali . Anksčiau tai negalėdavo, bet nusprendė, kad tokia galimybę turėti visai neblogai.
                                        Paskutinis taisė senasnamas; 2016.10.01, 14:11.

                                        Comment


                                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                          /\ Parodyk grafikus su biudžeto surinkimo procentu.
                                          Toks rodiklis iš viso apie tai ką galvojate?
                                          2016 m. sausio-rugpjūčio mėn. Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau — VMI) administruojamos valstybės biudžeto pajamos sudarė 3 761 050 tūkst. eurų, valstybės biudžeto pajamų surinkimo planas įvykdytas 102,1 proc., gauta 78 212 tūkst. eurų daugiau nei buvo planuota.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X