Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Ukrainą ir ukrainiečius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė andyour Rodyti pranešimą
    O koks kremliaus reikalas, jų pačių nepripažįsta visas pasaulis.
    Nuo kada?

    Comment


      Krivoj Roge Dnepropetrovsko srityje ivyko daugiatukstantinis mitingas palaikantis Ukrainos vienybe.
      Paskutinis taisė Romas; 2014.04.20, 16:54.

      Comment


        Parašė oivej
        portfelių pasidalinimas pagal regionus, Jaceniuko vyriausybės

        Atvaizdas


        ir Azarovo

        Atvaizdas


        šaltinis nepateikia nuorodos į aklausą, bet cituoja kad tik 22% pietuose, ir 15% rytuose mano kad Gegužės prezidento rinkimai bus laisvi ir teisėti.
        O kas čia per dryžuotas žemėlapis?

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą
          Kažkoks bevertis tas Ženevos susitarimas. Realiai kažkuo įsipareigoja tik Ukrainos vyriausybė. Iš Rusijos pusės - ar jis nereiškia dabartinės Ukrainos valdžios pripažinimo?
          Gal ir ne toks bevertis. Kad su rusais "sunku" turėt reikalų tikrai niekam ne paslapts, bet toks jų elgesys kuo tuoliau tuo labiau mažina erdvę kompromisams iš vakarų pusės, niekam nesinori dėl kažko tartis tik tam, kad jau kitą dieną iš to susitarimo būtų išsityčiota. Pasekmės žinoma neprivalo būti viešos ir staigios, bet kad bus tai galima neabejoti.

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Čia visiškai skirtingi dalykai.
            Vienas ir tas pats.

            Comment


              Naujausias Simon Ostrovsky reportažas iš "antiteroristinės operacijos". Visgi reikia pasakyti, kad Ukrainos kariuomenė (įskaitant generolą) atrodo gana apgailėtinai. Susidaro įspūdis, kad Ukrainos valdžia Kijeve neturi tokio visuomenės palaikymo, kokio reiktų norint išlaikyti šalį vieninga

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                O kas čia per dryžuotas žemėlapis?
                Taip pažymėta būsimoji Novarosijos teritorija.

                Comment


                  Charkove sulaikytas separatistu lyderis Konstantinas Dolgovas.Gerai, kad pagaliau Ukrainos valdzia imasi prevensijos veiksmu.

                  Comment


                    Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                    Taip pažymėta būsimoji Novarosijos teritorija.
                    ta novorosija yra totalus putlerio bullshit.

                    Comment


                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                      ta novorosija yra totalus putlerio bullshit.
                      Matant kaip rutuliojasi įvykiai, aš nebūčiau toks kategoriškas...

                      Comment


                        Parašė oivej
                        Tai labai galimas dalykas kad ir būsimoji.

                        Comment


                          Parašė oivej
                          Filmukas tai superinis - jame ir JAV doleriai (tipo matot, kas juos remia? ale kokiu reik būt nevispročiu, kad į kovinę operaciją pinigus vežtis...), ir MG-3 kulkosvaidis (kad aiškiau būtų, jog fašistai užpuolė; beje, ten ne MG-42, jei jau NATO šoviniai jam tinka), ir šoviniai su uždraustom Hagos konvencija kulkomis (ne tik fašistai, bet dar ir sadistai ). Na apie vizitines korteles ar žetonus tai nėr ką ir sakyt - kaip gi be jų? Gerai pasiruošė savo propagandai - malačiai.
                          Beje, sprendžiant iš juodų kulkų noselių, tai viso labo šarvamušės kulkos.

                          Comment


                            Ar yra kokios nors informacijos, kuri dalis Rytinių Ukrainos provincijų gyventojų palaiko Rusiją, o kuri valdžią Kijeve?

                            Žiūrint reportažus, susidaro įspūdis, kad palaikančių Rusiją gali būti daugiau, nei norėtų naujoji Kijevo valdžia. Ukrainos armija taip pat neatrodo pajėgi užtikrinti centrinės valdžios autoritetą Rytinėse Ukrainos dalyse.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Ar yra kokios nors informacijos, kuri dalis Rytinių Ukrainos provincijų gyventojų palaiko Rusiją, o kuri valdžią Kijeve?

                              Žiūrint reportažus, susidaro įspūdis, kad palaikančių Rusiją gali būti daugiau, nei norėtų naujoji Kijevo valdžia. Ukrainos armija taip pat neatrodo pajėgi užtikrinti centrinės valdžios autoritetą Rytinėse Ukrainos dalyse.
                              Donecke 52 proc. palaiko Ukrainą, 27 proc. Rusiją. Tai nėra labai mažai - beveik trečdalis, bet dauguma Ukrainos pusėje. Manau iškalbinga, kad milijoniniame Donecko mieste per prorusiškus mitingus susirinkdavo viso labo ~2000 žmonių, o iš jų apie 100 atsiųstų separatistų. Tiek turbūt ir Vilniuje Paleckininkų surinkti būtų galima.

                              Kitas dalykas tas, kad nors rytuose apie pusę gyventojų ir už Ukrainą, bet visiškai nepalaiko dabartinės Kijevo valdžios. Tuo Kremlius ir bando sužaisti.

                              Comment


                                Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                                Filmukas tai superinis - jame ir JAV doleriai (tipo matot, kas juos remia? ale kokiu reik būt nevispročiu, kad į kovinę operaciją pinigus vežtis...), ir MG-3 kulkosvaidis (kad aiškiau būtų, jog fašistai užpuolė; beje, ten ne MG-42, jei jau NATO šoviniai jam tinka), ir šoviniai su uždraustom Hagos konvencija kulkomis (ne tik fašistai, bet dar ir sadistai ). Na apie vizitines korteles ar žetonus tai nėr ką ir sakyt - kaip gi be jų? Gerai pasiruošė savo propagandai - malačiai.
                                Beje, sprendžiant iš juodų kulkų noselių, tai viso labo šarvamušės kulkos.
                                Joo.. Pinigai, tai svieziai spausdinti arba is monopolio pasiskolinti

                                Comment


                                  Toliau lenda siūlo galai iš to "feiko".

                                  http://www.delfi.lt/news/daily/world....d?id=64590074

                                  Comment


                                    Gaila kareiviu paprastu, o vadai likviduoti turetu buti uz tokius bajerius....
                                    Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                    Comment


                                      Gal kas paaiškint galėtų: jei mano vadas liepia man (kaip kareiviui) nusiginkluot ir atiduot ginklus Rusijai, o aš nenoriu ir pradėčiau pėsčias eit į savo Ukrainos bazę, tai aš būčiau traktuotinas, kaip išdavikas ir mane suimtų / nušautų?

                                      Aplamai, kokiais atvejais kareivis gali nepaklūsti savo vado įsakymams?
                                      ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                      Comment


                                        Parašė dondc Rodyti pranešimą
                                        Gal kas paaiškint galėtų: jei mano vadas liepia man (kaip kareiviui) nusiginkluot ir atiduot ginklus Rusijai, o aš nenoriu ir pradėčiau pėsčias eit į savo Ukrainos bazę, tai aš būčiau traktuotinas, kaip išdavikas ir mane suimtų / nušautų?

                                        Aplamai, kokiais atvejais kareivis gali nepaklūsti savo vado įsakymams?
                                        Priklauso nuo tos šalies karinių statutų.
                                        LR Kariuomenės drausmės statutas, 11 str.
                                        http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpai..._l?p_id=270356
                                        3. Jeigu karys suprato, kad jam duotas neteisėtas įsakymas, jis neturi jo vykdyti ir privalo pranešti apie tai aukštesniam už neteisėtą įsakymą davusįjį vadui (viršininkui). Jeigu nuo kario nepriklausančių aplinkybių to negalima padaryti tuoj pat, tai jis privalo padaryti tokiai galimybei atsiradus.

                                        Comment


                                          Visiškas ukrainiečių pravalas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X