Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Socialiniai tinklai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė VNS Rodyti pranešimą
    Ar tau nedaeina, kad kokio nors Putlerio riebiu prašymu doleriais gali ištrint ir tą patį Varlamovą su Navalnu, bo gi ką noriu tą darau.
    Tai ką reikia daryti, įstatymais uždrausti šalinti žmones iš socialinių tinklų be teismo sprendimo? Iš PRIVAČIŲ socialinių tinklų?
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
      Varlamovas, kad ir kaip jis gerai nusimanytų urbanistikoje, apie Trumpo užblokavimą Twiteryje nusišnekėjo. Совсем о**ели

      Nors jis ir pripažįsta, kad privačios korporacijos turi teisę blokuoti vartotojus savo nuožiūra, bet didžioji dalis straipsnio - dejavimas, kad šiuolaikinis virtualus politiko išmetimas iš visur prilygsta jo fiziniam nužudymui, ir kad taip jis praranda galimybę pasiekti savo rinkėjus. Kaip graudu

      Jeigu aš būčiau socialinio tinklo valdytojas, ir pašalinčiau kokį nors asmenį - koks mano reikalas, kaip jis po to bendraus su rinkėjais? Man vienodai. Tegul važinėja po kaimus kaip Paksas važinėjo, jeigu labai nori bendrauti. Man dėl to mažiausiai turi galva skaudėti. Jeigu aš turiu teisę išmesti nepageidaujamą asmenį iš SAVO socialinio tinklo, ir įstatymai to nedraudžia, tai kodėl aš neturėčiau ja pasinaudoti?
      Labai teisingai parašė, aš irgi tą patį sakiau:
      Формально никаких правил соцсети Трамп не нарушил, решение принято на основе допущений и интерпретаций. Забавно, что в твитах Трампа увидели призывы к насилию, при этом в аккаунтах лидеров Ирана, которые тут на днях решили уничтожить Израиль к 2041 году, никаких нарушений не нашли.
      O nusišneki čia tu ir kiti leftistai.
      Paskutinis taisė digital; 2021.01.15, 16:08.

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
        Tai ką reikia daryti, įstatymais uždrausti šalinti žmones iš socialinių tinklų be teismo sprendimo? Iš PRIVAČIŲ socialinių tinklų?
        Problema yra, reikės ją kažkaip spręsti. Pažiūrėsim, ką teismai pasakys.

        Comment


          Parašė digital Rodyti pranešimą
          Labai teisingai parašė, aš irgi tą patį sakiau:

          O nusišneki čia tu ir kiti leftistai.
          Visos pretenzijos Twiterio administracijai, kad SAVO kieme drįsta elgtis kaip SAVO kieme. Aišku, man irgi atrodo, kad visokius ekstremistinius veikėjus jie irgi galėtų/turėtų blokuoti, bet ar aš jiems paaiškinsiu.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

            Tai ką reikia daryti, įstatymais uždrausti šalinti žmones iš socialinių tinklų be teismo sprendimo? Iš PRIVAČIŲ socialinių tinklų?
            Apie jokius įstatymus aš nieko nerašau, tiesiog sakau, kad vieną rytą atsikėlęs Varlamovas gali nebeprisijunkt prie kokio vkontakte. Kitą dieną prie insta. Trečia... Nu ir galės rėkaut ant gubernatorių savo kiemo bobutėms.
            Show must go von!

            Comment


              Parašė VNS Rodyti pranešimą

              Apie jokius įstatymus aš nieko nerašau, tiesiog sakau, kad vieną rytą atsikėlęs Varlamovas gali nebeprisijunkt prie kokio vkontakte. Kitą dieną prie insta. Trečia... Nu ir galės rėkaut ant gubernatorių savo kiemo bobutėms.
              Taip, gali. Ir realiai pasiskųsti nebus kam, nes pagal viską, tų tinklų valdytojai bus teisūs. Nors man patinka ir įdomu 95% Varlamovo kontento, bet viskas, ką galėsiu padaryti tokiu atveju - tik "pareikšti apgailestavimą".

              Nebent, kaip minėjau, socialiniams tinklams būtų pradėtos taikyti kitokios taisyklės, ir uždrausta šalinti žmones be teismo priimto sprendimo apie jų padarytas nusikalstamas veiklas. Bet nelabai realu, kad taip bus.

              Manyčiau, kad čia suveiks natūralios atrankos dėsniai: jeigu dauguma Twiterio ar FB vartotojų pasipiktins tokia politika ir pabėgs kitur, dėl ko šie tinklai turės realių nuostolių - tada taip, jie patys bus nubausti savo rankomis. Jeigu ne - reiškia, daugumai žmonių absoliučiai tinka ir patinka tokia politika, tiek jiems tas Trumpas ir rūpi.

              Tik aš pats asmeniškai, jeigu man priklausytų Twiteris, nebūčiau laukęs tiek ilgai. Trumpas pas mane pasidarytų nepageidaujamas iš karto po "pas mus tik 15 žmonių serga ir tuoj pasveiks", ir "ateis tuoj pavasaris, atšils orai, neliks šito gripo".
              Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.01.15, 16:26.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                Taip, gali. Ir realiai pasiskųsti nebus kam, nes pagal viską, tų tinklų valdytojai bus teisūs. Nors man patinka ir įdomu 95% Varlamovo kontento, bet viskas, ką galėsiu padaryti tokiu atveju - tik "pareikšti apgailestavimą".

                Nebent, kaip minėjau, socialiniams tinklams būtų pradėtos taikyti kitokios taisyklės, ir uždrausta šalinti žmones be teismo priimto sprendimo apie jų padarytas nusikalstamas veiklas. Bet nelabai realu, kad taip bus.

                Manyčiau, kad čia suveiks natūralios atrankos dėsniai: jeigu dauguma Twiterio ar FB vartotojų pasipiktins tokia politika ir pabėgs kitur, dėl ko šie tinklai turės realių nuostolių - tada taip, jie patys bus nubausti savo rankomis. Jeigu ne - reiškia, daugumai žmonių absoliučiai tinka ir patinka tokia politika, tiek jiems tas Trumpas ir rūpi.

                Tik aš pats asmeniškai, jeigu man priklausytų Twiteris, nebūčiau laukęs tiek ilgai. Trumpas pas mane pasidarytų nepageidaujamas iš karto po "pas mus tik 15 žmonių serga ir tuoj pasveiks", ir "ateis tuoj pavasaris, atšils orai, neliks šito gripo".
                O šitą iškart trintum ar laikytum? https://twitter.com/PMSimferopol
                Show must go von!

                Comment


                  Tomizmas raktinis žodis šitoj diskusijoj yra monopolija.

                  Comment


                    O nusišneki čia tu ir kiti leftistai.
                    Ar yra kas nors komiškiau už leftistus, kurie bando įžeisti oponentus, juos vadindami leftistais?


                    Čia klausimas toks retorinis...
                    If a lion could speak, we could not understand him.

                    Comment


                      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
                      Tomizmas raktinis žodis šitoj diskusijoj yra monopolija.
                      Tai tokiu atveju valstybė gali paprasčiausiai imti ir nacionalizuoti tą Twitterį.
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        Parašė index Rodyti pranešimą

                        Tai tokiu atveju valstybė gali paprasčiausiai imti ir nacionalizuoti tą Twitterį.
                        Tai tokiu atveju yra ir kitokių priemonių be nacionalizavimo

                        Comment


                          Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                          Tai tokiu atveju yra ir kitokių priemonių be nacionalizavimo
                          Yra. Bet bet kokiu atveju dėl to turėtų spręsti valstybė ir aišku, kad užreguliavus iki negalėjimo tas pats Twitteris galėtų tiesiog užsidaryti.

                          Kitas dalykas, kad tai jog valstybė spręstų dėl baninimo Trumpistams greičiausiai irgi netiktų, nes ten juk deep state.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Čia vėl tas pats klausimas pasaulyje yra tik trumpistai ir snowflake'ai - viskas?
                            O, kad galima su visokiais su social networkais gyvent ir pačio velnio užantyje, tai kaip įrodymas yra visokie Baidu, vkontakte, yandex ir kitas š....s, bet tinkantis milijonams ir kraunantys taip pat milijonus.
                            Nemanau, kad sulauktume tvyterio užsidarymo JAV vien dėl JAV piktos valdžios Nenusišnekam
                            Show must go von!

                            Comment


                              Parašė VNS Rodyti pranešimą
                              Čia vėl tas pats klausimas pasaulyje yra tik trumpistai ir snowflake'ai - viskas?
                              O, kad galima su visokiais su social networkais gyvent ir pačio velnio užantyje, tai kaip įrodymas yra visokie Baidu, vkontakte, yandex ir kitas š....s, bet tinkantis milijonams.
                              Nemanau, kad sulauktume tvyterio užsidarymo JAV vien dėl JAV piktos valdžios Nenusišnekam
                              Ne. Bet labiausiai dėl Trumpo baninimo pyksta būtent Trumpistai. O šiaip, kaip išvengti politinių preferencijų socialinių tinklų valdyme, neperduodant to valstybei, neįsivaizduoju. Kitas dalykas, kad net ir tokiu atveju to neišvengsi, nes už tai bus atsakingi politikai.

                              Kitas dalykas, kad jei efektyvi kontrolė buvo įmanoma su tradicine žiniasklaida (keliasdešimt laikraščių pvz.) tai nelabai įsivaizduoju kaip tą daryti su socialiniu tinklu, turinčiu milijardus naudotojų visame pasaulyje. Nes vien dėl kalbos barjero pvz. egzotiškesnių šalių naudotojų nesumoderuosi. Aš manau, kad galėčiau drąsiai prirašyti, kad "Ręk suspruogdint Kapetuolėjų Vašingtuone" ir nesulaukčiau jokio dėmesio.

                              Tai nebent vienintelis dalykas būtų nacionaliniai valstybiniai socialiniai tinklai. Ir jokio Facebook ar Twitterio, kuriame sėdi ir amerikietis ir afganas.
                              Paskutinis taisė index; 2021.01.15, 20:30.
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Trinam visi facebookus, twitterius ir grįžtam į One

                                Comment


                                  Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                  Trinam visi facebookus, twitterius ir grįžtam į One
                                  Jei norim, kad mūsų negeriečius ten išgaudytų, nelabai yra kitos išeities. Kitaip teks susitaikyti, kad amerikiečiams mūsų radikalai neįdomūs, o su savais jie tvarkosi kaip patinka.
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Parašė index Rodyti pranešimą
                                    Tai nebent vienintelis dalykas būtų nacionaliniai valstybiniai socialiniai tinklai. Ir jokio Facebook ar Twitterio, kuriame sėdi ir amerikietis ir afganas.
                                    Čia pusė problemos. O ką jei sėdi du amerikiečiai, o juos moderuoja afganas?

                                    Comment


                                      Parašė index Rodyti pranešimą

                                      Jei norim, kad mūsų negeriečius ten išgaudytų, nelabai yra kitos išeities. Kitaip teks susitaikyti, kad amerikiečiams mūsų radikalai neįdomūs, o su savais jie tvarkosi kaip patinka.
                                      Jeigu kas nors mūsų negeriečius už facebookų ir delfių komentarus Lietuvoje rimtai gaudytų, tai jokių marazmų komentaruose nebūtų. Vieną kitą nubaudžia už porą abejotinų žodžių nubaudžia, kad pavaidintų dirbančius ir tiek. Onej tokių irgi neišgaudytų

                                      Comment


                                        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

                                        Jeigu kas nors mūsų negeriečius už facebookų ir delfių komentarus Lietuvoje rimtai gaudytų, tai jokių marazmų komentaruose nebūtų. Vieną kitą nubaudžia už porą abejotinų žodžių nubaudžia, kad pavaidintų dirbančius ir tiek. Onej tokių irgi neišgaudytų
                                        Tame ir reikalas, kad tam reikia labai didelių sąnaudų, daugybės žmonių ir jų laiko. O dar yra norinčių, kad jie patikimai gaudytų ką reikia ir dar objektyviai, kad atrinktų kas nenusipelnė, o ne tik pabanintų kokį vieną kitą žmogų, apie kurio šnekas jai per daug visi kalba.
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Parašė index Rodyti pranešimą
                                          Tai nebent vienintelis dalykas būtų nacionaliniai valstybiniai socialiniai tinklai. Ir jokio Facebook ar Twitterio, kuriame sėdi ir amerikietis ir afganas.
                                          O kaip bendrauti su draugais iš kitų šalių?
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X