Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

In memoriam

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
    Man įdomu ne konkretus žmogus, o visuomenės domėjimasis influnkeriais.
    Aš tai nesuprantu, kodėl visuomenėje taip paplitusi žvejyba. Valandų valandas sėdėti su meškere - siaubas, kaip nuobodu. Jeigu aš to nedarau, tai kodėl kiti daro? Reikės visur ir visada priminti, kaip tai neįdomu.

    Arba krepšinis, futbolas - nu pamanykit, kamuolį gaudo, vieni daugiau kartų pataikė, kiti mažiau. Kodėl žmonės tuo domisi? Man neįdomu, tai kodėl jiems įdomu?

    O šiame forume kiek yra man neįdomių temų, kuriose net nesilankau! Reikės pradėti lankytis ir rašinėti, kad kaip jūs čia galit domėtis tuo, kas man neįdomu.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

      Aš tai nesuprantu, kodėl visuomenėje taip paplitusi žvejyba. Valandų valandas sėdėti su meškere - siaubas, kaip nuobodu. Jeigu aš to nedarau, tai kodėl kiti daro? Reikės visur ir visada priminti, kaip tai neįdomu.

      Arba krepšinis, futbolas - nu pamanykit, kamuolį gaudo, vieni daugiau kartų pataikė, kiti mažiau. Kodėl žmonės tuo domisi? Man neįdomu, tai kodėl jiems įdomu?

      O šiame forume kiek yra man neįdomių temų, kuriose net nesilankau! Reikės pradėti lankytis ir rašinėti, kad kaip jūs čia galit domėtis tuo, kas man neįdomu.
      Būtent. Man įdomu kodėl kitiems įdomu tai kas man neįdomu. Mažu daug prarandu neužsiimdamas ta veikla?

      Comment


        Parašė Zygis Rodyti pranešimą

        Ji buvo itakingiausia “influencere”.
        Yra labai geras lietuviškas žodis įtakotukas (-ė). Vienu ypu ir veikla aiški (ką nors įtakoti), ir parodomas veiklos menkavertiškumas (oro virpinimas realiai).

        Comment


          Parašė cozzamarra Rodyti pranešimą

          Yra labai geras lietuviškas žodis įtakotukas (-ė). Vienu ypu ir veikla aiški (ką nors įtakoti), ir parodomas veiklos menkavertiškumas (oro virpinimas realiai).
          Šiaip jau influencerių veikla yra literaliai labai vertinga, kurią galima objektyviai išreikšti pinigais. Kadangi minima persona buvo, kaip suprantu, viena įtakingiausių ir didžiausių Lietuvos influencerių, tai jos veikla buvo toli gražu nemenkavertiška. Kad tau ar man ta veikla nebuvo įdomi ar kad mes savo burbuluose su ja jokia forma nesusidūrėme, to niekaip nekeičia.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą

            veikla yra literaliai labai vertinga
            jo, bus istorijos vadovėliuose khem.. literalei.

            Comment


              Parašė cozzamarra Rodyti pranešimą

              jo, bus istorijos vadovėliuose khem.. literalei.
              Šiaip tikėtina, kad bus.

              Comment


                Vien tai, kad kiek čia pripilstėt, parodo kodėl ir žiniasklaidoje viršuje naujienos apie tai

                O jeigu kažkas nesupranto iki šiol "influencerių" daromos įtakos ir svarbos, tai ir toliau nesupras

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                  Mirė žmogus, kurį gerai žinojo visuomenė. Plius daug ką šokiravo mirtis tokiame gana jauname amžiuje. Kas čia keisto, kad daug rašo?
                  As net zaliojo supratimo neturiu kas tai buva ir jai tiesa - nelabai noriu zinoti

                  Comment


                    Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą

                    As net zaliojo supratimo neturiu kas tai buva ir jai tiesa - nelabai noriu zinoti
                    Ką dabar daryti dėl to? Gal norėtum kokio apdovanojimo?

                    Comment


                      Parašė cozzamarra Rodyti pranešimą

                      jo, bus istorijos vadovėliuose khem.. literalei.
                      Jei nepatenki į istorijos vadovėlius, tai negali egzistuoti?

                      Comment


                        „10 dienų Nidoje“ 100% pateks į internetų istorijos vadovėlius šalia „saulės sūnaus“, „išėjo brolis ratų ieškot“ ir t.t.

                        Comment


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                          „10 dienų Nidoje“ 100% pateks į internetų istorijos vadovėlius šalia „saulės sūnaus“, „išėjo brolis ratų ieškot“ ir t.t.
                          Tau taip labai neidomu Agne ir kodel zmones ja domisi bei apie ja raso, kad sitoj temoj apie ja daugiausiai prirasei is visu butent tu.

                          Comment


                            Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                            Tau taip labai neidomu Agne ir kodel zmones ja domisi bei apie ja raso, kad sitoj temoj apie ja daugiausiai prirasei is visu butent tu.
                            latentinis influencerių gerbėjas.

                            Comment


                              Man internetiniai memai patinka. „10 dienų Nidoje“ būtų tokia pat klasika nepriklausomai nuo personažo darbinės veiklos. Įdomu kaip saulės sūnui sekasi. Gal irgi nuo kokios džiovos užsilenkė.

                              Comment


                                Man tai šita Jegelavičiūtė, (ar tiksiau - šitos jegelavičiūtės bendrąja prasme) yra labai įdomi, bet tik iš sociologinės/antropologinės pusės. T.y. ji kaip asmuo per se man visiškai neįdomi, net nelabai žinau kas ji tokia, bet pats fenomenas yra nuostabus. Man, kaip mizantropui, yra toks wow kad žmonės gaišta savo laiką sekdami ką veikia ir kaip gyvena įvairūs interneto "influenceriai".
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą

                                  Šiaip tikėtina, kad bus.
                                  Infliūenzerių era.

                                  Comment


                                    Pagal tai, kaip yra bandoma nuneigti ir paniekinti influencerių svarbą, galima įtarti:

                                    1. Vyresnį asmens amžių, ir psichologinį tipą- nesidomėti/atmesti naujais dalykais. TV, Radija, Panorama - ok. Kažkokie Soc tinklai. internete?.. No.
                                    2. Gana mažas emocinis intelektas, kuris trukdo suvokti/priimti/gerbti kitų žmonių poreikius. T.y sunku suvokti, kad didžiąjai žmonių masei reikia kaip oro kažkieno Nuomonės (nes neturi savo, nes nori palyginti su savo, nes jiems šiaip smalsu). Iš kur tą kažkieno nuomonę pasirinkti- kiekvienas susiranda pats. Vienas skaito New York Times, kitas- Bibliją, dar kitas- klauso babos, dar kitas- naudojasi instagram.
                                    3. Super ego. Nes ištinka alergija, nuo minties, kad žmonės klausosi/ domisi kažkuo, tik ne juo.

                                    Comment


                                      Nu ir diskusija apie šią prieštaringai vertinamą personą. Pirma, akivaizdu, kad ši persona turėjo problemų su alkoholiu ir narkotikais. Antra, atleiskite per vieną parą mirti nuo plaučių uždegimo? Jūs rimtai? Akivaizdu, kad tikra priežastis slepiama, ir tai greičiausiai kažkas stipriau nei žolytė ar grybukai. Trečia, kokie jos gyvenimo rezultatai? Knyga? Ne ji rašė. Verslininkė? O koks jos verslas? Nuomonės formuotoja? O kokią nuomonę formavo? Mirė jauna? Jūs rimtai 40+ ir jauna? Vienintelis pasiekimas - dalyvavimai su tinkama chebra ir pastovus pasirodymas žiniasklaidoje. Dėl to tokios didelės ašaros, didesnės nei mirus prezidentui ar kitam įžymiam, daug pasiekusiam žmogui.

                                      Comment


                                        Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                        Nu ir diskusija apie šią prieštaringai vertinamą personą. Pirma, akivaizdu, kad ši persona turėjo problemų su alkoholiu ir narkotikais. Antra, atleiskite per vieną parą mirti nuo plaučių uždegimo? Jūs rimtai? Akivaizdu, kad tikra priežastis slepiama, ir tai greičiausiai kažkas stipriau nei žolytė ar grybukai. Trečia, kokie jos gyvenimo rezultatai? Knyga? Ne ji rašė. Verslininkė? O koks jos verslas? Nuomonės formuotoja? O kokią nuomonę formavo? Mirė jauna? Jūs rimtai 40+ ir jauna? Vienintelis pasiekimas - dalyvavimai su tinkama chebra ir pastovus pasirodymas žiniasklaidoje. Dėl to tokios didelės ašaros, didesnės nei mirus prezidentui ar kitam įžymiam, daug pasiekusiam žmogui.
                                        40+ yra jaunas zmogus.

                                        antra pasirodo sepsis gali but greitas reikalas.

                                        trecia - viena knyga jau buvo isleidusi:
                                        https://jagelaviciute.lt/preke/knyga...ka-apsirengti/

                                        O ir siaip - nemazai laidu, interviu, yra visai neblogas performansas youtubej.

                                        + visas tas perteklinis varymas ant mirusio zmogaus man kvepia sovietiniu raugu ir asmeniniais kompleksais - ateina zmogus i tema, kuri jam “neidomi” ir tada apie “neidomia” persona raso litanijas, gincijasi ir bando visaip sumenkinti. Sakyciau tai parodo ir irodo zymiai daugiau apie pati rasantiji negu apie ta mirusi zmogu.

                                        As tikrai nebuvau jos fanas, nesekiau jos veiklos, daugiau susipazinau jau po jos mirties, taciau tokie zmones visgi tikrai nemazai suteikia visuomenei.
                                        Paskutinis taisė Zygis; 2022.12.31, 10:44.

                                        Comment


                                          Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                                          40+ yra jaunas zmogus.

                                          antra pasirodo sepsis gali but greitas reikalas.

                                          trecia - viena knyga jau buvo isleidusi:
                                          https://jagelaviciute.lt/preke/knyga...ka-apsirengti/

                                          O ir siaip - nemazai laidu, interviu, yra visai neblogas performansas youtubej.

                                          + visas tas perteklinis varymas ant mirusio zmogaus man kvepia sovietiniu raugu ir asmeniniais kompleksais - ateina zmogus i tema, kuri jam “neidomi” ir tada apie “neidomia” persona raso litanijas, gincijasi ir bando visaip sumenkinti. Sakyciau tai parodo ir irodo zymiai daugiau apie pati rasantiji negu apie ta mirusi zmogu.

                                          As tikrai nebuvau jos fanas, nesekiau jos veiklos, daugiau susipazinau jau po jos mirties, taciau tokie zmones visgi tikrai nemazai suteikia visuomenei.
                                          Taigi tau jau buvo pasakyta, ne apie neįdomią personą rašo litanijas, o apie įdomų fenomeną. O fenomenas yra toks, kad visiškai neįdomus by any metrics žmogus yra be galo įdomus didžiulei masei žmonių.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X