Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

In memoriam

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Bet žiūriu, kai kurie komentarai tokie, lyg putinas būtų pasimiręs. Ką ji tokio blogo padarė?
    Tai nezinau, nemanau, kad kas dziaugias, gal nebent kelia klausimus del oficialios iskomunikuotos priezasties…

    Comment


      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
      Bet žiūriu, kai kurie komentarai tokie, lyg putinas būtų pasimiręs. Ką ji tokio blogo padarė?
      Tikriausiai kažkada tv pagalba neatvažiavo, kai tėvas girtas bušavojo, todėl ir pyksta.

      Comment


        Parašė mantasm Rodyti pranešimą
        Liūdniau, kad tokia baisiai vertinga naujiena lrt/delfi/15min pačiam viršuj.
        Dar į temą, net 4 naujienos pagrindiniam kauno dienos portale:

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą

          Dar į temą, net 4 naujienos pagrindiniam kauno dienos portale:
          O kas cia keisto? Ji buvo itakingiausia “influencere”. Lietuva maza salis, naturalu, kad nera tiek daug svarbiu naujienu. Kai mire UK Elzbieta, pas mus dar daugiau rase, nors ji buvo isvis UK influencere, net ne Lietuvos.

          Jau nekalbant apie BBC ir visus kitus kanalus.
          Paskutinis taisė digital; 2022.12.29, 00:47. Priežastis: ištrintas cituotas pav.

          Comment


            Parašė mantasm Rodyti pranešimą
            Liūdniau, kad tokia baisiai vertinga naujiena lrt/delfi/15min pačiam viršuj.
            Parašė udrius Rodyti pranešimą
            Sutinku, šiaip turėtų būti rašoma "Prieštaringai vertinama asmenybė".
            Parašė Tomas
            Man tik įdomu - narkotikai ar pasikorė?
            Man įdomu kaip galima vis dar pavydėti dėmesio mirusiam žmogui?

            Iš pradžių labai išgąsdino plaučių uždegimo mirtingumas, bet rimtai pasidomėjus iki 65 metų amžiaus jį reikia perspektyviai vertint, palyginus su bendra statistika (kaip ir visame kame).
            Paskutinis taisė Mindoza; 2022.12.29, 12:30.
            I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

            Comment


              Parašė Mindoza Rodyti pranešimą
              Man įdomu kaip galima vis dar pavydėti dėmesio mirusiam žmogui?
              Kodėl pavydas? Tiesiog įdomūs laikai stebint žiniasklaidą ir visuomenę.

              Comment


                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                Bet žiūriu, kai kurie komentarai tokie, lyg putinas būtų pasimiręs. Ką ji tokio blogo padarė?
                Nieko keisto, lietuviai vieni pavydžiausių ir pikčiausių tautų.
                Flickr

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  Nieko keisto, lietuviai vieni pavydžiausių ir pikčiausių tautų.
                  Sprendi pagal save? Aš va pavyzdžiui absoliučiai tau nepavydžiu.
                  If a lion could speak, we could not understand him.

                  Comment


                    Nereikia nuvertinti influencerių reikšmės.
                    Nereikia ir stebėtis, kad skiriamas dėmesys.
                    Palyginti mažai kas Lietuvoje nežinojo Agnės, bent jau apimant jos kartos žmones, bet dar kad tokia jauna mirė, praktiškai jėgų žydėjime, tai tikrai šokas vien dėl to.

                    Comment


                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                      Kodėl pavydas? Tiesiog įdomūs laikai stebint žiniasklaidą ir visuomenę.
                      Mirė žmogus, kurį gerai žinojo visuomenė. Plius daug ką šokiravo mirtis tokiame gana jauname amžiuje. Kas čia keisto, kad daug rašo?
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                        Sprendi pagal save? Aš va pavyzdžiui absoliučiai tau nepavydžiu.
                        Pagal kitų elgesį, pvz. net šiame forume krūva išsilavinusių žmonių demonstruoja savo pyktį.

                        Lithuania was ranked as the least empathetic country of the bunch. Conducted by researchers from Michigan State University, the study has been described as the most comprehensive and descriptive understanding of empathy around the world to dat
                        https://www.sciencealert.com/the-mos...st-been-ranked
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                          Nieko keisto, lietuviai vieni pavydžiausių ir pikčiausių tautų.
                          Click image for larger version

Name:	sss_94_20.jpg
Views:	327
Size:	118,5 kB
ID:	2019998

                          Comment


                            Nu ir?
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                              Nu ir?
                              Nu ir dabar po mirties meto ka gali.

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                Nieko keisto, lietuviai vieni pavydžiausių ir pikčiausių tautų.
                                Nepatinka, važiuok į Saudo Arabiją

                                Comment


                                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                  Liūdniau, kad tokia baisiai vertinga naujiena lrt/delfi/15min pačiam viršuj.
                                  Juokinga, kai piktinasi, kad tiek daug dėmesio šiai naujienai tie, kurie tą dėmesį pagrinde ir generuoja ir rašo po kelis postus apie tai. Čia iš serijos 'vijausi tave 5 km., kad pasakyčiau, jog tu man visai neįdomus'.

                                  Comment


                                    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                    Juokinga, kai piktinasi, kad tiek daug dėmesio šiai naujienai tie, kurie tą dėmesį pagrinde ir generuoja ir rašo po kelis postus apie tai. Čia iš serijos 'vijausi tave 5 km., kad pasakyčiau, jog tu man visai neįdomus'.
                                    Man įdomu ne konkretus žmogus, o visuomenės domėjimasis influnkeriais.

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                      Nieko keisto, lietuviai vieni pavydžiausių ir pikčiausių tautų.
                                      Tai, kad kiek suprantu ji yra nemėgstama dėl ypatingai šlykštaus charakterio, nesiskaitymo ir bjauraus elgesio su žmonėmis (tas "10 dienų nidoje" video yra ne išskirtinumas, o tipinis pavyzdys) ir panašiai.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                        Tai, kad kiek suprantu ji yra nemėgstama dėl ypatingai šlykštaus charakterio, nesiskaitymo ir bjauraus elgesio su žmonėmis (tas "10 dienų nidoje" video yra ne išskirtinumas, o tipinis pavyzdys) ir panašiai.
                                        Aš irgi galvoju, kodėl jos toks šlykštus charakteris ir tas nesiskaitymas beigi bjaurus elgesys su žmonėmis. O po to žiū -
                                        Agnė Jagelavičiūtė (g. 1980 m. spalio 7 d. Kaune)
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          Aš tik norėjau pareikšti, kad nežinojau nieko apie Jagelavičiūtę labiau nei jūs nežinojot. Taip pat nesekiau jos žymiai labiau nei kiti kurie irgi nesekė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X