Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LT-LT. "Lietuva -lietuviams" ir kiti ekstremistai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    Gerai, ačiū už nuomonę, tačiau aš kaip toks lietuvis pritariantis lietuviškumo idėjoms negaliu padaryti sau šventės du syk per metus? Mes gyvename demokratinėje valstybėje kur galima reikšti savo mintis, ir galima pagerbti savo idealus(žinoma, jei tai nepažeidžia LR konstitucijos). Man jau daugybę kartų teko žygiuoti tokiuose renginiuose ir teko matyti atvirų pasisakymų prieš vienokias ar kitokias pažiūras turinčius žmones, bet būtų neteisinga sakyti, kad LTJS nieko nedarė, nes jau to nepasikartodavo. Eisenoje gali dalyvauti, bet kas ir dėl to, kad atsiranda pora antisemitų nereikia mesti kaltinimus visiems dalyviams, LTJS tokių dalyvių netoleruoja.
    Kad netoleruoja tai gerai, bet galėtų ir kažkokių veiksmų imtis. O gi dabar paprastam piliečiui pažiūrėjus į tuos plakatus ir pasiklausius šūkių susidaro toks įspūdis, kad Lietuvoje nėra normalaus tautiško jaunimo, vien visoki ksenofobai, skinheadai, homofobai ir panašaus plauko veikėjai.

    Comment


      Parašė D.P Rodyti pranešimą
      Esu griežtai nusistatęs prieš panašias eitynes.
      O aš esu „Už“. Tai ką darysim?

      apie Lietuvą nesklis kalbos kaip apie radikalią valstybę.
      Taip sakant, dėl keletos asmenų galima išsimurzinti švarų (tarpukario) mundurą
      O man nusispjaut, kas ką ir kaip apie Lietuvą kalba. Ne dėl užsieninės nuomonės Lietuvoje gyvenu ir jos pilietybę turiu.
      Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

      Comment


        Parašė Tomizmas
        Skirkit vieną kartą, kur yra patriotai ar tautininkai, o kur yra naciai ar kokie skinai. Suplaka visus į vieną krūvą, ir paskui bet kokias tautiškumo apraiškas laiko fašizmu. Nacių, kurie niekina kitas tautas ir rėkia "Lietuva lietuviams" aš irgi nepalaikau, nes 16% Lietuvos gyventojų, kaip bebūtų, yra ne lietuviai, tai ką, jie jau ne žmonės? Bet patriotizmas ir tautinė savimonė, su ta sąlyga, kad savo tauta neiškeliama aukščiau kitų, taip pat tautinknkų propaguojamos tradicinės vertybės, tradicinės šeimos, religingumas - tai yra normalus ir sveikintinas dalykas, tik aišku, kosmopolitams ir tolerastams reikia visa tai apjuodinti, nes tai kertasi su jų "vertybėmis".

        Reikia skirti pelus nuo grūdų. Normalu, kai kiekviena tauta nori išlikti, išsagoti savo tradicijas, tapatybę, neištirpti kosmopolitiniame liūne. Bet kai kažkas pradeda reikšti neapykantą Lietuvoje gyvenančioms tautinėms mažumoms, ar "savintis" kokį Kaliningradą, kuris Lietuvai niekada nepriklausė (prūsai - tai ne lietuviai), tai čia jau marazmas ir normalių patriotų kompromitavimas.
        Pritariu

        Tik gal dėl prūsų, taip nelietuviai, bet prūsai yra baltai, senoji ( išmirusi ) prusų kalbą beveik nesiskirė nuo Lietuvių, prūsai mums netgi artimesni negu Latviai.
        Kairiarankių klubas - Left.lt

        Comment


          Apibendrintai apie tai, ko netoleruoju, tai štai va tokių dalykų.


          Valstybės atkūrimo dieną paišė svastikas




          Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Klaipėdoje ant sienų pripaišyta svastikų.
          Svastikos apie 16 val. pastebėtos Herkaus Manto gatvėje ant dviejų namų sienų, po Lietuvos Respublikos valstybės vėliavomis. Apie tai praeiviai informavo policijos pareigūnus.
          Pradėtas tyrimas.
          Man kiek keistas nacistinės ideologijos išaukštinimas žinant apie tai, jog jie ne su gėlytėmis į Lietuvą atkeliavo, o su tikslais išpjauti žydus, o vėliau ir likusius dėl priežasčių, kurias galima vadinti svajuokliškomis.
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
            Man kiek keistas nacistinės ideologijos išaukštinimas žinant apie tai, jog jie ne su gėlytėmis į Lietuvą atkeliavo, o su tikslais išpjauti žydus, o vėliau ir likusius dėl priežasčių, kurias galima vadinti svajuokliškomis.
            Tai visgi kodėl dalyvauji LTJS renginiuose, jeigu nacizmas nepatinka? Nenustebčiau, jeigu toks kaip tu ir būtų pripaišęs svastikų ant sienų.

            Comment


              Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
              Apibendrintai apie tai, ko netoleruoju, tai štai va tokių dalykų.


              Valstybės atkūrimo dieną paišė svastikas



              Man kiek keistas nacistinės ideologijos išaukštinimas žinant apie tai, jog jie ne su gėlytėmis į Lietuvą atkeliavo, o su tikslais išpjauti žydus, o vėliau ir likusius dėl priežasčių, kurias galima vadinti svajuokliškomis.
              Gal čia taip elgiasi ne lietuviai, o tie, kurie mano, kad Klaipėdos kraštas turi priklausyti Trečiajam Reichui?

              Comment


                Parašė LC. Rodyti pranešimą
                Tai visgi kodėl dalyvauji LTJS renginiuose, jeigu nacizmas nepatinka? Nenustebčiau, jeigu toks kaip tu ir būtų pripaišęs svastikų ant sienų.
                Nes tokiose eisenose dažnai yra akcentuojami tokie dalykai: Jokie fašistiniai veiksmai nebus toleruojami, tie, kurie nusižengs šiai nuostatai bendraus su pareigūnais(ir žinok buvo pora syk taip), jokios nacistinės simbolikos negali būti, ir renginys skirtas patriotams, o ne Hitlerio pasekėjams. Aš asmeniškai dalyvauju patriotų eisenoje, o jei šalia eina ir Hitlerininkų paradas, tai čia jau nebe mano problema. be to, aš netoleruoju paišymų ant sienų, nebent tai būtų susitarta su savininku
                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                Comment


                  Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                  Nes tokiose eisenose dažnai yra akcentuojami tokie dalykai: Jokie fašistiniai veiksmai nebus toleruojami, tie, kurie nusižengs šiai nuostatai bendraus su pareigūnais(ir žinok buvo pora syk taip), jokios nacistinės simbolikos negali būti, ir renginys skirtas patriotams, o ne Hitlerio pasekėjams. Aš asmeniškai dalyvauju patriotų eisenoje, o jei šalia eina ir Hitlerininkų paradas, tai čia jau nebe mano problema. be to, aš netoleruoju paišymų ant sienų, nebent tai būtų susitarta su savininku
                  Vien ta mintis, kad sąjūdį įkūrė Marius Kundrotas, kuris, besidangstydamas gražiais žodžiais, skleidžia nacistines idėjas, daug ką pasako. Tikro patriotiškumo tokiose eitynėse nėra arba beveik nėra, o jeigu prie eisenos ir prisijungia keletas tikrų patriotų, jie aiškiai nesusivokia, kur esą. Veiksmus, kai neatskleidžiama tikra tiesa, o tik slepiamasi už skambių šūkių, galima pavadinti verbavimu, o ne tikrų patriotų sutelkimu.

                  Comment


                    Parašė disident Rodyti pranešimą
                    Gal čia taip elgiasi ne lietuviai, o tie, kurie mano, kad Klaipėdos kraštas turi priklausyti Trečiajam Reichui?
                    Bet pasaulis pagalvos kad lietuviai... nes per Lietuvos diena atsirado...
                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                    Comment


                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                      O gi dabar paprastam piliečiui pažiūrėjus į tuos plakatus ir pasiklausius šūkių susidaro toks įspūdis, kad Lietuvoje nėra normalaus tautiško jaunimo, vien visoki ksenofobai, skinheadai, homofobai ir panašaus plauko veikėjai.
                      Aš paprastas žmogus pažiūrėjau tas nuotraukas ir nepamačiau nei vieno ksenofobo, skinheado ar homofobo
                      Net jei ir tokių buvo, kaip galima kalbėti apie tie, jog visi ten tokie?
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė LC. Rodyti pranešimą
                        Vien ta mintis, kad sąjūdį įkūrė Marius Kundrotas, kuris, besidangstydamas gražiais žodžiais, skleidžia nacistines idėjas, daug ką pasako. Tikro patriotiškumo tokiose eitynėse nėra arba beveik nėra, o jeigu prie eisenos ir prisijungia keletas tikrų patriotų, jie aiškiai nesusivokia, kur esą. Veiksmus, kai neatskleidžiama tikra tiesa, o tik slepiamasi už skambių šūkių, galima pavadinti verbavimu, o ne tikrų patriotų sutelkimu.
                        Pasakysiu tiesiai šviesiai- man p... kas ten eina, nes atstovauju ne minia, o save, savo idealus, savo šaknis, savo tėvyne, ir gali neabejoti, kad rasiu bent 100 tokių pat. Man, tiesa sakant, nusispjaut ir ant to, kad būsiu pavadintas fašistu neonaciu, nes taip žinosiu, kad šioje šalyje yra laisvė reikšti savo mintis. Man užtenka to, kad aš ir dar keli žmonės žinotų kieno aš garbę ginu ir aš jau laimingas. O visi tie fašistai eitynėse eina todėl, kad jie nenori būti vieni, o ne atvirkščiai, ir tokių fašistėlių kasmet vis mažiau, nes jiems parodomi tikri idealai, o ne tie kuriuos jiems prikišo "Mein kampf"
                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                        Comment


                          Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                          Pasakysiu tiesiai šviesiai- man p... kas ten eina, nes atstovauju ne minia, o save, savo idealus, savo šaknis, savo tėvyne, ir gali neabejoti, kad rasiu bent 100 tokių pat. Man, tiesa sakant, nusispjaut ir ant to, kad būsiu pavadintas fašistu neonaciu, nes taip žinosiu, kad šioje šalyje yra laisvė reikšti savo mintis. Man užtenka to, kad aš ir dar keli žmonės žinotų kieno aš garbę ginu ir aš jau laimingas. O visi tie fašistai eitynėse eina todėl, kad jie nenori būti vieni, o ne atvirkščiai, ir tokių fašistėlių kasmet vis mažiau, nes jiems parodomi tikri idealai, o ne tie kuriuos jiems prikišo "Mein kampf"
                          Savo nuomonei pareikšti gali rasti ir kitų būdų.
                          Daugiau nėra ką pasakyt, o jeigu kyla kokių nors klausimų, išsianalizuok šį paveikslėlį (gal suprasi, kur dalyvauji):

                          Comment


                            Parašė LC. Rodyti pranešimą
                            Savo nuomonei pareikšti gali rasti ir kitų būdų.
                            Daugiau nėra ką pasakyt, o jeigu kyla kokių nors klausimų, išsianalizuok šį paveikslėlį (gal suprasi, kur dalyvauji):

                            Atvaizdas
                            O kas čia blogai, Lietuva yra mūsų žemė, ne rusų, ir ne amerikonų. Mes neturime prarasti savo individualumo, kurį bandė ir bando užgniaužti įvairios santvarkos. Blogai tik tai, kad kartais iš žmonių atimama teisę turėti savo laisvę, kitaip tariant netoleruojami kitokių pažiūrų žmonės. Aš nepritariu kitokių asmenų diskriminacijai ir neturiu nieko prieš žmones su netradicinėmis pažiūromis, jeigu jie neturi nieko prieš mane.
                            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                            Comment


                              Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                              O kas čia blogai, Lietuva yra mūsų žemė, ne rusų, ir ne amerikonų.
                              Vadinasi, čia neturi teisės gyventi kitataučiai? Kokias tu nesąmones kalbi?
                              Blogai tik tai, kad kartais iš žmonių atimama teisę turėti savo laisvę, kitaip tariant netoleruojami kitokių pažiūrų žmonės.
                              O patys, būdami fašistais, toleruojat? Vargu. Vien tik šūkis „Lietuva - lietuviams“ daug ką pasako. Dėl tokių rėksnių ir susilaukiam gėdingos reakcijos iš lenkų, rusų, tų pačių žydų. Man yra gėda dėl tokių žmonių.
                              Aš nepritariu kitokių asmenų diskriminacijai ir neturiu nieko prieš žmones su netradicinėmis pažiūromis, jeigu jie neturi nieko prieš mane.
                              Visi taip šneka. Gaila, kad neparodo darbais.

                              Comment


                                Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                O kas čia blogai, Lietuva yra mūsų žemė, ne rusų, ir ne amerikonų. Mes neturime prarasti savo individualumo, kurį bandė ir bando užgniaužti įvairios santvarkos. Blogai tik tai, kad kartais iš žmonių atimama teisę turėti savo laisvę, kitaip tariant netoleruojami kitokių pažiūrų žmonės. Aš nepritariu kitokių asmenų diskriminacijai ir neturiu nieko prieš žmones su netradicinėmis pažiūromis, jeigu jie neturi nieko prieš mane.
                                Norai geri, bet šūkiai kvaili. Nejaugi negali ką nors orginalesnio sugalvot? Dabar toks jausmas, kad kiekvienas amerikietis ar rusas, sutiktas gatvėje bus "sudubasintas".

                                Comment


                                  Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                  Vadinasi, čia neturi teisės gyventi kitataučiai? Kokias tu nesąmones kalbi?
                                  Kas tau pasakė, kad kitataučiai negali gyventi, aš to nesakiau ir niekad nesakysiu. Čia jau prasideda mano minčių interpretacijos. Man net nesinori atsakinėti į tuos pačius banalius klausimus, ypač žinant tai ką aš apibrėžiu patriotizmo sąvoka. Kitataučiai gali gyventi Lietuvoje ir tai būtų labai sveikintinas dalykas, bet ko negali, tai atimti mūsų kultūros savitumo, papildyti ją naujais dalykais gali, bet ne atvirkščiai.

                                  O patys, būdami fašistais, toleruojat? Vargu. Vien tik šūkis „Lietuva - lietuviams“ daug ką pasako. Dėl tokių rėksnių ir susilaukiam gėdingos reakcijos iš lenkų, rusų, tų pačių žydų. Man yra gėda dėl tokių žmonių.
                                  Adresuok šį klausimą kažkam kitam, neesu fašistas, nežinau . Aš pasakysiu paprastai, man ir negras lietuvis, jei jis kalba lietuviškai, o jei ne tai tikrai ne priešas. O dėl reakcijos, tai tiek rusai tiek lenkai tiek žydai turi kur kas radikalesnių grupuočių, kodėl mes turime prisiimti visą gėda ant savęs ir atmesti kitų šalių radikalus, kodėl?negi mes esame šudų tauta? ar kaip tamsta?

                                  Visi taip šneka. Gaila, kad neparodo darbais.
                                  O ką kiti daro? Per garsiąsias gėjų eitynes buvo labai daug skųstagalvių? Man atrodo, kad daugiau buvo tų atseit normalių. Geriausias dalykas norint toleruoti žmones yra palikti juos ramybėje.
                                  Paskutinis taisė Aleksas666; 2012.02.17, 11:24.
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    /\ Tavo mintys turbūt turi teigiamą atspalvį, bet tu susidėjęs su tais, kuriems tavo pozicija visiškai neįdomi. Ir, kaip sakoma, vienas medaus lašas visos š*do statinės nepagerins. Žemas lygis.

                                    Comment


                                      Tolerantiškąjį jaunimą įžeidžia jau tai, kad išvis švenčiama Lietuvos valstybės diena, o ne kokia nors globalihomoseksualizacijos diena, nes kaip jie čia išdrįso valstybę TAUTINIU pagrindu sukurti, juk tai ši karto jau kvepia ksenofobija. O tokie epitetai kaip naciai, neonaciai, fašistai, ksenofobai, homofobai - klijuojami į kairę ir į dešinę, nes taip dabar yra populiaru, tai yra popsas ir nieko daugiau.
                                      Todėl sakau visiems, mes turime tautinę Lietuvos valstybę, kurią mums paliko bočiai ir privalome ją rūpintis, kad galėtume ją palikti ateinančioms kartoms vis dar vadinama Lietuvos vardu.
                                      Aš neliūdnas - aš blaivus

                                      Comment


                                        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                        O dėl reakcijos, tai tiek rusai tiek lenkai tiek žydai turi kur kas radikalesnių grupuočių, kodėl mes turime prisiimti visą gėda ant savęs ir atmesti kitų šalių radikalus, kodėl?negi mes esame šudų tauta? ar kaip tamsta?
                                        Gėdą prisiima visa tauta. Visam pasaulyje fašizmas yra pasmerktas ir suprantamas kaip iškrypusi ideologija. Jau nekalbant apie tokius psichinius sutrikimus kaip ksenofobija ar homobija.
                                        O kaltę dėl šitų kvailių, kurie diskretituoja visą Lietuvą turit prisiimt būtent jūs - Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga, nes nieko nedarot, kad tų kvailių jūsų pačių organizuojamose eitynėse nebūtų.

                                        Comment


                                          Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                          /\ Tavo mintys turbūt turi teigiamą atspalvį, bet tu susidėjęs su tais, kuriems tavo pozicija visiškai neįdomi. Ir, kaip sakoma, vienas medaus lašas visos š*do statinės nepagerins. Žemas lygis.
                                          Aš su niekuom neesu susidėjęs. Jeigu tau taip įdomu aš net labai susipykęs su ultradešiniųjų pažiūrų žmonėmis, dėl to, kad viešai deklaruoju savo nusistatymą prieš tokius ekstremistinius judėjimus. Kad ir kaip keista bebūtų aš kaip toks "fašistas" tavo nuomone, neturiu nei vieno draugo fašisto, ir turiu nemažai draugų pankų, kuriems kažkodėl mano idealai neatrodo tokie "fašistiški", bet čia oftopic. Kaip minėjau nesusidedu su niekuo, jei tuo pat metu žygiuoja ir fašistų karavanas, tai man vienodai.
                                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X