Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LT-LT. "Lietuva -lietuviams" ir kiti ekstremistai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    ...nes nieko nedarot, kad tų kvailių jūsų pačių organizuojamose eitynėse nebūtų.
    Auksiniai žodžiai. Man be galo gėda kad pas mus dar liko nacistų...
    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

    Comment


      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
      Gėdą prisiima visa tauta. Visam pasaulyje fašizmas yra pasmerktas ir suprantamas kaip iškrypusi ideologija. Jau nekalbant apie tokius psichinius sutrikimus kaip ksenofobija ar homobija.
      O kaltę dėl šitų kvailių, kurie diskretituoja visą Lietuvą turit prisiimt būtent jūs - Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga, nes nieko nedarot, kad tų kvailių jūsų pačių organizuojamose eitynėse nebūtų.
      Kiekvienas žmogus atsako už save, jeigu vyksta viešas renginys, į jį gali ateiti kas nori, uždrausti niekas negali.
      Flickr

      Comment


        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
        Aš su niekuom neesu susidėjęs. Jeigu tau taip įdomu aš net labai susipykęs su ultradešiniųjų pažiūrų žmonėmis, dėl to, kad viešai deklaruoju savo nusistatymą prieš tokius ekstremistinius judėjimus. Kad ir kaip keista bebūtų aš kaip toks "fašistas" tavo nuomone, neturiu nei vieno draugo fašisto, ir turiu nemažai draugų pankų, kuriems kažkodėl mano idealai neatrodo tokie "fašistiški", bet čia oftopic. Kaip minėjau nesusidedu su niekuo, jei tuo pat metu žygiuoja ir fašistų karavanas, tai man vienodai.
        Pasimetei jau pats. Pankai, fašistai - tikri lietuvių tautos išganytojai, vedantys Lietuvą teisingu keliu. Su tuo ir sveikinu. Gal kada pakeisi savo nuomonę, suprasi, kad pasaulis nėra vien lietuvių, o Lietuva irgi nepriklauso lietuviams.

        Comment


          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
          Gėdą prisiima visa tauta. Visam pasaulyje fašizmas yra pasmerktas ir suprantamas kaip iškrypusi ideologija. Jau nekalbant apie tokius psichinius sutrikimus kaip ksenofobija ar homobija.
          O kaltę dėl šitų kvailių, kurie diskretituoja visą Lietuvą turit prisiimt būtent jūs - Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga, nes nieko nedarot, kad tų kvailių jūsų pačių organizuojamose eitynėse nebūtų.
          Taip aš sutinku su tavimi, kad fašistinis judėjimas neturi būti toleruojamas ir jei aš būčiau kaip nors susijęs su LTJS organizacija aš tikrai pareikščiau savo nepasitenkinimą tokiu radikalizmo proveržiu, bet aš neesu susijęs su organizacija ir atstovauju grynai savo interesus. Paskutiniu pranešimu aš akcentavau, tai, kad Lietuva savo ruožtu padarė nemažiau, o kur kas daugiau, nei kitos šalys kaip Rusija, Lenkija ar Izraelis, kad sumažintų radikalizmą šalyje, tačiau kai, kurie žmones Lietuvoje atmeta tą dalyką, jog kitos šalys turi radikalųjį judėjimą ir vadina jas šventomis, o Lietuva smerkia, tai man toks dalykas nepriimtinas
          Paskutinis taisė Aleksas666; 2012.02.17, 11:55.
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Parašė LC. Rodyti pranešimą
            o Lietuva irgi nepriklauso lietuviams.
            Dėl šito nesutiksiu, nes Lietuva yra mūsų, o jos atsisakyti lygu, tam, kad spjauti į veidą Maironiui arba Žemaičiui.
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              Parašė LC. Rodyti pranešimą
              Pasimetei jau pats. Pankai, fašistai - tikri lietuvių tautos išganytojai, vedantys Lietuvą teisingu keliu. Su tuo ir sveikinu...
              Geras, tikrai žmogus naudoja savo nike šėtono ženklą, o avatare Lietuvos veliavos parodiją... neapsisprendęs...
              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Kiekvienas žmogus atsako už save, jeigu vyksta viešas renginys, į jį gali ateiti kas nori, uždrausti niekas negali.
                Ne, atsako tie, kurie rengia. Galiu patvirtinti, kad pagrindinę ir didžiąją dalyvių dalį sudarė minėtosios organizacijos nariai.

                Comment


                  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                  Ne, atsako tie, kurie rengia. Galiu patvirtinti, kad pagrindinę ir didžiąją dalyvių dalį sudarė minėtosios organizacijos nariai.
                  Tai puiku tuomet, tiek Sąjūdis, tiek kitos organizacijos yra smerktinos, nes juose buvo radikalų. Absurdiška smerkti organizaciją, dėl to, kad dalis jos idėjų atitiko dalį kažkokio ksenofobo iš profkės idealų. Iš to galima daryti išvada, kad smerkti reikia viską globaliai išskyrus kai, kuriuos gėjų judėjimus, kuriuos atstovauja tik patys gėjai, nors ir tarp tų pasitaiko SS legiono rūbus vilkinčių vyrukų, tuomet smerkiam visą pasaulį globaliai. Yra vienas geras pasakymas-nėra blogų tautų, yra blogi žmonės, tas pats galioja ir organizacijose.
                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                  Comment


                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                    Eisenoje gali dalyvauti, bet kas ir dėl to, kad atsiranda pora antisemitų nereikia mesti kaltinimus visiems dalyviams, LTJS tokių dalyvių netoleruoja.
                    Tai kaip vis dėlto yra ir ką ši organizacija toleruoja ir ko netoleruoja?
                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                    Paskutiniu pranešimu aš akcentavau, tai, kad Lietuva savo ruožtu padarė nemažiau, o kur kas daugiau, nei kitos šalys kaip Rusija, Lenkija ar Izraelis, kad sumažintų radikalizmą šalyje, tačiau kai, kurie žmones Lietuvoje atmeta tą dalyką, jog kitos šalys turi radikalųjį judėjimą ir vadina jas šventomis, o Lietuva smerkia, tai man toks dalykas nepriimtinas
                    Toli nenueisim jeigu lygiuosimės į Lenkiją ar Rusiją.

                    Comment


                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                      Toli nenueisim jeigu lygiuosimės į Lenkiją ar Rusiją.
                      Kokios apgailėtinos išvados...

                      Comment


                        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                        Tai puiku tuomet, tiek Sąjūdis, tiek kitos organizacijos yra smerktinos, nes juose buvo radikalų. Absurdiška smerkti organizaciją, dėl to, kad dalis jos idėjų atitiko dalį kažkokio ksenofobo iš profkės idealų. Iš galima daryti išvada, kad smerkti reikia viską globaliai išskyrus kai, kuriuos gėjų judėjimus, kuriuos atstovauja tik patys gėjai, nors ir tarp tų pasitaiko SS legiono rūbus vilkinčių vyrukų, tuomet smerkiam visą pasaulį globaliai.
                        Dar kart kartoju, kad tai nebuvo keletas išsišokėlių, o visa vieninga minia. Praktiškai visi plakatai kvepėjo fašizmu kaip ir vieningai skambėję šūkiai.

                        Comment


                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                          Tai kaip vis dėlto yra ir ką ši organizacija toleruoja ir ko netoleruoja?
                          LTJS nurodė labai aiškias sąlygas tokioms eitynėms, kad nebūtų jokių provokacijų. Niekas negali sustabdyti vieną ar kitą žmogų eiti, niekas neskenuoja smegenų tiems, kas eina tuose eitynėse. Tad apsisaugoti nuo vienokių ar kitokiu neįmanoma.
                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                          Comment


                            Parašė LC. Rodyti pranešimą
                            Kokios apgailėtinos išvados...
                            Liūdna realybė.

                            Comment


                              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                              Dar kart kartoju, kad tai nebuvo keletas išsišokėlių, o visa vieninga minia. Praktiškai visi plakatai kvepėjo fašizmu kaip ir vieningai skambėję šūkiai.
                              Parodyk nors viena plakatą, kuriame būtų fašiszmas, o ne patriotizmas savo tautai.
                              Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                              Comment


                                Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                Taip aš sutinku su tavimi, kad fašistinis judėjimas neturi būti toleruojamas ir jei aš būčiau kaip nors susijęs su LTJS organizacija aš tikrai pareikščiau savo nepasitenkinimą tokiu radikalizmo proveržiu, bet aš neesu susijęs su organizacija ir atstovauju grynai savo interesus. Paskutiniu pranešimu aš akcentavau, tai, kad Lietuva savo ruožtu padarė nemažiau, o kur kas daugiau, nei kitos šalys kaip Rusija, Lenkija ar Izraelis, kad sumažintų radikalizmą šalyje, tačiau kai, kurie žmones Lietuvoje atmeta tą dalyką, jog kitos šalys turi radikalųjį judėjimą ir vadina jas šventomis, o Lietuva smerkia, tai man toks dalykas nepriimtinas
                                Lenkijoje vyksta kone atvira Vyriausybės konfrontacija su Lenkijos futbolo Ultromis, kurie, beje, siautėjo ir Kaune. Izraelyje, jei į tave arabas mes akmenį, turesi nuleidęs galva nukulniuoti - neduokdie paliesi jį...Skirtingai negu Lietuva, kurioje tėra 3mln gyventojai, tose valstybėse gyvena keliskart daugiau žmonių, tad ir radikalizmo jose daugiau, ir priemonės kovai su juo trunka ilgiau.
                                Smerkiama, nes yra paprastas dalykas. Pražygiuoji gatvėmis,o vėliau kažkas sumuša palestinietį ar ką ten.arba numeta kiaulės galvą prie Sinagogos. Arba išpaišo pastatą svastikomis. Arba su Lietuvos šaliku einantys skinai sumuša rusakalbius, kurie rusiškai paprašo prisidegti (o gal jie turistai buvo?). Supranti, iškart šešėlis krenta ant žygiavusių asmenų, nors pripažįstu, kad galbūt jie to nedarė, bet žiniasklaidai - tai kaip šuniui kaulas, o užsienio spaudai irgi paranki opcija. Taip formuojama viešoji oponija ir kuriamas neigiamas įvaizdys. O tai jau tampa Lietuvos problema.
                                Nesuprantu nei patriotinių eitynių, nei seksualinių mažumų eitynių prasmės. Norint kažką pakeisti matyt reikia dar daugiau dirbti nei į save atkreipti dėmesįir sukelti erzilį. Uždrausti nereikia - visi esame laisvi kaip niekad, tik klausimas kyla - kokia to prasmė, jei judėjimui ir prašalaičiams, kurie prisijungė prie eisenos, pagrįstai ar nepagrįstai klijuojamos etikėtės? Sykiu klijuojama ir Lietuvai.

                                Comment


                                  Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                  Parodyk nors viena plakatą, kuriame būtų fašiszmas, o ne patriotizmas savo tautai.
                                  Visi jie toki, tik pridengti patriotizmo skraiste.

                                  Comment


                                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                    Visi jie toki, tik pridengti patriotizmo skraiste.
                                    Tai tuomet tau nebus sunku parodyti fašizmą juose
                                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                    Comment


                                      Dar vienas įrodymas, bet su aklais beprasmiška.

                                      Kauno policija apgynė žydų profesorių D. Kacą nuo nacionalistų eitynių dalyvių

                                      Comment


                                        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                        LTJS nurodė labai aiškias sąlygas tokioms eitynėms, kad nebūtų jokių provokacijų.
                                        Ką čia gini, melagi? Akivaizdu, kad net oficiali sąjungos simbolika yra paveikta fašistinių idėjų. Pati sąjunga yra viena didelė provokacija. Žodžiu, juokas tik ima beskaitant. Dar kartą pasikartosiu, jog man yra gėda, kad tokie žmonės gyvena Lietuvoje.

                                        Fone - ta pats LTJS eisena.
                                        Nacionalistų eitynes Vasario 16-ąją jis pavadino visos Lietuvos gėda.
                                        Man irgi gėda.
                                        Paskutinis taisė LC.; 2012.02.17, 12:22.

                                        Comment


                                          [QUOTE=Tomizmas;623633]Skirkit vieną kartą, kur yra patriotai ar tautininkai, o kur yra naciai ar kokie skinai. Suplaka visus į vieną krūvą, ir paskui bet kokias tautiškumo apraiškas laiko fašizmu. Nacių, kurie niekina kitas tautas ir rėkia "Lietuva lietuviams" aš irgi nepalaikau, nes 16% Lietuvos gyventojų, kaip bebūtų, yra ne lietuviai, tai ką, jie jau ne žmonės?


                                          Bet patriotizmas ir tautinė savimonė, su ta sąlyga, kad savo tauta neiškeliama aukščiau kitų, taip pat tautinknkų propaguojamos tradicinės vertybės, tradicinės šeimos, religingumas - tai yra normalus ir sveikintinas dalykas, tik aišku, kosmopolitams ir tolerastams reikia visa tai apjuodinti, nes tai kertasi su jų "vertybėmis".
                                          Kas yra apskritai vertybė? Kas pasako, jog tai yra vertybė, o tai jau nėra? Atsakant į klausimą aišku tampa, jog vieni pasilieka monopolinę teisę - kažką vadinti vertybe, o kažką už vertybės/normų ribų. Tai kas turi šią sprendžiamą monopolinę teisę nusakyti vertybių hierarchiją? Tavo taip vadinami 'tolerastai ir kosmopolitai' (nekalbu apie visokius ekstremistinius kairiuosius/anarchistus ir t.t.) iš esmės turbūt šiai eisenai neprieštarauja ir neveja su šakėmis iš gatvės eisenos dalyvių. Na bent eisenoje nemačiau nupjautų skalpų, kruvinų nosių, kaulų lūžių... Ir tai vadinama demokratija, kai visi turi teisę išreikšti savo nuomonę, kur visos vertybės iš esmės nėra aukščiau-žemiau bendram kontekste. Tau gal tai gali būti vertybė, labai gerai, jog turi savo nuomonę ir pasaulėžiūrą... bet kas tu toks kitiems asmenims, jog sakytum tai netampa vertybe, kas tavo verybej skalėj yra hierarchijos apačioj? Jėzus Kristus, Cezaris, imperatorienė Jekaterina, Hitleris, Stalinas??? Toks sakyčiau Napoleono sindromas

                                          Ir man juokingas naudojamas žargonas - tolerastai, kosmopolitai... kas čia tokie per padarai? Kaip man juos atskirti gatvėje? Čia tie, kurie nevaikšto su Lietuvos vėliava per Vasario 16d.?O tie kurie vaikšto - tai jau 'su tautine savimone'? Mažiau ieškok kažkokių 'clash of civlization'. Tai tėra sukonstruotas dalykas.

                                          Reikia skirti pelus nuo grūdų. Normalu, kai kiekviena tauta nori išlikti, išsagoti savo tradicijas, tapatybę, neištirpti kosmopolitiniame liūne. Bet kai kažkas pradeda reikšti neapykantą Lietuvoje gyvenančioms tautinėms mažumoms, ar "savintis" kokį Kaliningradą, kuris Lietuvai niekada nepriklausė (prūsai - tai ne lietuviai), tai čia jau marazmas ir normalių patriotų kompromitavimas.
                                          Kur čia kas 'tirpsta' kokiam liūne? Tokius marazmus ir lozungus rėkė ir vakaruose prieš 30 metų- bet kažkaip niekas neištirpo niekur. Ir vėl prasideda skirstymas normalūs patriotai - nenormalūs, normalūs žmonės - nenormalūs... Kokios fizinės anomalijos ar neurozės išskiria vienus kaip normalius, o kitus kaip nenormalius?

                                          Man iš viso, kažkokia mistika, kai tam tikros personos atvirai kalba kaip pasiilgsta sovietinės daktariškos dešros pusryčiams/pietums, o vakarienei 'bulbų' iš Batkos laukų, bei išreiškia meilę sovietinei sistemai - staiga persimeta į kitą kraštutinumą ir tampa prijaučiančiais tautinei savimonei, lyg nusikeliama į Smetoninius laikus ar partizanavimą. Jokio ideologinio nuoseklumo... sovietinėj visuomenėj nebuvo tokio žodžio kaip tauta ar tautinė savimonė, buvo tik internacionalus proletariatas arba sovietinė tauta. Jokio nuoseklumo...
                                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                          Dordrechtas/Haarlemas
                                          Nesebaras/Plovdivas
                                          Kiolnas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X