Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip pinigai atsiranda iš niekur.

    http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/...e-pinigais.htm
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Na, situaciją reikėtų vertinti kiek kitaip galbūt. Lietuvai trys liberalios partijos - gerokai per daug. Nuo to kenčia jos pačios. Dvi - jau visai nieko, jeigu viena bus visai liberali, o kita - pusiau liberali (aka Zuoko minimas atsakingas liberalizmas).

      Žiūrint į ateitį, tai jeigu per 5 metus neatsiras koks nors idėjinis lyderis Lietuvos politikoje, po 5 metų vykstančiuose rinkimuose Zuokas gali sulaukti gerokai daugiau palaikymo, o galbūt būti vienintelis normalus kandidatas (lyginant su dabartiniais Balčyčiais, Tomaševskiais ir Paulauskais). Žinoma, labai tikėtina, jog 2019 metais kandidatuos net 2 liberalai (Masiulis ir Zuokas). O gal dar kokie konservatoriai iškels Degutienę arba jaunesnįjį Landsbergį.
      Lietuvai apskritai užtektų 3 partijų - socdemų, liberalų ir konservatorių, nes būtent taip galima suskirstyti elektoratą pagal politines pažiūras. Visos kitos partijos tėra vieno ar kelių asmenų asmeninėms ambicijoms patenkinti.
      Paskutinis taisė Lettered; 2014.05.15, 09:25.
      Flickr

      Comment


        Parašė index Rodyti pranešimą
        Manau ir taip aišku buvo, kad uždraudus įmonėms remti partijas, įmonės ras būdų kaip paremti partijas ir pasiekti savo politinių tikslų.
        Flickr

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Manau ir taip aišku buvo, kad uždraudus įmonėms remti partijas, įmonės ras būdų kaip paremti partijas ir pasiekti savo politinių tikslų.
          Čia manau net ne įmonės, o pats garbės pirmininkas asmeniškai. Kitas dalykas, kad tą daryti taip primityviai... Kažkaip suprastėję DP sugebėjimai dirbti juodais pinigais.
          Post in English - fight censorship!

          Comment


            Jie niekada daug geresni ir nebuvo. Jo raktas į sėkmę yra ne kažkokios nesusekamos schemos, o sugebėjimas daryti spaudimą teisėsaugai (nuo tyrimo iki teismo ir Seimo), kad nesidarbuotų pernelyg greitai.

            Comment


              Kaip supratau, nepilnamečiams uždraudė pirkti kavą ir arbatą. Coffe inn jaunimą pakeis brandūs žmonės, o tėvai kavos į parduotuvę turės nueiti nusipirkti patys. Kavos automatų savivinkai turės arba primontuoti kokius tapatybės kortelių skaitytuvus arba prie kiekvieno po darbuotoją, tikrinantį amžių (bus kur įsidarbinti atleistoms Coffe inn baristoms ).

              "Psssst, dėdę, gal galit nupirkti vidutinę cafe latte?"

              http://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/...lnameciams.htm
              Post in English - fight censorship!

              Comment


                Kandidatas i prezidentus su savo chebryte... kazkoks košmaras butu!
                Z.Balčytis su V.Uspaskichu juokavo ir kartu kėlė šampano taures
                http://tv.lrytas.lt/?id=13998727991398062601
                Paskutinis taisė Romas; 2014.05.18, 19:16. Priežastis: Plika nuoroda be pavadinimo
                Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                Comment


                  Kai tapo netinkamas konservatoriams, tapo tinkamas senamnamui
                  Man jis pasidarė įdomus, kai buvo išmestas iš posto už kaltinimus, kurie vėliau pasirodė iš piršto laužti.
                  Kandidatas i prezidentus su savo chebryte... kazkoks koshmaras butu!
                  Yra kandidatė, kuri nei geria, nei apskritai bendrauja .

                  Comment


                    Ir yra kandidatas, kuriam teistas asmuo plekšnoja per petį. Dar man patiko Butkevičiaus elgesys, kai kvietė prisėsti prie stalo su Uspakichu, Balčyčiu ir Bradausku.

                    Comment


                      Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                      Man jis pasidarė įdomus, kai buvo išmestas iš posto už kaltinimus, kurie vėliau pasirodė iš piršto laužti.

                      .
                      Galime padaryti tokią sunkiai suvokiamą prielaidą kad kaltinimai iš piršto laužti, tebūnie taip. Tačiau mano nuomone jis yra elementariai pernelyg kvailas būti Lietuvos Respublikos Prezidentu.

                      Comment


                        Tačiau mano nuomone jis yra elementariai pernelyg kvailas būti Lietuvos Respublikos Prezidentu.
                        Su šituo sutinku - tokių "charizmatiškų" asmenų buvimas tokiuose postuose tik atspindi ribotą politikų asortimentą.
                        Ir yra kandidatas, kuriam teistas asmuo plekšnoja per petį.
                        Su koalicijos partneriais bendrauti tai reikia, Paulausko balsų irgi reikia . O teismo procesas suaktyvėjo tik po sėkmingų Seimo rinkimų. Jei Darbo partija būtų surinkusi tiek, kad nepretenduotų į jokias koalicijas, jos buhalterija niekam nerūpėtų. Nesu nei Pakso, nei Uspaskicho mylėtojas - noriu pasakyti, kad teisėsauga politikuoja pagal poreikius. Jei dirbtų normaliai, Uspaskichas turbūt nebūtų spėjęs net partijos sukurti. O dabar visos partijos teismas nebloga "reklama" šaliai.
                        Paskutinis taisė senasnamas; 2014.05.15, 18:51.

                        Comment


                          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                          O teismo procesas suaktyvėjo tik po sėkmingų Seimo rinkimų. Jei Darbo partija būtų surinkusi tiek, kad nepretenduotų į jokias koalicijas, jos buhalterija niekam nerūpėtų.
                          Netiesa. Šimtą kartų aptarta, kad suaktyvėjo artėjant senaties terminui. Baik meluot.

                          Comment


                            Ar teisėsauga visada laukia senaties termino ir tik jam priartėjus ima dirbti?

                            Comment


                              Parašė balietis Rodyti pranešimą
                              Ir yra kandidatas, kuriam teistas asmuo plekšnoja per petį. Dar man patiko Butkevičiaus elgesys, kai kvietė prisėsti prie stalo su Uspakichu, Balčyčiu ir Bradausku.
                              Tai poto sedejo, gerasis ketvertukas Bradauskas, Uspaskichas, Butkevicius ir sestiorke Balcytis sone

                              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                              Yra kandidatė, kuri nei geria, nei apskritai bendrauja .
                              Cia kazkoks rusiskas poziuris: gerti, bendrauti, pulti glebesciuotis ir t.t. Kas ka mato, as tame matau tik pliusus. Cia gal nuo gyvenimo skandinavijoje man itaka tokia.
                              Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                              Comment


                                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                Ar teisėsauga visada laukia senaties termino ir tik jam priartėjus ima dirbti?
                                Na pasiskaityk temą. 100 kartų aiškinta apie neliečiamumus, "ligas" ir t.t. Kai pamatė, kad nenumaldomai artėja senatis, tai berods Vonžutaitei net psichiatrinę ekspertizę skyrė. Ar tau geriau būtų buvę, jei vis tik būtų senatis ir visi išleisti tai bylai valstybės pinigai būtų nuplaukę veltui?

                                Comment


                                  Tai ką, artėjant rinkimams į Europos parlamentą teko išstudijuoti dviejų man imponuojančių partijų sąrašus - Liberalų sąjūdį bei TS-LKD. Pirmasis mane nuvylė, nes vienintelis P. Auštrevičius vertas mano dėmesio, o dar kai pamačiau tarp kandidatų tėvo ir sūnaus tandemą, tai apsisprendžiau, kad Gentvilų šeimos ten matyti nenoriu.
                                  Atkritimo būdu liko vienintelė partija iš pateiktųjų, bent Saudargų šeimynėlė turėjo supratimo ir nepateikė savo kandidatūrų kartu, tas džiugina, blaivus protas šioje partijoje tikrai yra

                                  Dėl G. Landsbergio, tai vienareikšmiškai, ateinančius penkerius metus, savo gebėjimus turėtų Lietuvoje rodyti. Tačiau tikrai suprantu, kad į Parlamentą jis pateks, pirštais rodyti nereikia kodėl.
                                  Paskutinis taisė Irma; 2014.05.21, 14:26.
                                  *******
                                  Miestai.net Fb

                                  Comment


                                    Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                    Tai ką, artėjant rinkimams į Europos parlamentą teko išstudijuoti dviejų man imponuojančių partijų sąrašus - Liberalų ir centro sąjungos bei TS-LKD. Pirmasis mane nuvylė, nes vienintelis P. Auštrevičius vertas mano dėmesio, o dar kai pamačiau tarp kandidatų tėvo ir sūnaus tandemą, tai apsisprendžiau, kad Gentvilų šeimos ten matyti nenoriu.
                                    Atkritimo būdu liko vienintelė partija iš pateiktųjų, bent Saudargų šeimynėlė turėjo supratimo ir nepateikė savo kandidatūrų kartu, tas džiugina, blaivus protas šioje partijoje tikrai yra
                                    Na, kiek teko girdėti šis ponulis nupirko motinai butą senamiestyje virš restorano ir paskui restoraną teko uždaryti, gadino aplinką motinai. Kaip tai reiktų pavadinti?

                                    Comment


                                      Jis buvo derybu grupes vadovas, kai Lietuva sutiko uzdaryti Ignalinos AE tokiom salygom, kad dar ilgai "riaugesim"

                                      Comment


                                        nes vienintelis P. Auštrevičius vertas mano dėmesio
                                        Ar tas betautis Europos federalistas, "išsiderėjęs" atominės elektrinės uždarymą?

                                        Comment


                                          Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                          Na, kiek teko girdėti šis ponulis nupirko motinai butą senamiestyje virš restorano ir paskui restoraną teko uždaryti, gadino aplinką motinai. Kaip tai reiktų pavadinti?
                                          Sutapimu? Nežinau, nesu įsigilinusi tiek giliai į šio "ponulio" asmeninį gyvenimą bei jo peripetijas.

                                          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                          Ar tas betautis Europos federalistas, "išsiderėjęs" atominės elektrinės uždarymą?
                                          Ten visa grupė buvo labai paslaugi ES, vien dėl to, kad tik priimtų. Nesiderėjo, jei atvirai, o priėmė sąlygas, kurias diktavo. Kitą vertus Lietuvai labai trūko svorio tam tikruose sprendimuose, pasitikėjimo savimi, patirties beje irgi. Dabar, manau, būtų kitaip.
                                          Paskutinis taisė Irma; 2014.05.21, 10:41.
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X