Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie autorines teises, cenzūrą ir sekimą internete

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Tie, kurie čia skiedžia, kad privatumas nieko tokio...
    Demokratija išsigimsta ir ji ims kontroliuoti žmones vis labiau. Tam yra dabar puikios technologinės galimynės. Ateityje jų bus dar daugiau. Valdantieji visada nori gerai kontroliuoti valdomuosius. Ir jie to neatsisakys, nors iki užkimimo bliautų apie demokratiją ir žmogaus teises.
    Aš jūsų klausiu - kai kiekvienam po oda ims kišti čipus, kurių pagalba kiekvienas bus sekamas 24val, jūs irgi sakysite, kad tai tik į naudą???
    Tai jau dabar slėptis po devyniais užraktais kad manęs niekas niekaip nerastų? Kad ir kaip bedarytum, vistiek kas norės, tas ir ras betkokiais būdais. Ir išvis, kam dėl to pergyventi?
    Paskutinis taisė spirit; 2012.01.22, 20:26.
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      #42
      Parašė Taut. Rodyti pranešimą
      Vaikštai dažnai po viešnamius, ar prie darželių dažnai vaikus su žiūronais nuogas stebi?
      Panašaus atsakymo ir tikėjausi. Bukai kvailo. Ir tokie kaip tu dar DRĮSTA kalbėti apie demokratiją??? Šiaurės Korėja yra rojus, palyginus su tuo, kas būtų, jei visus dermokratiški Vakarai sučipuotų ir sektų.

      Comment


        #43
        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Panašaus atsakymo ir tikėjausi. Bukai kvailo. Ir tokie kaip tu dar DRĮSTA kalbėti apie demokratiją??? Šiaurės Korėja yra rojus, palyginus su tuo, kas būtų, jei visus dermokratiški Vakarai sučipuotų ir sektų.
        Na gi, na gi. Kur aš kalbėjau apie demokratiją?
        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

        Comment


          #44
          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          Tai jau dabar slėptis po devyniais užraktais kad manęs niekas niekaip nerastų?
          O kodėl tavęs kas turėtų lengvai surasti tie, ko tu nepažįsti? Tie, kas turi piktų kėslų?

          Comment


            #45
            Parašė Taut. Rodyti pranešimą
            Na gi, na gi. Kur aš kalbėjau apie demokratiją?
            Kažkaip iš visų tavo pranešimų forume panašia tema nesusidariau nuomonės, kad esi už diktatūrą...

            Comment


              #46
              O kvaili yra nesugebėjimai argumentuoti, kuom visokie čipai apsunkins kad ir tavo paties gyvenimą. Primeni man moteris abortų šalininkes - kvailo, radikalaus individualizmo pavyzdys.
              „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

              Comment


                #47
                Aš tau dar kartą kartoju - negi nesuprati - visi bus stebimi 24 val. Čia ne internetas ir ne mobilus telefonas, kurį galima palikti ir "išnykti"... Gal nori pabandyti, ką reiškia būti sekamam. Važiuok į JAV ir nusikalsk. Gal ir gausi šansą išbandyti tai, jei neįkiš į zoną per pedikus...

                Comment


                  #48
                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  O kodėl tavęs kas turėtų lengvai surasti tie, ko tu nepažįsti? Tie, kas turi piktų kėslų?
                  O kokia tikimybė, kad iš manęs kažkas darys atpirkino ožį? 1 iš 1.000.000.000. O be to ir mano kaltės niekas nesugebės įrodyt.
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    #49
                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    Aš tau dar kartą kartoju - negi nesuprati - visi bus stebimi 24 val. Čia ne internetas ir ne mobilus telefonas, kurį galima palikti ir "išnykti"... Gal nori pabandyti, ką reiškia būti sekamam. Važiuok į JAV ir nusikalsk. Gal ir gausi šansą išbandyti tai, jei neįkiš į zoną per pedikus...
                    Taigi, vadinasi čipas vykdo savo tiesioginę funkciją ir padeda sulaikyti nusikaltusius asmenis.
                    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                    Comment


                      #50
                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      Tie, kurie čia skiedžia, kad privatumas nieko tokio...
                      Demokratija išsigimsta ir ji ims kontroliuoti žmones vis labiau. Tam yra dabar puikios technologinės galimynės. Ateityje jų bus dar daugiau. Valdantieji visada nori gerai kontroliuoti valdomuosius. Ir jie to neatsisakys, nors iki užkimimo bliautų apie demokratiją ir žmogaus teises.
                      Aš jūsų klausiu - kai kiekvienam po oda ims kišti čipus, kurių pagalba kiekvienas bus sekamas 24val, jūs irgi sakysite, kad tai tik į naudą???
                      Tai kad nereikia jokių čipų. Mano (ir tavo) buvimo vieta ir taip yra žinoma pagal mobiliojo telefono signalą, miestuose pilna kamerų, daug kas naudojasi e.bilietais, bankų kortelėmis. Visa šita informacija praktiškai gali nustatyti tavo buvimo vietą 24/7 ir netgi nustatyti ką daugmaž veikei, ką pirkai ir t.t.. So what?
                      Bent man gyvenimas nuo to nepablogėjo.

                      Comment


                        #51
                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                        O kokia tikimybė, kad iš manęs kažkas darys atpirkino ožį? 1 iš 1.000.000.000. O be to ir mano kaltės niekas nesugebės įrodyt.

                        Kokią kaltę? Kaltę įrodyti bus lengviau. Taip, čipuoti galima būtų tik nusikaltėlius, bet ne visus.
                        O tu nori, kad tave dabar nuolat sektų žmonės? Ir kuo tai blogiau nuo to, kad seks elektroniškai???

                        Comment


                          #52
                          Parašė Taut. Rodyti pranešimą
                          Taigi, vadinasi čipas vykdo savo tiesioginę funkciją ir padeda sulaikyti nusikaltusius asmenis.
                          Kiekvienas laikomas nusikaltėliu. Kiekvienas. O čipas padeda greičiau nusikaltėlį išsiaiškinti. Bet dar kartą kartoju, kad kiekvienas laikomas nusikaltėliu iš anksto ir tik laukiama momento, kada jį bus galima apkaltinti bei pasodinti.

                          Comment


                            #53
                            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                            Kokią kaltę? Kaltę įrodyti bus lengviau. Taip, čipuoti galima būtų tik nusikaltėlius, bet ne visus.
                            O tu nori, kad tave dabar nuolat sektų žmonės? Ir kuo tai blogiau nuo to, kad seks elektroniškai???
                            Jei aš nieko nenusikalstu, tai ko man pergyventi kad mane kažkas seks? Tegul. Gi nelįs Jie pas mane į lovą vidury nakties.
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              #54
                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Kiekvienas laikomas nusikaltėliu. Kiekvienas.
                              Ir mergaitė?
                              „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                              Comment


                                #55
                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Tai kad nereikia jokių čipų. Mano (ir tavo) buvimo vieta ir taip yra žinoma pagal mobiliojo telefono signalą, miestuose pilna kamerų, daug kas naudojasi e.bilietais, bankų kortelėmis. Visa šita informacija praktiškai gali nustatyti tavo buvimo vietą 24/7 ir netgi nustatyti ką daugmaž veikei, ką pirkai ir t.t.. So what?
                                Bent man gyvenimas nuo to nepablogėjo.
                                Tai nėra šimtaprocentinė kontrolė. Telefoną gali palikti, išjungti. Kamerų nėra tiek daug, užkampyje jų iš viso nėra, kaime taip pat. Bankų kortele nesinaudojama nuolat ar netgi kasdien... Kiti jos net neturi.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Taut. Rodyti pranešimą
                                  Ir mergaitė?
                                  Dar kartą kartoju - kiekvienas, kas turi čipą. O kas jo neturės toje visuomenėje bus labai didelis nusikaltėlis.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                    Dar kartą kartoju - kiekvienas, kas turi čipą. O kas jo neturės toje visuomenėje bus labai didelis nusikaltėlis.
                                    Kokioje "toje"? Ir kaip tu galvoji paprasčiausi kaimo ar miesto žmonės supras kas iš aplinkinių turi čipą, o kas ne?
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Al1
                                      Aš jūsų klausiu - kai kiekvienam po oda ims kišti čipus, kurių pagalba kiekvienas bus sekamas 24val, jūs irgi sakysite, kad tai tik į naudą???
                                      O Dieve, kaip aš nekenčiu to hiperbolizavimo. Kodėl iš karto pradedi kalbėti apie čipus, kai kalba tepasisuka apie facebooką? Žinoma, čypuoti visus piliečius būtų jau per drąsus ir kvailas valdžios žmogelių žingsnis. Niekas nesakytų, kad nieko tame blogo. Bet nėra to ir nebus. O jei tas apyrankės uždedamos nusikaltėliams- tai kas čia blogo? Jei jau nusikaltai, nesitikėk, kad tau paliks visas pilietines teises.

                                      Parašė John

                                      Tai kad nereikia jokių čipų. Mano (ir tavo) buvimo vieta ir taip yra žinoma pagal mobiliojo telefono signalą, miestuose pilna kamerų, daug kas naudojasi e.bilietais, bankų kortelėmis. Visa šita informacija praktiškai gali nustatyti tavo buvimo vietą 24/7 ir netgi nustatyti ką daugmaž veikei, ką pirkai ir t.t.. So what?
                                      Bent man gyvenimas nuo to nepablogėjo.
                                      Saugumo atžvilgiu gyvenimas net pagerėjo.
                                      Paskutinis taisė Vilnietizz; 2012.01.22, 20:53.
                                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                        Kokioje "toje"? Ir kaip tu galvoji paprasčiausi kaimo ar miesto žmonės supras kas iš aplinkinių turi čipą, o kas ne?
                                        Ar tu pirmokėlis??? Valdžios organai kontroliuos, taip, kaip dabar kontroliuojama, ar turi pasą. Be čipo būsi niekas. Į darbą nepriims, banko kortelių iš viso gali nebereikėti - jos bus čipe, o pinigai tik elektroniniai. Nieko nenusipirksi. Ir ką - tik po konteinerius knistis beliks?

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Be čipo būsi niekas. Į darbą nepriims, banko kortelių iš viso gali nebereikėti - jos bus čipe, o pinigai tik elektroniniai. Nieko nenusipirksi. Ir ką - tik po konteinerius knistis beliks?
                                          Tai kur gi tavo džiaugsmas? Sugrįš seni geri laikai, turėsi partinio bilieto ekvivalentą, tik implantuotą po oda, modernų.
                                          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X