Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2011 m. Lietuvos gyventojų surašymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Čikupakas
    replied
    Paskutinė emigracijos banga yra didelio nedarbingumo Lietuvoje pasėkmė. O dėl to jau reikia kaltint mūsų Seimą ir Vyriausybę. Emigravę kažin ar jau grįš, o, kad gimstamumas pralenks mirtingumą galima tik pasvajot. Na, bet čia jau offtopic`as..

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė rat
    Nebūtų perkamosios galios, nes jei ne emigracija nedarbas būtų didesnis.
    puse tų bedarbių geriau gyvena, už vidutinį lietuvį. Tad perkamoji galia tikrai būtų didesnė

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė rat
    Lietuva turėtų savo problemas spręsti pati, o ne permetinėt kažkam kitam. Koks "tolkas" dirbti Lietuvoje pvz. pardavėja už kokius 800 Lt?
    "Tolkas" toks, kuo daugiau gyventojų tuo didesnė perkamoji galia, maisto kainos neauga taip sparčiai, jeigu iš vis auga, mokesčių surenkama daugiau, kas leidžia vystyti šalies gerovę(na žinoma apie mūsų valdžia patyliu), didesnis užsienio investicijų potencialas ir t.t.

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė rat
    Tai geriau būtų jei 30% gyvųjų resursų sėdėtų be darbo?
    Europa turi kurti darbą visose bloko šalyse, o ne permetinėt žmonių masės ten ir taip yra žmonių kurie galėtų dirbti, o ne veltėdžiauti

    Komentuoti:


  • Geex
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Normali antraštė, faktų juk nepaneigsi, kad gyventojų mažėja gana sparčiai.
    Ups, pasitaisė truputuka žurnalistai, pradžioje rašė apie "Vos virš dviejų milijonų.." Na o kas dėl faktų, tai liūdna aišku, tiesa aš manau kad vis dar bus virš 3 milijonų, bet matyt ne ypač daug virš.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Geex Rodyti pranešimą
    Būtent, bet ANTRAŠTĖ sako ką kito T.y. tipinis LR stiliukas
    Normali antraštė, faktų juk nepaneigsi, kad gyventojų mažėja gana sparčiai.

    Komentuoti:


  • Geex
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Jokio čia skandalo nėra, tik preliminarūs duomenys.
    Būtent, bet ANTRAŠTĖ sako ką kito T.y. tipinis LR stiliukas

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Geex Rodyti pranešimą
    Lietrytis jau rado naują skandalą, skaitom.
    Jokio čia skandalo nėra, tik preliminarūs duomenys.

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė Geex Rodyti pranešimą
    Lietrytis jau rado naują skandalą, skaitom.
    Ir ką dabar kaltinti, ar seimą ar europą ar mus pačius. Man atrodo, jog šiuo atvėju europą veikia prieš mūsų pačių interesus. Vokietija, Anglija ir kitos valstybės elgiasi net labai savanaudiškai, jos galėtų riboti emigraciją ir skatinti vystytis tas bloko šalis iš kurių emigruojama, juk to ir siekėmė įstodami į ES, tačiau dabar vietoj to, kad vystytumes visapusiškai, mes prarandame savo didžiausia turtą ir poticianlą-"gyvuosius resursus". Dar tragiškiau tai, kad Vokietijoje yra 80mln. žmonių, kurie vietoj to, kad dirbtų gyveną iš pašalpų, o vargšai lietuvaičiai, latviai ir estai už juos atidirbinėja, o ir Anglijoje lygiai tas pats. Šiuo aspektu aš esu labai nusivylęs ES, nes daugiau duodame nei gauname.

    Komentuoti:


  • Geex
    replied
    Lietrytis jau rado naują skandalą, skaitom.

    Komentuoti:


  • Zorro
    replied
    Surašyta dar 417.000 Lietuvos gyventojų
    VZ.LT

    Per pirmąją surašymo savaitę, kai būstus lanko surašinėtojai ar gyventojai patys atvyksta į surašymo skyrius, surašyta 417.000 gyventojų ir 185.000 būstų, skelbia Statistikos departamentas.

    Komentuoti:


  • Gytaz
    replied
    Internetu susirašė daugiau kaip 1 milijonas Lietuvos gyventojų

    Komentuoti:


  • vap
    replied
    Parašė lietus Rodyti pranešimą
    Ydomiai čia bus su tuo surašymu, oficialiai skelbiama, kad tie kas susirašė elektroniniu būdu, tai surašinėtojas pas juos neužeis, bet iš kur surašinėtojas žinos, kiek žmonių bute gyvena, jeigu pavyzdžiui 2 susirašė elektroniniu būdu, o gyvena 3.
    Paprastai. Remsis oficialiai deklaruota gyvenamąja vieta. Jei bute oficialiai gyvena du ir abu susirašė elektroniniu būdu į tą butą neis.

    O tas trečiasis vadinasi deklaravęs gyvenamąją vietą kitur. Jei nebus jis susirašęs deklaruotoje vietoje, ar kurioje kitoje, tai eis į tą butą, kuriame oficialiai deklaravęs (pas tėvus, senelius ar dar kur).

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Paskutinis e-surašymo klausimas yra - ar visi namų ūkio gyventojai surašyti elektroniniu būdu. Jei patvirtini, kad taip - surašinėtojas nebeis. Jei pažymi, kad ne visi - informuoja, kad balandžio mėn. apsilankys surašinėtojas surašyti likusių.

    Komentuoti:


  • vap
    replied
    Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
    Nieko as nemaisau, tam paciam one.lt tik uzsiregistraves buvau pacioj pradzioj, kaip nemokami sms buvo Faktas, kad mano nuomone, jei jau daro anketa, tai kazka issamesnio buvo galima paklaust.
    Tai, kad dabar pusė žmonių piktinasi, kad reikalauja pateikti per daug asmeniškus duomenis. Tai jei paprašytų dar daugiau, tai visai pasiustų.

    Komentuoti:


  • lietus
    replied
    Ydomiai čia bus su tuo surašymu, oficialiai skelbiama, kad tie kas susirašė elektroniniu būdu, tai surašinėtojas pas juos neužeis, bet iš kur surašinėtojas žinos, kiek žmonių bute gyvena, jeigu pavyzdžiui 2 susirašė elektroniniu būdu, o gyvena 3.

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Parašė music Rodyti pranešimą
    O nemaišai gyventojų surašymo anketų su draugas.lt pažinčių anketom?
    Ir ką rašytum? Kad patinka žiūrėti televizorių, o muziką mėgsti pagal nuotaiką? Ech, one.lt laikų jaunimas..
    Nieko as nemaisau, tam paciam one.lt tik uzsiregistraves buvau pacioj pradzioj, kaip nemokami sms buvo Faktas, kad mano nuomone, jei jau daro anketa, tai kazka issamesnio buvo galima paklaust.

    Komentuoti:


  • music
    replied
    Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
    Cia man vienam ar ir kitiems atrodo, kad surasymas, visiskai neiformatyvus? 3asmenu seimai uztruko gal kokias 10minuciu. Ilgiausiai uztruko surasyt tevu darbovietes adresus Daugiau: koks tikejimas, kokios pareigos, ar vede ir pan.. Jokiu uzsiminimu apie pajamas, pomegius.. Tokia info, kam reikia, paciam manau nesunku gaut turint priejima..
    O nemaišai gyventojų surašymo anketų su draugas.lt pažinčių anketom?
    Ir ką rašytum? Kad patinka žiūrėti televizorių, o muziką mėgsti pagal nuotaiką? Ech, one.lt laikų jaunimas..

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Cia man vienam ar ir kitiems atrodo, kad surasymas, visiskai neiformatyvus? 3asmenu seimai uztruko gal kokias 10minuciu. Ilgiausiai uztruko surasyt tevu darbovietes adresus Daugiau: koks tikejimas, kokios pareigos, ar vede ir pan.. Jokiu uzsiminimu apie pajamas, pomegius.. Tokia info, kam reikia, paciam manau nesunku gaut turint priejima..

    Komentuoti:


  • vap
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Dar keisčiau atrodo ribotas elektroninio surašymo laikas. Juolab surašinėtojai vaikščios dar tik už mėnesio. Ar sunku palikti sistemą veikiančią ir taip sutaupyti pinigų (prasta idėja . Nebent planuojama atlikti viską brangiausiai pagal vieną iš prastesnių variantų. O dar giriamasi sparčiais internetais, aprėptimi, skverbtimi ir pan.
    Nežinau, kaip yra iš tiesų, tai daugiau spėjimai.

    1. Galbūt dar neatspausdinti surašymo lapai (t.y. atspausdinta dalis, o kitą trūkumą ruošiamasi spausdinti tada kai bus bent preliminarūs rezultatai).
    2. Kad ir tų pačių blankų išvežiojamas (koks tikslas nuvežti tiek, kad galėtų susirašyti 100%, jei tai jau 30% padarė elektroniniu būdu).
    3. Suplanuoti surašinėtojų darbą. Juk paskirsčius iš anksto vėliau vieniem gali būti labai didelis krūvis, kitiem jo visai nebūti.

    Žinoma nežinau ar tam reikia mėnesio ir pan., bet matant kas darosi dabar, tai manau logiškas žingsnis. Kažkodėl visi puolė susirašinėti likus 24 val. iki pabaigos.

    Komentuoti:

Working...
X