Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2011 m. Lietuvos gyventojų surašymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Gytaz
    replied
    O man asmeniškai tai tiesiog labai įdomi statistika, šio surašymo laukiau jau ilgai, todėl norėtųsi, kad duomenys būtų kiek įmanoma tikslesni.

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
    Surašymo duomenys gali turėti įtakos galimų investuotojų ir pačių Lietuvos žmonių nuomonei apie mūsų valstybę. Todėl manau, kad tai - pakankamai svarbus dalykas.
    Ir netgi ne nuomonė yra svarbiausia. Surašymas daromas tam, kad būtų aiški šalies demografinė, socialinė situacija kas turi labai didelės įtakos valstybės valdymui.

    Komentuoti:


  • Gytaz
    replied
    Surašymo duomenys gali turėti įtakos galimų investuotojų ir pačių Lietuvos žmonių nuomonei apie mūsų valstybę. Todėl manau, kad tai - pakankamai svarbus dalykas.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Koks skirtumas, kiek susirašė? Juk esmė kiek gyvena, o ne kiek susirašė. Pusė susirašusių per internetą gal jau 10 metų gyvena užsienyje. Nesukit labai galvos dėl to surašymo.

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    /\ siaubas kiek daug tokių gali būti, nes sodai smarkiai urbanizuoti, vien aplink Kauną juk kiek tokių... ta prasme man asmeniškai žinomų, o per visą Lietuvą gali susidaryti nemenkas skaičius

    Komentuoti:


  • toleranceofculture
    replied
    Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
    Kažkada teko paskaitinėti delfio komentarus šia tema. Tai populiariausi komentarai buvo, kad statistikos departamentas meluoja, kad šie duomenis nebus naudojami niekam kitam išskyrus statistikai ir kad iš tikrųjų valdžia turi kažkokių slaptų planų, kaip kažkam už kažką kažkokių baudų duot.
    Aš tą patį girdėjau atvaževęs į sodą kai bendravau su kaimynu. Yra taip. Jie gyvena sodų bendrijoj, kur oficialiai gyvenamasis plotas yra 15m2. ir tinka gyventi tik vasarą. Bet jie tą plotą prasipletė iki ~150m2, įsirengė patogumus, apšilinimą ir t.t.. o jokių leidimų tam neturi, tai vat ir bijojo susirašyt kad kas nežinotų jog nelegaliai kas nors pastatyta. Ir kiek girdėjau tokių namų soduose yra labai daug. O konkrečiai šiuo atveju žmonės susirašė internetu senelių bute, o surašinėtojų neįsileido.

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    /\ jau tie lietuviai...

    Komentuoti:


  • Gytaz
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą
    Bet tai kas čia per nenoras dalyvauti surašyme, kad net baudomis tenka varyti?
    Kažkada teko paskaitinėti delfio komentarus šia tema. Tai populiariausi komentarai buvo, kad statistikos departamentas meluoja, kad šie duomenis nebus naudojami niekam kitam išskyrus statistikai ir kad iš tikrųjų valdžia turi kažkokių slaptų planų, kaip kažkam už kažką kažkokių baudų duot.

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
    Šiandien per radiją girdėjau, kad žmonėms sužinojus, kad už piktybinį atsisakymą susirašyti gresia baudos, žmonės ėmė plūsti į [ten, kur žmonėms, norintiems susirašyti, dabar reikia eiti (?) ] ir, ko gero, vis dėlto pasieksim tuos 3 milijonus.
    Bet tai kas čia per nenoras dalyvauti surašyme, kad net baudomis tenka varyti?

    Komentuoti:


  • Gytaz
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Labai geras straipsnis

    Š.Navickis. Patys sau priešai
    Viso straipsnio neskaičiau, bet pacituota vieta - nieko gero. Atrodo, tarsi eilinis runkelis, sėdėdamas darbo biržos koridoriuje, būtų parašęs. Argumentų - visiškas 0, tik dergimas ir skambios frazės, visados patinkančios runkeliams bei visokiems paleckiukams ir co.

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
    Šiandien per radiją girdėjau, kad žmonėms sužinojus, kad už piktybinį atsisakymą susirašyti gresia baudos, žmonės ėmė plūsti į [ten, kur žmonėms, norintiems susirašyti, dabar reikia eiti (?) ] ir, ko gero, vis dėlto pasieksim tuos 3 milijonus.
    Čia matyt tie visi žiopliai kur nesidomi kas vyksta Lietuvoj, neskaito žiniasklaidos, o žiūri tiktai sau po nosim..

    Komentuoti:


  • Gytaz
    replied
    Šiandien per radiją girdėjau, kad žmonėms sužinojus, kad už piktybinį atsisakymą susirašyti gresia baudos, žmonės ėmė plūsti į [ten, kur žmonėms, norintiems susirašyti, dabar reikia eiti (?) ] ir, ko gero, vis dėlto pasieksim tuos 3 milijonus.

    Komentuoti:


  • Recoiler
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Labai geras straipsnis

    Š.Navickis. Patys sau priešai
    Kas tas Navickis iš viso toks yra? Paskutiniu metu labai lenda... ir raudonais kvepia beskaitant...

    P. S. aš asmeniškai vaikutį į gyvenimą paleidinėčiau turėdamas gera finansinį fundamentą, jokios socialinės išmokos už vaiką manes nepaskatintų to daryti... O ką skatina gimdyti manau ir taip aišku..

    Komentuoti:


  • music
    replied
    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    . O dėl mokesčių praradimo - galima sutikti, tačiau priešingu atveju kaimams ir mažesniems miestams bei miesteliams būtų visai striuka. Taigi, reikia arba demokratiškai priversti keisti registracijos vietą, arba keisti mokesčių perskirstymo tvarką.
    Nebūtinai. Kartais miestai ir miesteliai atrodo geriau nei didmiesčiai. Utena, Telšiai puikiai susitvarkė parkus, net ir: http://www.zarasai.lt/naujiena_salak...nstrukcija_466 o Vilniuje nesukrapšto varganų keliolikos mln. Sereikiškėms. Jau 20 metų...

    Gaunasi juk sutvarkyti Sereikiškes nuo kiekvieno vilniečio reiktų 25 litų, o Salake darbų apimtis- 1000lt/gyv.

    http://infodiena.lt/Europos-Sajungos...127627rss.html

    Miestui — 45 milijonai litų ES paramos. Dėl didelės darbų apimties Masčio ežero pakrančių tvarkymas suskirstytas į etapus, o šie – į eiles. Telšių, kaip regiono centro, ekonominiam vystymui skirta 45 milijonai litų Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos. Kartu su valstybės bei Savivaldybės indėliu ši suma yra daugiau nei 50 milijonų litų.
    O prieš 10 metų 20 mln. litų užteko atgaivinti visą Vilniaus Senamiestį. Deja dabar Vilnius visiškai nuskurdo ir niekam pinigų visiškai neturi, užtat Šilutė turėtų grąžėti
    Sostinės savivaldybės duomenimis, iki praėjusių metų spalio 1 dienos Vilniuje buvo surinkta 448 mln. litų gyventojų pajamų mokesčio, 207 mln. litų buvo paskirstyti kitoms savivaldybėms pagal mokesčių mokėtojų gyvenamąją vietą.

    Šiaulių savivaldybei teko 46 mln. litų, Panevėžiui - 36 mln., Telšių savivaldybei - 12 mln., Tauragei - 11 mln., Šilutei - 10 mln. litų Vilniuje surinkto gyventojų pajamų mokesčio.
    http://www.diena.lt/naujienos/miesta...tatymas-324758

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Labai geras straipsnis

    Š.Navickis. Patys sau priešai

    Šiuo požiūriu, sprendžiant pagal gautą rezultatą, visos iki vienos Lietuvos Respublikos vyriausybės gali varžytis tik vienu aspektu – kiek kuri padarė žalos tautos kultūrai ir genofondui. Labai stengdamasis šiokių tokių pateisinimų randu nebent – ar ne keista? – buvusiai mažumos Vyriausybei, skyrusiai žymią pagalbą šeimoms, gimdančioms ir auginančioms vaikus. Dabar ši nuostata vadinama „lėšų švaistymu“. Tačiau gimstamumas tuo laikotarpiu buvo pastebimai padidėjęs.
    Nūdieniai prioritetai akivaizdžiai kiti. Šiai Vyriausybei rūpi kaip nors subalansuoti biudžeto eilutes. Jei kadencija Lietuvoje būtų ne keturi, o kokie dvidešimt metų, žiūrėk, subalansuotų taip, kad gautųsi ideali pusiausvyra – visose grafose būtų nuliai. Tarp jų ir toje, kur nurodomas gimimų skaičius. Jau dabar Lietuvoje pilna jaunų, „derlingo“ amžiaus žmonių, kurie nesiryžta turėti vaikų, nes nežino, nei kur jie rytoj gyvens, nei ką dirbs, nei ką valgys. Kur jau čia galvoti apie prieauglį? Tiesa, Londone dar galima sutikti nemažai šviesaus gymio lietuviškai kalbančių moterų, stumdančių vežimėlius su vaikučiais, kurie įstatymiškai neverti Lietuvos pilietybės.
    Tuo tarpu Lietuvos valdžia nuosekliai vykdė ir toliau tebevykdo tautos naikinimo politiką, t.y. veikia tiksliai priešinga tautos interesams kryptimi.

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Na, aš asmeniškai susirašydamas internete tikrai nurodžiau gyvenamąją vietą Klaipėdoje, o deklaruotą - gimtinėj.
    Ir pasikartosiu - nematau tame nieko blogo. O dėl mokesčių praradimo - galima sutikti, tačiau priešingu atveju kaimams ir mažesniems miestams bei miesteliams būtų visai striuka. Taigi, reikia arba demokratiškai priversti keisti registracijos vietą, arba keisti mokesčių perskirstymo tvarką.

    Komentuoti:


  • music
    replied
    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    Dažnai taip yra tiesiog paprasčiau ir niekas negali versti žmogaus keisti registracijos vietos. Aš asmeniškai nuo 2002 iki 2010 gyvenau,, studijavau ir dirbau Vilniuje, tačiau gyvenamą vietą deklaravau Radviliškio rajone, tėvų namuose. Taip tiesiog paprasčiau ir patogiau negu "kaboti ore", deklaravus vietą Savivaldybėj. Šiuo metu tokia pati situacija gyvenant Klaipėdoje.
    O priekaištai ir patriotizmo prikišimai visiškai ne vietoje, mano nuomone.
    Tikiuosi įves kažkokias prievoles ir galės. Niujorke kaip tik taip daro, nes miestas praranda mokesčius.

    Beje, surašyme buvo prašoma nurodyti tikrą gyvenamąją vietą nepaisant registracijos vietos, tačiau iš nevilnietiškų vilniečių esu girdėjęs, kad mažai kas šios taisyklės paisė...

    Komentuoti:


  • Maarko
    replied
    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    O priekaištai ir patriotizmo prikišimai visiškai ne vietoje, mano nuomone.
    sorry, aš čia nelabai vykusiai sutapatinau gyvenamosios vietos deklaravimą su susirašymu, t.y. surašymo metu žmonės turėjo susirašyti ten kur šiuo metu iš tiesų gyvena, nebūtinai ten kur yra registruoti, tai aš čia apie tai

    Komentuoti:


  • music
    replied
    Parašė Maarko Rodyti pranešimą
    taigi čia toks "patriotizmas" savo krašto, dzin kad gyvenu Vilniuj, bet gi aš Balbieriškio patriotas tai bent ten registruotas būsiu
    Smagiausia būna kai išvis, žmonės gyvena mieste kelis metus, bet sėdi jų kompanijoj ir girdi kaip dergia miestą. Vilnius š...as, va mūsų Panevėžys, Palanga, Kaunas

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Dažnai taip yra tiesiog paprasčiau ir niekas negali versti žmogaus keisti registracijos vietos. Aš asmeniškai nuo 2002 iki 2010 gyvenau,, studijavau ir dirbau Vilniuje, tačiau gyvenamą vietą deklaravau Radviliškio rajone, tėvų namuose. Taip tiesiog paprasčiau ir patogiau negu "kaboti ore", deklaravus vietą Savivaldybėj. Šiuo metu tokia pati situacija gyvenant Klaipėdoje.
    O priekaištai ir patriotizmo prikišimai visiškai ne vietoje, mano nuomone.

    Komentuoti:

Working...
X