Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prie Sovietų buvo... (1961-1990)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O dabar dar kartą perskaityk savo rašliavą.

    Comment


      Aš savo tautą myliu. Kodėl man nemoka?
      Paskutinis taisė Tomizmas; 2013.02.28, 14:22.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
        Aš savo tautą myliu. Kodėl man jankiai nemoka?
        Moka, tik tu neprisipažįsti.

        Comment


          užtai šiais laikais čia galima taukšti kas ant seilės, o prie sovietų visi keliautumėt į Sibirą

          Comment


            Parašė Zylius Rodyti pranešimą
            Moka, tik tu neprisipažįsti.
            Užtat pats prisipažinai. Galiausiai apie kokia gali būti meilė už pinigus? Štai ir išlindo yla iš maišo. Visi tie, kas gauna babkes yra parsidavėliai. Ir visiškai nesvarbu, kad iš ko jie jas gauna.

            Comment


              Parašė negative Rodyti pranešimą
              užtai šiais laikais čia galima taukšti kas ant seilės, o prie sovietų visi keliautumėt į Sibirą
              Prie Stalino - taip. Vėliau - ne. Be to tais laikais interneto nebuvo, o priėjimas prie kitų infomacijos sklaidos priemonių buvo neįmanomas. Kaip, beje, ir dabar, tik kiek mažiau. O už neįtinkamą režimui straipsnį ar pareiškimą ir dabar nubaus bauda, išmes iš darbo, netgi gali (įstatymai tą numato) kalėjimu.

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Užtat pats prisipažinai. Galiausiai apie kokia gali būti meilė už pinigus? Štai ir išlindo yla iš maišo. Visi tie, kas gauna babkes yra parsidavėliai. Ir visiškai nesvarbu, kad iš ko jie jas gauna.
                Žmogus net su sakrazmo sąvoka nesusipažinęs, o daktaro laipnsį turi. Tai mokslo kokybė SSRS buvo

                Comment


                  Dr. aš ne tais laikais tapau. O mokslo kokybė anuomet buvo geresnė, nes ne bet koks mulkis po vidurinės galėjo įstoti. Dabar gi visa sistema paremta komercija ir pinigais, kuriuos atneša studentas. Vadinasi, nesvarbu, koks jis bukas, svarbu, kad atneša pinigus. Kai tokių yra nemaža dalis, mokslo lygis yra žemas, nes studijos orientuojamos į bukus, o ne gabius.

                  Comment


                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                    Aš savo tautą myliu. Kodėl man jankiai nemoka?
                    Todėl, kad tavo tauta yra Tarybų Sąjungos bendrapiliečiai tai tu prie tų išimčių papuoli.
                    Got sun in my face, sleeping rough on the road

                    Comment


                      O ponui Cvakelmanui dar ir Izraelis moka?

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        O ponui Cvakelmanui dar ir Izraelis moka?
                        Nu. Tik žydai skūpi ir komandiruočių į Jeruzalę neišrašo, tai galvoju gal pas indus pereiti. Reikia gi Johno niekingai propagandai ir falsifikuotoms nuotraukoms kažkokios atsvaros Azijos regione.
                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Dr. aš ne tais laikais tapau. O mokslo kokybė anuomet buvo geresnė, nes ne bet koks mulkis po vidurinės galėjo įstoti. Dabar gi visa sistema paremta komercija ir pinigais, kuriuos atneša studentas. Vadinasi, nesvarbu, koks jis bukas, svarbu, kad atneša pinigus. Kai tokių yra nemaža dalis, mokslo lygis yra žemas, nes studijos orientuojamos į bukus, o ne gabius.
                          Atneša pinigus, o po to skrenda lauk, kai nepasivelka 3-4 semestre SSRS dar geriau buvo, reikėjo pažįstamu.

                          Comment


                            Comment


                              Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                              Nu. Tik žydai skūpi ir komandiruočių į Jeruzalę neišrašo, tai galvoju gal pas indus pereiti. Reikia gi Johno niekingai propagandai ir falsifikuotoms nuotraukoms kažkokios atsvaros Azijos regione.
                              O kam tos komandiruotės, jei ir vietoje gali sumokėti?

                              Parašė Zylius Rodyti pranešimą
                              Atneša pinigus, o po to skrenda lauk, kai nepasivelka 3-4 semestre SSRS dar geriau buvo, reikėjo pažįstamu.
                              Nei velnio neskrenda lauk. Tempia už ausų iki paskutiniųjų. Statistiką - išmetami vos keli procentai tokių studentų. Kiti gi paliekami kartoti kurso, aišku, už babkes. Dar kiti ima akademines ir po kelių metų sugrįžta. Arba nesugrįžta. Dabar irgi reikia pažįstamų. Stojant tai nereikia, bet paskui jie dundukams padeda neiškristi.

                              Comment


                                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                O kam tos komandiruotės, jei ir vietoje gali sumokėti?
                                Jūs banalus žmogus, kolega, ir pinigus mylit labiau nei derėtų. Man komandiruotės reikalingos iš principo. Aš žingeidus bei plačių pažiūrų žmogus, tad vien sėdėti už aukštų tvorų kažkur Žvėryno pakraštyje darbas yra ne man.
                                Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Nei velnio neskrenda lauk. Tempia už ausų iki paskutiniųjų. Statistiką - išmetami vos keli procentai tokių studentų. Kiti gi paliekami kartoti kurso, aišku, už babkes. Dar kiti ima akademines ir po kelių metų sugrįžta. Arba nesugrįžta. Dabar irgi reikia pažįstamų. Stojant tai nereikia, bet paskui jie dundukams padeda neiškristi.
                                  Ne.
                                  (tai būtų toks pats atsakymas, kokį jūs man parašėt tik sutrumpintas)

                                  Comment


                                    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                    Jūs banalus žmogus, kolega, ir pinigus mylit labiau nei derėtų. Man komandiruotės reikalingos iš principo. Aš žingeidus bei plačių pažiūrų žmogus, tad vien sėdėti už aukštų tvorų kažkur Žvėryno pakraštyje darbas yra ne man.
                                    Važinėti galima už tuos pinigus, kuriuos sumoka. Pačiam, o ne organizuotai.

                                    Parašė Zylius Rodyti pranešimą
                                    Ne.
                                    (tai būtų toks pats atsakymas, kokį jūs man parašėt tik sutrumpintas)
                                    Atskiruose fakultetuose ar universitetuose šiek tiek skirtumų yra, bet visumoje yra taip, kaip parašiau.

                                    Comment


                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      Atskiruose fakultetuose ar universitetuose šiek tiek skirtumų yra, bet visumoje yra taip, kaip parašiau.
                                      Nu jeigu tu parašei, tai taip ir yra. Nes kiekvienas akademikas supranta, jog asmeninė patirtis, kaip argumentas, yra šūdo vertas diskusijoj.
                                      (daugiau nerizikuosiu ir pabrėšiu, kad visa mano žinutė, apart skliaustų - sarkazmas)

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Važinėti galima už tuos pinigus, kuriuos sumoka. Pačiam, o ne organizuotai.
                                        Oi tundra. Už savo pinigus važinėdamas gausi tik žioplius ant mazolių eilėse mindančius, o ne mašiną žaliais numeriais, diplomatinę neliečiamybę ir geriausią pasaulio kiaulieną Tel Avivo restoranuose.
                                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                        Comment


                                          Tikras žydas kiaulienos nevalgo. Eilinis apmokamas propagandistas nenusipelno tokio dėmesio ir pagarbos. Gauni algą ir darai su ja ką nori.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X