Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė bimbam Rodyti pranešimą
    Desperatiškas išsisukinėjimas ir statistikos kraipymas. Ir 2000 m. vienas iš pasirinkimų buvo bi. Nori pasakyti kad 11.4% apklaustųjų (iš 2022m. bi atėmiau 2000m.), kurie 2000 m. atsakė kad yra hetero, iš tiesų jautė kad yra bi, bet tiesiog drebėjo iš baimės tai pripažinti? Nesąmonė.
    Taip, būtent taip ir noriu pasakyt. Gal nedrebėjo, tiesiog nenorėjo išsišokti arba dėl požiūrio į gėjus patys savimi nenorėjo patikėti.

    Parašė bimbam Rodyti pranešimą
    Iš kitos pusės, nueik ir biseksualui pasakyk, kad jis yra tik žingsnelis nuo hetero ir nėra *tikras* LGBT ir jis tau pradės litanijas kaip tu esi neteisus.
    Jausti potraukį tai pačiai lyčiai tikrai nėra per žingsnelį nuo hetero, nesvarbu ar prie to pačio jauti potraukį ir kitai lyčiai. Tiesiog toks žmogus gali lengviau sau meluoti, kad yra „normalus“, kai jo paklausia tokio klausimo prieš dvidešimt+ metų.

    Parašė bimbam Rodyti pranešimą
    beje gėjų procentai taip pat auga be sustojimo

    tai kur manai yra luba? koks procentas? tiek "grynųjų", tiek visų LGBTQIA2S+ Pro Max Ultra? (aš pridėjau tik paskutinius 3 žodelius, kiti yra legit)

    Gėjų nuo 1,4 % iki 4,5 % per dvidešimt metų, iš ties jau pramuštas paskutinis dugnas ir nebežinau ką mums reikės dabar daryti.

    Comment


      Parašė DSaulius Rodyti pranešimą

      Pasižiūri į ta "besimobilizuojančią" visuomenę, tiek Lietuvoje tiek svetur ir supranti, kad ačiū, bet aš geriau būsiu prie tų, kurie gyvena kaip jie nori gyventi ir neaiškina kitiems, su kuo jiems miegoti ir ką mylėti. Jūs jau sau ten vieni kitiems aiškinkit kaip gyventi ir atsi.....kit nuo likusios visuomenės. Regis paskutiniai 3 "šeimų" maršo mitingai jau aiškiai parodė, kaip čia visiems reikia jūsų "mobilizacijų".
      Nei aš prijaučiu šeimų maršui, nei ką. Pats turiu non-binarų draugų ir man nėra skirtumo, vadinu kaip jie nori. Šeimų maršas visai ne mano skonis- trantų maršai ir politiniai festivaliai nėra tinkamos "mobilizacijos" formos ir maršininkai nesiremia logika kuria remiuosi aš, jie patys žaidžia manipuliacija ir autoritarinėm ideologijom.

      Sakyti, kad netradicinių orientacijų begalinis populiarėjimas yra informacijos ir manipuliavimo padarinys vertybiškai nesikerta su nuomone, kad visi gali gyventi kaip nori ir neaiškinti kitiems. Iš tiesų šie du dalykai labiau sutampa, kadangi "gėjų propaganda" (man pačiam juokinga kad naudoju šitą terminą), kaip ir kitos "socialinės teisybės" atneša tik mažiau laisvės į mūsų visuomenę.

      Comment


        Tai kiek tu geju visdelto.. ir kur pasidejo lesbietes ?
        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


        - George W. Bush President of the USA

        Comment


          Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

          didėja ne gėjų procentas, o gėjų kurie nebijo pasisakyti kad yra gėjai.
          Aha. Už kelių dešimtmečių "nebijančių pasisakyti" bus 80 proc. Ir video ne konservatyvių, o liberiūgos:

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą

            Aha. Už kelių dešimtmečių "nebijančių pasisakyti" bus 80 proc. Ir video ne konservatyvių, o liberiūgos:
            Laukiu nesulaukiu, kol bus 100%

            Comment


              Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
              Laukiu nesulaukiu, kol bus 100%
              nebus, nes juk biseksualai ir queer nesiskaito

              Comment


                Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                nebus, nes juk biseksualai ir queer nesiskaito
                Nesiskaito tik kai reikia lyginti seną statistiką su nauja. Realybėje puikiai skaitosi.

                Comment


                  Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

                  Nesiskaito tik kai reikia lyginti seną statistiką su nauja. Realybėje puikiai skaitosi.
                  reiškia kad pripažįsti kad mažiausiai bi ir queer orientacijų populiarumas yra tik trend'as ir mada, susidariusi dėl informacijos srovių įtakos. Senoje statistikoje juk yra bi variantas

                  Comment


                    Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                    reiškia kad pripažįsti kad mažiausiai bi ir queer orientacijų populiarumas yra tik trend'as ir mada, susidariusi dėl informacijos srovių įtakos. Senoje statistikoje juk yra bi variantas
                    neskaičiusiems:
                    Click image for larger version

Name:	Screenshot_20221118_194221.png
Views:	184
Size:	45,5 kB
ID:	2006156
                    manau labai aiškiai parašyta, kodėl „bi“ nebuvo pasirinkta 2000 metų statistikoje

                    Comment


                      Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                      Laukiu nesulaukiu, kol bus 100%
                      Aš laukiu kol bus 110%
                      If a lion could speak, we could not understand him.

                      Comment


                        Rašydamas turėjau omeny, kad kyla, bet yra ir komplekso faktorius ir dar tai, kad realiai daug kas susimaišę tarp hetero- bi- ir homo-. Tos apklausos nebus tikslios, ir jau į save žiūrėdamas netikiu, kad bus kažkada 100% gėjų po 100 metų.

                        Grynų homo- iki 10%, gal 15% Jaučiu tokių daugiau mažiau bi- (įskaitant kurie spaudžia tą norą savyje) iš vis sunku pasakyt koks procentas.
                        Tų kuriems net nuoširdžiai neįdomu su tais vyrais prasidėt (kaip beje ir man, tikriausiai ir daugiau turim tokių forumiečių) tai manau irgi yra nemažas dviženklis procentas, ir toks išliks.

                        Galų gale demografines problemas spręs ne tinkamos teisės, o tinkama gyvenama aplinka, urbanistika. Labai maži butai, susispaudę žmonės, kaip Japonijoj, gimstamumas toj krenta link 1 ir nekyla. Kaimuose, daug erdvės, noras čia vystyti gyvenimą, gera sveikata, gali būti net 3-4 vaikai. Reikia balanso ties 2 vaikais.
                        Dar išskirčiau susvetimėjimo problemą, kai formuojasi daug incelų (pastebimas kylimas pastaraisiais metais), nemokančių bendrauti su įvairiais žmonių tipais

                        Ką dar diskutuodamas skiriu tai teisės ir "reklama". Vis dar daug žmonių homo santykius nori kriminalizuot it kokius santykius su nepilnamečiais, kas man nėra taip suprantama, nors asmeniškai suprantu kad "reklama" gali erzinti, nes tai svetima, keista, neįprasta, etc. Man netrukdo "reklama", nes informaciją filtruoju kokia man patinka, įdomu, reikalinga. LGBT+ renginiai kaip tik paįvairina kasdienybę, kaip ir šiaip visokie renginiai.
                        Paskutinis taisė PoDV; 2022.11.18, 22:18.

                        Comment


                          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                          Aš laukiu kol bus 110%
                          Prirasys kai globalistai-komunistai viska valdys.

                          Comment


                            Visdelto kur lesbietes, nes kazkaip visi susikoncentrave i penius
                            "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                            - George W. Bush President of the USA

                            Comment


                              Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                              Visdelto kur lesbietes, nes kazkaip visi susikoncentrave i penius
                              Cia forume tik viena moteris yra, tai nera kaip pakalbeti apie lesbietes

                              Comment


                                Diskusiją apie homoseksualus reiktų perkelti prie tradicinių lytinių orientacijų.

                                Comment


                                  Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                  Diskusiją apie homoseksualus reiktų perkelti prie tradicinių lytinių orientacijų.
                                  Kai pasieks 50 proc.

                                  Comment


                                    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                    Kai pasieks 50 proc.
                                    Tikėkimės bus greičiau už trečią „Įsikūnijimo“ dalį

                                    Comment


                                      Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                      Diskusiją apie homoseksualus reiktų perkelti prie tradicinių lytinių orientacijų.
                                      Jei pervadint, tai tiesiog diskusijos apie lytines orientacijas. "Tradicinė" berods tik viena.

                                      Comment


                                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                        Jei pervadint, tai tiesiog diskusijos apie lytines orientacijas. "Tradicinė" berods tik viena.
                                        Būtų dar gerai kaip nors stichines nelaimes inkorporuot į pavadinimą.

                                        Comment


                                          Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                          Jei pervadint, tai tiesiog diskusijos apie lytines orientacijas. "Tradicinė" berods tik viena.
                                          Tradicinės 4: hetero, homo, bi ir a.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X