Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Investicijos į pramonės bei paslaugų plėtrą Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    O kas čia keisto? Pažiūrėkite, koks grynasis jų pelnas. Įdėti skelbimą į autoplius ar aruodą kainuoją keliolika - keliasdešimt Eur., plius dar visa reklama, dėl skelbiu.lt nežinau, bet esmė, kad šita įmonė valdo praktiškai visą Lietuvos skelbimų rinką, konkurentų neturi. Geresnė investicija nei kokia maxima ar bitė, kuriems reikia kautis žvėriškoje konkurencijoje. Šitame forume nei už kokius postus reikia mokėti, nei reklamos yra, tai įsigyjimas būtų grynas nuostolis.
    Aš moku 156 eurus su PVM už 25 skelbimus t Aruode kiek yra NT brokerių per Lt kurie perka paketą gaunasi rimti pinigai. Vienintelis jų prokolas buvo kai Edomus pavertė NTžemelapis jis nepateisino lūkesčių.

    Comment


      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

      Laiku atsirado tuščioje rinkoje. Dabar tektų neblogai paplušėt bandant išsikovot vietą. Reiktų tiek kažkokiu būdu įtikinti pardavėjus reklamuotis kol nėra lankytojų, tiek pritraukt lankytojų kol nėra skelbimų. Aišku galima duokit nemokamus skelbimus iš pradžių ir tiek. Bet skelbimo įdėjimas irgi užima laiko. Jei niekas jo neperžiūrės - kam gaišt laiką, jei šiaip ar taip reiks dėt ir į Aruodą. O pirkėjas net jei ir patikrins kažkokį naują portalą - ateis ir į Aruodą.

      Vienintelis būdas turbūt būtų jei NT agentūros susitartų ir pasileistų savo nuosavą portalą. Į kurį jų agentai turėtų privalomai dėt skelbimus. Per kurį laiką gal atmuštų lankytojus nuo Aruodo.
      Vienintelis dalykas lieka tiesiog FB kuriame gali susidėti nuotraukas aprašymus ir pradeda veikti nes Diginet pajautė ir pradėjo monitorinti kaip mes išnaudojame FB
      Be šansų kad visos agentūros susitartų, kiek buvo bandyta net asociacija nieko nesugeneravo nei padėt galėjo

      Comment


        Parašė Brokeris Rodyti pranešimą

        Aš moku 156 eurus su PVM už 25 skelbimus t Aruode kiek yra NT brokerių per Lt kurie perka paketą gaunasi rimti pinigai. Vienintelis jų prokolas buvo kai Edomus pavertė NTžemelapis jis nepateisino lūkesčių.
        O kas nepasiteisino su NTžemėlapiu? Asmeniškai kaip pirkėjas/nuomininkas kai atsirado NTŽemėlapis nebenaudoju Aruodo. Geriausias būdas apsisaugoti nuo Antakalnio prie Nemenčinės, Senamiesčio Naujininkuose ir t.t...

        Comment


          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

          O kas nepasiteisino su NTžemėlapiu? Asmeniškai kaip pirkėjas/nuomininkas kai atsirado NTŽemėlapis nebenaudoju Aruodo. Geriausias būdas apsisaugoti nuo Antakalnio prie Nemenčinės, Senamiesčio Naujininkuose ir t.t...
          Patys mažiausi klientų srautai generuojami iš NTžemėlapio.


          Man asmeniškai labai gerai veikia kai į FB įdėdi aruodo nuorodą.

          Comment


            Parašė Brokeris Rodyti pranešimą
            Patys mažiausi klientų srautai generuojami iš NTžemėlapio.
            O pagal ką skaičiuojat iš kur ateina klientai? Tiesiog pagal skelbimo parodymų kiekį ar yra rimtesnių metodų?

            Comment


              Parašė mantasm Rodyti pranešimą

              O pagal ką skaičiuojat iš kur ateina klientai? Tiesiog pagal skelbimo parodymų kiekį ar yra rimtesnių metodų?
              Tiesiog gauname iš Diginet savaitinės ataskaitas Aruodo,Skelbiu,NTžemelapis dar yra čiatai kur virtualiai gali pabendrauti su klientais,tiesa buvo bandymai vieniems pakonkuruoti tokia turtorama buvo sukurta bet užsilenkę dar liko Kampas kurį Capitalistai perpirko ir pertvarko, esmė tame jei tu įsuksi skelbimų portalą ateis jie pas tave Diginet ir pasiūlys tiek pinigų kad tu nesugebėsi atsakyti. Dar alio.lt beliko gal kaip toks alternatyvus variantas.

              Comment


                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                per autopliusą net baidarę esu pardavęs ruskeliui iš Ventspilio. Kainavo tuos kelis eurus skelbimas, bet veikia.
                Aš per autogidą esu krūvą detalių pardavęs, bet skelbimai kainuodavo 1LT menesiui. Kai dabar kainos 20LT už skelbimą, žmonės tiosiog nebemeta visokių mažaverčių ar šiaip retų automobilių ar dalių. Dėl to nukenčia vartotojas. FB ne alternatyva dėl normalios paieškos ir filtravimo galimybių nebuvimo.

                Būtų smagu turėti konkurencijos tarybą neimpotentus.

                Comment


                  Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

                  Aš per autogidą esu krūvą detalių pardavęs, bet skelbimai kainuodavo 1LT menesiui. Kai dabar kainos 20LT už skelbimą, žmonės tiosiog nebemeta visokių mažaverčių ar šiaip retų automobilių ar dalių. Dėl to nukenčia vartotojas. FB ne alternatyva dėl normalios paieškos ir filtravimo galimybių nebuvimo.

                  Būtų smagu turėti konkurencijos tarybą neimpotentus.
                  Aš esu auto nusipirkęs per FB Marketplace, didžiausias pliusas, kad yra pagal spindulį (km) nuo tavo dabartinės vietos, tai dėl auto apžiūrėjimo labai aktualu, kad pavyzdžiui pėsčiom nueiti ar taksi nuvažiuoti.
                  AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                  Comment


                    Parašė booraz Rodyti pranešimą

                    Aš esu auto nusipirkęs per FB Marketplace, didžiausias pliusas, kad yra pagal spindulį (km) nuo tavo dabartinės vietos, tai dėl auto apžiūrėjimo labai aktualu, kad pavyzdžiui pėsčiom nueiti ar taksi nuvažiuoti.
                    Bet maksimalus spindulys 100km, jeigu ieškai egzotikos ir esi linkes pavažiuoti kiek toliau, tai nieko gero.

                    Comment


                      Parašė booraz Rodyti pranešimą

                      Aš esu auto nusipirkęs per FB Marketplace, didžiausias pliusas, kad yra pagal spindulį (km) nuo tavo dabartinės vietos, tai dėl auto apžiūrėjimo labai aktualu, kad pavyzdžiui pėsčiom nueiti ar taksi nuvažiuoti.
                      Tu juokauji? Apriboji auto paieškas tik iki taksi ar pėsčiųjų atstumo?


                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                        Tu juokauji? Apriboji auto paieškas tik iki taksi ar pėsčiųjų atstumo?

                        Nejuokauju. Tikrai aktualu, su taksi neprivažinėsi po 50km automobilio apžiūrėti.
                        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                        Comment


                          Parašė booraz Rodyti pranešimą

                          Nejuokauju. Tikrai aktualu, su taksi neprivažinėsi po 50km automobilio apžiūrėti.
                          Buvau supratęs, kad mažini atstumus iki miesto mikrorajono ribų ribų (ale tolimiausias mikrorajonas jau per toli).

                          Tai kokie atstumai tave tenkina?
                          Visas miestas pažymėtas autoplius jau galimai per didelis atstumas?
                          Visas rajonas pažymėtas per didelis atstumas?


                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą

                            Buvau supratęs, kad mažini atstumus iki miesto mikrorajono ribų ribų (ale tolimiausias mikrorajonas jau per toli).

                            Tai kokie atstumai tave tenkina?
                            Visas miestas pažymėtas autoplius jau galimai per didelis atstumas?
                            Visas rajonas pažymėtas per didelis atstumas?

                            Autopliuse Kaunas gali reikšti ir Seredžiu ir Kaišiadoris, o tarp ju 100 km, jei ne daugiau.

                            Renkuosi 5 - 10 km.
                            AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                            Comment


                              Parašė booraz Rodyti pranešimą

                              Autopliuse Kaunas gali reikšti ir Seredžiu ir Kaišiadoris, o tarp ju 100 km, jei ne daugiau.

                              Renkuosi 5 - 10 km.
                              Negali reikšti. Nebent kalbi apie meluojančius veikėjus, kas ne visai į temą.
                              Galiausiai tai būtų mažuma, retesnis atvejis nei 1 iš 10 garantuotai. Tai jei atsifiltruoji 10 patinkančių mašinų Kaune tai tikrai nėra jokia problema jei apskambinus 10, 9 iš jų bus Kaune, o dešimta Kaišiadoryse pamelavus skelbimo autoriui. Taip, sudeginsi minutę skambučiui.
                              Žodžiu daugiau nei nanoskopinis nepatogumas.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                Negali reikšti. Nebent kalbi apie meluojančius veikėjus, kas ne visai į temą.
                                Galiausiai tai būtų mažuma, retesnis atvejis nei 1 iš 10 garantuotai. Tai jei atsifiltruoji 10 patinkančių mašinų Kaune tai tikrai nėra jokia problema jei apskambinus 10, 9 iš jų bus Kaune, o dešimta Kaišiadoryse pamelavus skelbimo autoriui. Taip, sudeginsi minutę skambučiui.
                                Žodžiu daugiau nei nanoskopinis nepatogumas.
                                Prašau parodyk pavyzdį kaip autopliuse, jei gyveni Seredžiuje atsifiltruoti 5km spinduliu? 80 mln. gyventoju turinti Vokietija su mobile.de turi tokia funkcija, FB marketplace turi, tai gal vis dėlto patogus dalykas ne man vienam. Tas pats dar, kad nė viename lietuviškame eshope nėra laptopu rūšiavimo pagal svorį, nors būtu labai aktualus dalykas renkantis nauja kompiuterį.
                                AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                Comment


                                  Kitąmet greitojo maisto restoranas „Burger King“ žengs į Lietuvą

                                  Amerikiečių greito maisto restoranų tinklas „Burger King“ žengia į Baltijos šalis. Šio tinklo franšizę pirmoji įsigijo estijos kompanija „Tallink Grupp“. Bendrovės pranešime teigiama, jog pirmuosius restoranus planuojama atidaryti Taline jau šią žiemą, o pirmieji šio tinklo restoranai Lietuvoje ir Latvijoje bus atidaryti 2020-ųjų metų pirmąjį pusmetį. „Tallink Grupp“ restoranus galės valdyti 20 metų nuo jų atidarymo.

                                  Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/verslas/vil...ngs-i-lietuva/ .

                                  Flickr

                                  Comment


                                    Akcizais reiktų apdėti tokį verslą ir maistą, panašiai kaip alkoholį ir tabaką

                                    Comment


                                      Tai kur Kaune bus galima nueiti į Burger Kingą?

                                      Comment


                                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                        Tai kur Kaune bus galima nueiti į Burger Kingą?
                                        Gal stoty kur nors

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                          Gal stoty kur nors
                                          Autobusų tai jau yra Subway, tegul tik jie laikosi Sakyčiau, prie pilies galėtų, kur ta aikštelė. Bus galima rinktis tarp burgerio ir kebabų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X