Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

XII Seimas ir XVII Vyriausybė (po 2016 rinkimų)

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė mantasm Rodyti pranešimą
  O kodėl robotas negalėtų kurti kitų robotų? Aišku tai labai tolima perspektyva. Žiūrint realiau - 100 programuotojų parašo programinę įrangą, 100 inžinierių parengia techninę dalį, dar 100 prižiūri robotų gamybą ir vietoj 1 000 000 griovių kasėjų visame pasaulyje pakanka 1 000 griovių kasimo robotų prižiūrėtojų. Be to ateityje remiantis tais pačiais brėžiniais galima prigaminti kiek reikia robotų. Didėjant išlaidoms griovių kasimui, tai sukurtų minimaliai naujų darbo vietų.
  Tai jau seniai mašinos gamina mašinas, pvz. automatinės staklės gamina kitas stakles Žemės ūkyje kažkada dirbo 90% žmonių, dabar panašus skaičius dirba paslaugų sferoje. Nebūtinai tai reikš, kad teks visiems persikvalifikuoti, jei labai daug nenorės/negalės to padaryti. Ką jie veiks, tai sugalvos ką nors. Jei nesugalvos, eis vogti pas tuos, kurie turi pinigų. Elementaru, žmonės nori valgyti ir ieško valgyti.
  Paskutinis taisė andyour; 2017.09.29, 15:47.

  Comment


   Parašė andyour Rodyti pranešimą

   O kas vartos prekes, jei viską gamins robotai ir nebus darbo, nebus pirkėjų? Sau asmeniškai negaminsi po automobilį į valandą.
   Valdžia duos žmonėms pinigų ir jie vartos.
   It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

   Comment


    Ir kuom robotizacija susijusi su seimu ir rinkimais?

    Comment


     Eilinis kartas, kai naujoji valdžia vaidina šikantį katiną virš bedugnės, bet tiesiog įkrenta į savo šudą:

     Kuriozas: konkursas – tarptautinis, standartai – vietiniai
     Kuriozu baigėsi Lianos Ruokytės-Jonsson vadovaujamos Kultūros ministerijos užmojai naujojo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovo konkursą paversti tarptautiniu – vienintelis jame pasišovęs dalyvauti užsienietis neperlipo lietuvių kalbos barjero
     ...
     Seimo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai ketvirtadienį L.Ruokytei-Jonsson pasiūlė lažintis iš ministrės portfelio, kas laimės šį konkursą.
     ...
     Lyg tyčia konkursas baigsis tik po to, kai S.Žutautas sugrįš iš beveik mėnesį truksiančių atostogų. „Padirbėjęs vos keletą mėnesių jis jau pervargo ir nutarė paplaukioti po Ramųjį vandenyną. Negana to, jau yra ministrės įsakymai dėl S.Žutautui suteiktų tėvadienių gruodį, kai konkursas jau bus pasibaigęs. Tai akivaizdu, kad jo karjera jau yra suprojektuota, o konkursas – tik akių“, – piktinosi V.Juozapaitis.
     Jam taip pat nesuprantama situacija, kodėl laikinuoju teatro vadovu iki konkurso pabaigos nebuvo galima skirti vieno iš dabartinių direktoriaus pavaduotojų, kuris S.Žutautą dabar pavaduotoja atostogų metu.
     Tačiau kultūros ministrė painiai aiškino, kodėl anksčiau buvusiais iš pareigų atleisto teatro direktoriaus Gintauto Kėvišo pavaduotojais nepasitikėjo, o dabar leidžia jiems vadovauti: „Tokia yra praktika, kad jei vadovas yra pašalinamas dėl neskaidrumo, jo aplinka taip pat yra nušalinama“.
     http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...iniai-2752725/
     p.s. bet vistiek nesuprantu, nejaugi nesugebėjo nors kiek vaizduotės turėti konkurso rengėjai? Ministrė tai tiesiog marionetė
     Paskutinis taisė Arunasx; 2017.09.29, 19:05.

     Comment


      Tas latvis visai geras kandidatas, o kalbą per kelis mėnesius išmoktų dirbdamas. Bet kam operos teatrui reikia muziką išmanančio, bankininkas juk geriau. Anos vyriausybės ministrė Šalaševičiūtė, rodos, buvo atstatydinta, nes prisipažino, kad prieš 10 m. gydytojui davė kyšį. Čia ministrė prisipažįsta, kad ją įtakoja kažkokie verslininkai, bet kažkaip ramu. Kur visi jakilaičiai, tapinai ir valatkos?

      Comment


       Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
       Tas latvis visai geras kandidatas, o kalbą per kelis mėnesius išmoktų dirbdamas. Bet kam operos teatrui reikia muziką išmanančio, bankininkas juk geriau. Anos vyriausybės ministrė Šalaševičiūtė, rodos, buvo atstatydinta, nes prisipažino, kad prieš 10 m. gydytojui davė kyšį. Čia ministrė prisipažįsta, kad ją įtakoja kažkokie verslininkai, bet kažkaip ramu. Kur visi jakilaičiai, tapinai ir valatkos?
       Palauk, dar ne vakaras. Paaiškėjo tik šiandien.
       Manyčiau Udrius turėtų pulti, kad tai tik delfinoidų paistalai ir viskas vyksta sąžiningai, ne taip kaip liberolams valdant ar seniui Liandsbergiui plėšiant šiferį nuo kolūkių stogų ar jaunikliui draskantis dėl postų. Aišku LDDP dėl postų nesidrasko anot jo.
       Paskutinis taisė Arunasx; 2017.09.29, 20:15.

       Comment


        Palauk, dar ne vakaras. Paaiškėjo tik šiandien.
        Kai būna noras, straipsniai su skambiomis antraštėmis iškepami per kelias valandas. Juk konkurencija - kas pirmas, tas laimi. O kai noro nėra, nors medžiagos ir pakanka, tai temos imamasi tik tada, kai tylėti jau nebūna kaip.

        Konkretus straipsnelis
        V. Rubavičius. Karbauskis ir Skvernelis: paskutinis didžiosios išdavystės akordas?

        Neilgai trukus paaiškėjo ir premjero vertybinės nuostatos – jis suvienijo ir ėmėsi įgyvendinti liberalų, socdemų ir dalies konservatorių Lietuvai peršamą pokyčių darbotvarkę, kurios svarbiausi punktai tokie: geopolitiniais paistalais grindžiamas būtinumas keisti lietuvių kalbos abėcėlę ir įvesti dokumentinę lenkų ir lietuvių dvikalbystę, kuo greičiau ratifikuoti genderizmo ideologija grindžiamą Stambulo konvenciją, kuo sparčiau įvykdyti galutinę švietimo sistemos ir aukštojo mokslo „reformą“, paverčiant universitetus rinkas ir verslininkus aptarnaujančiomis įmonėmis, keisti tradicinę šeimos sampratą įteisinant vienalyčių ir keistalyčių „šeimas“. Nereikia nė sakyti, kad Skvernelis – nuoseklus Lietuvos išvalstybinimo ir federalizavimo Europos Sąjungoje vizijos šalininkas bei įgyvendintojas.
        http://alkas.lt/2017/09/30/v-rubavic...ystes-akordas/

        Comment


         Ūkininkų nemokami mokesčiai || Laikykitės ten su Andriumi Tapinu || S02E04
         https://www.youtube.com/watch?v=qJJHBGk3VhU
         Labai gera Tapino tema, kuri palietė ūkininkų NEmokamų mokesčių ir 25 mokesčių lengvatas. kai gauna Seimo nariai (tokių yra 12, 11 iš jų yra karbauskininkai) pvz.: nuo €270'000 sumoka net €156 (0,06% ) PER METUS ar markizas karabasas nuo €3'844'000 sumokėjo net €62'000 (1,61% ). Man tik viena neaišku, jei net bet kuris nedirbantis privalo sumokėti PSD 9% nuo minimalios €380, tai yra per metus €410, tai kaip jiems leidžiama nemokėti net tų €410 per metus ir sumokėti net €156 ? Geras buvo Tapino pastebėjimas, kad gali būti įskaičiuota ir neapmokestinamas turto pardavimas, bet kaip taip gaunasi, kad šio dvyliktuko mokamų mokesčių sumos vidurkis yra 7 kart mažesnis nei likusių Seimo narių? WTF? Kažkam dar neaišku? Vsie zakonno.
         Detalesnis karabaso interviu https://www.youtube.com/watch?v=mcPR...ature=youtu.be
         Ką užskaitau esamai valdžiai, tai ūrėdų reformą. Čia riebus +.
         Ir tuo metu: Pradedama atranka į būsimos Valstybinių miškų urėdijos valdybą
         http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...ldyba-2779328/
         Paskutinis taisė Arunasx; 2017.10.01, 13:19.

         Comment


          Eilinis kvailos davatkos išsišokimas, jai labai juokingos sergančių onkologinėmis ligomis kančios ir bet kokie protingi pasiūlymai norint jas palengvinti:
          Vytautas Landsbergis kandžiai atkirto Agnei Širinskienei dėl kanapių
          Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos atstovas, Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininkas Mykolas Majauskas įsitikinęs, kad kanapių legalizavimas duotų naudos: „Norime pradėti diskusiją apie tai, kad visas įmanomas geriausias gydymas turėtų būti prieinamas ir ypatingai kalbant apie onkologinius pacientus. Ir čia kalbame apie kitų šalių praktiką ir Lietuvos situaciją, apie medicininių kanapių naudojimą gydymo tikslais itin sunkiai sergantiems ligoniams“, – Seime vykusios spaudos konferencijos metu kalbėjo M.Majauskas.
          Jis pabrėžė, kad tokia gydymo priemonė būtų naudojama tik gavus tinkamą specialisto rekomendaciją ir tik su griežta medikų priežiūra.
          Tuo tarpu Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovė, Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė išgirdusi apie tokį M.Majausko siūlymą pradėjo juoktis.
          Jei mes kalbame apie pacientus, o ne apie parūkymą parke, ir apie pagalbą žmonėms, kurie kenčia skausmą, galėtų išvengti skausmų, būtų kvaila būti prieš“, – penktadienį žurnalistams sakė A.Veryga.
          Kanapių klausimu pasisakė ir profesorius Vytautas Landsbergis. „Kanapės padeda sunkiai sergančiam, sumažina kančias, ir tai esą bloga. Be to, kai kam tai atrodo juokinga. Man nejuokinga, kad jums juokinga. Ji neserga, ir tai yra gerai. Pritariu, kad ir daugiau linksmuolių nesirgtų.
          http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...napiu-2778848/
          p.s. drįstu abejoti ar Širinskienė neserga.

          Comment


           Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
           Ką užskaitau esamai valdžiai, tai ūrėdų reformą. Čia riebus +.
           Nemanau, kad didelis. Ūrėdijos, kaip žinia, LSDP ir jų elektorato "lesykla" - konkurencinė kova.

           Comment


            Parašė Sula Rodyti pranešimą
            Nemanau, kad didelis. Ūrėdijos, kaip žinia, LSDP ir jų elektorato "lesykla" - konkurencinė kova.
            Nesvarbu. Svarbus rezultatas. Tai buvo iš esmės labiausiai nešvari sritis. Miškuose leidžiama 10% paklaida kirtimo metu. Užrašai, kad nukirtai -10%, realiai nukritai+10%, reiškia turi 20% neapskaitytos medienos. Ją nuveži į gerų žmonių lentpjūvę, supjautą statyboms už grynus ir turi daug gražų grynų pinigų. Ne pats tai sugalvojau, o girdėjau iš insaiderio. O medienos kerta tai labai daug...
            Parodyk dar nors vieną panašią sritį, kur taip būtų susiję su galimybe pasidaryti nelegalių pinigų. Geležinkelio betoninių pabėgių neparduosi.

            Comment


             Na kaip visada - tapkinas užsiima propaganda ir demagogija , na dar šiek tiek melo prideda ir viskas super gaunasi. Šiaip laidoje buvo paaiškinta kodėl tik tiek mokesčių mokama - bet ne visi konservatnikai supranta, geriau patikėti skleidžiamu melu

             Comment


              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
              Nesvarbu. Svarbus rezultatas. Tai buvo iš esmės labiausiai nešvari sritis. Miškuose leidžiama 10% paklaida kirtimo metu. Užrašai, kad nukirtai -10%, realiai nukritai+10%, reiškia turi 20% neapskaitytos medienos. Ją nuveži į gerų žmonių lentpjūvę, supjautą statyboms už grynus ir turi daug gražų grynų pinigų. Ne pats tai sugalvojau, o girdėjau iš insaiderio. O medienos kerta tai labai daug...
              Parodyk dar nors vieną panašią sritį, kur taip būtų susiję su galimybe pasidaryti nelegalių pinigų. Geležinkelio betoninių pabėgių neparduosi.
              Taip taip - VBS sakė o ta VBS nesakė kokia kontrolė? VBS nesakė, kad privačiuose kubatūra sumažinama 50 proc ir ta 50 proc parduodama be mokesčių?

              Comment


               Parašė udrius Rodyti pranešimą
               Taip taip - VBS sakė o ta VBS nesakė kokia kontrolė? VBS nesakė, kad privačiuose kubatūra sumažinama 50 proc ir ta 50 proc parduodama be mokesčių?
               Ar tai įrodo, kad valstybinės ūrėdijos dirba švariai? Vėl problemos su loginiu supratimu? Ir gal nesi girdėjęs šios info, gal už gražias akis buvo ketinimas mokėti 100'000 Lt ?
               http://lietuvosdiena.lrytas.lt/krimi...-kysis-843601/

               Comment


                Tai kai pasodins, tai ir šnekėsim O dabar loginio mąstymo trūkumas nežinau kas ką

                Beje, man labai įdomu kiek pačio tapkino firmelė moka mokesčių - gi pas jį spėju beveik visi free lanceriai, kurie praktiškai mokesčių nemoka.

                Comment


                 O tuo tarpu konservatoriai susipykę su visais - patys sau gražūs ir nuostabūs Greitai nepadės nei tapkino, nei jakilaičių nemokamas piaras.


                 Konservatoriai pamažu lieka pasmerkti vienatvei

                 https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=75952009


                 Partija, kuri kaip katinas vaikšto viena „Konservatoriai seniai yra partija, kuri kaip katinas vaikšto viena. Apskritai jų taktika ir laikysena dažniausiai tokia, kad jie labiau ieško priešų, o ne draugų. Realių partnerių jie neturi ir dabar. Su „valstiečiais“ konservatoriai susipykę, Lenkų rinkimų akcijos atžvilgiu taip pat turi aiškias neigiamas nuostatas, santykiuose su socialdemokratais apkasų ir sienų pastatyta daugiau, nei reikia“, – kalbėjo politologas Algis Krupavičius. Jis prisiminė sociologinius tyrimus, kurie esą ne kartą parodė, kad rinkėjai konservatorius, kaip antrąjį pasirinkimą, renkasi rečiausiai. Konservatoriai, pasak politologo, turi savo ištikimus rinkėjus ir jau ne vieni rinkimai įrodė, kad jų gretos nedidėja. „Tą patį galima pasakyti ir apie konservatorių politinius partnerius. Dabartinė jų taktika liberalų atžvilgiu – labai prieštaringa. Juk ne kartą esame girdėję, kad jie juos įvardijo kaip savo artimiausius partnerius ir čia pat rinkėjus ragino pereiti į jų pusę, nes esą liberalai iš politinės arenos traukiasi“, – kalbėjo A. Krupavičius.


                 Comment


                  Parašė udrius Rodyti pranešimą
                  O tuo tarpu konservatoriai susipykę su visais - patys sau gražūs ir nuostabūs Greitai nepadės nei tapkino, nei jakilaičių nemokamas piaras.
                  Koncervams lieka vienas kelias: tylomis su liberalo Gabrieliaus pagalba tapti nauja liberalų partija, o konservatizmą (kaip ideologinę doktriną) palikti tiems, kas tai supranta geriau.

                  Comment


                   Manau, kad iki rinkimų gali atsirasti nauja liberalų partija. Sąlygos idealios, o naujoms partijoms Lietuvoje sekasi.

                   Comment


                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                    Manau, kad iki rinkimų gali atsirasti nauja liberalų partija. Sąlygos idealios, o naujoms partijoms Lietuvoje sekasi.
                    Svarbu kuo daugiau skambių frazių, pvz.: vidutinė alga po 4 metų dvigubai didesnė nei dabar. Neblogas skaičius yra 1509 į rankas.

                    Comment


                     Parašė udrius Rodyti pranešimą
                     O tuo tarpu konservatoriai susipykę su visais - patys sau gražūs ir nuostabūs Greitai nepadės nei tapkino, nei jakilaičių nemokamas piaras.


                     Konservatoriai pamažu lieka pasmerkti vienatvei

                     https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=75952009

                     Ka turetu tavo nuomone daryt konservatoriai? Paminti visas vertybes ir logika ir gelbeti liberalus, nes kazkada juos laike savo partneriais?

                     As suprantu, kad cia tema apie politika. Bet nejaugi kiekviename poste reikia butinai pabrezti kokia nepykanta ponas turite konservatoriams?
                     Studentas

                     Comment

                     Working...
                     X