Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mobilios technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Magician
    replied
    Su USB nelabai. Siaip telefonai (abu) turi MicroSD korteles, kurios yra nesunkiai isimamos ir su tam tikru adapteriu prijungiamos ir prie kompiuterio (arba failai yra siunciami Bluetooth rysiu i kompiuteri, taciau dideli failai siusis ilgokai, o jeigu kompiuteris nera nesiojamas, tai turbut ir Bluetooth rysio netures). Siaip kokiu 4 gigabaitu kortele galima gauti uz mazdaug 30 litu, dar kokius 25-30 kainuotu adapteris. Bet su USB neisies, todel cia bene vienintelis budas.

    http://www.fortakas.lt/USB_atmintine..._463&ID=370914
    Paskutinis taisė Magician; 2011.10.22, 10:16.

    Komentuoti:


  • praeivis
    replied
    Parašė Magician Rodyti pranešimą
    640x360, kas reiks tikrai neblogus 229 dpi (taskai colyje), taigi ekranas bus pakankamai detalus ir leis iskaityt ir nemazai detaliu. Samsungas turi gerookai mazesne panasiame ekrane.
    Siaip ir Nokia telefone pagrindines aplikacijos (parkingas, kodu skaitymas, gal koks paprastesnis zaidimas) irgi bus, taciau Samsungo tikriausiai nepralenks. Siaip jeigu reiktu rinktis man paciam, turbut imciau Nokia.
    o sakykim ar galima juos panaudoti ilgesniam filmavimui prijungus per usb kokį flesiuka (vaziuojant su masina) ar jie ten pafilmuoja kokia minute kol baigiasi vidine atmintis ir viskas?

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    640x360, kas reiks tikrai neblogus 229 dpi (taskai colyje), taigi ekranas bus pakankamai detalus ir leis iskaityt ir nemazai detaliu. Samsungas turi gerookai mazesne panasiame ekrane.
    Siaip ir Nokia telefone pagrindines aplikacijos (parkingas, kodu skaitymas, gal koks paprastesnis zaidimas) irgi bus, taciau Samsungo tikriausiai nepralenks. Siaip jeigu reiktu rinktis man paciam, turbut imciau Nokia.

    Komentuoti:


  • praeivis
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    @praeivi: Iš šių dviejų turbūt Nokia 500, nes pagal specifikacijas jis yra žymiai pranašesnis. Be to, klausimas kokia dalis aplikacijų (daugiau turbūt žaidimų/gps navigacijos ir pan.) neveiktų ant to Galaxy Mini vien dėl 240 x 320 rezoliucijos kas yra labai ir labai mažai. Šiaip už panašią kainą yra daug geresnių pasirinkimų, pvz. Samsung Galaxy Gio ar LG P 500 Optimus One.
    o kokia nokia 500 rezoliucija? Cia is tu kur uz 1 lt,kazkaip nesinori moketi daug. Cia kai pasake kad os medine tai as pagalvojau kad gal daug kas su juo neveiks. Kitiem tel kurs kazkokias programeles kaip dokumentu skanavimo o ten gal neveiks tada?

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
    Gal gali paaiskinti kaip nors paprasciau. Sakai 500 symbian medine ir jos laukia galas,o po to sakai funkcionalesnis. Tai kuom ten jie skiriasi ,jei taip paprastai aiskinant eiliniam zmogeliui....?
    Kaip Edd jau paaiškino: OS medinė, bet pačios telefono funkcijos (kamera, ekranas ir t.t.) yra geresnės.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    @praeivi: Iš šių dviejų turbūt Nokia 500, nes pagal specifikacijas jis yra žymiai pranašesnis. Be to, klausimas kokia dalis aplikacijų (daugiau turbūt žaidimų/gps navigacijos ir pan.) neveiktų ant to Galaxy Mini vien dėl 240 x 320 rezoliucijos kas yra labai ir labai mažai. Šiaip už panašią kainą yra daug geresnių pasirinkimų, pvz. Samsung Galaxy Gio ar LG P 500 Optimus One.

    Komentuoti:


  • praeivis
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Bent jau aš rinkčiaus 500. Kodėl? Nors Symbian ir yra beveik medinė OS, jos laukia galas, tačiau androidiniai "pasidaryk pats" dalykėliai man nelabai patinka. Žinoma, Android yra funkcionalesnė, perspektyvesnė už Symbian, bet man tai atperka mažos symbukų baterijų sąnaudos, o šiuo atveju - 500 ir funkcionalesnis. Galutinis žodis turi būti pirkėjo.
    .

    Gal gali paaiskinti kaip nors paprasciau. Sakai 500 symbian medine ir jos laukia galas,o po to sakai funkcionalesnis. Tai kuom ten jie skiriasi ,jei taip paprastai aiskinant eiliniam zmogeliui....?

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
    Ka patartumete pasirinkti: samsung galaxy mini ar nokia 500?
    Bent jau aš rinkčiaus 500. Kodėl? Nors Symbian ir yra beveik medinė OS, jos laukia galas, tačiau androidiniai "pasidaryk pats" dalykėliai man nelabai patinka. Žinoma, Android yra funkcionalesnė, perspektyvesnė už Symbian, bet man tai atperka mažos symbukų baterijų sąnaudos, o šiuo atveju - 500 ir funkcionalesnis. Galutinis žodis turi būti pirkėjo.

    Parašė rvr Rodyti pranešimą
    Gal zinote is kur galima gauti sertifikata telefonu Nokia N82?
    Jeigu supranti rusų kalbą, pasikaityk čia. Man šis būdas padėjo.

    Komentuoti:


  • rvr
    replied
    Gal zinote is kur galima gauti sertifikata telefonu Nokia N82?

    Komentuoti:


  • praeivis
    replied
    Ka patartumete pasirinkti: samsung galaxy mini ar nokia 500?

    Komentuoti:


  • a_p
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Jei neklystu isvis nera telefonu su android 3.x, nes sios versijos yra labiau skirtos tabletams. Tuo tarpu fiziniai mygtukai kazkaip labiau tinka telefonams ir telefonu su naujausiom android 2.3 versijom (skirtom telefonam) bei fiziniais ar bent sensoriniais mygtukais tikrai yra daug.
    Čia yra esminis skirtumas tarp "didelių" tabletų ir "mažų" telefonų.

    Tabletai paprastai yra skirti pilnaverčiam naudojimui tiek horizontaliai tiek vertikaliai.
    Kadangi žmonės ilgainiui išsiugdo refleksus (taip vadinama "muscle memory"), tai gerai sudizainintuose interfeisuose pagrindiniai valdymo elementai visada randasi tose pačiose vietose.
    Būtent todėl ir dar dėl didelio ekrano dydžio Androido 3.0 mygtukai persikele į ekraną. Kad pasukus tabletą jie liktų toje pačioje vietoje.

    Mobilūs telefonai yra visiškai kas kita. Horizontaliai ir vertikaliai vartojami dažniausiai skirtingais atvejais, todėl refleksų problematikos nėra.
    Be to, pavertus horizontaliai jau ir taip "trumpas" ekranas patampa dar trumpesnis, t.y. tie mygeliai ten dar labiau trukdo nei padeda.

    Būtent todėl aš nelabai suprantu kame viso to prasmė. Vienitelis paaiškinimas - "pigiai gavom ilgą ekraną ir nutarėm kad panaudosim ir mygtukams".

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
    Na neįsivaizduoju kaip ten mandriau touchscreen telefonus sudizainint . Atėjo tokie laikai kai ekranas arba touch, arba jei yra klaviatūra ji qwerty ir daug ten kažko neprikursi.
    Motorola ROKR ZN50


    LG GC900 Viewty Smart

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Pirmoji nuotrauka yra V3X, o ne V3. Seniau Siemens visiems, o kartu ir man, buvo dizaino etalonas. Kol Nokia, Samsung, SE apvalino tik mygtukų kampus ir pridėjo po vieną kitą liniją ant šono, Siemens, paskui LG, o galiausiai tas pats Samsung su kiekvienu modeliu beveik nepasikartodavo (nekalbu apie Siemens CX70, CXV70 ar kitokias modifikacijas, užsakytas operatorių). O dabar visi pagal savo šabloną apipavidalina ekraną ir papiešia kokį ornamentą ant nugarėlės ir baigta. Tuščias reikalas.
    Na neįsivaizduoju kaip ten mandriau touchscreen telefonus sudizainint . Atėjo tokie laikai kai ekranas arba touch, arba jei yra klaviatūra ji qwerty ir daug ten kažko neprikursi.

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Pažiūrėjau kokius modelius tu ten išvardinai, čia jų nuotraukos:
    Atvaizdas


    Atvaizdas


    Atvaizdas



    Asmeniškai man nei vienas nepatinka ir koks nors iphone 4, tikrai atrodo geriau. Skonio reikalas.
    Pirmoji nuotrauka yra V3X, o ne V3. Seniau Siemens visiems, o kartu ir man, buvo dizaino etalonas. Kol Nokia, Samsung, SE apvalino tik mygtukų kampus ir pridėjo po vieną kitą liniją ant šono, Siemens, paskui LG, o galiausiai tas pats Samsung su kiekvienu modeliu beveik nepasikartodavo (nekalbu apie Siemens CX70, CXV70 ar kitokias modifikacijas, užsakytas operatorių). O dabar visi pagal savo šabloną apipavidalina ekraną ir papiešia kokį ornamentą ant nugarėlės ir baigta. Tuščias reikalas.

    Parašė rvr Rodyti pranešimą
    Sveiki, gal patartumete kokie siuo metu yra patys geriausi muzikos leistuvai? Turiu Nokia N95 8gb ir niekaip negaliu atnaujinti fonotekos. Nepykit uz off topic.
    Siūlau TTPod 3.70. Greitas, patogus, suprantamas. Buvo ir man problemų su atnaujinimu. Padėjo atminties kortelės perdėjimas, o tavo atveju - nepadės. Beje, kas konkrečiai ten vyksta?

    Komentuoti:


  • wrm
    replied
    Nu kodėl rožiniai tik merginom, mano paskutiniai du telefonai raudoni, ir visai mielai paimčiau kokį rožinį N8 arba N9 Juoda ir pilka juk nuobodu P.S. Orientacija mano normali

    Komentuoti:


  • rvr
    replied
    Sveiki, gal patartumete kokie siuo metu yra patys geriausi muzikos leistuvai? Turiu Nokia N95 8gb ir niekaip negaliu atnaujinti fonotekos. Nepykit uz off topic.

    Komentuoti:


  • FlagMan
    replied
    Sutinku del senu telefonu. Pats turiu iPhone jau pusantru metu, bet vis labiaus pasiilgstu tu senuju modeliu. Ypac Ericsson'u, tokiu kaip t28/29.

    Komentuoti:


  • [unique]y1k3s
    replied
    Įdomių ir spalvotų telefonų yra ir dabar, tik reikia žiūrėt ne į keturženklias sumas kainuojančius smartfonus . Beje, smartfonus išleidžia ir rožinius (bei pan. spalvų) merginoms. Būna ir ne tokių atsibodusių dizainų, tik aš nelaikyčiau to progresu.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Kuo toliau, tuo labiau telefonų dizainas tampa vienodas. O prisiminkim kokias nuostabas kėlė Motorola V3, Siemens M55, CX65. Tai ne dabartiniai aprėminti ekranai.
    Pažiūrėjau kokius modelius tu ten išvardinai, čia jų nuotraukos:







    Asmeniškai man nei vienas nepatinka ir koks nors iphone 4, tikrai atrodo geriau. Skonio reikalas.

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    Tada ir telefonas nebuvo vienas didelis ekranas, be to, bepiga tobuleti, kai pries tai telefonai atrode kaip juodos plytos su mygtukais ir antena.

    Komentuoti:

Working...
X