Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prarasti telefonai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Rodyti pranešimą
    Skalbimo?
    A tai tu bemaz skalbimo miltelius uostai ar i vena leidiesi?

    Comment


      #22
      Parašė Rodyti pranešimą
      Skalbimo?
      Skalbimo, skalbimo .

      Comment


        #23
        Parašė John Rodyti pranešimą
        A tai tu bemaz skalbimo miltelius uostai ar i vena leidiesi?
        O miltelius, apie ką ir buvo kalbėta, būtina uostyti? Tai gal kepykloje pradėtum traukt viską į šnerves? Sutrauki miltus, užgeri pienu, dar suvalgai keletą kiaušinių, štai tau ir bandelė (daugiau mažiau) skrandyje (arba plaučiuose).
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          #24
          Parašė Rodyti pranešimą
          O miltelius, apie ką ir buvo kalbėta, būtina uostyti? Tai gal kepykloje pradėtum traukt viską į šnerves? Sutrauki miltus, užgeri pienu, dar suvalgai keletą kiaušinių, štai tau ir bandelė (daugiau mažiau) skrandyje (arba plaučiuose).
          Nuo tokios miksturos pakilimas iki debesu garantuotas

          Comment


            #25
            Parašė John Rodyti pranešimą
            Nuo tokios miksturos pakilimas iki debesu garantuotas
            Žiūrėk, tuoj skrydžiui iš Londono į Kauną net „Ryanair“ nebereikės Ir viskas legalu
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              #26
              Per Prodigy koncerta vilniuje daviau draugei isidet i rankinuka mobilu, kad nepamesciau. Tai ana pamete Kita diena paskambino studenciokas kazkoks, grazino. Ale kaip telefonas toki koncerta po visu kojom istvere tai neisivaizduoju, nors is isvaizdos matesi

              Comment


                #27
                Na man jokių baisių istorijų nėra atsitikę (tpfu tpfu tpfu), tik karts nuo karto apsidrausdamas telefonų numerius persirašau į konvencinę knygutę
                beg, borrow and steal

                Comment


                  #28
                  Palikau ant automobilio stogo ir isvaziavau

                  Comment


                    #29
                    Pamečiau trulike 5 maršruto prieš 2 mėnesius Kaune važiuojant į Kaustą Gal kas radot ir nedrįstat prisipažint? Numerių labiausiai gaila, nors telefonas buvo dar labai padorus ir man labai mielas, nors ir nenaujas

                    Comment


                      #30
                      o mes radom telefoną per Žalgirio ir Sopoto rungtynių dvikovą, bet paklausėm šalimais esančių ar niekas nepametė? tada atsirado viena mergina, kuri pasigedo telefono vėliau buvo atlikta apklausa, koks tai telefonas ir pan. kai atsakymai sutapo su mums norimais, tai ir atidavėm
                      Kita istorija įvyko man prieš kokius 6-7 metus Kaune prie Saulės gimnazijos einant iš mokyklos. Užstojo kelią agresyviai nusiteikęs banditėlis. Ir pateikė jis man "planą chuliganą" sako duok savo telefoną ir turėsi žaliakalnyje "stogą", tačiau labai greit susigaudė kas per situacija už manęs einantys klasiokai, todėl banditėlis bėgo pats "stogo" ieškoti....

                      Comment


                        #31
                        vo zaliakalnis mano rajonas daznai cia taip nutinka..kaip mazesnis buvau tai kokius ttris kartus vis kiti bande atimt bet issisugdavau ar koks zmogus eidavo ar pats nuo girtu atsigindavau ..

                        Comment


                          #32
                          Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                          o mes radom telefoną per Žalgirio ir Sopoto rungtynių dvikovą, bet paklausėm šalimais esančių ar niekas nepametė? tada atsirado viena mergina, kuri pasigedo telefono vėliau buvo atlikta apklausa, koks tai telefonas ir pan. kai atsakymai sutapo su mums norimais, tai ir atidavėm
                          Mes su joker buvom radę abonementą tribūnoj per pirmas varžybas halėj Tai išsiklausinėjom, atsirado vienas pretendentas. tai irgi išklausinėjom, kada pirktas, kurioj eilėj, kurioj vietoj. Tada patikrinom ir tik po to atidavėm, bet čia OT

                          Comment


                            #33
                            Na aš praradau kolkas tik vieną telefoną (Siemens M55), tačiau nežinau kur.
                            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                            Comment


                              #34
                              Parašė Lietuvis Rodyti pranešimą
                              Palikau ant automobilio stogo ir isvaziavau
                              ir man taip nutiko.... pries kokius 4 metus....
                              Linkėjimai,
                              Akvilė

                              Comment


                                #35
                                Kažkada jaunystei viduryje ežero iš valties iškrito Motorola C550 ir nugarmejo dugnan kaip koks titanikas
                                Life is a game that no one wins

                                Comment


                                  #36
                                  Man dar mokyklos laikais per fizinio pamoką kažkas sugebėjo iš rūbinės nukniaukt mano Nokia 3310
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    #37
                                    identiska situacija manajai

                                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                    Man dar mokyklos laikais per fizinio pamoką kažkas sugebėjo iš rūbinės nukniaukt mano Nokia 3310
                                    www.tomflagman.com

                                    Comment

                                    Working...
                                    X