Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Internetas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė x21 Rodyti pranešimą
    >..Naudoju MegaNET
    kas yra * ... ir ** ?
    O senamiestyje yra meganet?
    I love INNUENDO!

    Comment


      #22
      Siuo metu tinklo sparta 22.25val
      Lietuvoje 6756kb/s
      http://matuoklis.mikrovisata.net/
      Uzsienyje (estija) Uzfiksavo 42640 kbit/s DDDD http://www.hot.ee/vp/speed2.htm?42911

      Comment


        #23
        Lietuvoj 8717kb/s
        Užsieny 255000kbit/s

        Nežinau įtakoja tai ar ne, bet šiuo metu dar veikia Skype, uTorrent ir dar visokių šūdukų
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          #24
          Parašė x21 Rodyti pranešimą
          >..Turiu mikrovisatą, moku 60 Lt/mėn. Nesiskundžiu...
          Cia optinis?
          Taip; http://www.turbodsl.lt/optika/namams/

          Comment


            #25
            Parašė Berliner Rodyti pranešimą
            Aš naudojuosi TEO "Optimaliu internetu" 49Lt/mėn. Šiaip turiu problemų, nes ryšys trūkinėja - kartais dažniau, kartais rečiau. Kai jau buvo užknisęs šitas reikalas, užregistravau gedimą. Jie pasitikrino pas save, nieko nerado, atsiuntė savo meistrą, jis pamatavo interneto ryšio stiprumą ir nustatė, kad ryšys labai silpnas.

            Pas mus čia seni laidai išvedžioti namie, tai liepė juos pakeist, nes jie "nepritaikyti DSL", be to, pamatė, kad prijungtas dar telefonas be dažnių skirstytuvo, tai liepė ir jį atjungt. Už šią konsultaciją teko sumokėti 30 Lt. Įvykdžiau visus nurodymus - atjungiau telefoną, nusipirkau naują laidą, bet efekto lyg ir nėra. Nežinau - gal su kabeliu nuo jų dėžės iki mūsų namų kas blogai? Šiaip ar taip dar kartą juos kviest ir 30 Lt mokėt aš dar nepasiryžau.

            Šiaip greitis siunčiantis iš TEO FTP ar duomenų keityklos stabilus ~ 100-120 Kb/s. Kartais tik nervuoja, kad labai riboja greitį į užsienį vakarais ir savaitgaliais. Būna Youtube video negali normaliai pažiūrėt.

            So, jei nebūtų tų trūkinėjimų ir neribotų greičio į užsienį, būtų pats puikiausias internetas.

            Apie kitus provider'ius nežinau, nes Aleksote gyvenu - nėra kitų alternatyvų (kaip aš sakau, arba TEO arba nieko ).
            Jei rysys visai nutruksta ir po kiek laiko atsigauna tai greciausiai ne linijos, o irangos problema. Seip gali atsidaryt modemo valdymo puslapi ten turetu rodyti kokiu greiciu susisinchronizave jei rodomas greitis nepastovus ir arba mazas tai linija gali buti bloga.

            Comment


              #26
              mano planas, kaip ir HAMMER, bet pas mane problemų yra buvę ir dabar retkarčiais iškyla na, bet šiaip nesiskundžiu

              Comment


                #27
                na kadangi as KIS'a isivedes jau berots 3 metukai tai pas mane planas 10 lt pigesnis negu pas hameri 40lt/men. seip tikrai jokiu nusiskundimu neturiu. tik centre kiek zinau jis nepasiekiamas. tik miegamieji rajonai ir dalis manojo zaliakalnio.
                www.tomflagman.com

                Comment


                  #28
                  Panasu senamiesti per kabeli yra tik Zebra, o per eteri - Mikrovisata, Erdves, Omnitel, Bite-Vodafone. Ir panasu, visas pasirinkimas.

                  Comment


                    #29
                    Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                    na kadangi as KIS'a isivedes jau berots 3 metukai tai pas mane planas 10 lt pigesnis negu pas hameri 40lt/men. seip tikrai jokiu nusiskundimu neturiu. tik centre kiek zinau jis nepasiekiamas. tik miegamieji rajonai ir dalis manojo zaliakalnio.
                    a kokiam rajone gyveni, nes aš aukštuosiuose šančiuose 50 lt/mėn moku HAMMER lyg yra minėjęs, kad jis bermuduose berods.....

                    Comment


                      #30
                      Gražinos g. 4
                      man atrodo aš jamu šitą internetą, kai į butą kelsiuos! pasisekė, kad namas aktyvus o dar ir jų biuras visai šalia
                      Paskutinis taisė daktaras; 2007.02.20, 11:18.

                      Comment


                        #31
                        Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                        a kokiam rajone gyveni, nes aš aukštuosiuose šančiuose 50 lt/mėn moku HAMMER lyg yra minėjęs, kad jis bermuduose berods.....
                        taikos/studentu kampe. na anksciau kainavo netas 40lt kai pasirasiau sutarti. veliau pakele iki 50 bet man paliko sena kaina ir tiek
                        www.tomflagman.com

                        Comment


                          #32
                          geriausiai turbūt rinktis iš vietinių tiekėjų. Apie kis nežinau, nes anie daugiausia šilainiuose veikdavo.
                          Pagrindiniai tiekėjai Kaune:
                          Dokeda su MegaNet
                          Mikrovisata su Mikrovisatos internetu
                          o po to yra TEO, ir rajoniniai:
                          TEO man nepatinka
                          Pats naudoju mikrovisatos internetą.
                          Turėk omeny, kad didžiausi tiekėjai gali pasiūlyti daugiau planų.
                          Kaune net ir kitur gyvendamas rinkčiausi mikrovisatą, nes jie nupirko parabolę (vieną didesnių šilainių interneto tiekėjų), ir dabar jie jungia didelę Kauno dalį - lengva duomenim dalintis su draugais - nors man pačiam užtenka šio forumo, ir porą kitų puslapių

                          Comment


                            #33
                            Nu kiek is draugu girdejau, tai MegaNet geriausias.

                            Comment


                              #34
                              MegaNet geriausias, beveik niekat nenutruksta tinklas, ir gan greitas.

                              Comment


                                #35
                                Pats turiu MegaNet, siaip manau mikrovisata, jei optika atvesta irgi yra gerai. KIS irgi neblogai. O va del TEO optinio interneto tai..... (draugas turi, jau geriau imti kita jei yra galimybe).

                                Comment


                                  #36
                                  Šiaip Kaune yra trys pagrindiniai interneto tiekejai:
                                  Mikrovisata, Meganetas ir telekomas.
                                  Pačio interneto gerumas priklauso nuo to kokie tinklai ir įranga stovi konkrečiuose rajonuose.
                                  Pvz Šilainiuose, Eiguliuose geriausia rinktis tarp Mikrovisatos ir Meganeto (Mikrovisatos optika, bei atnaujintas Meganet tinklas)
                                  Mole Baršausko ir aplinkinės gatvės vienareikšmiškai tik Mikrovisata (Optinis tinklas).
                                  Centre: lieka mėginti telekoma, Mikrovisata turbodsl arba W planus čia jau priklauso nuo konkretaus namo. dar kaikuriuose namuose yra ir INIT tinklas.
                                  Kas liečia nuosavus namus vienareikšmiškai siūlyčiau Mikrovisatos interneta per radijo ryšį, labai stabilus ir patikimas internetas.
                                  Jei domina kas konkrečiau klauskit patarsiu, nevienus metus dirbu toje srityje, beje teko padirbėti pas kelis dabartinius ir buvusius interneto tiekėjus.

                                  Comment


                                    #37
                                    Mazdaug pries metus pas pazystamus, turincius "Meganeta", pabandziau panarsyti internete. Kosmaras, palyginus su mano naudojamu KIS'u.
                                    darbas lietuvoje.lt

                                    Comment


                                      #38
                                      zetro, kiek tas radijo mikrovisatos kainuoja? nuosaviems namams

                                      Comment


                                        #39
                                        Irangos komplektas 1350lt ir ijungimo mokestis priklauso kokiam terminui sutarti pasirasai, arba galima iranga nuomuot, tada +45lt/men prie abonentinio.
                                        Bet jei pataikysi ant akciju tai tik uz iranga sumokesi ir viena abonentini avansu.

                                        Comment


                                          #40
                                          Gal zinot koki interneta geriausiai isivest Petrasiunuose?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X