Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Tai gauni algą vokeliuose?
    Siaip jei kiek su susipazintum sistema suzinotum, kad ir negaunant vokeliuose algos valstybes pareigunams... kariskiams, policininkams ir t.t. yra keblumu perkant kazka, nes sodra neturi informacijos apie ju pajamas
    Neišmeskite spalvų

    Comment


      O taip kaip kitaip? ...kitaip iPhone nenusipirksi....

      Comment


        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
        Ežiukas kažkaip radikaliai pakeitė savo nuomonę apie iTelefoną .

        O ko jūs tikėjotės? Telefono ir planų kainas aš jau buvau numatęs vos tik jie buvo paskelbi (nebuvo labai sunku svaro kursą suradus padauginti ir suapvalinti gautus rezultatus ). Viskas čia kaip ir visur, Apple nustato tas kainas, o operatoriai tik pritaiko pas save su minimaliomis korekcijomis, o ir pats telefonas liko toks koks buvo. Man atrodo tikėjosi čia daugelis stebuklo kažkokio, bet jis neįvyko.

        Tie visi kur sakot, kad telefonas kainuoja 4500Lt ar kad minutė litas tai irgi šiek tiek perdedat, visiems telefonams tada galima taip kainas išpūst trigubai ir pan., bet tai tikrai nereiškia, kad tiek pats aparatas kainuoja, juk patys tai puikiai suprantat.
        .....
        Nepakeitė, nereikia suprasti klaidingai Tiesiog trys mėnesius užspaudus aukso puoda sedėti ne man . Nėra lėšu lauksiu kol galima bus be sutarties ji ateityje gauti, nes dabar nenoriu įsipareigoti Omniteliui.

        O dėl atseit išpustos kainos, tai tikrai ne VISIEMS telefonams galima išpūsti tą kainą. Nueini į, bet kokia elektronikos parduotuvę pasiemi sumoki ir gali į jį kišti ką nori , tau nėra aiškinama, čia kitokia politika, todėl realiai kainos sakomo dalymis ir niekada nesudedamas oficialiai skaičiu į vieną Kuri pabrėžiu tu PRIVALAI mokėti norint gauti produktą
        Paskutinis taisė Ežiukas; 2008.09.26, 08:39.

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Nakti buvo susirinke apie 200 zmoniu prie tos palapines... ir kazkur puse ju pirko iPhone'us... buvo visos 3 modifikacijos... sake atvezta daug aparatu visiems uzteks..

          Comment


            Pirmas pirkėjas
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              matosi, kad isties rimtas verslininkas, kuriam tokia suma yra arba aifuona nusipirkti, arba klube savaitgali prataskyt
              as asmeniskai labai itartinai ziureciau jei kazkas is mano draugu art artimuju stovetu nakti ir paskutines saibas praleistu telefonui...
              www.tomflagman.com

              Comment


                Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                ...as asmeniskai labai itartinai ziureciau jei kazkas is mano draugu art artimuju stovetu nakti ir paskutines saibas praleistu telefonui...
                is akies apie 2/3 pirkeju buvo virs 30 metu... nemazai virs 40 metu... jaunimas nelabai perka... neuzdirbo dar... o mama neduoda.

                Comment


                  Apple Extends Non-Disclosure to App Store Rejection Letters

                  Sita kontora man ima vis labiau patikt

                  Apple has gotten a significant amount of critical press surrounding its rejection policies in the App Store. A few high profile rejections have been widely reported and inspired at least one amusing comic.

                  Apparently, Apple has now started labeling their rejection letters with Non-Disclosure (NDA) warnings:

                  THE INFORMATION CONTAINED IN THIS MESSAGE IS UNDER NON-DISCLOSURE
                  Ziodziu abalei tau parodo i virsu iskelta vidurini pirsta, o tu net neturi teises niekam apie tai pasakyt.

                  Jei tai ne arogancija, tada as nebezinau kas yra arogancija...

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    Pirmas pirkėjas
                    Atvaizdas
                    Ko gero, i Vilniu vaziavo kokius 213km
                    Paskutinis taisė John; 2008.09.26, 11:08.

                    Comment


                      Man tai buvo labia juokinga skaityt ir žiūrėt fotos is viso to naktinio cirko.. Kai pamačiau, kas perka tuos telefonus, supratau, kad aš jo visai nenoriu, nenoriu dalyvaut šitam absurdo teatre.
                      Jūsų,
                      Analitikas PlėtRa™

                      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                      Comment


                        Atsiprasau, jei jau buvo

                        Comment


                          ech, smagi tema patapo kazkaip
                          www.tomflagman.com

                          Comment


                            Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                            Džiugas iš nežinau.lt šiandien taikliai parašė, kodėl iPhone yra vertas jo pinigų, nors jis nėra žinomas kaip didis Apple fanatas.
                            Jei nebūtų taip parašęs, nebūtų gavęs iPhono iš Omnitel patestuoti

                            Comment


                              Parašė AnD Rodyti pranešimą
                              Jei nebūtų taip parašęs, nebūtų gavęs iPhono iš Omnitel patestuoti
                              Gal pereklamuoti?

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Gal pereklamuoti?

                                Comment


                                  Masinė isterija. Sedėti ir laukti per naktį, kol telefoną nusipirksi - na reikėtų psichiką pasitikrinti. Suprantu, gal tai nerealus ir puikus telefonas, bet priėmimas su baltu limuzinu kaip kokiam Madonnos priėmime virš visko, juk tai visgi tik telefonas. Ši istorija ne ką savo absurdišumu ir aziotažu atsilieka nuo Mios ir Zvonkės "skandalo"
                                  Paskutinis taisė tivoli; 2008.09.26, 12:24.
                                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                  Dordrechtas/Haarlemas
                                  Nesebaras/Plovdivas
                                  Kiolnas

                                  Comment


                                    Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                    Masinė isterija. Sedėti ir laukti per naktį, kol telefoną nusipirksi - na reikėtų psichiką pasitikrinti. Suprantu, gal tai nerealus ir puikus telefonas, bet priėmimas su baltu limuzinu kaip kokiam Madonnos priėmime virš visko, juk tai visgi tik telefonas. Ši istorija ne ką savo absurdišumu ir aziotažu atsilieka nuo Mios ir Zvonkės "skandalo"
                                    Na tai eilinis heppeningas nuobodziaujantiems pilieciams, t.y. omniterliaus PR akcija. O pats iphawn tik pretekstas

                                    Comment


                                      /\ istikruju as galvojau bus didesne pompa... koks koncertukas ar dar kas... aisku kava/arbata ir sumustiniai nachaliavu gerai, bet bent galetu kokia muzika paleisti... krc, pataupe Omnitelis...

                                      Comment


                                        Kas tas fakin' aifeunas? Pamišėliai kažkokie, putojasi visi kaip dėl kokios daktariškos dešros

                                        Comment


                                          Tai gal dar kiekvienam mobiliakui kailinius pasiūt, ir Adamkų pakalbėt pakviest? Mobiliako "premjera", ir viskas. Aišku, labai laukėm, laabai. Bet anyway .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X