Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
    Nežinau kur čia tas košmaras. Man su delninuku taip pat kur kas patogiau naują mobilią versiją skaityt, lygiai taip pat ir su išmaniaisiais telefonais turėtų būti, todėl kažkaip nematau čia jokio košmaro, greičiau priešingai, kiti galėtu šiuo pavyzdžiu pasekti.
    Tai kad tai griauna normalios interneto naršyklės vaizdą iPhone tai viską galima nuostabiai ir puikiai su paprasta versija peržiurėti. Dabar tavę permeta į šitą apkarpitą variantą jeigu tu jungies su iTelefonu

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      Bet kada gali grįžt į normalią.

      Comment


        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
        Bet kada gali grįžt į normalią.
        kiek skaiciau kad redirectina is paprastos lrytas i ta pritaikytaja Iklaunui
        Neišmeskite spalvų

        Comment


          Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
          Bet kada gali grįžt į normalią.
          Apie ka jus cia? lrytas.lt specialiai sukure savo web puslapi mob. irenginiams, o jus norite ikisti i juos pilnaekrane varianta...
          Beje pabandziau gryzti is //m. į // - nepavyko... ir aciu Dievui...

          Comment


            Parašė x21
            Beje pabandziau gryzti is //m. į // - nepavyko... ir aciu Dievui...
            Remiantis Apple filosofija tai reiktų traktuoti kaip elementarią usability klaidą.
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              /\ na, gal ir klaida, bet patogi klaida, as uz tai kad tokiu klaidu butu kuo daugiau.... manau visi mobiliuju internetiniu irenginiu naudotojai palaikytu manes....

              Comment


                Parašė x21 Rodyti pranešimą
                /\ na, gal ir klaida, bet patogi klaida, as uz tai kad tokiu klaidu butu kuo daugiau.... manau visi mobiliuju internetiniu irenginiu naudotojai palaikytu manes....
                Nei ten klaida nei ka, tiesiog litro http serveris greiciausiai pasiziuri i "User-Agent" parametra headeryje ir automatiskai nuredirektina i mobilia versija. O ar tu ten patekai netycia ar specialiai - jam neidomu.

                Comment


                  Nei ten klaida nei ka, tiesiog litro http serveris greiciausiai pasiziuri i "User-Agent" parametra headeryje ir automatiskai nuredirektina i mobilia versija. O ar tu ten patekai netycia ar specialiai - jam neidomu.
                  Nu, o jei man neįdomi m.lrytas.lt versija ir noriu skaityti normalią versiją?
                  Pasikarti?
                  Klaida ne techninė, bet liečianti patogumą naudotis svetaine.
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Taip atrodo jo pakuote:



                    taip, komplektacija:



                    isimtas DATA kabelis, dokumentacija su servetele ir rakciuku SIM korta isimti...
                    Paskutinis taisė x21; 2008.09.29, 18:36.

                    Comment


                      o kodel ne ant kokios apple klaviaturos ar dar kitu likusiu 9?

                      einu nufotknsiu ir as visas savo elektronikos dezes iskaitant net ir router'i
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        Parašė 99 Rodyti pranešimą
                        ...Klaida ne techninė, bet liečianti patogumą naudotis svetaine.
                        Patogumas naudoti svetaine kaip tik ir yra m.lrytas.lt... aš suprantu, kad tau sunku tai suprasti, nes nebandei pats savo rankomis naršyti modernizuota web puslapi, bet patikėk taip yra.
                        O jei atsirastu m.miestai.net/forumas kaip tai yra padaryta uzsienio forumuose, mobiliuju inernetiniu irenginiu naudotojai pastatytu tau paminkla...

                        Comment


                          Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                          o kodel ne ant kokios apple klaviaturos ar dar kitu likusiu 9?
                          Vis nerimauji?

                          einu nufotknsiu ir as visas savo elektronikos dezes iskaitant net ir router'i
                          Laukiu fotkiu... paziuresime kokiu obuoliu turi...

                          Comment


                            Vualia!! Pirma karta gyvenime sove mintis, jog dezutes irgi galima fotografuoti

                            www.tomflagman.com

                            Comment


                              Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                              Vualia!! Pirma karta gyvenime sove mintis, jog dezutes irgi galima fotografuoti

                              Atvaizdas
                              Bet tik apatine atitinka temos...

                              Comment


                                sita tema jau senai issipletus per krastus
                                www.tomflagman.com

                                Comment


                                  Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                  Patogumas naudoti svetaine kaip tik ir yra m.lrytas.lt... aš suprantu, kad tau sunku tai suprasti, nes nebandei pats savo rankomis naršyti modernizuota web puslapi, bet patikėk taip yra.
                                  O jei atsirastu m.miestai.net/forumas kaip tai yra padaryta uzsienio forumuose, mobiliuju inernetiniu irenginiu naudotojai pastatytu tau paminkla...
                                  Opera turi nustatymą "Mobile view", kuris visus puslapius gražiai sutvarko taip, kad viskas tilptų į ekraną. Ir sakyčiau tą atlieka labai neblogai, nereikia jokių m.lrytas.lt

                                  Comment


                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    Opera turi nustatymą "Mobile view", kuris visus puslapius gražiai sutvarko taip, kad viskas tilptų į ekraną. Ir sakyčiau tą atlieka labai neblogai, nereikia jokių m.lrytas.lt
                                    Dekui uz informacija. Tik reikia kad opera dirbtu mobiliuose...

                                    Comment


                                      Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                      Dekui uz informacija. Tik reikia kad opera dirbtu mobiliuose...
                                      Dirba ir labai seniai.

                                      http://www.operamini.com/download/pc/
                                      Paskutinis taisė Mjso; 2008.09.29, 19:25.

                                      Comment


                                        Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                        Dekui uz informacija. Tik reikia kad opera dirbtu mobiliuose...
                                        Yra versijos Windows mobile ir Symbianui, gal kadanors atsiras ir iphone, nors vargu ar apple tai leis.

                                        Comment


                                          Parašė x21
                                          Patogumas naudoti svetaine kaip tik ir yra m.lrytas.lt... aš suprantu, kad tau sunku tai suprasti, nes nebandei pats savo rankomis naršyti modernizuota web puslapi, bet patikėk taip yra.
                                          O jei atsirastu m.miestai.net/forumas kaip tai yra padaryta uzsienio forumuose, mobiliuju inernetiniu irenginiu naudotojai pastatytu tau paminkla...
                                          Klaida ir šioje vietoje, nes tu teigi už mane, jog aš nebandžiau šios ryto svetainės su reikiamais įrenginiais. Tu tą gali tik spėti
                                          Aš nesakau, kad konkreti mobili svetainės versija yra nepatogi ir pan. Aš tik sakau, kad ryto technologai atima galimybę peržiūrėti normalią svetainės versiją. Ne jiems spręsti, kurią versiją aš noriu skaityti. Geras Edd'o pavyzdys su Opera Mobile naršykle, kur pats vartotojas sprendžia kokį vaizdą jis nori matyti.
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X