Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Aleksio
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Ir manau, kad tuos, kurie naudojasi apsu bei moka mobiliu galimai didesnėmis sumomis (max 150 vs 50) rečiau tikrina, bent jau mane. Neatsimenu kada mane jau tikrino bent dalinai.
    T.y. "apsauga tikrina pirkinius, ar už viską sumkėjai"? - mane netikrino nei karto gyvenime (nei įprastose kasose, nei savitarnos).

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    ta prasme sakai, kad NFC pirkėjai protingesni/inovatyvesni/turtingesni?
    Tai čia kaip ir aišku savaime, galvojau kažką kita mintyje turėjai "maxima kitaip traktuoja"
    Čia maždaug kaip sakyti, kad maxima kitaip traktuoja daugiau išleidžiančius nei mažiau išleidžianius. Koks tas traktavimo veiksmas? Tiesiog džiaugimasis vienais labiau, kad daugiau išleidžia? Tai čia kiekvienas verslas džiaugiasi dugiau išleidžiančiais, be jokių "manau"
    Ir ką turi omenyje "rečiau tikrina pirkinius"?
    Turbūt neatkreipei dėmesio į mano paminėtą ScanGo, kas reiškia pilnos savitarnos kasas su skaneriu, kai salėje pats nuskanuoji su asmeniniu skaneriu ir kasose užmoki be atskiro skanavimo. Ir manau, kad tuos, kurie naudojasi apsu bei moka mobiliu galimai didesnėmis sumomis (max 150 vs 50) rečiau tikrina, bent jau mane. Neatsimenu kada mane jau tikrino bent dalinai.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
    O kuo blogai viską turėti telefone? Patogiau kiekvieną kartą traukti piniginę ir joje ieškoti nuolaidų kortelės, tada banko kortelės ar šiaip kapeikų?
    Blogai tuo, kad esant bet kokiam gedimui prarandi viską iš karto.

    Parašė taspac Rodyti pranešimą
    Jei gyvenimas susidėliotu taip kad liktų tik telefonas, būtų tobula.
    Tobula kinijos valdžiai. Bet koks nusžengimas ir nieko naudotis nebegali

    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

    Ir Viada tokią funkciją jau seniai turi. Galima atsiskaityti neinant į vidų, o tiesiog automobilyje.

    Kas minėjo Spotify blogą kokybę - turint Premium kokybė tikrai geresnė, negu ripintų mp3 iš rusiškų saitų.

    Kas dėl GPS - įjungtas visada. Hesburgerio appsas leidžia užsisakyti iš anksto. Atėjus tiesiog parodai ekraną ir atsiimi užsakymą. Taip pat Google Maps veda buvimo istoriją. Kartais įdomu pažiūrėti kiek KM prasuki.
    O Viadoje sutvarkė nuolaidų kortelės pripažinimą? Nes kai bandžiau tą savitarną nepriėmė nuolaidų kortelės.

    Spotify kokybė paprasto accounto - 128kbps, premium - 320 kbps. Aš klausausi Losless (FLAC) kokybės, todėl man abi yra blogos. Kokie ripai rusiškuose saituose nežinau.

    Google Maps buvimo istorija čia prie minusų mini ar kaip?

    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    O adapteris 5 eur ar net mažiau, jei bluetooth netinka, todėl nekreipčiau didelio dėmėsio į tą 3.5mm jungtį. Arba dar yra ir usb-c ausinių.
    Yra ir kiti aspektai, digitalizacija (audio analogo mirtis nėra gerai, bluetoothas nėra atviras algoritmas ir yra valdomas privačios kompanijos. Jie guana atkatą nuo kiekvieno bluetootho), perdavimo trigdžiai ir pan. Kaip ir su belaidėmis pelėmis, yra privalumų yra ir trūkumų.




    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Subjektyvo asmeninė nuomonė.. Manau rečiau tikrina pirkinius. Koks nors budulis nėra įgalus pagal savo intelektą naudotis mobliu apsui ir mokėjimui.
    ta prasme sakai, kad NFC pirkėjai protingesni/inovatyvesni/turtingesni?
    Tai čia kaip ir aišku savaime, galvojau kažką kita mintyje turėjai "maxima kitaip traktuoja"
    Čia maždaug kaip sakyti, kad maxima kitaip traktuoja daugiau išleidžiančius nei mažiau išleidžianius. Koks tas traktavimo veiksmas? Tiesiog džiaugimasis vienais labiau, kad daugiau išleidžia? Tai čia kiekvienas verslas džiaugiasi dugiau išleidžiančiais, be jokių "manau"


    Ir ką turi omenyje "rečiau tikrina pirkinius"?

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
    Senos geros Sennheiser MX-375 arba 365 riebiai skambancios ausenkes kainuoja iki 30 euru. O visiskas bluetooth wireless brudas 120+. Vat ir visa aritmetika.
    O adapteris 5 eur ar net mažiau, jei bluetooth netinka, todėl nekreipčiau didelio dėmėsio į tą 3.5mm jungtį. Arba dar yra ir usb-c ausinių.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Kaip kitaip traktuoja?

    Ir kodėl ngc naudotojai būtinai didesnes sums nebijo leisti? Nėra nfc naudotojų su mažesniais limitais?
    NFC neturi limito dažniausiai.

    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    panasu, kad ne. Tada Samsung S10+

    S10+ tele2 kaip tik 499€ tik.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Kaip kitaip traktuoja?Ir kodėl ngc naudotojai būtinai didesnes sums nebijo leisti? Nėra nfc naudotojų su mažesniais limitais?
    Subjektyvo asmeninė nuomonė.. Manau rečiau tikrina pirkinius. Koks nors budulis nėra įgalus pagal savo intelektą naudotis mobliu apsui ir mokėjimui.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
    Man reikia staigiai iki lapkrycio pabaigos sava bobai nupirkti telipona. Maz kas gali patarti gera modeli? Reikalavimai : biudzetas iki 800Eur, Android, ekranas ne didesnis uz 6.5", 256 GB memory (blogiausiu atveju 128), gera kamera, pageidautina dual SIM bei SD slot, batarke nuo 4500mAh butu geriau >5000, bei 3.5mm audio lizdas (nes deja dabar jie dingsta is nauju telefonu). huawejaus nesiulyti
    Kokias rimtas programas naudos, kad reikalingas tokios galios telefonas?
    ​​​​​​

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Ir šiaip manau, kad kokia Maxima skirtingai traktuoja ScanGo kasose tuos, kurie turi Maximos apsą, atsiskaito NFC mobiliu nuo tų, kurie turi plastikinę nuolaidų kortelę ir moka kortele šiaip. Ir dėl didesnių sumų kurias nebijo mokėti NFC mobiliu lyginant su bekontakte kortele ir dėl potencialiai kitokios publikos.
    Kaip kitaip traktuoja?

    Ir kodėl ngc naudotojai būtinai didesnes sums nebijo leisti? Nėra nfc naudotojų su mažesniais limitais?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
    Senos geros Sennheiser MX-375 arba 365 ausenkes kainuoja iki 30 euru. O visiskas bluetooth wireless brudas 120+. Vat ir visa aritmetika.
    S10+ turi jacka

    Komentuoti:


  • ZYKLON-B
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    panasu, kad ne. Nauji geri telefonai neturi to 3.5 jacko.
    Senos geros Sennheiser MX-375 arba 365 riebiai skambancios ausenkes kainuoja iki 30 euru. O visiskas bluetooth wireless brudas 120+. Vat ir visa aritmetika.
    Tai pogi del slotu - naudojant SD, patogu issiimti kortela ir narsyti kompe, kai ten milijonas mp3 arba nuotrauku. Pas mane kortela 200GB beveik visa uzkimsta - keli tukstanciai nuotrauku bei 120+ GB mp3
    Paskutinis taisė ZYKLON-B; 2020.11.20, 18:25.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
    Bet kaip suprantu SD sloto nebus, bei 3,5 audio irgi
    panasu, kad ne. Tada Samsung S10+

    Komentuoti:


  • ZYKLON-B
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Imk OnePlus 8 pro
    Bet kaip suprantu SD sloto nebus, bei 3,5 audio irgi

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Imk OnePlus 8 pro

    Komentuoti:


  • ZYKLON-B
    replied
    Man reikia staigiai iki lapkrycio pabaigos sava bobai nupirkti telipona. Maz kas gali patarti gera modeli? Reikalavimai : biudzetas iki 800Eur, Android, ekranas ne didesnis uz 6.5", 256 GB memory (blogiausiu atveju 128), gera kamera, pageidautina dual SIM bei SD slot, batarke nuo 4500mAh butu geriau >5000, bei 3.5mm audio lizdas (nes deja dabar jie dingsta is nauju telefonu). huawejaus nesiulyti
    Paskutinis taisė ZYKLON-B; 2020.11.20, 17:45.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Ir šiaip manau, kad kokia Maxima skirtingai traktuoja ScanGo kasose tuos, kurie turi Maximos apsą, atsiskaito NFC mobiliu nuo tų, kurie turi plastikinę nuolaidų kortelę ir moka kortele šiaip. Ir dėl didesnių sumų kurias nebijo mokėti NFC mobiliu lyginant su bekontakte kortele ir dėl potencialiai kitokios publikos.
    Paskutinis taisė Arunasx; 2020.11.20, 16:19.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Dalinuosi savo naudojamu S10+ pagrindinio ekrano foto. Dažnai dar pas žmones matau, kad naudoja standartines nuorodas apatinėje juostoje, bet jau pora ar daugiau metų naudoju būtent tokią konfigūraciją, nes visi chatai dažniausiai spaudinėjamos programos. Dar yra porą ekranų į šonus, bet ten kalendorius, priminimai, aliarmai, orai, kurie rečiau reikalingi.

    Click image for larger version

Name:	Screenshot_20201120-144153_One UI Home.jpg
Views:	225
Size:	868,3 kB
ID:	1840537
    Paskutinis taisė booraz; 2020.11.20, 16:48.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Mano telefonas naudojamas kaip telefonas, SMSams (kai aš arba abonentas yra neES šalyje), fotoaparatas, namuose kaip WiFi routeris, žingsnių/atstumo/kalorijų matuoklis.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą

    Dar pridėčiau, kad šiuolaikinis telefonas atlieka liniuotės, gulsčiuko, žibinto funkcijas.

    Aš irgi visiškai nemėgstu grynųjų pinigų ir nuolaidų kortelių, tai puiki alternatyva tam yra parduotuvių programėlėse integruota nuolaidų kortelės funkcija.

    Beje Circle K padarę dar geresnį dalyką, galima savo nuolaidų kortelę pririšti prie atsiskaitymo kortelės, tada viskas visiškai automatiškai ir nereikia nei programėlės, nei nuolaidų kortelės.
    Ir Viada tokią funkciją jau seniai turi. Galima atsiskaityti neinant į vidų, o tiesiog automobilyje.
    Google Pay pasileido Lietuvoje oficialiai. Aš naudojau jau kelis metus su Revolutu. Tad mano kišenėje tik telefonas, raktai ir ID kortelė (vairuotojo pažymėjimo juk net nebereikia vežiotis).

    Kas minėjo Spotify blogą kokybę - turint Premium kokybė tikrai geresnė, negu ripintų mp3 iš rusiškų saitų.

    Kas dėl GPS - įjungtas visada. Hesburgerio appsas leidžia užsisakyti iš anksto. Atėjus tiesiog parodai ekraną ir atsiimi užsakymą. Taip pat Google Maps veda buvimo istoriją. Kartais įdomu pažiūrėti kiek KM prasuki.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė taspac Rodyti pranešimą
    Manau, pas daugumą dar yra mąstymas, kad mobilus telefonas yra... telefonas. Iš tikro tai yra kompiuteris tavo rankoje, skambinimo funkcija jau senai nuėjusi į tolimą planą. Aš telefone naudoju viską ir net noriu, kad kuo daugiau gyvenimo funkcijų persikeltų ten, man jis veikia kaip bendravimo priemonė, muzikos klausymo priemonė, navigacija, fizinio aktyvumo/miego sekimo priemonė, piniginė, nuolaidų kortelė, bilietas į renginį/lėktuvą/autobusą, žaidimų konsolė, fotoaparatas, foto/video peržiūros priemonė, žadintuvas, fotoaparatas/video kamera, audio knygų klausymas, laikraštis, el. paštas, bankas, mokesčiu mokėjimas, taksi, parkavimas, prekių/paslaugų pirkimas, orų prognozė, signalizacijos valdymas ir t.t. ir pan..... ir net Corona kontaktų sekimas. Ir dar dar daugiau visko.

    Paprastas pavyzdys - nuolaidų kortelės, kai Maxima ir Rimi įsivedė apps'us, kurie veikia kaip nuolaidų kortelės, pradėjau juos naudoti. Iki tol piniginėje nešiotis jokių kortelių noro nebuvo ir nėra. Iki to neturi tai jų parduotuvių ir vengiu.

    Kiti geri pvz, važiuoju Kaune autobusu ir man Google automatiškai praneša, už 2 km tavo maršrute tikėtis kamštis ir vėlavimas. Sėdžiu Frankfurto oro uoste, į telefoną ateina pranešimas, kad mano įlaipinimo vartai pasikeitė, net anksčiau nei pasirodė oro uosto monitoriuose.

    Taip, Google, FB ir kiti servisai viską apie mane žino, bet man dėl to nei šilta, nei šalta, nes dėl to galiu gauti pilnavertiškas jų paslaugas (tikslinė reklama included).

    Aš esu žmogus, kuris vengia grynųjų pinigų, nenešioja jokių kuprinių ar vyriškų rankinukų, tad man norisi prie savęs turėti tik kelis daiktus - banko kortelė (tikiuosi greitai telefono pilnai pakaks ir jos irgi nereikės šalia turėti), ID/vairuotojo pažymėjimas, telefonas, raktai. Viskas. Jei gyvenimas susidėliotu taip kad liktų tik telefonas, būtų tobula.

    P.S. realiai jei darbas neduotų laptop'o, man jo namie neprireiktų (tik namų reikalams, darbui be abejo reikia), pilnai pakaktų telefono. Net tekstas greičiau rašosi per telefoną su SwiftKey auto correct'u ir žodžių pasiūlymais.
    Dar pridėčiau, kad šiuolaikinis telefonas atlieka liniuotės, gulsčiuko, žibinto funkcijas.

    Aš irgi visiškai nemėgstu grynųjų pinigų ir nuolaidų kortelių, tai puiki alternatyva tam yra parduotuvių programėlėse integruota nuolaidų kortelės funkcija.

    Beje Circle K padarę dar geresnį dalyką, galima savo nuolaidų kortelę pririšti prie atsiskaitymo kortelės, tada viskas visiškai automatiškai ir nereikia nei programėlės, nei nuolaidų kortelės.

    Komentuoti:

Working...
X