Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė joker Rodyti pranešimą
    Man tai panašu ne į meilę fubolui, o į paprasčiausią "glory hunting'ą". Ypač, kai lietuviai net puola pirkti kitų valstybių vėliavas, dažytis veidus jų spalvomis ir t.t.
    Tiesiog artėjame prie nacionalinio identiteto laidotuvių
    Pagaliau...

    Comment


      santuriai pasidziaukti, kad megiama komanda laimejo.. bet nelekti i gatves ir nesidazyti svetimos salies spalvomis...
      Neišmeskite spalvų

      Comment


        Ko jūs čia parinatės, tegul laksto kam kaip patinka. Taigi čia liaudis, kuriai reikia duonos ir žaidimų. Ant duonos jau užsidirbom

        Comment


          /\ Ir guašui ant veido
          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
          Dordrechtas/Haarlemas
          Nesebaras/Plovdivas
          Kiolnas

          Comment


            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
            Ko jūs čia parinatės, tegul laksto kam kaip patinka. Taigi čia liaudis, kuriai reikia duonos ir žaidimų. Ant duonos jau užsidirbom
            Valiuk, patinka man tavo požiūris Nes tas lietuviškas santūrumas jau nerealiai įgrįso. Jei palaikai komandą tai iš visos širdies, nors ir ne nacionalinė rinktinė. Sveikas azartas yra geras dalykas, tai taip pat gerai kaip kokiam klube gerai pasiausti, emocijas išlieti
            *******
            Miestai.net Fb

            Comment


              Manau, kad jau galima užrakinti šią temą, kad nebebūtų bereikalingų diskusijų.
              „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

              Comment


                Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                Valiuk, patinka man tavo požiūris Nes tas lietuviškas santūrumas jau nerealiai įgrįso. Jei palaikai komandą tai iš visos širdies, nors ir ne nacionalinė rinktinė. Sveikas azartas yra geras dalykas, tai taip pat gerai kaip kokiam klube gerai pasiausti, emocijas išlieti
                Lietuviai neprigėrę linksmintis nemoka . Turi būti rimtas, santūrus, na nebent lietuviai kašį žaidžia . Ir vėliau draugai klausinėja kodėl atgal į Airiją noriu.

                Comment


                  Vyrams ir vaikinams - www.euro2008girls.com

                  Comment


                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                    Lietuviai neprigėrę linksmintis nemoka . Turi būti rimtas, santūrus, na nebent lietuviai kašį žaidžia . Ir vėliau draugai klausinėja kodėl atgal į Airiją noriu.
                    O ispanai moka? Pažiūrėk, kas Ispanijoje dėjosi, kai laimėjo, vien dėl to, geriau jau vokiečiai būtų laimėję. Kažkokia necivilizuota tauta, kuri sugeba nebent futbolą žaisti ir vyną gaminti.
                    O visos tos kalbos apie santūrumą, rimtumą skamba kaip iš neišsilavinusio žmogaus. Aišku, nebent tau yra kokie 16 metų ir verda visokios ten hormonų audros, tada suprantama
                    Paskutinis taisė Lettered; 2008.06.30, 22:10.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                      Valiuk, patinka man tavo požiūris Nes tas lietuviškas santūrumas jau nerealiai įgrįso. Jei palaikai komandą tai iš visos širdies, nors ir ne nacionalinė rinktinė. Sveikas azartas yra geras dalykas, tai taip pat gerai kaip kokiam klube gerai pasiausti, emocijas išlieti
                      Tai aišku, ir iš viso, aš už tai, kad palaikytume ispanus, kurie talžė lietuvių sirgalius lazdomis. Juk svarbu normaliai pasiausti. Kas ta Tėvynės meilė, juk už ją mirė tik keli milijonai tautiečių..

                      Comment


                        Parašė Akela Rodyti pranešimą
                        Vyrams ir vaikinams - www.euro2008girls.com
                        Perskaičiau Vyrams ir vaikams
                        Na žodžiu tinka...
                        gera gyventi gerai

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          O ispanai moka? Pažiūrėk, kas Ispanijoje dėjosi, kai laimėjo, vien dėl to, geriau jau vokiečiai būtų laimėję. Kažkokia necivilizuota tauta, kuri sugeba nebent futbolą žaisti ir vyną gaminti.
                          Esu atsipalaidavęs žmogus. Man vienodai šviečia ką kiti galvoja, man linksma ir MAN gerai. O Lietuvos taipogi nepavadinčiau LABAI civilizuota šalim. O Ispaniją palaikysiu ir toliau ir man nesvarbu kas dėjosi ten. Visose šalyse yra visokių žmonių. O tu toliau sėdėk susukęs savo snukį ir viskuom nepatenkintas kaip ir didžioji dauguma CIVILIZUOTŲ lietuvių.
                          Viskas, baigiu.

                          Comment


                            Parašė somis Rodyti pranešimą
                            Tai aišku, ir iš viso, aš už tai, kad palaikytume ispanus, kurie talžė lietuvių sirgalius lazdomis. Juk svarbu normaliai pasiausti. Kas ta Tėvynės meilė, juk už ją mirė tik keli milijonai tautiečių..
                            Rytfanius...

                            ps. o tai cia tie patys, kurie talze vakar laimejo pries vokiecius finala? Gal gali tada tiksliau pavardem, kas talze - Torresas, Xavi, Villa, Casillas ar kiti?

                            Comment


                              Parašė somis Rodyti pranešimą
                              Tai aišku, ir iš viso, aš už tai, kad palaikytume ispanus, kurie talžė lietuvių sirgalius lazdomis. Juk svarbu normaliai pasiausti. Kas ta Tėvynės meilė, juk už ją mirė tik keli milijonai tautiečių..
                              O tai už vokiečius, nuo kurių patys lietuviai bėgo į RUSIJĄ? . Gal grįškime į viduramžius, rasime dar kokį blogą dalyką kurį mums ISPANAI padarė. Vienu žodžiu - cirkas. Nu nepatinka jums ispanai - smagu. Your choice.

                              Comment


                                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                Esu atsipalaidavęs žmogus. Man vienodai šviečia ką kiti galvoja, man linksma ir MAN gerai. O Lietuvos taipogi nepavadinčiau LABAI civilizuota šalim. O Ispaniją palaikysiu ir toliau ir man nesvarbu kas dėjosi ten. Visose šalyse yra visokių žmonių. O tu toliau sėdėk susukęs savo snukį ir viskuom nepatenkintas kaip ir didžioji dauguma CIVILIZUOTŲ lietuvių.
                                Viskas, baigiu.
                                Nieko, užaugsi, kitaip kalbėsi, jaunoji idealistė, manai, kad esi pati geriausia, protingiausia ir kitokia iausia, kad nesvarbu, ką kiti tau sako?
                                Aš ir nesakau, kad lietuviai yra civilizuočiausi; ir viskuom aš esu patenkintas.
                                Flickr

                                Comment


                                  Tuo ir baigiam šį čempionatą
                                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                  Comment

                                  Working...
                                  X