Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    kaip mano brolis sakė - baigėsi turkijos bonusai

    Comment


      /\ Palyginai tu čia, gal pats turkas, kad verkti norisi?
      Flickr

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        /\ Palyginai tu čia, gal pats turkas, kad verkti norisi?
        Ne, tiesiog savo geru žaidimu užsitarnavo gerą palaikymą.

        Comment


          Geru žaidimu? nepasakyčiau, nebent kovingumu...
          Flickr

          Comment


            Man, that was tight! But in the end, Turkey 2, Germany 3!!!!!
            Originally Posted by

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Geru žaidimu? nepasakyčiau, nebent kovingumu...
              Mažai kas galvojo, kad jie išeis iš grupės, jie vos nepasiekė finalo. Tai ne vien kovingumas.

              Comment


                Nuostabios rungtynės, tikrai jau galvojau, kad turkai ir vėl sugebės išsigelbėt, tačiau to neįvyko, vokiečiai parodė kas yra kas, su tuo ir sveikinu

                Comment


                  Komentatorius - tikras profesionalas. Rungtynės jau seniai baigėsi, o jis operatyviai sugrįžo į vėžes ir komentuoja su tokia aistra, tarsi mes nė nenutuoktume apie galutinį varžybų rezultatą.
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    He he he 3 kartus iš eilės negali sektis. Baigėsi turkiška ruletė O rytoj tai bus "zarubas" (arba ne)

                    Comment


                      O man turkai labai patiko. Kovėsi iš paskutinių... Šiek tiek gaila jų...

                      Comment


                        Cempionatas prie pabaigos, liko tik vienas pusfinalis ir finalas, bet kazkodel dideles intrigos nejauciu. Eilini kart pasikartosiu, kad baisiai truksta anglu, kaip ir truksta rungtyniu del bronzos.

                        Parašė Rodyti pranešimą
                        Komentatorius - tikras profesionalas. Rungtynės jau seniai baigėsi, o jis operatyviai sugrįžo į vėžes ir komentuoja su tokia aistra, tarsi mes nė nenutuoktume apie galutinį varžybų rezultatą.
                        Cia tu rimtai ar ant bajerio? Meskonis pats didziausias kvailys, kokiu tik imanoma tapti komentuojant sporto varzybas. Ir visada toks pats stabiliai durnas, kiekviena karta issakantis savo normatyvine doze nusisnekejimu.

                        Comment


                          O aš už vokiečius spygavau bare. Turkų gerbėjai (rusai) į mus nekaip žiūrėjo . Gerai, kad ne Ispanija su Rusija, o tai būtų buvę dar . Bet ryt tai jau eisim palaikyt Ispanijos

                          Comment


                            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                            Cia tu rimtai ar ant bajerio? Meskonis pats didziausias kvailys, kokiu tik imanoma tapti komentuojant sporto varzybas. Ir visada toks pats stabiliai durnas, kiekviena karta issakantis savo normatyvine doze nusisnekejimu.
                            Aš nenusimanau apie futbolą, todėl galbūt nepastebiu tų klaidų, jei jos tikrai yra Galėtum duoti pavyzdžių, būtų įdomu.

                            Bet pats gebėjimas taip persiorientuoti mane žavi. Arba jos nėra arba visiškai nesijaučia vaidybos, puikiai perduodamos emocijos.

                            Tai mano nuomonė. Gal mano komentavimo kartelė tiesiog yra žemiau
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                              Cempionatas prie pabaigos, liko tik vienas pusfinalis ir finalas, bet kazkodel dideles intrigos nejauciu. Eilini kart pasikartosiu, kad baisiai truksta anglu, kaip ir truksta rungtyniu del bronzos.



                              Cia tu rimtai ar ant bajerio? Meskonis pats didziausias kvailys, kokiu tik imanoma tapti komentuojant sporto varzybas. Ir visada toks pats stabiliai durnas, kiekviena karta issakantis savo normatyvine doze nusisnekejimu.
                              O kam reikia dėl tos trečios vietos? Juk pvz. čempionų lygoje irgi nežaidžiama ir net neįsivaizduoju, kaip taip galėtų būti.
                              Dėl komentatoriaus, tai tiesiog lietuvoje nelabai yra geresnių turbūt Galėtų Kesminas komentuoti visas rungtynes arba Donskis, kaip preitam čempionate
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Rodyti pranešimą
                                Aš nenusimanau apie futbolą, todėl galbūt nepastebiu tų klaidų, jei jos tikrai yra Galėtum duoti pavyzdžių, būtų įdomu.

                                Bet pats gebėjimas taip persiorientuoti mane žavi. Arba jos nėra arba visiškai nesijaučia vaidybos, puikiai perduodamos emocijos.

                                Tai mano nuomonė. Gal mano komentavimo kartelė tiesiog yra žemiau
                                Kad isgirstum jo nusisnekejimus, gali is vis net buti nesidomintis futbolu. Pvz. jis isvardina aceit Prancuzijos futbolininkus, ir tada pristato kita komanda ir vel sako - Prancuzai, ir tada isvardina tikruosius prancuzus. Arba prancuzai zaide su rumunais, su olandais ir su prancuzais. Ir t.t.. Kruva panasiu pavyzdziu. Ir siaip daug buku pasisakymu.

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  O kam reikia dėl tos trečios vietos? Juk pvz. čempionų lygoje irgi nežaidžiama ir net neįsivaizduoju, kaip taip galėtų būti.
                                  Dėl komentatoriaus, tai tiesiog lietuvoje nelabai yra geresnių turbūt Galėtų Kesminas komentuoti visas rungtynes arba Donskis, kaip preitam čempionate
                                  Cempionu lyga yra viena, Europos cempionatas visai kas kita. Tiesiog visose sporto sakose iprasta, kad tokiose cempionatuose buna 3 vietos laimetojai ir bronzos medaliai, netgi tame paciame Pasaulio futbolo cempionate savaime suprantama, yra rungtynes del 3 vietos. Nuo to visiems tik geriau butu, kazkuri rinktine iskovotu medalius, ziurovai pamatytu vienomis rungtynemis daugiau ir t.t.. Vien tik pliusai, o minuso neisivaizduoju nei vieno.

                                  Comment


                                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                    Cempionu lyga yra viena, Europos cempionatas visai kas kita. Tiesiog visose sporto sakose iprasta, kad tokiose cempionatuose buna 3 vietos laimetojai ir bronzos medaliai, netgi tame paciame Pasaulio futbolo cempionate savaime suprantama, yra rungtynes del 3 vietos. Nuo to visiems tik geriau butu, kazkuri rinktine iskovotu medalius, ziurovai pamatytu vienomis rungtynemis daugiau ir t.t.. Vien tik pliusai, o minuso neisivaizduoju nei vieno.
                                    Kova dėl 3-čios vietos ir man patiktų ir tikrai norėtūsi jos. Viena komanda būtų morališkai pakilesnė, nei dbr abu pusfinalio pralaimėtojai taip ir važiuoja namo be nieko. UEFA gal nori išskirtinumo, juk pasaulio čempionate tai žaidžia....

                                    Turkam pagarba už kovingumą, bet ir žaidė tikrai gražiai ir gerai, vokiečiai tikrai daug vargo turėjo Bet va jų mentelitetas man nepatinka nors tu ką...

                                    O šian sirgsiu už Ispaniją, už Fabregas ypač
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                      O aš už vokiečius spygavau bare. Turkų gerbėjai (rusai) į mus nekaip žiūrėjo . Gerai, kad ne Ispanija su Rusija, o tai būtų buvę dar . Bet ryt tai jau eisim palaikyt Ispanijos
                                      Čia Klaipėdoj?

                                      Comment


                                        Na ir beje, fricai laimėjo... Aš iš tikrųjų neturiu sėkmės...
                                        Eventualiame finale Vokietija - Rusija berods nežinau, kuris nugalėtojas būtų blogesnis... Dieve, apsaugok!
                                        Bet vis dar tikiusi Ispanija bus finale ir įveiks fricus.
                                        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                        Beje, Elvus, taip dorai ir nepasveikinau tavęs prisijungus prie forumo bei papildžius vis gausėjančias užsieniečių gretas čia. Sveikas gyvas . Ir vienas klausimas tau, iš kur tamsta taip puikiai mokat lietuvių kalbą?
                                        Ačiū už mielus žodžius, pauliaK. Ir dėkoju už kalbos mokėjimo pagyrą, bet manau, kad taip gerai išvis nekalbu.
                                        O iš kur tas mokėjimas? Pirma, įgimta meilė užsienio kalboms (ir turbūt kažkoks gabumas...). Antra, mano šeima kilusi iš Seinų krašto. Lietuvių šeimoje neturiu, bet nuo gimimo per kiekvienas atostogas važiuodavau (ir akivaizdžiai vis dar važiuoju) pas senelę (kaimas 3 km nuo Seinų). Aname rajone, kaip žinome, daug lietuvių, lietuviškų pavardžių (irgi tarp lenkų), gyvenviečių vardų, paminklų, užrašų itt. Tai man intrigavo ir pirmiausia pradėjau pažinti pavienius žodžius (pvz. mėnesių vardų išmokau iš lietuviškų antkapių lentų Seinų kapinėse ), o vėliau nutariau išties pradėti lietuvių kalbos mokslą. Suradau puikų internetinį žodyną www.lietpol.pl, o toliau nusipirkau Onos Vaičiulytės-Romančuk "Lietuvių kalbos gramatiką" (pirma lietuvių kalbos gramatika išleista lenkiškai - leid. Ex Libris, Varšuva 2006). Na, ir taip mokausi. Šiame forume užsiregistravau apskritai irgi kalbos tobulinimui (žinoma, kad kalbų moksle geriausia praktika yra pašnekesys su "native speakeriais"). Bet ne tiktai todėl, forumo tematika man labai įdomi, lenkiškame Skyscrapers forume aš irgi užsiregistruotas

                                        Gerai, jau baigiu, rašau ir rašau, o tai betgi truputį offtop. Atleiskite, kad taip prišiukšlinau šį temą , bet norėjau viską gerai išaiškinti...

                                        Comment


                                          Sveikas atvykęs, Elvau
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X