Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • John
    replied
    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
    Jesus, what a f*** is wrong with you people? aš tik išreiškiau savo ASMENINĘ NUOMONĘ, kas man atrodo favoritais. Na, susitiks, tai susitiks, valio, nuo to tik įdomiau čempionatą žiūrėti. tai viena. antra, jei matyčiau visus nugalėtojus, tai jau nepergyvenkit, bet čia apie tai nešnekėčiau. trečia, dabar jau įsitikinau, kad tamsusis arkliukas šį kartą bus kroatai. rekspekts jiems už šiandien. Vokiečiai šoke.

    Idomu, ka apie tai galvoja anglai?

    Komentuoti:


  • Analitikas PlėtRa
    replied
    Parašė jasha Rodyti pranešimą
    Tai yra yra čia visokio plauko orakulų, matančių pusfinalių poras, visas prizines vietas ir nugalėtojus jau po pirmųjų grupės rungtynių
    Jesus, what a f*** is wrong with you people? aš tik išreiškiau savo ASMENINĘ NUOMONĘ, kas man atrodo favoritais. Na, susitiks, tai susitiks, valio, nuo to tik įdomiau čempionatą žiūrėti. tai viena. antra, jei matyčiau visus nugalėtojus, tai jau nepergyvenkit, bet čia apie tai nešnekėčiau. trečia, dabar jau įsitikinau, kad tamsusis arkliukas šį kartą bus kroatai. rekspekts jiems už šiandien. Vokiečiai šoke.

    Komentuoti:


  • Reptilias
    replied
    Siaubas, blogiausios rungtynes siame cempionate...O dar lygiosios...

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Austrai kažkokie nevykėliai... Gaila jų, nemanau, kad atsities jau.

    Komentuoti:


  • dts
    replied
    lenkai cia gerai

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    Hm 1-1 įdomumo dėlei ryt didysis penktadienis!!!!
    Rytoj olandai su prancuzais los, o su rumunais tik antradieni.

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    olandija laimės!

    austrai taip smaugė lenkus, o įkalė lenkai...

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Hm 1-1 įdomumo dėlei ryt didysis penktadienis!!!!

    Komentuoti:


  • Reptilias
    replied
    Olandija 4:1 tik idomumo delei...
    Olandija-Rumunija
    Paskutinis taisė Reptilias; 2008.06.12, 21:33.

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė rat Rodyti pranešimą
    /\ Hm gal iššaus kaip kroatai. Bet su prancūzais nieko gero neparodė. Jei reiktų spėt, sakyčiau, olandai 3-1 laimės
    Sakyciau olandai 5:0 arba 4:0. Cia tik siaip idomumo delei, tokia prognoze. Po to galesim palygint.

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    /\ Hm gal iššaus kaip kroatai. Bet su prancūzais nieko gero neparodė. Jei reiktų spėt, sakyčiau, olandai 3-1 laimės

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Jo slidūs tokie mačai vat už Olandija - Rumunija statyt galima, Ispanija - Graikija dar Nors pats niekad nesilažinu.
    O aš už lygiasiais norėjau pastatyti... Tuo futbolas ir gražus... Dėl olandų abejoju, greičiau bus lygiosios

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
    Pralošiau pinigus, o toks ramus po vakar jau buvau, net nedrįsau pagalvot, kad vokiečiai praloš
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Same sh*t..
    Jo slidūs tokie mačai vat už Olandija - Rumunija statyt galima, Ispanija - Graikija dar Nors pats niekad nesilažinu.

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
    Pralošiau pinigus, o toks ramus po vakar jau buvau, net nedrįsau pagalvot, kad vokiečiai praloš
    Same sh*t..

    Komentuoti:


  • jasha
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Na tai ką, Analitike, Vokietija - Portugalija bus anksčiau nei pusfinaliukas
    Tai yra yra čia visokio plauko orakulų, matančių pusfinalių poras, visas prizines vietas ir nugalėtojus jau po pirmųjų grupės rungtynių

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Pralošiau pinigus, o toks ramus po vakar jau buvau, net nedrįsau pagalvot, kad vokiečiai praloš

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Na tai ką, Analitike, Vokietija - Portugalija bus anksčiau nei pusfinaliukas
    Paskutinis taisė Lettered; 2008.06.12, 20:24.

    Komentuoti:


  • Orto Panti
    replied
    Oba, tikrai netikėta man buvo kroatų pergalė. Aišku biški gaila, nes labiau vokiečius palaikiau, bet kroatai tikrai jos nusipelnė, ypač pabaigoje man patiko, kai jie nepasidavė vokiečių bandymams spausti vartus ir puikiai gynėsi ir dar sugebėjo patys pūlt.

    Komentuoti:


  • Reptilias
    replied
    Smagiai tos geltonos korteles gale sumirguliavo
    Sveikinimai kroatu gerbejams!

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Vokiečiai nemoka pralaimėti
    O kroatai labai patiko!
    Pirma beveik sensacija.

    Komentuoti:

Working...
X