Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2007 Ispanijoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    jop,man tokie fanai,kai sužaidžia tai dievas, kai ne tai iš rinktinės meta
    vakar neturėjau galimybės pasižiūrėt live, tai per viasat vidurnaktį žiūrėjau...su švedų komentarais nieko nesupratau... o šiaip, tai vaizdelis toks...na toks...kad būtų pas čekus koks Nowitskis tai būtų prišaudęs ir tokių atkarpų kaip 0:13 būtų daugiau buvę...Na,bet galbūt tos bangos ir buvo iš atsipalaidavimo,o su rimtesnėm komandom nebus kada atsipalaiduot ir žaidimas kitoks bus nes kad gali žaist matosi!

    Comment


      Šiaip man Kaukėnas nepatinka. Kiekvieną kartą "priekabiauti" prie teisėjų yra labai jau įžūlu. Pradedu suprasti, kodėl jie su Sireika susipyko.

      Įdomu kokią taktiką šiandien lietuviai naudos gynyboje? Ar spaus Nowitzkį, ar kaip tik spaus kitus, o Nowitzkį paliks daugmaž laisvesnį. Negalės juk visas 40 minučių vienas mėtyt. O jei puolime Lietuva žais per aukštus, tai zuikis puikis gaus pražangų ir viena problema bus mažiau.

      Kalbant apie kitas komandas, tai kol kas skystai turkai ir italai atrodo.

      Comment


        Parašė rat Rodyti pranešimą
        Šiaip man Kaukėnas nepatinka. Kiekvieną kartą "priekabiauti" prie teisėjų yra labai jau įžūlu. Pradedu suprasti, kodėl jie su Sireika susipyko.
        O kas tau patinka, rat? Kleizos elgesys aikstelej? ar uz jos ribu? Jasikevicius ne ka maziau aiskinasi su teisejais, nei Kaukenas.. Saras po kiekvieno svilpuko knisa prota jiems.
        Is kur tau zinot, kas buvo tarp Sireikos ir Kaukeno Ne nu baikit chebra bajerius


        Kalbant apie kitas komandas, tai kol kas skystai turkai ir italai atrodo.
        Prie ko cia italai? Pralaimejo abi rungtynes po atkaklios kovos pajegioms komandoms.. jau nekalbu apie paskutini zudanti Lakoviciaus tritaski i ju krepsi paskutine sekunde...
        Na su turkais ir taip jau viskas aisku..nepasiruose tinkamai pirmenybems...
        Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

        Comment


          Tiesą sakant visi ir nepatinka Bet manau, kad Šaro kovotojo ir rėksnio charakteris. O kiti dirbtinai reiškiasi. Man patinka Mačiulis, beveik nesiaiškina ir juodai dirba. O tie tai pižonai, Kleizą Lietuvos pižonas numero uno

          Comment


            Parašė rat Rodyti pranešimą
            Įdomu kokią taktiką šiandien lietuviai naudos gynyboje? Ar spaus Nowitzkį, ar kaip tik spaus kitus, o Nowitzkį paliks daugmaž laisvesnį.
            R.Kurtinaitis: "Nowitzkį dengs trys krepšininkai" (video)

            Vadinasi Nowitzkį spaus. Nors tikrai nederėtų pamiršt ir likusios vokiečių rinktinės dalies.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              Šaras per 1 kėlinuką 5 asistai!!! Man ši rinktinė įspūdį daro didele energija...paprastai lietuviai pasižymi gan ramiu ir šaltu charakteriu aikštėj. Dabar turim tokius enerdžaizerius aikštėj kaip Šaras, Kaukėnas, Kleiza, Mačiulis...ir nė vienas iš jų nėra dirbtinas. Matosi, kad Kaukėnas nori žaist.
              ...kol kas gan neblogai sekas su vokiečiais. Totalizatoriuj buvau atsargus, bettiek jau to...nepergyvenu

              Comment


                Parašė boo Rodyti pranešimą
                Ir nė vienas iš jų nėra dirbtinas.
                Vis tik būtų geriau jei leistumėm ginčytis tik Jasikevičiui. Dar geriau nesikabinėt prie teisėjų, o trajakais užmėtyt ir pyktį išnaudot gynyboj. Jau analizuojant rungtynes ir žiūrint pakartojimus pasimatys kas ir kaip buvo. Juolab, kad svarbiu momentu galima "technikinę" gaut.

                Comment


                  Neblogai, +17. Tik baudų reikėtų labiau vengt, nes pabaigoj rungtynių žaisim pusiau antru penketu.

                  Susinervinau, kai Nowitzkiui prieš Šarą pražangos akivaizdžios nedavė

                  Beje, per pusę rungtynių vokiečiai teatliko vos 1 rezultatyvų perdavimą (Šaras 6)


                  Taisymas:

                  Na ir ištąsė nervų. Nuo Nowitzkio apsivemsiu, kiša ir kiša tą glušių į kadrą

                  Še jums, vokiečiai
                  Paskutinis taisė ; 2007.09.05, 19:59.
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Su pergale
                    Life is a game that no one wins

                    Comment


                      Su labai sunkia pergalę.
                      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                      Comment


                        Na su pirmais sunkumais. Uf SU PERGALE

                        Comment


                          ...Nowitzkis tai danguj kokius 3 angelus turi! Mestų "bobute" is vidurio aikštės nusisukęs ir tai pataikytų!
                          Biški adrenalino gavau,bet svarbu gerai baigės tai SU PERGALE!!! Tik man įdomu, kas čia per duobės tokios? Nebus tikiuosi fizika! kai kuo toliau tuo labiau visų rungtynių nebepatempia...
                          2 dienikes turės laisvas, trenerių štabas su Mikalausku apsižiūrės ir viskas bus gerai
                          ...serbam eilinį kartą čempas anksti baigės ir latviai portugalų ko tai niekaip nepasigauna...

                          Comment


                            Savo kuklia nuomone, manau, kad Lietuvos rinktinės krachas prasidėjo poto - kai niekas nesistengė kovot dėl kamuolių...visi prie tiritaškių linijos stovėjo, o šie net nekrito. O pabaigoj, man akis draskė lietuvių žaidimas po krepšiais, t.y. jo nebuvimas - leido Nowizkiui susirinkti kamuolius... Kvailą strategiją pasirinko. Paskui brolio kovojimas ir buvimas po krepšiais davė šiokių tokių dividentų.
                            Na su pergale.
                            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                            Dordrechtas/Haarlemas
                            Nesebaras/Plovdivas
                            Kiolnas

                            Comment


                              Kažkur matyt su keitimais prašovė. Tik nepastebėjau kur Gal smuko maždaug nuo tada, kai Songailą išėmė, Jimui Carrey (Bauermanas) išėmus zuikį puikį.

                              Comment


                                Sveikinu visus su trečia iš eilės pergale Vis dėl to nelengvos rungtynės buvo - 84-80. Tik paskutiniai metimai mūsų rinktinę išgelbėjo.
                                Ką gi, sudie, glūšiau Nowitzki kartu su savo raugintų kopūstų valgytojų rinktine Tikiuosi, kad šiais metais nebesusitiksim
                                Paskutinis taisė molotov_47; 2007.09.05, 20:32.

                                Comment


                                  Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                  Savo kuklia nuomone, manau, kad Lietuvos rinktinės krachas prasidėjo poto - kai niekas nesistengė kovot dėl kamuolių...visi prie tiritaškių linijos stovėjo, o šie net nekrito. O pabaigoj, man akis draskė lietuvių žaidimas po krepšiais, t.y. jo nebuvimas - leido Nowizkiui susirinkti kamuolius... Kvailą strategiją pasirinko. Paskui brolio kovojimas ir buvimas po krepšiais davė šiokių tokių dividentų.
                                  Na su pergale.
                                  Uždenk tu tokį, kad geras O rezultato ištirpimo priežastis buvo vokiečių įsimėtimas ir lietuvių gynybos sutrikimas. Bet visgi, kokie 3 taiklūs tolimi metimai skrido pro Lietuvos žaidėjų rankas.
                                  Bet kokiu atveju, sveikinimai, lietuviai buvo pelnytai stipresnis rungtynių pabaigoje. Reikia tikėtis, kad tai bus neblogas šaltas dušas prie stiprius varžovus.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Dabar, jei viską teisingai suprantu, mūsų laukia italai. Šiemet jie atrodo kaip ne savi, bet reikia nepamiršt, kad būtent jie viską mums sudirbo olimpinėse žaidynėse, kai nugalėjom JAV ir įveikę italus būtume patekę į finalą, kuriame dar nesame buvę...

                                    Noriu keršto.

                                    Jei tik nieko nemaišau (pagal mane, žaisim du D grupės trečia komanda, o tokia bus Italija).
                                    Paskutinis taisė ; 2007.09.05, 20:55.
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      pirmus du kėlinius lietuviai žaidė viena ranka ir draskė nacius. 2 pusėj mūsiškiai toliau sėkmingai lošė nepersistengdami - katę pelę - tačiau tie keli troicai fricų pagadino reikalus. kaip ir visi žinom - potencialo tiek, kad ir ispanai nebaisūs, tik čia tokie varžovai buvo, kad tingėjosi visa jėga lošti

                                      Comment


                                        dabar mes žaisim F grupėj, su D grupės 1, 2 ir 3 komandom

                                        Comment


                                          =pagal mane, žaisim du D grupės trečia komanda, o tokia bus Italija).
                                          ...o italam dar reikia lenkus nugalėt! Žiūrėkit kas daros - serbai nuo Izraelio gavo, latviai nuo portugalu malkų pasigavo...vat ir atspėk,kad nori

                                          Comment

                                          Working...
                                          X