Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2007 Ispanijoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė boo Rodyti pranešimą
    dabar mes žaisim F grupėj, su D grupės 1, 2 ir 3 komandom
    Aha, kažkodėl kitaip įsivaizdavau čempionato sistemą:


    Bet kaip ir nebelieka jokio pranašumo laimint pirmą vietą savo grupėje šiame etape. Ar aš jo tiesiog nematau?

    Juk visvien dabar teks žaisti su visomis trijomis komandomis visiems. O tik kitame etape jau bus skirtumas kurią vietą grupėje užimti.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      tai dabar LT jau F grupėj turės 2 pergales prieš vokiečius ir turkus/čekus, vokiečiai atsineš 1 pergalę, prieš naujos F grupės komandas ir t.t. Taip, kad šiandien laimėt buvo svarbu
      Paskutinis taisė boo; 2007.09.05, 21:06.

      Comment


        Parašė Rodyti pranešimą
        Juk visvien dabar teks žaisti su visomis trijomis komandomis visiems. O tik kitame etape jau bus skirtumas kurią vietą grupėje užimti.
        Aš kaip suprantu, skirtumas taškuose, t.y. dabar Lietuva su 3/0 turi 6 taškus, tiek pat šioje grupėje turės tik D1, o pirmos 4 grupės komandos bus atrinktos pagal taškus, dabar esantys taškai nedings. Tad pranašumas yra. Taip aš suprantu

        Comment


          Parašė boo Rodyti pranešimą
          tai dabar LT jau F grupėj turės 2 pergales prieš vokiečius ir turkus/čekus, vokiečiai 1 pergalę ir t.t. Taip, kad šiandien laimėt buvo svarbu
          Nori pasakyt tai, kad pergalės/pralaimėjimai skaičiuojami toliau, t.y., ne iš naujo, tiesiog sudaromos naujos grupės?

          Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
          <...> dabar esantys taškai nedings.
          Aišku, dabar supratau. Ačiū abiems už paaiškinimus
          Paskutinis taisė ; 2007.09.05, 21:09.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            F grupėj bus Lietuva, Vokietija, Turkija/Čekija, Prancizija, Slovėnija, Italija/Lenkija... Su vokiečiais ir turkais mes jau žaidėm ir laimėjom...tos pergalės užskaitomos, antrakart su jom žaist nebereiks jau
            pergalės/pralaimėjimai užssiskaito tik su tom komandom, su kuriom jau žaista ir kurios pateko toliau...

            Comment


              Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
              Aš kaip suprantu, skirtumas taškuose, t.y. dabar Lietuva su 3/0 turi 6 taškus, tiek pat šioje grupėje turės tik D1, o pirmos 4 grupės komandos bus atrinktos pagal taškus, dabar esantys taškai nedings. Tad pranašumas yra. Taip aš suprantu
              Mažas patikslinimas:

              Lietuvos krepšininkai C pogrupyje užėmė pirmąją vietą ir į aštuntfinalio F grupę keliaus pralaimėjimų skiltyje turėdami nulį, o pergalių - dvejetą. Laimėjimų prieš ekipą, kuri C pogrupyje užims paskutinę vietą, savo kraityje į kitą etapą patekusios rinktinės nesineš.
              http://www.delfi.lt/news/sport/ekc20...hp?id=14291100
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Aš, tavo ikelta cempionato sistema labai nebloga. dabar lietuviai zais rugsejo 8, 10 ir 12. Kagi, slovenai ir italai jau aisku, kad iveikiami, lieka klaustukas prancuzai su Parkeriu priesaky...
                Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                Comment


                  Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                  Mažas patikslinimas:
                  Suprantama, logiška

                  Comment


                    Serbai pralošė žydams ir kovos tik dėl 13-16 vietų.
                    To, man atrodo, ant šio svieto dar nebuvo

                    Comment








                      ...man atrodo jam kažkas ne taip...

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Serbai pralošė žydams ir kovos tik dėl 13-16 vietų.
                        To, man atrodo, ant šio svieto dar nebuvo
                        Man tai ju gaila... visas rungtynes prakiso keliais taskais... praktiskai cia ju antroji rinktine.. tas pats, kas lietuviu studentu rinktine butu atvaziavus...
                        Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                        Comment


                          man įdomu kaip su B grupe bus? kas liks už borto? latviai? portugalai? ar kroatai? dabar manau tarpusavio rungtynių taškų skirtumai bus skaičiuojami...

                          Comment


                            Parašė boo Rodyti pranešimą
                            ...man atrodo jam kažkas ne taip...
                            Liežuvis per baltas? Bet įsivaizduokit, kiek jis pasiektų, jei komanda rimtesnė būtų.

                            Comment


                              Parašė jasha Rodyti pranešimą
                              Man tai ju gaila... visas rungtynes prakiso keliais taskais... praktiskai cia ju antroji rinktine.. tas pats, kas lietuviu studentu rinktine butu atvaziavus...
                              Kažkuris Europorto komentatorius pastoviai kartoja, kad nieko negalima gailėtis. Manai jugai labai ko nors gailėtųsi, abejoju. Būtų gerai kaip nors F grupėj 3 kartus laimėti.

                              O šiandien absoliuti betvarkė, net francai gavo nuo slovėnų. Ir prognozuok žmogus, kad nori.
                              Paskutinis taisė rat; 2007.09.05, 21:45.

                              Comment


                                Idomi situacija B grupeje.. jei kroatai laimi pries ispanus, tai latviai nepatenka i kita etapa. O jei laimi ispanai, tai kroatai nors ir pateke toliau, bet lieka su nuliu tasku kitam etape, o latviai su su vienu... Nauja sistema, manau, dar ne karta sukels panasiu situaciju.. sirgsiu us kroatus, uz Popa
                                Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                Comment


                                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                                  Kažkuris Europorto komentatorius pastoviai kartoja, kad nieko negalima gailėtis. Manai jugai labai ko nors gailėtųsi, abejoju.
                                  Visiskai man neidomu, ka kazkas kazka kartoja.. cia kiekvieno apsispredimas. Jugai verti pagarbos(tie kurie dar zaidzia uz savo sali)
                                  Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                  Comment


                                    Parašė boo Rodyti pranešimą
                                    man įdomu kaip su B grupe bus? kas liks už borto? latviai? portugalai? ar kroatai?
                                    Portugalai, kaip ir turėtų būt pagal pajėgumą toje grupėje

                                    Prajuokinai kaip reikiant

                                    Na, mūsų (F) grupė, mano manymu:
                                    1. Lietuva (+2)
                                    2. Slovėnija (+2)
                                    3. Vokietija (+1)
                                    4. Prancūzija (+1)
                                    5. Italija (0)
                                    6. Turkija (0)


                                    Perspektyvos labai geros
                                    Paskutinis taisė ; 2007.09.05, 21:54.
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      kaži, ar gali būti, kad šiai atrankinei sistemai turėjo įtakos olimpinės varžės, ar koks ten čempionatas, kai LTu laimėjo lyg bev visas varžybas - o pralaimėjo tik vieną. Ir uzeme tik 8 vietą.

                                      Comment


                                        Kirilenko su Tsartsariu norėjo pasiaiškint vyriškai Gaila teisėjai įsikišo.

                                        Comment


                                          Parašė rat Rodyti pranešimą
                                          Kirilenko su Tsartsariu norėjo pasiaiškint vyriškai Gaila teisėjai įsikišo.
                                          Gaila... Gal Tsartsaris būtų pašalinęs vieną iš naudingiausių čempionato žaidėjų

                                          Šiuo metu po ispanų man grėsmingiausiai atrodo būtent rusai.
                                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                                          Comment

                                          Working...
                                          X