Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lengvoji atletika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Mokslininkai galės tada užsiimti tyrimais, ar Bolt'as yra žmogus ir išras naują žmonijos evoliucijos laiptelį - Bolt Sapiens. Tai buvo neįtikėtina - atkirpti nuo rekordo iš karto 0,11 sekundės..
    Jūsų,
    Analitikas PlėtRa™

    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

    Comment


      #62
      http://www.delfi.lt/news/sport/natio....d?id=23610186
      Yours sincerely,
      Vaida.

      Comment


        #63
        virgis šiandien numetė diską 70,28

        Comment


          #64
          Rezultatai gerėja ir gerėja, Prancūzijoj apie 69m numetė prieš kelias savaites. Londone laukiam 71m ir paskutinio aukso )) Parako jis dar tikrai turi

          Comment


            #65
            Europos bronza 100 m. bėgime!

            Šiaip, kartu su ukrainiete Povh atbėgo - 11,32, turėjo du sidabro medalius duoti
            Grinčikaitė rodo stebuklingą formą prieš Olimpiadą!

            Comment


              #66
              Parašė rat
              Jeigu valgot, nežiūrėkit. Ir šiaip gal nežiūrėkit. Geriau olių gerti, nei sportuoti.

              Youtube video
              Visko juk būna. Dėl tokių dalykų tikrai neverta jamti babmbalį ir pilti kiaurą dieną. Žinai geriau pora lūžusių kaulų, nei supuvę plaučiai ar kepenys, pastarųjų jau neišgelbėsi. Man kartais net juokas ima, kai bėgdamas vingio parke savo kelyje išvystų tupinčius žolytėje "pacanus" su bambaliais, o viskas dėl to, kad aš suvokiu, jog mano gyvenimo kokybė kur kas geresnė, nei jų.
              Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

              Comment


                #67
                Sidabras šuoly į aukšty!!! (bravo)
                Yours sincerely,
                Vaida.

                Comment


                  #68
                  hmm olimpiada bus laaabai smagi

                  Comment


                    #69
                    /\ tu čia ką pezi? bandai įrodyti kad sportuoti nesveika?

                    Comment


                      #70
                      Parašė rat
                      Aha, tik po ilgamečio lakstymo reiks sąnarius keisti.
                      Geriau tegu sudyla sąnariai, nei būsiu toks kaip tie 20 metų vaikštantys lavonai . Žinai aš irgi buvau kažkada aptingęs, tuomet man skaudėjo visus galus:nugarą, kojas ir t.t. bet pradėjau sportuot, iš kart pagerėjo fizinė būklė.
                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                      Comment


                        #71
                        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                        Geriau tegu sudyla sąnariai, nei būsiu toks kaip tie 20 metų vaikštantys lavonai . Žinai aš irgi buvau kažkada aptingęs, tuomet man skaudėjo visus galus:nugarą, kojas ir t.t. bet pradėjau sportuot, iš kart pagerėjo fizinė būklė.
                        Bėgiojimas tikrai nėra gerai. Pats kartais pabėgioju, bet ir tai stengiuosi ne ant asfalto, bet tai tikrai nėra gerai. Geriau kokį dviratį minti ar kažką kito
                        Flickr

                        Comment


                          #72
                          Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                          ...aš suvokiu, jog mano gyvenimo kokybė kur kas geresnė, nei jų.
                          Niekas to negali žinoti, tik Dievulis šypsosi, skaitant tavo pranešimą

                          Comment


                            #73
                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            Niekas to negali žinoti, tik Dievulis šypsosi, skaitant tavo pranešimą
                            Klausimas tuomet, kas yra gyvenimo kokybė. Mano nuomone, tai yra žmogaus fiziologinė būklė, jeigu žmogus rūko, geria, tai savaime aišku, jog kenčia organai, o sportuojantis žmogus savo organizmą grūdina, tuo pačiu gerina savo kūno ištvermę. Na ir retas kuris alkoholikas rūkalius gali pasigirti ilgaamžiškumu ir gera sveikata. Tas pats alkoholis priveda prie širdies ligų nuo kurių masiškai miršta tautiečiai. Tad šiuo atveju mano argumentai pakankamai svarūs.
                            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                            Comment


                              #74
                              Parašė oranger Rodyti pranešimą
                              Niekas to negali žinoti, tik Dievulis šypsosi, skaitant tavo pranešimą
                              visiška netiesa. įrodymai yra, kad reguliariai besimankštinantys ar sportuojantys jaučiasi ir yra sveikesni, stipresni, ištvermingesni, gyvena ilgiau už nieko neveikiančius

                              Comment


                                #75
                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Bėgiojimas tikrai nėra gerai. Pats kartais pabėgioju, bet ir tai stengiuosi ne ant asfalto, bet tai tikrai nėra gerai. Geriau kokį dviratį minti ar kažką kito
                                O kodėl tai nėra gerai? Bėgiojimas stiprina širdį, lavina ištvermę ir net pagerina žmogaus psichologinę būklę (ugdomas žmogaus charakteris, tam tikros savybės, išmokstama ryžtingai siekti tikslo ir pan.).

                                Comment


                                  #76
                                  gal jūs įsivaizduojat bėgiojimą kaip nuolatinį sprintą?? paprastas lėtas trepsėjimas, derinant su ėjimu gryname ore yra nuostabus sportas beveik visiems. Aišku smagiau yra pliumpti alų su čeburekais ir kepta duona

                                  Comment


                                    #77
                                    Nežinau, kaip tai įsivaizudoja kiti forumo dalyviai, o man pačiam sportas yra natūralus dopingas, energijos ir žvalumo šaltinis. Kuo vyresnis tampi, tuo sunkiau savyje rasti jėgų, paspirties, ką nors veikti, o ne tūnoti prie ekrano. Tačiau kasdien skiriant bent pusvalandį sau, galima ne tik palaikyti fizinę formą, bet ir stiprinti save psicohlogiškai. Trumpų distancijų bėgimas tikrai gerai "perkrauna".

                                    Comment


                                      #78
                                      Nuo šiol barjerinis bėgimas - mano mylimiausia sporto šaka

                                      Michelle Jenneke šokis

                                      Paskutinis taisė trilobitas; 2012.10.23, 13:19. Priežastis: pataisyta nuoroda

                                      Comment


                                        #79
                                        Moskovija nušalinta nuo Olimpinių žaidynių.

                                        Comment


                                          #80
                                          kiek suprantu tik lengvoji atletika.
                                          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                          - George W. Bush President of the USA

                                          Comment

                                          Working...
                                          X