Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lengvoji atletika

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Lengvoji atletika

  Na, tegu būna ir tokia tema

  Kaunas tikisi surengti 2009m. Europos lengvosios atletikos čempionatą (U23)
  2007-01-19

  Sausio 22 d. (pirmadienį) Kauno miesto savivaldybėje lankysis Europos lengvosios atletikos asociacijos (EAA) vertinimo komisijos nariai, kurių vizito tikslas įvertinti Kauno miesto pasirengimą 2009 m. surengti Europos lengvosios atletikos čempionatą (U23).

  2005 m. Kaune sėkmingai įvyko Europos lengvosios atletikos čempionatas (U20), 2006 m. vasarą vyko Europos lengvosios atletikos varžybos „EAA Permit Meeting Kaunas 2006", panašaus lygio varžybas tikimasi surengti ir šiais metais. Sausį Tarptautinė lengvosios atletikos federacija (IAAF), įvertinusi Kauno S.Dariaus ir S.Girėno sporto centrą, oficialiai pasiūlė Kaune įrengti Tarptautinį akredituotą lengvosios atletikos treniruočių centrą. EAA palankiai vertinant Kaune organizuojamas europinio lygio varžybas ir S.Dariaus ir S.Girėno sporto centrą, tikimasi, jog Kaunui bus patikėta ir galimybė 2009 m. liepos 25 d. surengti Europos lengvosios atletikos čempionatą (U23).

  Pirmadienį (sausio 22 d.) Kauno miesto savivaldybės ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos vadovai susitiks su EAA tarybos nariu ir IAAF (Tarptautinė lengvosios atletikos federacija) Techninio komiteto pirmininku Jorge Salcedo, EAA renginių koordinatoriais ponia Célia Mendes ir ponu Ivan Khodabakhsh. Susitikimo metu EAA atstovams bus pristatytos šios su Čempionato organizavimus susijusios temos:

  • Kauno miesto ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos indėlis į Čempionato organizavimą
  • Čempionato organizacinis komitetas ir jo atsakomybė
  • Finansiniai ištekliai
  • Čempionato dalyvių apgyvendinimas
  • Transportas Čempionato metu
  • Renginio vieta ir kitos patalpos
  • Čempionato reklama
  • Čempionato marketingas
  • Darbas su žiniasklaida
  • Rėmėjai

  Galutinis sprendimas dėl Čempionatu surengimo Kaune bus priimtas šių metų kovą Europos lengvosios atletikos taryboje. Šiuo metu Lietuva dėl teisės surengti Europos lengvosios atletikos čempionatą (U23) konkuruoja su Suomija bei Čekija, dar penkios šalys buvo atmestos, nes nesugebėjo įgyvendinti keliamų reikalavimų.

  Žiniasklaidos atstovai yra laukiami spaudos konferencijoje, kuri vyks Kauno miesto savivaldybės mažojoje salėje pirmadienį 13 val.


  Viešųjų ryšių poskyrio vyriausioji specialistė
  Jurga Chomskytė-McGeever
  42 45 61
  Informacija iš http://www.kaunas.lt/page/index/190?sid=896
  Įžvalgos.lt - FB - G+

  #2
  Būtų super, tik ar nereikėtų DirG stadiono rekonstruot iki tol. Beja šiemet Kaune vyks pasaulio arimo čempionatas, o 2011 galbūt finalinės Europos krepšinio čempionato varžybos.

  Comment


   #3
   Parašė deep'as Rodyti pranešimą
   Būtų super, tik ar nereikėtų DirG stadiono rekonstruot iki tol.
   Žinoma reikėtų. Jei tai deramai padarytų tai kauniečiai (tam tikri), turbūt, kur kas mažiau priekaištų turėtų dėl Šeškinės stadiono Bet pinigai amžina problema Tačiau su kiekvienu tokiu renginiu tam tikrą finansavimą gaut galimybės didėja Reikėtų ne vien stadioną, bet ir visą miestą aptvarkyt, po paskutinių tokių renginių girdėjau nemažai blogų atsiliepimų iš užsieniečių (per radiją, pavyzdžiui) dėl netvarkos. Taip pat dėl turizmo paslaugų kokybės.
   Įžvalgos.lt - FB - G+

   Comment


    #4
    Kaunas rungiasi dėl teisės 2009 m. surengti Europos lengvosios atletikos čempionatą (U23)
    2007-01-23

    Kauno ir Ostravos (Čekija) miestai vieninteliai iš 8 kandidatų liko kovoje dėl galimybės 2009 m. surengti Europos lengvosios atletikos čempionatą (U23). Pirmadienį Kaune viešėję Europos lengvosios atletikos asociacijos (EAA) vertinimo komisijos nariai palankiai vertina Kauno galimybes surengti Čempionatą, tačiau galutinis sprendimas bus priimtas šių metų kovo 5d. Birmingeme, kur rinksis EAA taryba.

    „Mums į Kauną net nevertėjo vykti, nes puikiai atsimename, kokiame aukštame lygyje 2005 m. buvo surengtas Europos lengvosios atletikos čempionatas (U20). Mes buvo labai patenkinti tiek šio renginio organizacija, tiek technine baze ir sportininkų pasiektais rezultatais. Praėjusią savaitę buvome Čekijoje ir turiu pasakyti, jog tiek Kaunas, tiek Ostrava yra stiprūs kandidatai ir konkurencija yra labai stipri", - sakė EAA tarybos narys bei IAAF (Tarptautinė lengvosios atletikos federacija) Techninio komiteto pirmininkas Jorgas Salcedo.

    „Mes jau ne kartą įrodėme, jog sugebame rengti aukščiausio lygio varžybas. Džiaugiamės, kad ir Lietuvos žmonės po truputį grįžta į arenas stebėti lengvaatlečių kovų, sulaukiame stipraus miesto valdžios ir rėmėjų palaikymo. 2009 m. Čempionatas labai svarbus ne tik Kaunui, bet ir visai šaliai, kuri tuo metu minės Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečio sukaktį. Šis čempionatas galėtų būti pagrindinis visos Tūkstantmečio minėjimo programos renginys", - sakė Lietuvos lengvosios atletikos marketingo direktorius Virginijus Daukšys.

    Vakar Kaune viešėję EAA atstovai domėjosi įvairiais su Čempionato organizacija susijusia informacija: logistika, apgyvendinimu, biudžetu, rėmėjais, sporto bazių situacija ir pan. Išklausę organizacinio komiteto narių, kelių miesto viešbučių atstovų pristatymus bei apžiūrėję S. Dariaus ir S. Girėno sporto centrą bei viešbučius, jie teigiamai įvertino Kauno miesto pasiruošimą surengti Čempionatą. Artimiausiu metu jie savo vertinimo ataskaitą pateiks EAA tarybos nariams, kurie kovo 5 d. spręs, kuriame mieste - Kaune ar Ostravoje - vyks 2009 m. Europos lengvosios atletikos čempionatas (U23).

    „Mes tikimės palankaus sprendimo ir užtikriname, jog miestas, kaip ir iki šiol, rems šį lengvosios atletikos renginį visais įmanomais būdais. Turiu pasakyti, jog 2005 m. Europos lengvosios atletikos čempionatas pareikalavo ne tik investicijų, bet ir davė neįkainojamos naudos miestui. Tikiuosi, jog atnaujintas S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 2009 m. sulauks pajėgiausių Europos lengvaatlečių, o miestiečiai puikios sporto šventės", - sakė Kauno miesto savivaldybės l.e. administracijos direktoriaus pareigas Robertas Stanionis.

    2005 m. Kaune sėkmingai įvyko Europos lengvosios atletikos čempionatas (U20), 2006 m. vasarą vyko Europos lengvosios atletikos varžybos „EAA Permit Meeting Kaunas 2006", panašaus lygio varžybas tikimasi surengti ir šiais metais. Sausį Tarptautinė lengvosios atletikos federacija (IAAF), įvertinusi Kauno S.Dariaus ir S.Girėno sporto centrą, oficialiai pasiūlė Kaune įrengti Tarptautinį akredituotą lengvosios atletikos treniruočių centrą. EAA palankiai vertinant Kaune organizuojamas europinio lygio varžybas bei pasiūlius išskirtinę galimybę čia steigti Tarptautinį akredituotą lengvosios atletikos treniruočių centrą, tikimasi, jog Kaunui bus patikėta ir galimybė 2009 m. liepos 25 d. surengti Europos lengvosios atletikos čempionatą (U23).
    http://www.kaunas.lt/page/index/190?sid=908
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


     #5
     Būtų puiku, bet, manau, šį kartą nelabai realu, kadangi labai stiprus konkurentas.
     When a man lies, he murders some part of the world

     Comment


      #6
      Ostravos Bazaly stadionas:      Ostravos Kapaz stadionas:
      Paskutinis taisė Paulius; 2007.01.23, 13:07.

      Comment


       #7
       Kaunas įsipareigojo (Vyriausybės lygmenyje) pakelti iki tokio pačio lygio
       When a man lies, he murders some part of the world

       Comment


        #8
        Dar svarbus aspektas ir varžybų populiarumas. Pamenu, per U20 europos čempionatą nebuvo itin didelio susidomėjimo, tad tai gali būti minusu šįkart. Neaišku kokia padėtis Čekijoje šiuo klausimu.
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


         #9
         Parašė Ash Rodyti pranešimą
         Pamenu, per U20 europos čempionatą nebuvo itin didelio susidomėjimo
         Normalus tas susidomejimas buvo...tais pačiais metais buvau U23 čempionate Erfurte,ir nieko mandriau nebuvo. Beto, U23 ir U20 visai kitas lygis,todėl ir susidomėjimas didesnis turėtų būti,tik reikia geros reklamos ir ateis žmonės.
         O dėl konkurentų stadionų,tai stadionas dar ne viskas...pati organizacija U20 Kaune buvo gera,todėl šansų yra. Plius dar tarptautinis lengvosios atletikos treniruočių centras Kaune steigiamas...BIG pliusas

         Comment


          #10
          o ką,mūsų blogas?

          Comment


           #11
           na nežinau,ar kam įdomu, bet lengvoji mano gyvenimo meilė...ypač sprintas...todėl sugalvojau įdėti 100m pasaulio rekordo bėgimą nors sunku atrinkti, kuris bėgimas greičiausias, nes....neįtikėtina, bet... 100m pasaulio rekordas 9,77sek buvo pakartotas net 4 kartus!!! ...ir visa tai šimtosios sekundės dalies tikslumu

           3 kartus tai padarė Asafa Powell 2005.06.14 Atėnai
           2006.06.11 Gateshead
           2006.08.18 Ciurichas
           ir kartelį Jason Gatlin 2006.05.12 Doha

           ...vienas iš A.Powell'o bėgimų. Man tai atrodo įspūdingai!!!

           Comment


            #12
            Parašė boo Rodyti pranešimą
            100m pasaulio rekordas 9,77sek
            Man trūksta 3,23 s. Daug
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


             #13
             o man tik 0,01s

             Comment


              #14
              Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
              o man tik 0,01s
              Nebent tą 100 metrų keliautum vertikaliai iš viršaus į apačią laisvuoju pagreičiu
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


               #15
               ...dar čia elektronika jei laiką rankiniu spaudi, kaip mokykloj tai drasiai 0,20sek atmest galima...čia oficialiai taip priimta, bet aišku viskas nuo spaudžiančiojo priklauso taip kad 9,77sek elekrtonika = 9,5sek rankiniu chronometražu

               Comment


                #16
                Na jei Powell'ui iš galo dar šunį pastatytum, o jei dar jo užpakalį dešra išteptum , tai žmogelis lėktų kaip žmogus , kuriam į užpakalį ką tik buvo sukištas iešmas.
                Yours sincerely,
                Vaida.

                Comment


                 #17
                 Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                 Beja šiemet Kaune vyks pasaulio arimo čempionatas...
                 Tu čia rimtai, ar tyčiojiesi?
                 Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                 Dordrechtas/Haarlemas
                 Nesebaras/Plovdivas
                 Kiolnas

                 Comment


                  #18
                  Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                  Tu čia rimtai, ar tyčiojiesi?
                  Aš irgi kažką girdėjau apie arimo čempionatą. Dar atsimenu, kad Prunskienei priekaištavo, kad perdaug valstybinių lėšų ji skyrė, neracionaliai panaudojo.
                  Parašas :)

                  Comment


                   #19
                   Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                   Tu čia rimtai, ar tyčiojiesi?
                   BNS
                   2006 lapkričio mėn. 20 d. 16:17

                   Lietuva pasaulio artojų čempionatą surengs kitų metų rudenį Kaune.
                   Atkreipk dėmesį į paryškintas citatos dalis (kad tinkamai ją suprastum).
                   http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=11278526
                   Paskutinis taisė ; 2007.04.23, 12:08.
                   Įžvalgos.lt - FB - G+

                   Comment


                    #20
                    http://www.european-athletics.org/in...760&Itemid=208

                    Kas dar pareigos neatliko - nedelsiant atlikit
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment

                    Working...
                    X